Openbare kennisgevingen ■^■1 gemeente Goes Eerste ondergrondse afvalcontainer De gemeentegids komt eraan! Fairtrade vitrines 'eu Zeeuwse energieloket en premieregeling van start Informatiepagina woensdag 14 juli 2010 VAN HET LAAI 2010 RECTIFICATIE Eind deze week en wellicht ook nog as. zaterdag wordt in onze gemeente weer de Wie Wat Waar in Goes verspreid, onze gemeentelijke informatiegids. Mocht u deze handige gids onverhoopt niet ontvan gen hebben, dan kunt u dit doorgeven aan uitgeverij In de publiekshal van het stadskantoor in Goes zijn vanaf vrijdag 9 juli twee Fairtrade vitrines te bekijken. In de vitrines staan Fairtrade producten van vijf bedrijven in Goes. Met de 'eerlijke' vitrines wil de Werkgroep Fairtrade Goes laten zien dat er veel verschillende Fairtrade producten te koop zijn in de gemeente. De bedrijven die hun medewerking hebben ver leend om de vitrines in te richten zijn de We- De Kleine Media via goes@dekleinemedia.nl of tel.: (0224) 21 09 90. De gemeentegids wordt dan zo snel mogelijk bij u nabezorgd. reldwinkel Goes, Jumbo supermarkt, de Hema, Bio Dróme en de Lidl. Van deze bedrijven zijn produc ten als Fairtrade chocoladerepen, suiker, kruiden, wafels, wijn en sappen opgesteld. De vitrines zijn tot en met eind augustus te bekijken. Het stads kantoor is aan de M.A. de Ruijterlaan 2 in Goes. Meer informatie over de Fairtrade campagne Goes is te vinden op de website www.fairtradegemeen- tegoes.nl een bouwvergunning en een ontheffing van het bestemmingsplan 's-Heer Arendskerke' voor het bouwen van een berging met tuinkamer bij de woning aan de Arendstraat 15 te 's-Heer Arends kerke. Met ingang van 15 juli tot en met 25 augustus 2010 liggen de ontwerpbesluiten om de gevraagde bouw vergunningen en ontheffingen te verlenen, met de daarop betrekking hebbende stukken, zes weken ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belangheb benden naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze over de ontwerpbesluiten naar voren bren gen bij het college van burgemeester en wethouders. Voor het geven van een mondelinge zienswijze bin nen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig een afspraak te maken via telefoonnummer 249 809. Op woensdag 21 juli as. om 11.30 uur wordt bij Domiville de eerste ondergrondse afvalcontainer officieel in gebruik genomen. Wethouder Loes Meeuwisse zal de eerste toegangspas overdragen aan de voorzitter van de bewonersvereniging van Domiville, de heer FerkeL Het is de eerste ondergrondse container voor re- Afgelopen week is het Zeeuwse Energieloket gelan ceerd. Dit is een op maat gemaakte website waarop alle actuele - algemene en Zeeland specifieke - in formatie over energiebesparing in woningen en be drijfspanden staat. Tegelijkertijd is er een Zeeuwse energiepremieregeling geïntroduceerd. Woningei- genaren uit deelnemende Zeeuwse gemeenten kun- stafval in de gemeente Goes. Ondergrondse con tainers voor glas, kleding en kunststof zijn al gro tendeels geplaatst en in werking. Na de zomer volgen meer ondergrondse containers voor restafval in de binnenstad en nieuwbouwge- bieden zoals Mannee en herstructureringsgebieden zoals Oud-West. nen daarmee 700 of 1.400 euro subsidie krijgen voor energiebesparende maatregelen in hun huis. Zowel het digitale loket als de premieregeling slui ten volledig aan bij de systematiek en opzet van de nationale energiebesparingsaanpak Meer Met Min der. Meer informatie vindt u op www.energieloket. nl/zeeland van de wijziging zijn geen zienswijzen ingediend, waarvan bij deze mededeling is gedaan. Met ingang van 15 juli 2010 ligt het vastgestelde wijzigingsplan 6 weken ter inzage. Het besluit is te vens te raadplegen via http://www.ruimtelijkeplan- nen.nl. