Constructiewerker Assistent Bedrijfsleider Technisch medewerker Kom ook in nemag I M/V minimaal 24 uur per week (MTS-WTB) Interesse? I ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL De Bevelander dé Weekkrant Surf dan naar onze website www.werkenbijaction.nl en solliciteer online! I Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 48 Geïnteresseerd? Schrijf of mail naar Nemag B.V. t.a.v. Michel Corbeau, Postbus 110, 4300 AC, Zierikzee of michel.corbeau@nemag.com. Telefoon 0111 418 934. WWW.nemag.Com Verrassend volledig, verbazend voordelig i Rcnmiimi Geboden: Een zelfstandige en zeer veelzijdige functie in een financieel gezond bedrijf met korte communicatielijnen, gespecialiseerde stafdiensten en een goede werksfeer I Nemag ontwerpt en bouwt grote grijpers (met een inhoud tot 60 m3 en 38 ton eigen gewicht) voor de overslag van bulkgoederen De grijpers worden vanuit de productie locatie in Zierikzee wereldwijd geëxpor teerd Sinds de oprichting in 1924 heeft Nemag een range van grijpers en aanverwante producten ontwik keld zoals kabelver- bindingssystemen (kettingschalmen en kabelperen) gericht op het verhogen van de efficiency bij het lossen van duikmate riaal en het verlagen van de kosten per overgeslagen ton lading. De organisatiecultuur van Nemag kenmerkt zich door de hoge mate van betrokken heid en drive voor het maken van een kwalitatief goed en bijzonder product. Van directieniveau tot de productievloer staat de passie voor het product bovenaan. Action is de non food supermarkt van Nederland en België met ruim 220 winkels. Centraal binnen de formule staat de laagste consumentenprijs en een sterk wisselend assortiment waarmee Action de klant wil verrassen en binden. Onze leus: Dagelijks zijn wij volop bezig met het openen en vergroten van onze winkels. In 2009 openden wij ons eerste filiaal in Duits land en in Nederland en België openden wij 18 filialen. Action is een financieel gezond bedrijf dat volop in de belangstelling staat van de consument. Functie-eisen - Opleiding op LTSVMBO niveau 2, opleiding constructiewerker (of gelijkwaardig); - Enige jaren ervaring als constructiewerker binnen soortgelijke industrie is een pre; - De kennis, het inzicht en de vaardigheden om producten te maken in de machinebouw en de productie van staalconstructies; - Nauwkeurig en praktijkgericht, kosten- en kwaliteitsbewust, flexibele werkhouding. Taken - Het zelfstandig samenstellen en (hecht)lassen van (subassemblages) van grijpers aan de hand van opdrachten, (las)instructies en tekeningen; - Afhankelijk van onder meer de productgrootte kunnen deze werkzaamheden in teamverband uitgevoerd worden; - De aard van het constructiewerk brengt met zich mee dat regelmatig op eigen initiatief (eenvoudige) hulpmiddelen moeten worden vervaardigd. In verband met een toenemend aantal opdrachten zijn wij voor onze afdeling Productie op zoek naar een constructiewerker met gedrevenheid voor het vak. Wat kun jij van ons verwachten? Een uitdagende functie met volop doorgroei mogelijkheden naar de functie van bedrijfsleider. Daarnaast kun je rekenen op een goed salaris een spaarloonregeling, personeelskorting en een collectieve zorgverzekering. Ook investeert Action in je persoonlijke ontwikkeling, door interne opleidingen te organiseren. Action is een non food supermarkt waar circa 6.000 mensen samenwerken. Het merendeel werkt in de winkels van Action. Samen maken de medewerkers Action tot wat het is: een groeiende, dynamische organisatie met een verrassend volledig en verbazend voordelig assortiment. Om een indruk te krijgen van het werken in de winkel hebben we een korte bedrijfsfilm op onze website gezet. Wanneer kom jij in Action? Wat zoeken wij? Als assistent bedrijfsleider ben je medeverantwoordelijk voor je eigen winkel. Je organiseert alle winkelwerkzaamheden en controleert de uitvoering, volgens vooropgestelde richtlijnen. Je overlegt met de bedrijfsleider over planning en prioriteiten. Tevens ben je verantwoordelijk voor de totale goederenstroom in je winkel, van bestellen tot en met de financiële afwikkeling, welke voortvloeit uit de verkoop. Samen met de bedrijfsleider zorg je voor een optimale winkeluitstraling en voortdurende aandacht voor de klantgerichtheid van je team. Door de groei van onze winkels, maar ook in verband met de doorstroom van onze medewerkers, zijn wij voor ons filiaal in GOES (Houttuinen 20) op zoek naar een: Functie-eisen - Opleiding op MTS-WTB, niveau 3 of 4 (of gelijkwaardig); - Ervaring met verspaning is een pre; - Zelfstandig, flexibel, klantgericht; - Ambitieus, praktisch ingesteld, affiniteit met administratieve werkzaamheden. Taken - Het coördineren en (gedeeltelijk) zelf uitvoeren van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan de (eigen) productiemiddelen en het gebouw van Nemag; - Coördineren van de benodigde keuringen van de productiemiddelen; Het uitvoeren van diverse assemblage- en verspaningswerkzaamheden; - Ondersteunen van de Schalmen- en Kabelperen afdeling; - Ondersteuning bij productieverbeteringen. In verband met het vertrek van de huidige functionaris, zijn wij voor onze afdeling Productie op zoek naar een veelzijdig technisch medewerker met enthousiasme voor techniek. Functieomschrijving U bent verantwoordelijk voor het zelfstandig of in teamverband lasklaar samenbouwen van (subassemblages) van onze grijpers. Functieomschrijving U bent verantwoordelijk voor het coördineren en gedeeltelijk zelf uitvoeren van onderhouds werkzaamheden. Daarnaast ondersteunt u onze productieafdelingen met diverse verspanings- en assemblage werkzaamheden, alsmede met productie verbeteringsprojecten. Wat verwachten wij van jou? Je beschikt over leidinggevende ervaring en een commerciële instelling, bij voorkeur opgedaan in de detailhandel. Cijfermatig inzicht en resultaat gerichtheid behoren ook tot je kwaliteiten. Je bent niet bang beslissingen te nemen. Daarnaast ben je sociaalvaardig, enthousiast en teamgericht. Action Non Food BV (tav PZ. code/ Perenmarkt 15.1681 PG Z*aagdi)k-OoSt Meer informatie: 022« -565131 ch KTO*

Bevelander | 2010 | | pagina 68