I Officiële Mededelingen Afval geeft muur extra stijl Gerecyclede blikvanger I Optisch bedrog milieu Altijd actueel: de-bevelander.nl woensdag 17 november 2010 De Bevelander pagina 55 cB Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland ■J Verder is door Rijkswaterstaat positief beslist op het verzoek van Thermphos International B V. tot wijziging van de vergunning ingevolge de Wet veront reiniging oppervlaktewateren In de beschikking op basis van de Wet milieubeheer zijn enkele kleine wijzigin gen aangebracht ten opzichte van de ontwerpbeschikking. Beschikkingen Thermphos International B.V. De beschikkingen worden op 30 decem ber 2010 van kracht, tenzij overeenkom stig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van Belanghebbenden die zienswijzen heb ben ingediend over de ontwerpbeschik kingen, adviseurs die advies hebben uit gebracht over de ontwerpbeschikkin gen, belanghebbenden die zienswijzen hebben over wijzigingen die zijn aange bracht ten opzichte van de ontwerpbe schikkingen en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten (tijdig) zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerpbeschikkin gen kunnen tot en met 29 december 2010 tegen de beschikkingen beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 09.00-16.00 en op donderdagen van 09.00-19.00 uur; bij Rijkswaterstaat directie Zeeland, Poelendaelesingel 18 te Middelburg, op werkdagen van 9.00-12.00 en 13.00-16.00 uur en na telefonische afspraak 10118-622428). Belanghebbenden die zienswijzen heb ben ingediend over de ontwerpvergun- ning, de adviseurs die advies uitge bracht hebben over de ontwerpvergun- Vergunning voor Vopak Terminal Vlissingen B.V. Dankzij de komst van LED heeft verlichting een hele nieuwe look gekregen. Van extreem opvallend tot introvert eenvoudig, van flexibel en functioneel tot geraffineerd en grafisch: de nieuwste verlichtingsar- maturen laten zich niet in één trendy hokje duwen. Of toch wel? Alle ontwerpen werden gecreëerd om op hun eigen manier deel uit te maken van een groter ar chitecturaal geheel. Waarbij de dynamiek tussen licht en ruimte steeds het laatste woord heeft. Het eindre sultaat zijn lampen met bijzondere vormen die de toeschouwer eigenlijk steeds op het verkeerde been te zetten door organische illu sie of optisch bedrog. Meer op www.deltalight.com. Het besluit en de melding kunnen wor den ingezien tot en met 15 december 2010 bij: - de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren en; - het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, op werkdagen van 8.30-12.30 uur. ning en belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerpvergunning kunnen tot eh met 30 december 2010 tegen de ver gunningen beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA s Gravenhage. Besluit accepteren melding Total Raffinaderij Nederland N.V. Steeds meer producten worden gemaakt van gerecycled mate riaal, maar daar is niets meer van te zien. Neem bijvoorbeeld het ECO keukenblad. Bestaat voor 75% uit weggegooid of Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de 'Melding 8US- bodemsanering' kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-631924). Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de bodemverontrei niging of de voorgenomen bodemsane ring niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. afgedankt materiaal en is een blikvanger in de keuken. Het zilveren Cradle to Cradle- certificaat bevestigt dat het product 100% recyclebaar is. Bron: Cosentinogroup.net De verzoeken tot wijziging en de ambts halve wijziging zijn op grond van de Wet milieubeheer gecoördineerd behan deld. ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt (tel.0118- 631986). Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E.l. de Smidt. tel. (0118) 631986. