0 Uitreiking titel Fairtrade Gemeente gemeente Goes Openbare kennisgevingen Vacatures Steunpunt Mantelzorg en vrijwilligerswerk cU www.goes.nl>actueel>Info Goes d: Informatiepagina woensdag 11 maart 2009 Millennium Verleende vergunningen/ontheffingen door burgemeester en wethouders Ontheffingsprocedure Instellen parkeerverbodzone Stationspark Vooraankondiging voorbereiding bestemmingsplan vm Holtkampschool Vaststelling bestemmingsplan Wolphaartsdijk-Oost De Torenflits rond brengen in de Goese Polder (612) Begeleider natuurwerkdagen scholen (608) Medewerker fietsproject van UW (535) Iemand die graag dia's draait in een verzorgingshuis(584) Coördinator zomerpostzegels (568) Autorijden op zondag met cliënt met verstandelijke beperking (564) Gymnastiekjuf/meester (577) Presentator bij de ziekenomroep (585) Medewerker vleermuisnetwerk (606) Het adres is de 's-Heer Elsdorpweg 12 in Goes. Er zijn ongeveer 250 vacatures waaruit u kunt kiezen. Op dinsdag en donderdag is het inloopspreekuur van 9.30 tot 12.30 uur. Wilt u liever op een ander moment langskomen dan kunt u daarvoor dagelijks bellen van 9.00 tot 17.00 uur tel: 27 71 22. Indien u als or ganisatie een vrijwilliger zoekt, dan kunt u bij het Steunpunt (gratis) een vacature plaatsen. E-mail vrijwilligers@smwo.nl. Website www.smwo.nl voor meer vacatures. de gevels voor van de vestiging van een verkoopkantoor gedurende een termijn van maximaal vijfjaar. Het ontwerpbesluit om de gevraagde ontheffing te verle nen ligt, met de daarop betrekking hebbende stukken, met ingang van 12 maart tot en met 22 april 2009 ter inzage. Belanghebbenden kunnen gedurende deze ter mijn naar keuze schriftelijk of mondeling hun zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodza kelijk tijdig een afspraak te maken via tel.: 24 98 09. meente, opgehangen bij de toegangswegen van de stad. Giraffen Om dat te vieren zijn er deze hele week activitei ten. Op donderdagavond van 19.30 tot 21.00 uur lopen mensen in grote giraffepakken (een verwij zing naar het Afrikajaar) in de binnenstad en delen Fairtrade snoepjes en flyers uit. Deze hele week wordt aan alle bezoekers van het Stadskantoor 's morgens een kopje Fairtrade koffie of thee met Fair trade koekje aangeboden. Alle basisscholen ontvan gen een kennismakingspakket Fairtrade koffie en thee voor de lerarenkamer en de bedrijven en win kels die Fairtrade producten gebruiken en verkopen, een raamsticker. www.fairtradegemeentegoes.nl Voor het plaatsen van een steiger aan de Lange Kerkstraat 22 tot en met 26 in Goes, van 9 tot en met 20 maart 2009 (verzonden 4 maart 2009) Drank- en Horecavergunning op de locatie Vlasmarkt 18 in Goes (verzonden 4 maart 2009) Voor een standplaats op de locatie Katseveer op het parkeerterrein onder aan de dijk, voor de verkoop van ijs op zaterdag en zondag van 1 april tot 1 oktober 2009 (verzonden 4 maart 2009) Verleende vergunningen door de burgemeester: De burgemeester maakt bekend dat hij, op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening, vergunning heeft verleend: Voor het vieren van Koninginnedag op het Marktveld/Geertesplein in Kloetinge op 30 april 2009 (verzonden 2 maart 2009) Voor het houden van circusvoorstellingen op het Molenplein in Goes van 25 tot en met 29 maart 2009 (verzonden 4 maart 2009) Voor het exploiteren van een horecabedrijf op de locatie Vlasmarkt 18 in Goes (verzonden 4 maart 2009) Voor het schenken van zwak- alcoholhoudende drank tijdens de sportdag gemeente Borsele in het Ambachtscentrum, Kattendijksedijk 27 in Goes, op 26 mei 2009 van 08.30 tot 20.00 uur (verzonden 4 maart 2009) Bezwaar Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van de verleende c.q. geweigerde vergunningen en ontheffingen bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders respectievelijk de burgemeester. Het bezwaarschrift dient tenminste te bevatten: de naam en het adres van de indiener, dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de motive ring van het bezwaar. Indien bezwaar is ingediend, kan de voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen dat vereist. Voor het in behandeling nemen van een verzoek om voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Inzien De op vergunningen/ontheffingen betrekking hebbende stukken liggen gedurende deze periode ter inzage. