I Meer dan 95.000 Zeeuwen hebben gekozen voor een vaste energieprijs. Ook u kunt genieten van Zeeuwse zekerheid. I Bel nu met 0800 - 5150 en stap in op onze voordelige vaste prijs. autoruitschade? DELTA, voordelig en dichtbij. autotaalglas laatje niet barsten 0800-0828 1 I Stem op leukste paparazzi foto’s en filmpjes ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Tm dé Weekkrant Autotaalglas Zeeland, Scottweg 1-4, Goes, tel 0113-251700 autotaalglas 1 24 uur bereikbaar, 7 dagen per week gratis vervangend vervoer gratis mobiele dienst Nederland heeft heel wat paparazzi. Kijk maar op www.deweekkrant.nl Johan Derksen, George Clooney, Nick Simon en vele andere bekende per sonen zijn gespot. Doe ook mee! Fotografeer of maak een film pje en win een prachtige prijs. Maar geniet ook van de foto’s en filmpjes. Laat je waardering blijken door te stemmen op de leukste en meest originele beelden. Te winnen zijn onder ande- Denk bij bekende personen aan een BN’er, een buiten landse grootheid, maar ook een lokale ‘held’. Of misschien De Bevelander kom langs voor een gratis voorruitinspectie en ontvang een wasbeurt bij wasstraat de Walvis Johan Derksen, de knuffelbare mopperpot van het televisieprogramma VI Oranje, is door Ka rin Thomassen uit Liempde gespot in Scheveningen. Haar schoonzus maakte de foto. kendheid.Laat je fantasie de vrije loop. Upload je foto of filmpje op de site www.deweekkrant.nl Bezoekers van deze website wijzen de prijswinnaars aan door op de mooiste en leukste foto’s en filmpjes te stemmen. En het mooie van dit alles; je mag zoveel foto's en filmpjes wemeer, fotocamera en video- uploaden en zo vaak als je wilt camera (Foto Klein). Winnen stemmen. Upload en stem tot was nog nooit zo makkelijk, en met 8 september. re drie 8-daagse reizen voor 2 personen naar het Duitse Oberwiesenthal (Pharos Rei zen), driemaal een verblijf in een 6-persoons bungalow ben je zelf wel die grote be- op Landal Waterparc Velu- Woensdag 14 juli 2010 - Pagina 10 DELTA dankt u voor uw vertrouwen 4 ///A DELTA /Cl the multl-utlllty company Beste paparazzi Mar

Bevelander | 2010 | | pagina 10