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt. tel. (01181 631986. In de periode van 27 december 2010 tot 3 januari 2011 is de Directie ruimte, milieu en water van de provincie geslo ten. De stukken kunnen dan worden ingezien in het Zeeuws Docu-mentatie- centrum op de tweede verdieping van de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousteensedijk 7 te Middelburg; de openingstijden zijn gelijk aan die van de Zeeuwse Bibliotheek. De vergunning wordt op 31 december 2010 van kracht, tenzij overeenkomstig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Melding BUS-bodemsanering Oostmolenweg 101 (Amares) 4481 PM Kloetinge Gedeputeerde Staten van Zeeland heb ben op 29 oktober 2010 een 'Melding BUS-bodemsanering’ op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen van ABO-Milieuconsult B.V. te Goes namens Emergis te Goes voor de bodemsanering op de locatie Oostmolenweg 101 (Amares) 4481 PM Kloetinge, kadastraal bekend gemeente Goes,sectie V,nr.616 gebruikt voor de vervaardi ging van nieuwe producten. Grondstoffen zijn dus steeds vaker gerecycled en ook nog eens composteerbaar, voor een milieuvriendelijke muur. Het gebruik van kurk gaat in het interieur ook een steeds grotere rol spelen. Door nieuwe mogelijkheden spelen kurkwanden, net als vloeren, in op de laatste interieurtrends. Meer op www.woonmodetrendsnl De vergunning ligt van 18 november 2010 tot en met 29 december 2010 ter inzage bij: - de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8.00 -17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - de afdeling publiekszaken van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 %iur en 13.30-15.00 uur en (na telefonische afspraak 0118-487204) op woens dagavond van 17.15-20.15 uur en; - het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. op werkdagen van 8.30-12:30 uur. In de periode van 27 december 2010 tot en met 31 december 2010 zijn wij gesloten. De stukken kunnen dan wor den ingezien in het Zeeuws Documen tatiecentrum op de tweede verdieping van de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousteensedijk 7 te Middelburg; de openingstijden zijn gelijk aan die van de Zeeuwse Bibliotheek. Zin in een andere sfeer in huis? Nieuwe wandbekleding is dé manier voor een snelle en relatief goedkope opfrisser van het interieur. Door de wand opnieuw te behangen met een andere kleur of nieuw patroon, geef je de hele kamer een nieu we look en zelfs een nieuwe schoonheid. Duurzaamheid en verantwoorde, milieuvriende lijke productietechnieken zijn steeds vaker regel dan uitzon dering, ook op de muur. Voor behang worden natuurlijke bestanddelen gebruikt en lijm van bijvoorbeeld het nieuwe vloeibare behang heeft een natuurlijke basis. Daarnaast zijn er cradle to cradle tegels en wandpanelen, gemaakt van restproducten zoals afval van de rietsuikerproductie. Deze restproducten worden Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieu- beheervan Total Raffinaderij Nederland N.V. gelegen aan de Luxemburgweg 1 te Nieuwdorp. De melding heeft betrek king op het plaatsen van een kleine tank voor vloeibaar propaan bij de brand- weertramingsplaats. Gedeputeerde Staten van Zeeland heb ben op verzoek van Thermphos International B.V. op grond van artikel 8.24 van de Wet milieubeheer besloten de voorschriften verbonden aan de ver gunning ingevolge de Wet milieubeheer voor de sinterfabriek aan Haven 9890 te Vlissingen-Oost aan te passen. Daarnaast hebben Gedeputeerde Staten besloten om een aantal voor schriften op grond van artikel 8.22/8.23 van de Wet milieubeheer ambtshalve te wijzigen/aan te vullen ter bescher ming van het milieu. De beschikkingen liggen van 18 novem ber 2010 tot en met 29 december 2010 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren*; - in het stadhuis van de gemeente Gedeputeerde Staten van Zeeland heb ben aan Vopak Terminal Vlissingen B.V. een vergunning Wet milieubeheer met voorschriften ter bescherming van het milieu verleend voor het in werking hebben van een inrichting voor de op en overslag van vloeibaar gemaakte brandbare gassen. De inrichting is gele gen aan de Frankrijkweg 4 te Nieuwdorp. Belanghebbenden kunnen tot en met 15 december 2010 tegen dit besluit schrif telijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001,4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift, hebben ingediend kun nen om een voorlopige voorziening vra gen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA s-Gravenhage. A i.

Bevelander | 2010 | | pagina 55