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij van plan zijn op basis van een ontvangen aanvraag een bouwvergunning en een tijdelijke ontheffing als bedoeld in artikel 3.22 van de Wet ruimtelijke ordening te verlenen voor het intern verbou wen van het gebouw op het perceel Houtkade 22 in Goes en het opknappen van Burgemeester en wethouders van Goes hebben besloten: I. in te trekken de parkeerverboden: aan beide zijden van het gedeelte van het Stationspark tussen de Van Hertumweg en de verbindingsweg naar het Edudelta College; aan beide zijden van deze verbindingsweg; aan beide zijden van het gedeelte van het Stationspark dat vanaf de Fruitlaan in noordwestelijke richting loopt; II. een, het gehele Stationspark omvattende, parkeerverbodzone in te stellen, waardoor het uitsluitend is toegestaan op de als zodanig aangeduide parkeer plaatsen te parkeren Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan iedere belanghebbende tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Dit moet gebeuren binnen een termijn van zes weken na de datum van deze bekendmaking. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten: de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het be sluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van het bezwaar. Het besluit ligt zes weken na deze publicatie ter inzage. daarden. Met ingang van 12 maart 2009 ligt het vastgestelde be stemmingsplan zes weken ter inzage. Tevens is het plan in te zien via www.goes.nl/bestemmingsplannen. Gedurende deze termijn kan een belanghebbende die tij dig een zienswijze heeft ingediend op het ontwerpbestem- mingsplan, een belanghebbende aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat hij niet tijdig zijn zienswij ze kenbaar heeft gemaakt en een ieder tegen de wijzigin gen een beroepschrift indienen tegen het goedgekeurde plan bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-GRAVENHAGE. Het be roepschrift moet voorzien zijn van naam, adres, datum, de omschrijving van de beslissing, de gronden van het beroep en een handtekening. Het besluit treedt in werking daags na afloop van de be roepstermijn. Binnen de beroepstermijn kan tevens een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State wor den ingediend waardoor het besluit niet in werking treedt voordat op het verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders maken, op grond van artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening, bekend dat zij een bestemmingsplan Holtkampschool aan het voorberei den zijn. Het plangebied ligt in de wijk Goese polder. Het betreft de locatie van de voormalige Holtkampschool aan de Joseph Lunslaan en het parkgebied direct grenzend aan de zuidzijde van de locatie, tot aan het verlengde van de Marshallstraat 18-34. Het ontwerpbestemmingsplan ligt omstreeks april 2009 gedurende zes weken ter inzage wor den gelegd in het stadskantoor, M.A. de Ruyterlaan 2 te Goes. Gedurende de termijn van ter inzage legging van het ontwerpbestemmingsplan kan iedereen een zienswijze naar voren brengen. De kennisgeving van de ter inzage lig ging van het ontwerpbestemmingsplan wordt omstreeks april 2009 gepubliceerd in de Bevelander, de Staatscourant en de gemeentelijke internetsite. Op grond van artikel 1.3.1 lid 2 Bro wordt hier gemeld dat over dit voornemen Burgemeester en wethouders maken, op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimte lijke ordening, bekend dat de gemeenteraad het bestemmingsplan Wolphaartsdijk - Oost op 29 januari 2009 heeft vastgesteld. Het bestemmingsplan heeft betrekking op de uitbreiding aan de oostzijde van Wolphaartsdijk. Hier wordt een nieuwe woonwijk voorzien met circa 35-42 wonin gen, in verschillende typologieën. Het plan wordt begrensd door de Lageweg, Noorddijk en een bestaande watergang. Ten opzichte van het ontwerpplan zijn wij zigingen aangebracht. De gemeenteraad heeft besloten om de volgende (ambts halve) wijzigingen door te voeren: onderzoeksresultaten van het bodemonderzoek toe te voegen aan de toe lichting; enkele tekstuele aanpassingen in de regels door te voeren door nieuwe stan- Maandag 9 maart om 11 uur kreeg Goes officieel de titel Fairtrade Gemeente. Huib Jansen, voor zitter van de landelijke stuurgroep Fairtrade Ge meenten, overhandigde een bord Fairtrade Ge meente aan burgemeester Van der Zaag. Goes is, samen met Groningen, de eerste Fairtrade Ge meente van Nederland. Jan Pronk, voorzitter van de jury, die dat op 26 februari bekendmaakte, was op video vertegenwoordigd, waarbij hij lovende woorden over de Goese inspanningen uitsprak. Portefeuillehouder Sophia van 't Westeinde, het bord dezelfde dag nog oonthulde bij het Tienden- plein. Dat deed zij samen met publiciste Natasja van den Berg van de landelijke jury Fairtrade Ge meente. In de loop van deze week worden nog meer borden, samen met borden Millennium Ge-

Bevelander | 2009 | | pagina 8