I Officiële Mededelingen I natuur en landschap milieu ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL De Bevelander d Provincie Zeeland cH dé Weekkrant Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl van de Provincie Zeeland Provincie zoekt de mooiste visserijfoto MIDDELBURG - De Provincie Zeeland houdt in samenwer king met het visserijbedrijfs leven jaarlijks de Dag van de Zeeuwse Visserij. In dit kader werd vorig jaar voor de eerste maal een foto wedstrijd gehouden. Wegens succes wordt de fotowedstrijd dit jaar herhaald. Een jury kiest de drie beste foto’s uit. Deze worden tentoongesteld tijdens de Dag van de Zeeuwse Visserij op 25 september en krijgen een prachtige prijs. Foto’s met het thema visserij kunnen ingestuurd worden tot 20 augustus. Foto’s uploaden via www.zeeland.nl/verkort/fo- towedstrijd. NISSE - Het prachtige, verstilde stukje natuur aan de Brilletjes- dijk te Nisse gaat weer levendi ge weken tegemoet. Jumpin’de Weel, vorig jaar door de pro vincie erkend als topsporteve nement, staat weer in de start blokken. Bezoekers kunnen van 23 juli tot en met 1 augustus genieten van paardensport en gezelligheid, maar ook van de schitterende omgeving. Het aantal deelnemers, spon sors, vrijwilligers en bezoekers groeit nog elk jaar. Dit jaar is voor het eerst de klasse ZZ zwaar aan de dressuur toege voegd en de springruiters ko men op nationaal niveau op meerdere dagen in actie. Op kansarme kinderen uit het door oorlogen geteisterde Cambodja zicht op een betere toekomst biedt. De toegang is alle dagen gratis. Meer informatie: www.deweelruiters.nl. 23 juli staat de dressuur, klasse B tot en met Z2 (paarden en pony’s) op het programma. En dag later is het de beurt aan subtopdressuur, klasse ZZ licht en ZZ zwaar (paarden). Op 25 juli is er de menwedstrijd, marathon enkel- dubbel- en vierspan {paarden en pony’s). Het springen begint op 29 juli met de klasse B/L/M en natio naal. 30 en 31 juli en 1 augustus staan in het teken van springen paarden en pony’s, klasse B tot en met nationaal. Daarnaast is er ook sprake van een aanvullend programma, zoals de strijd om Brabant/ Zeelandcup op vrijdag 30 juli om 18.30 uur. Het belooft een In de Brabant/Zeelandcup gaan springers uit beide provincies de strijd met elkaar aan. spectaculaire strijd te worden tussen Zeeuwen en Brabanders die in de springsport niet voor elkaar willen onder doen. Verder is er op 31 juli een zo- merfair met oude ambachten, streekproducten, moderne kunst en dieren van allerlei pluimage. Die dag is er ook de Kindermiddag die helemaal in teken staat van het Circus. Clown Berto zorgt dan voor de nodige humor, Circus Ho gerop levert het spektakel met onder meer vuurvreters, slan genmeisjes, een goochelaar en een levende piramide. Ook is er een loterij. De opbrengst komt geheel ten goede aan Sawas- dee, een Zeeuwse stichting die Woensdag 14 juli 2010 - Pagina 13 Gedeputeerde Staten willen de ver- FOTO: PR Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 en ontheffing Flora- en fauna wet Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 27 in het kader van artikel 16 en 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 vergunning en in het kader van artikel 68 van de Flora- en faunawet ontheff ing hebben verleend aan de heer J.C. Schot. Voor het be- en verjagen van zilvermeeuwen op de droogvallende mosselpercelen in de Zandkreek ter plaatse van het Natura 2000-gebied Oosterschelde. Besluit accepteren melding Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen BV Ontwerp-vergunning Van Gansewinkel Belanghebbenden kunnen tot en met 25 augustus 2010 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 266 augustus 2010 in werking, tenzij binnen die ter mijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voor dat op dat verzoek is beslist. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben met het evaluatieverslag van Witteveen+Bos te Breda, ingediend namens Stichting Bodemsanering NS te Utrecht met betrekking tot de bodemsanering op de locatie NS- emplacement Kruiningen Yerseke ingestemd (artikel 39c Wet bodem bescherming). Evaluatieverslag NS-emplace- ment Kruiningen Yerseke Verder is door Thermphos Interna tional B.V. bij Rijkswaterstaat een ver zoek ingediend tot wijziging van de vergunning ingevolge de Wet veron- Ontwerp-beschikkingen Thermphos International B.V. gunning verlenen met voorschriften ter bescherming van het milieu. Enkel belanghebbenden die zienswi jzen hebben ingediend of belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswi jzen te hebben ingediend over de ontwerp-beschikkmgen en de advi seurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp-beschikkingen kun nen later beroep instellen. treiniging oppervlaktewateren. Ook daarop bestaat het voornemen positief te beslissen. De verzoeken tot wijziging en de ambt shalve wijziging worden op grond van de Wet milieubeheer gecoördineerd behandeld. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. A. Pavic (tel. (0118) 631958). Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-631924). Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. A. Pavic, (tel. 0118-631958). Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt, (tel. 0118- 631986], Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om een vergunning Wet milieubeheer van Van Gansewinkel te Roosendaal voor het verruimen van de openingstijden en het opslaan van KGA. De beschikking ligt van 14 juli tot en met 25 augustus 2010 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 08.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en in het gemeentehuis van Reimerswaal. Oude Plein 1 te Kruiningen op werkda gen van 9-12 en op maandag tot en met donderdag van 13-16 uur en (na telefonische afspraak 0113-395315) op donderdagavond van 17.30-20.30 uur. Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieubeheer van Martens Haven ontvangstinstallatie Vlissingen BV te NIEUWDORP ZLD. De melding heeft betrekking op het plaatsen van een 350m3 tank voor de opslag van hemel water. Belanghebbenden kunnen tot en met 13 augustus 2010 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. De ontwerp-vergunning ligt van 14 juli 2010 tot en met 25 augustus 2010 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - in het gemeentehuis van Borsele Stenevate 10 te Heinkenszand. maandag tot en met vrijdag van 08.30-12.30 uur en op donderda gavond van 17.00-20.00 uur. van de Algemene wet bestuursrecht juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening worden ingediend, indien - gelet op de betrokken belan gen - onverwijlde spoed dit vereist. Een ieder kan tot en met 25 augustus 2010, bij voorkeur schriftelijk, zienswi jzen over de ontwerp-vergunning indi enen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Hierbij kan worden ver zocht persoonlijke gegevens niet bek end te maken. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een verzoek ontvangen van Thermphos International B.V. op grond van artikel 8.24 Wet milieube heer om de voorschriften verbonden aan de vergunning van 27 april 1993 voor de sinterfabriek aan Haven 9890 te Vlissingen-Oost aan te passen. Gedeputeerde Staten zijn voornemens daar positief op de beslissen. Daarnaast willen Gedeputeerde Staten een aantal voorschriften op grond van artikel 8.22/8.23 van de Wet milieube heer ambtshalve wijzigen/aanvullen ter bescherming van het milieu. Bezwaar Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendmaking van de besluiten tot verlenen van de vergunning en ontheffing bezwaar tegen de vergun ning en/of ontheffing indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzend ing of uitreiking van het besluit aan de aanvrager, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. Op bovenstaande telefoonnummers kan informatie worden ingewonnen over de exacte verzenddatum van de besluiten. Een ieder kan tot en met 25 augustus 2010, bij voorkeur schriftelijk, zienswi jzen over de ontwerp-beschikking ingevolge de Wet milieubeheer indi enen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland. Directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Schriftelijke zienswijzen over de ontwerp-beschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren dienen te worden gericht aan RijkswaterstaatFILLIN \d doch te worden gezonden aan Gedeputeerde Staten van Zeeland. Hierbij kan wor den verzocht om persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Enkel belanghebbenden die zienswi jzen hebben ingediend of belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan. worden verweten geen zienswi jzen te hebben ingediend over de ontwerp-vergunning en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp-vergunning kunnen later beroep instellen. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van deze besluiten niet. Gelet hierop kan - als tegen deze besluiten bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 Ter inzage De vergunning en de ontheffing liggen 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kan tooruren. Voor het inzien buiten kan tooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw M. Pross (tel. 0118-631988), mevrouw L. Wijgman (tel. 1008- 631984) of de heer B. Bouwman (tel. 0118-631795). Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 13 augus tus 2010: - bij de Directie ruimte, milieu en water. Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - In het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand maandag tot en met vrijdag van 08.30-12.30 uur en op donderda gavond van 17.00-20.00 uur. De ontwerp-beschikkingen liggen van 15 juli 2010 tot en met 25 augustus 2010 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen op werkdagen van 09.00-16.00 en op donderdagen van 09.00-19.00 uur; - Rijkswaterstaat directie Zeeland, Poelendaelesingel 18 te Middelburg, op werkdagen van 9.00-12.00 en 13.00-16.00 uur en na telefonische afspraak (0118-622428).

Bevelander | 2010 | | pagina 13