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken, een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U moet dat doen binnen zes weken vanaf de dag waarop het besluit ter inzage is gelegd, dat wil zeg gen vanaf de tweede dag na de datum van publi catie. Tevens kan degene die tijdig beroep heeft ingediend, een voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzit ter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Indien gedurende de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend, wordt de werking van het besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. Ontheffingsprocedures Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij van plan zijn op basis van ontvangen aanvragen de volgende bouwvergunningen en ontheffingen te ver lenen. Het betreft aanvragen die in strijd zijn met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen en waar aan met toepassing van een ontheffing van het be stemmingsplan medewerking wordt verleend. een bouwvergunning en een binnenplanse ont heffing van een bouwregel uit het bestemmings plan 'Bebouwde kom Kloetinge' voor het plaatsen van een carport bij de woning aan de Schalklaan 13 te Kloetinge; een binnenplanse ontheffing van een gebruiksre gel uit het bestemmingsplan "Landelijk gebied" voor het vestigen van een bed and breakfast-ac- commodatie in een deel van de woning Terlucht 2 te 's-Heer Arendskerke; een ontheffing van het bestemmingsplan 'Goese Polder7 voor het vestigen van een nagelstudio in een deel van de woning aan de Cort van der Lindenstraat 100 te Goes; Gebruiksbesluit (melding) Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende melding is ontvangen voor: Zuidvlietstraat 37 te Goes, Evangelische gemeenschap Rafaël Goes. Tegen een gebruiksmelding op basis van het Ge bruiksbesluit kan geen bezwaar worden gemaakt. Wanneer u een gebruiksmelding in wilt zien kunt u hiervoor telefonisch een afspraak maken op telefoon nummer 24 99 47. Afdekkappen Deze week is begonnen met het aanbrengen van afdekkappen op de vijfde verdieping Commerciële ruimten De buitenplafonds van de commerciële ruimten worden deze week aangebracht. Vaststelling wijziging Bestemmingsplan "De Hollandsche Hoeve" Burgemeester en wethouders maken, op grond van artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 11 van het bestemmingsplan, bekend dat zij op 29 juni jl. hebben besloten om een wijziging van het bestemmingsplan "De Hollandsche Hoeve" vast te stellen. Dit wijzigingsplan heeft betrekking op het opnemen van een passende regeling voor de diverse activitei ten die plaatsvinden in Sportpunt Zeeland (evene menten, verenigingsleven, detailhandel en medische voorzieningen). Ten opzichte van het ontwerp-plan zijn geen wijzigingen aangebracht in het vastge stelde plan. Tegen het voornemen tot het verlenen Vergunningen/ontheffingen APV en bij zondere wetten Verleende vergunningen/ontheffingen door burgemeester en wethouders: Voor een standplaats op het Molenplein in Goes, voor de verkoop van frites, snacks, broodjes en frisdrank op dinsdag, woensdag, donderdag en zaterdag van 12.00 tot 21.00 uur (verzonden 2 juli 2010); Ontheffing winkeltijdenwet voor het openhou den van de winkel aan de Marconistraat 34 in Goes op 8 oktober 2010 tot 23.00 uur (verzon den 1 juli 2010). Bezwaar De op vergunningen/ontheffingen betrekking heb bende stukken liggen gedurende een periode van zes weken ter inzage. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van de verleende c.q. geweigerde vergunningen en ont heffingen bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet ten minste bevatten: de naam en het adres van de indiener, dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de motivering van het bezwaar. Indien bezwaar is ingediend, kan de voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen als onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen dat vereist. Voor het in behandeling nemen van een verzoek om voorlopige voorziening is grif fierecht verschuldigd. Ingekomen bouw- en sloopaanvragen 02-07 2010-310 Oostmolenweg 101, het ver bouwen van panden 05-07 2010-300 Meerkoetweg 15, het uitbrei den van de woonkamer en keuken 06-07 2010-319 Villa-Novastraat 17, het ver groten van de berging 07-07 2010-242 Kastanjestraat 28, het plaat sen van een schutting www.goes.nt>actueel>Info Goes

Bevelander | 2010 | | pagina 8