Tweehonderd ijs- breuken dit weekend Een goed begin is het halve werk medische projecten Boekenmarkt voor STOPPEN MET ROKEN? AFVALLEN? f ONZE HELPERS! HANDEN AF VAN Vindt u dit normaal?'. GEMAKKELIJK EN SNEL met garantie! I I 4 overheidspersoneel infr zor£ onderw socia veiligh I IS Ii I (Advertorial) J films staan uitgebreid in deze krant, dus een keus maken I www.veiligepublieketaak.nl - Agressief of gewelddadig gedrag wordt nooit getolereerd - Geef de professional de ruimte om zijn werk te doen - Volg de aanwijzigen van de professional op - Verstoor de (bedrijfs)orde niet We zadelen verkeersregelaars, verpleegkundigen, ambulancepersoneel, politiemensen, leraren, mede werkers van gemeenten en (sociale) zorginstellingen regelmatig op met onze frustraties. Daar moet hoognodig een eind aan komen! Overheid en werkgevers spreken daarom met elkaar én met u af: Daar staat tegenover dat ik regelmatig met agressie te maken kryg. Ongeduldige automobilisten beginnen te toeteren en schelden me uit. Pas spuugde iemand op me omdat ik in de weg stond. Vindt u zo’n reactie normaal?" Deze tweelingbroers hebben ieder een kaartje gewon nen GOES - “Het afgelopen weekeinde zijn er in het Ooster- schelde Ziekenhuis Goes en het Vlissingse Ziekenhuis Walcheren tweehonderd mensen in de gipskamers be handeld na een val op het ijs of vanwege uitglijden door gladheid. Beide ziekenhuizen zijn gelijk opgegaan wat betreft de ongevallen”, zegt woordvoerder Jaap Nele- mans van de ziekenhuizen. “Het is topdrukte geweest. Zaterdag en zondag waren veel mensen vrij en gingen het ijs op. Wij hebben vooral te maken gehad met polsfractu ren. Bij binnenkomst wordt een röntgenfoto gemaakt en dan gaat het gips erom. Af en toe liepen de wachttijden tot een uur of langer op. Er is geen extra personeel inge zet. Er zijn weinig reserves beschikbaar”, aldus Jaap. “Ik heb begrepen dat er extra ambulances zijn ingezet. In de meeste gevallen blijkt dat een schaatser valt, zich niet goed voelt en met vervoer van familie of vrienden naar het ziekenhuis wordt gebracht. In het weekeinde hebben wij alleen wit gips omgegaan. Later bij de arts mogen ze een kleurtje kiezen”, besluit Jaap. “Als vuilnisman help ik mee aan een schone en nette leefomgeving. Ik haal bijvoorbeeld ook grofvuil op en merk dat mensen dit waarderen. GOES - Eind 2008 is er algemene bekendheid gegeven aan de landelijke Zoomla SponsorActie 2009. In februari 2009 kan elk bedrijf, beroepsbeoefenaar of instelling een school of (sportjclub voor 50 Euro door Zoomla laten sponsoren. Het is een sponsoractie waarbij niets moet, maar veel kan. Meedoen kost niets en levert een school of club een bijzonder lucratief sponsorbedrag op. Enkele honderden van de negenduizend scholen en een veel voud daarvan aan clubs hebben zich al via www.zoom- la.nl opgegeven. Dankzij onze technische staf kon de aanmeldingsperiode worden opgerekt tot 1 februari 2009. GOES - De leden van de vrijmetselaarsloge Scaldis in Goeshouden op zondag 25 januari voor de vijfde keer een boekenmarkt. De opbrengst komt deels ten goede aan medische projecten van dr. John Vriesde (uroloog te Vlis- singen) in Suriname en op de Molukken. Er is een ruim en divers aanbod van boeken en verder zijn er Ip’s, cd’s en video’s te koop. Voor belangstellenden is er tijdens de boekenmarkt ook gelegenheid nader kennis te maken met de vrijmetselarij en het logegebouw te bezichtigen. De boekenmarkt is van 11.00 tot 14.00 uur in het logege bouw De Steen in Goes aan de Beestenmarkt 5. Voor meer informatie: www.loge-scaldis.nl. Deze tweelingbroers lieten het zich goed smaken, toen zij op de foto werden gezet door de fotograaf van De Beve lander, Carrie Frederiks. Ze hebben twee vrijkaartjes voor bioscoop Merral in Goes gewonnen. Met dit uitgeknipte artikel kunnen zij een film naar keuze gaan bekijken. De films staan uitgebreid in deze krant, dus een keus maken is makkelijk. Woensdag 14 januari 2009 - Pagina 40 Gratis kaartje DOOR MARCEL VAN DER VOOR Goes - Behoort u ook tot die groep mensen die vastbesloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u automatisch een sigaret pakt ter wijl u er eigenlijk mee wilt stoppen? Wilt U nu uw condi tie verbeteren, meer zuurstof inademen, beter proeven en ruiken, geen kwellende rokershoest meer hebben én niet meer afhankelijk zijn van nicotine? DATKANÜ! Auriculo-therapie; makkelijk en snel Auriculo-therapie staat voor oor-acupunctuur en is een van de veiligste behandelmethoden waarbij al duizenden mensen baat hebben gehad. Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen zonder afkickverschijnselen. Met een speciaal ontwikkelde punt- zoeker worden de energiepunten bij het oor nauwkeurig bepaald. Precies daar plaatsen wij (geheel pijnloos) drie steriele puntjes die ervoor zorgen dat de verslavingsdrang (de zin om te roken) direct sterk afneemt. Binnen 4 dagen heeft u geen nicotine meer in uw bloed, dit wordt via de natuurlijke weg afgevoerd. Ook krijgt u een puntje dat de drang naar zoet of hartig en meer eten sterk reduceert zodat u niet dikker wordt. De puntjes (2,5 mm) blijven 10- 15 dagen in het oor aanwezig. U krijgt magneetjes mee. Ons slagingspercentage 97%. Daarom geven wij u garantie op de behandeling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoonte dan krijgt u een geheel gratis tweede behandeling binnen 6 maan den. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Afvallen Ook bieden wij u de mogelijkheid om af te vallen middels auriculo-therapie. Deze behandeling stopt de drang naar zoet of hartig en meer eten. Tevens wordt de spijsvertering gestimuleerd. Daarbij krijgt u een makkelijk eetprogram- ma met richtlijnen. U kunt 6-8 kilo per maand afvallen! Afspraak/lnfo Voor meer informatie en voor het maken van een afspraak kunt u bellen van 09.00-19.00 naar telefoon 0481-462453. Kijk op onze website www.kpspeek.nl of stuur een email naar info@kpspeek.nl De behandelingen zijn 's-middags en 's-avonds. Wij zijn zeer regelmatig in uw regio aanwezig voor behan delingen. Op dinsdag 27 januari zijn wij aanwezig in Hotel Terminus, Stationsplein 1 in Goes S a

Bevelander | 2009 | | pagina 40