1O°/o voordeel' 15°/o voordeel 5°/o voordeel bij aankopen vanaf 500.- 20% voordeel' i Jl autoruitschade? autotaalglas laat je niet barsten 0800-0828 Terneuzen vervangt VC Vlissingen morree Bw 1 aut°taalgla^ Campagne moet Zeeuwse stranden nog schoner houden De Bevelander leder zijn woonplezier 1X1 E IXI Studeren in Goes? Lenhart en Douwe verwachten niet dat de HZ naar de stad komt, foto: eaakverkeste dé Weekkrant z Autotaalglas Zeeland, Scottweg 1-4, Goes, tel 0113-251700 24 uur bereikbaar, 7 dagen per week gratis vervangend vervoer gratis mobiele dienst Zondagmiddag kreeg Peter de Vos een bevestigende email van Kees Pichal, wedstrijdzaken v.v. Terneuzen dat die club de opengevallen plaats graag in neemt. Terneuzen speelt vrijdagavond in de kleine finale; op zaterdag wordt de plaats van VC Vlissin- gen ingenomen door de ‘slecht ste’ nummer drie van poule A en B. kaar aan”, aldus Sanne de Koe- ijeruitYerseke. HZ-bestuurder Adri de Buck een echte studentenstad. Veel te klein”, meldt ze net zoals De Koeijer. “Leuke cafeetjes zijn er wel en genoeg sportaccommo daties voor de studenten. Maar voor studentenhuizen is geen plek in de stad”, voegt Scheele eraan toe. Lenhart is een stuk minder po sitief over een verhuizing. “Ik vind niet dat er naar Goes ver huist moet worden. Hoewel de stad centraal ligt en dat is han dig als ze studenten van bui ten de provincie willen lokken. Maar daarentegen is een be langrijk deel van de HZ gericht op scheepvaart. Dan is het beter om in Vlissingen te zitten”, vindt hij. Wel zouden volgens Lenhart de kroegen aan de Grote Markt op Goes een aantrekkings kracht op de studenten hebben. bij aankopen vanaf 1000.- bij aankopen vanaf 1500.- bij aankopen vanaf 2000.- NIEUWDORP - Na de afmelding van titelverdediger VC Vlissin gen voor het Borsele Sloepoort Cup toernooi moest de organi serende commissie naarstig op zoek naar een vervanger. W O kom langs voor een gratis voorruitinspectie en ontvang een wasbeurt bij wasstraat de Walvis Zeeland onderzoekt momen teel welke stad in het Zeeuwse GOES - Er is een kans dat de de beste plek is voor huisves- Hogeschool Zeeland (HZ) Vlis- ting. Goes misschien? singen verlaat. Middelburg en Goes zijn eventueel in beeld als nieuwe vestigingsplaats. En Op- en Topruiming met kortingen tot wel 7OD/o Profiteer nog t/m 15 augustus van deze unieke actie *Het voordeel is geldig op de hele collectie en is in de vorm van een wooncheque of de helft in directe korting op uw nieuwe order. Kijk voor de actievoorwaarden op morres.com of vraag ernaar in de winkel. “Ik denk niet dat Goes een goede studentenstad zal zijn. Daar is het veel te klein voor. Maar is Goes wel een studen- Vlissingen is ook niet groot en tenstad? nooit een echte studentenstad geworden”, gaat De Koeijer “Het zou handig zijn als de HZ verder. Volgens haar komen de verhuist van Vlissingen naar studenten verder redelijk aan Goes. Er zijn in de stad verschil- hun trekken in Goes: “Er zijn lende middelbare scholen en genoeg uitgaanslocaties en het ROC. Dat sluit goed op el- het ligt centraal in Zeeland.” Het maakt Eline Scheele uit ’s- Gravenpolder niets uit als de HZ naar Goes zou verkassen, heeft eerder laten weten dat hij “Goes wordt volgens mij nooit nooit in Vlissingen op kamers zou studeren. De Hogeschool Woensdag 11 augustus 2010 - Pagina 2 DOOR MARCEL VAN DER VOORT autotaalglas Hulst (Zeeuws Vlaanderen) Alle dagen open van 10 tot 18 uur, ook op zondag Industrieterrein Tol-Morres Industrieweg 2 4561 GH Hulst Tel: 0114 - 388 388 Malllnfo@morres.nl www.morres.com. verdienen er hun brood. Het is een gezamenlijke ver antwoordelijkheid om het strand en de gehele kust strook schoon te houden, vinden provincie en gemeen ten. De campagne moet er bijvoorbeeld voor zorgen dat strandbezoekers hun afval opruimen, maar wil hen ook wijzen op de vaak ongerepte natuur langs de kust. Met onder meer posters, mi lieuvriendelijke vliegers, een promotietour en een foto wedstrijd worden strandbe zoekers bewust. Meer infor matie over de campagne en de verschillende activiteiten: www.zeeland.nl/kijkdekust. GOES - De campagne ‘Kijk, de Kust!’ wil duurzaam strandbeheer onder de aan dacht brengen. De provincie Zeeland is in samenwerking met de kustgemeenten Noord-Beveland, Schouwen- Duiveland, Sluis, Veere en Vlissingen die campagne gestart om bewoners, recre anten, toeristen en onderne mers in Zeeland bewust te maken van, en te betrekken bij, het duurzaam beheer van het strand. De campagne loopt tot juni 2011. Het strand is heel belang rijk voor Zeeland. Inwoners en toeristen genieten er van de omgeving; ondernemers www.morres.com 1DO Finale Morres Zomer Voordeel ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANLNJLwoensdag 11 augustus2010-Pagina2 HZ naar Goes? I

Bevelander | 2010 | | pagina 2