Een leuke kater OPRUIMING BIJ SIMON OHC WALCHEREN zonder poespas kachels - haarden - schouwen Fijne feestdagen! Dames- en herennachtkleding 5,- korting Dames- en herendusters 10,- korting Damesbadkleding 10,- korting Dameslingerie nu 20% tot 50% korting Dames-, heren- en kinderslips Ten Cate, Sloggi, Bongiorno, Fila 3 slips 1 gratis Kinderondergoed Ten Cate Ten Cate kids nu 3,95 T-shirts en Teens nu 4,95 Herenondergoed Twentini Damesondergoed nu 4,95 WALCHEREN Vanaf 2 januari weer de normale openingstijden. www.ohcwalcheren.nl Kater Aangepaste openingstijden tijdens de feestdagen: Dinsdag, woensdag en zaterdag geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Schitterende showroom met enorme keuze natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels. Ook uw adres voor accessoires en onderhoudsproducten. OpenHaardCentrum Klarinetweg 2c Industrieterrein Mortiere Nieuwe collectie houtkachels van eigen import. Slips: Chi-chi, Twentini, Racky Verschillende modellen nu 2,95 Hemd: Chi-chi, Beeren, Twentini Met en zonder kant Middelburg Tel. 0118-674955 Dinsdag 30 december 2008 - Pagina 4 ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL De Bevelander Mickey is deze week het model Caljouw Rademaker I Dit en nog veel meer opruiming bij: KLOKSTRAAT 21 - GOES dé Weekkrant VERHUIZINGEN www.caljouw-rademaker.nl SPECIAALZAAK www.speciaalzaaksimon.nl Verhuizingen in binnen- en buitenland Piano- en vleugeltransport Antiekvervoer Meubelopslag Overzeeverpakkingen Oude serie Elastisch katoen, wit blue, slips en singlets nu 3,95 Wij zijn gevestigd te: Kuipersweg 23/25 De Roterij 17 Verrijn Stuartweg 26 Ambachtsstraat 20 rr 4338 PH Middelburg 4328 BB Burgh-Haamstede 4462 GE Goes 4538 AW Terneuzen w 0118-626 649 TT 0111 -650 165 0113 - 227 062 is 0115 - 617 840 GOES - Deze week staat Mickey in de spotlights. Deze tienjarige, Europese kortha- rige kater heeft een bijzondere hobby. Hij houdt namelijk heel erg veel van kamemelkse bloempap. Daarnaast is hij een vrien delijke, leuke kater zonder poespas. Mickey is, net als vele ande re huisdieren, af te halen bij Dierenasiel Tussenhaven in Goes. Verknal het niet voor de dieren GOES - Traditiegetrouw roept de Dierenbescher ming ook dit jaar alle feestvierders op om tij dens de jaarwisseling re kening te houden met dieren. Ook roept de Dierenbe scherming iedereen op mis bruik van vuurwerk naar die ren te melden bij het meld- nummer Dierenmishande ling (0900 2021210) van de Dierenbescherming of bij de politie. Om dierenleed door vuurwerk zoveel mogelijk te voorkomen heeft de Dieren bescherming een aantal handige tips voor huisdierei- genaren. Zo wordt aangera den om honden op oud- jaarsavond voor 22.00 uur uit te laten en katten in huis te houden met afgesloten kat- tenluikjes, ramen en deuren. Naamkoker Ook is het aan te raden om van te voren te controleren of het dier nog een naamko ker draagt en goed gechipt is. Voor dieren die erg bang zijn voor vuurwerk zijn er kalme- ringstabletten die verkrijg baar zijn bij de dierenarts. Daarnaast is het voor het dier prettig als er rond mid dernacht een huisgenoot bij het dier blijf. Het beste is het angstige gedrag van het dier te negeren en zo normaal mogelijk gedrag te vertonen. De eerste dagen van het jaar kan er nog veel (on)afgesto- ken vuurwerk op straat lig gen, daarom is het verstan dig om tijdens het uitlaten van de hond voorzichtig te zijn. Meer info: www.dieren- bescherming.nl Herkende VERHUIZERS Mickey het model. Mickey is hiJ en toe buiten, een leuke, vriendelijke ka ter van tien jaar. GOES - Deze week is de Eu- ook een fan is van honden is on- ropese kortharige kater bekend. Bij zijn vorige baasjes r - maar dan aan een lijntje. Dit was in verband met de drukke weg in de buurt van zijn vorige woon omgeving, Eigenlijk is Mickey Voor mensen die van karne- gewoon een erg leuke kat, zon- melkse bloempap houden is der te veel poespas. Deze kater Mickey helemaal een ideale ka- is af te halen bij Dierenasiel Tus- ter. Het eten van deze pap is na- senhaven aan de Westhaven melijk een grote hobby van dijk 140 in Goes. hem. Deze kater kan goed met kinderen op schieten. Ook Info en openingstijden houdt hij wel wat van kroelen, Meer informatie: 0113-212473 want hij komt graag op schoot of www.tussenhaven.nl. Ope- zitten. Volgens de medewerkers ningstijden: dinsdag- en woens- van dierenasiel Tussenhaven dag van 9.00 tot 12.00 uur en kan Mickey goed met andere vrijdag- en zaterdag van 10.00 katten overweg. Of deze kater tot 12.00 uur. I" \\jOHC

Bevelander | 2008 | | pagina 4