’Hij hing al die tijd in onze kamer’ bin non uit ZAND LOPER Van het protocol kwam maar weinig terecht In 2005 heb ik Koningin Beatrix mogen ontmoeten tijdens de viering van haar 25-jarig regeringsjubileum. Omdat ook Goes iets te vie ren had, namelijk 600 jaar stadsrechten, organiseerde ik op 11 juni 2005 een hoe- denparade, vooraf gegaan door een hoedenshow in de Grote Kerk. ik JE Jori laat u voordelig genieten! de Jonge Hoek van Dijke Wordt dit uw strandhuisje deze zomer? ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL De Bevelander Edisonweg 53C, 4382 NV Vlissingen Jacomien van der Wilt - van Diji dé Weekkrant tel.:0118-434535 t/m 27 mei op diverse Jori sofa’s en fauteuils comfortabel voordeel! Voor meer informatie en offertes kunt u kijken op onze website: www.aktienotarissen.nl Ieder heeft zo z'n gedachten over koningin Beatrix. Maar er zijn Be velanders die een speciaal plekje in hun hart of herinnering hebben voor hun koningin. Ze hebben haar ooit eens ontmoet. Op deze pa gina's hun verhalen, anekdotes en herinneringen. Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 www.binnenuit.nl Tel. 0118-410 530 (werkdagen tussen 9 en 12 uur) Dit is een speciale foto. Op de foto staan mijn broers en mijn schoonzus. De foto hing al jaren in onze kamer. Degene die de bolus aanbiedt aan de koningin, Pieter van der Wilt, is later mijn man geworden! Hij hing dus al jaren in onze kamer, niet we- meel gebeuren. Het tegendeel was waar. Koningin Beatrix be trad de trouwzaal, die vol stond randa Slabber, respectievelijk Miss Nederland 2004 en 2005. tend dat wij een relatie zouder krijgen. Monique Dommanschet, Goes au .xruBsti esann'i m>v znugnui woonconcept was de beurt aan ons. Mijn mannequins waren niet de .ernsvsi i 0113-228488 sprek, waarbij de koningin zee goed geïnformeerd bleek. W praatten over mijn vak als hoe denontwerpster en natuurlij haar passie voor hoeden. Oo het verhaal van de hoeden speld, wat later als “het geheim in de krant naar buiten werd ge bracht, vertelde zij geanimeen onder het genot van een glaasj witte wijn. Van het protocol niets vragen aan de koningir alleen antwoorden als zij we vraagt - is niet veel terecht gekc men. Door de toegankelijkheid waarmee de koningin zich op stelt, kun je alleen maar kome tot een leuke ontmoeting ei een gezellig gesprek. Het wa een bijzondere dag! AKTÏE Notareen, de goedkope notaris zonder franje! *NU OOK IN ZEELAND!* Ter ere van haar bezoek aan Goes op 10 juni werd mij ge vraagd een gedeelte van deze hoedenshow aan Koningin Beatrix te presenteren. Met alle plezier, natuurlijk, want dat minste: Sanne de Regt en Mi- maak je niet dagelijks mee. Ik heb me stilletjes verbaasd over de tegenstellingen die zich op Gracieus presenteerden zij de veiligheidsgebied voor deden, geselecteerde hoeden, terwijl ik Instructies van de organisatie verslag deed aan de Koningin, over wat wel of niet mocht wor- Na afloop werden wij verzocht den gezegd, waar we moesten naar de trouwzaal van het Stad- staan en wat we moesten, doen huis te gaan, waar wij de Konin- wisselden per uur. We hebben gin nogmaals zouden ontmoe- het maar over ons heen laten ten. Zelf had ik hiervan een komen, en genoten van de voorstelling als zijnde een for- drukte en het mooie weer. Om streeks drie uur arriveerde de bus met het Koninklijk gezel schap. Zichtbaar ontspannen met genodigden, en kwam vrij- wandelde Koningin Beatrix over wel meteen naar ons toe. Zal de streekproduktenmarkt, waar wel door die twee mooie missen ze voor iedere standhouder een gekomen zijn, die met hun hoe vriendelijk woord had. En toen den de nodige aandacht trok ken. Hoe dan ook: het werd een heel leuk ongedwongen ge- tuiun JÊÜu. N Woensdag 28 april 2010 - Pagina 2 modern living easy living design living Kijk dan op onze internetsite: www.zand-loper.nl. Cort van der Lindenstraat 26.4463 VJ Goes -1— u Bevelanders over hun koningin Bent u van plan deze zomer door te brengen langs de Hollandse kust? Neem dan vooral contact op met Zand-Loper. Wij bou wen het strandhuisje van uw dromen Door het gebruik van kunststof kunnen uw kinderen de zomer splintervrij doorkomen in een vrolijk wit strandhuisje. Geen gesleep meer met strandspullen, maar iedere dag rustig omkleden in uw eigen strandcabine. Ziet u het al voor zich?

Bevelander | 2010 | | pagina 70