14 Partner zorgt voor geluk Gi 'Wat eë Open dag Salsa Zouk etc... W Prijs voor creatiefste ondernemer GroenRuK& BLOEMFONTEIN J Plaats beelden en stem je favoriete foto of video naar de winst op www.deweekkrant.nl/dakar. Coronel doet elke dag verslag Voor Nikita een reden voor een feestje Goed voornemen zinnig of onzin? Vul de poll in op.. Kaartenactie voor operette fl Zeeuw is gelukkigst met relatie I- -T -Mobile! 95 Januari 2011 [>7r Dakar is begonnen HF D Geef je mening Jarige van de week www.deweekkrant.nl/dakar www.de-bevelander.nl www.bloemfontein.nl Gratis onbeperkt internet. C-H Woensdag 5 Nucleaire opleiding start gratis -4 s-www.de-bevelander.nl 1 sj i 11 jan dinsdag v.a. 20 u Baskensburg Rooseveltlaan Vlissingen 13 jan donderdag v,a. 20 u Merral Goes Zeelandhallen 14 jan vrijdag v.a. 20 u In Den Kajuit Bergen op 2oom (naast Mac Cursusduur: week 3 t/m 12, kosten 75 p.p./studenten 50 Info: www.misalsa.nl mail: info@misalsa.nl 0640643224 06-51280979 l' De Bevelander I Persoonlijk geluk in 2011 betekent voor 70 procent van de Zeeuwen een goede rela tie met de partner. Daarmee is de Zeeuw het gelukkigst met zijn partner. Het landelijk gemiddelde ligt op 62 pro cent, zo blijkt uit onderzoek door de Nederlandse Staats loterij naar de beleving van Oud en Nieuw. Uit het onderzoek blijkt dat het maken van goede voornemens uit is. Ruim driekwart van de ondervraagde Nederlanders geeft aan niet meer het hoofd te breken over voornemens die zij in het nieuwe jaar moeten gaan waarmaken. Ze hopen voorna melijk op meer geluk met ge zondheid en in de liefde, maar ook in het spel en op het werk. Oud en Nieuw blijft een popu laire feestavond, de overgrote meerderheid (77 procent) geeft aan het te vieren. De meerder- Van onze redactie Goes Vanaf een 2-jarig Relax 19ü Internet vanaf 25,- p.m. Aansluitkosten 24,95. Gratis internet voor gebruik in Nederland. heid viert het traditioneel thuis (54 procent) in familie - en vriendenkring. Ook jonge ren zijn met Oudejaarsavond weinig uithuizig. 32 procent van de jongeren in de leef tijd van 18 tot en met 24 jaar blijft thuis, 31 procent is bij vrienden thuis en 26 procent bij familie thuis. Voor de meeste Nederlan ders (39 procent) betekent Oud en Nieuw de afsluiting van het jaar. Voor het jaar 2011 wensen de responden ten Nederland meer econo mische voorspoed, tolerantie en optimisme toe. Familie Persoonlijk geluk in 2011 be tekent voor Nederlanders een goede relatie met de partner (62 procent), meer vrije tijd (24 procent) en meer contact met de familie (23 procent). Een ‘Gelukkig Nieuwjaar’ wenst men vrienden en fami lie bij voorkeur persoonlijk, per sms, met een wenskaart of via een telefoontje. concert geven bij Bloemisterij Wisse. Jaap en Jacqueline van Bloemisterij Wisse willen dat er veel mensen van kunnen meegenieten en hebben er samen met winkeliersvereni ging Winbela een actie aan verbonden. Het concert in De Stenge is op zondag 30 januari om 14.30 uur. Van zaterdag 8 januari tot en met zaterdag 15 januari kunnen klanten bij de deelnemende winkels in Heinkenszand hun kassabon met naam, woon plaats en telefoonnummer in de daarvoor bestemde doos deponeren. De winnaars ontvangen een toegangskaart voor twee personen. Goes De finalisten van de Kamer van Koophandelprijs Creatief On dernemerschap zijn bekend ge maakt. Welke ondernemer mag zich dit jaar de meest creatieve ondernemer van 2011 noemen? Wordt het De Kroo Ruitersport uit Middelburg, Kuzee Autolo- gistiek uit Oost-Souburg of aan nemersbedrijf Van der Poel uit Terneuzen? Dat maakt de Ka mer van Koophandel 10 januari bekend. Het belangrijkste criterium om in aanmerking te komen voor de Kamer van Koophandelprijs voor Creatief Ondernemerschap is een innoverende en creatieve aanpak in de bedrijfsvoering, waardoor de onderneming binnen de betreffende branche als een voorloper wordt be schouwd. Prestaties Zo kan de onderneming binnen de branche een vooraanstaande positie innemen of opvallende prestaties leveren. Jaargang 63 Nummer 1 Oplage 43.630 Chrysalidocarpus lutescens. Potmaat24cm. Hoogte ca. 120 cm. Perstuk van 22r95 voor Vlissingen In februari begint de nieuwe hbo-minor Nucleaire Tech nologie aan Hogeschool Zee land in Vlissingen. Studenten en afgestudeerden van tech nische hbo-studies kunnen zich nu opgeven voor deze specialisatie via de site www. nu-technologie.nl. De lance ring van de minor Nucleaire Technologie is een langge koesterde wens van het be drijfsleven uit de nucleaire sector en het onderwijs. Uitgebluste fonteinpotten, uitgevlogen vuurpijlen en her en der een niet ontplofte knaller. De straten liggen er weer uol van. Helaas is het niet de enige rommel van de jaarwisseling. Vernielingen schijnen erbij te horen. Zo verwoestte een verfbom de ingang van het politiebureau in Kapelle. Lees verder op pagina 5. FOTO: felice buonadonna De jury bestaat uit leden van het Algemeen Bestuur van de Ka mer van Koophandel Zuidwest- Nederland. Na een uitgebreide selectie en screening van zestig- voorgedragen bedrijven, werden drie kandidaten geselecteerd. De prijsuitreiking is op maan dag 10 januari in Theater De Mythe in Goes om ongeveer 18.00 uur. De presentaties van de genomineerden van 2011 zijn te bekijken via www.kvk.nl/pco 4 GroenRijk Goes - Nieuwe Rijksweg 2 D 's-Heer Hendrikskinderen0113-223359 www.groenrijk.nl Heinkenszand Bloemisterij Wisse in Heinkens zand sponsort al jaren de Goese Operette Vereniging (GOV)Als dank hiervoor wil de GOV een -w* A A N N L M 1 N G S B O II W B I. D RUI Week krant .ni S K *-7^ A

Bevelander | 2011 | | pagina 1