sagro I I Kloosterboer Vlissingen Kloosterboer is op zoek naar heftruckchauffeurs SHOVELMACHINIST OP-EN OVERSLAG KRAANMACHINIST RUPSKRAANMACHINIST TEAMLEIDERS (fulltime) ^AB Zeeland cb Kom ook werken in de logistiek! ...Close to the Xtreme... Wij bieden Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden (met onder meer 29 vakantiedagen, spaarloonregeling, pensioenregeling, studieregeling en cafetariasysteem) zijn bij Kloosterboer prima in orde. Het werk Je houdt je bezig met het laden en lossen van goederen. Daarnaast vinden ook scan- en controlewerkzaamheden plaats. De goederen die behandeld worden, zijn in de meeste gevallen levensmiddelen. Je kunt zowel aan boord van schepen worden ingezet als in de terminals. Wij vragen Je bent in bezit van een heftruckcertificaat of beschikt over ervaring. Daarnaast ben je flexibel ingesteld, werk je zorgvuldig en ben je stressbe stendig. Uw schriftelijke reactie kunt u tot uiterlijk 31 augustus 2008 sturen aan de Stichting RGZ, 's-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA te Goes, t.a.v. mevrouw I. Fokkema, personeelsfunctionaris, e-mail: ifokkema@rgz.nl Functieomschrijving: - Leiding geven aan een groep medewerkers bij werkzaamheden in de kas - Inzetbaar bij alle voorkomende werkzaamheden in de kas - De werkzaamheden zullen voornamelijk gewasverzorgend zijn Je sollicitatie Stuur je sollicitatiebrief met cv per e-mail naar caroline.ten.hove@kloosterboer.nl, vul het sollicitatieformulier in op www.kloosterboer.nl of stuur een brief naar postbus 66, 4380 AB Vlissingen. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Kees Steketee, hoofd operations, telefoonnummer 0118-486210. Uw sollicitatie Sagro Aannemingsbedrijf Zeeland B.V. Interesse? Kijk op www.lans.nl Solliciteren? Stuur een e-mail met c.v. naar, e.vanderlans@lans.nl of stuur een brief. Ten behoeve van de locatie Lindenhof zoeken wij zo spoedig mogelijk Twee medewerkers voedingsdienst M/V beiden voor gemiddeld 15 uur per week en een voedingsassistent m/v voor gemiddeld 13 uur per week Voor onze teeltlocatie in Rilland zijn wij op zoek naar drie gemotiveerde: Stichting revalidatiegeneeskunde zeeland CLIËNTENRAAD STICHTING REVALIDATIEGENEESKUNDE ZEELAND Wij vragen: - MBO werk- en denkniveau - Ervaring/Interesse in de glastuinbouwsector - Correcte omgangsvormen en goede communicatie vaardigheden - Leidinggevende capaciteiten - Zelfstandige werkhouding en innovatief denkvermogen - Eens in de twee weken op zaterdagochtend werken Wij bieden: - Een goede werksfeer in teamverband - Passende beloning - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Loopbaanbegeleiding door o.a. het volgen van cursussen INFRA, MILIEU EN SLOOP Het betreft dienstverbanden voor bepaalde tijd voor de duur van een joar. üb AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip In de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Ben jij in staat om één van deze machines te bedienen en toe aan een nieuwe uitdaging in een plezierige en professionele werkomgeving, reageer dan snel. Kandidaten met ervaring en in het bezit van het machinistendiploma, rijbewijs en Veiligheid I hebben de voorkeur. Wij bieden een interessante fulltime betrekking met een passend salaris. Door toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's met belangstelling voor de volgende functies: Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl Taken medewerker voedingsdienst: - U bereidt dranken en eenvoudige snacks. - U verstrekt dranken en voeding in het restaurant en bij vergaderingen. - U zorgt voor verrekening van dranken en voeding. - U verzorgt de afwas, maakt restaurant, werkruimten en apparatuur schoon en verricht overige werkzaamheden. Wij verwachten van de medewerker voedingsdienst: Praktijkervaring en kennis met betrekking tot voedingsbereiding en werkzaamheden achter een bar/restouranf/insfellingskeuken. - Goede contactuele vaardigheden. De orbeidsvoorwoorden zijn conform de cao ziekenhuizen. De functie is ingedeeld in functiegroep 15 (min. f 1.332,- Lans is een veelzijdig, bloeiend en innoverend familiebedrijf, dat gevestigd is in Maasland en houdt zich bezig met de productie en het verpakken van trostomaten. Een familiebedrijf met een gezonde ondernemingsgeest en een eigen filosofie. Een filosofie met drie P’s als pijler: die van Planet, People en Profit, lans beschikt over diverse teeltlocaties in het Westland en in Zeeland met een totale oppervlakte van 52 ha. Witje reageren of meer informatie over deze functies neem dan contact op met Sagro Aannemingsbedrijf Zeeland B.V., de heer 0. Kamp; 0113-351710. Schriftelijke reacties bij voorkeur per e-mail aan: dkamp@sagro.nL Kijk voor nog meer vacatures op onze website: www.sagro.nl Bathpolderdwarsweg 1 4411 TH Rilland t *31(0)113 560519 f *31(0)113 552344 Sagro is een toonaangevende aannemingsgroep werkzaam in heel Nederland, die haar opdrachtgevers een breed pakket van activiteiten aanbiedt. Kernactiviteiten zijn onder andere sloop, grond-, weg- en waterbouw en milieu. Nadere informatie over de vacatures is te verkrijgen bij mevrouw J.I.A. Boer, Hoofd economische en ondersteunende diensten 0113 23 62 36 De te werken diensten zijn op maandag t/m donderdag van 7.00-14.30 uur of van 10.00-15.00 uur of van 14.30-21.15 uur. Op vrijdag van Z.00-14.30 uur of van 10.00-18.30 uur. Op zaterdag en zondag geen diensten. De werkzaamheden zullen over twee werkdagen van ieder 6 en een halfuur verdeeld worden. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag von 11.30-18.30 uur. RGZ en max. f 1.875,-op fulltimebasis). Taken voedingsassistent: - U bereidt dranken, broodmaaltijden en eenvoudige snacks voor en verzorgt deze Ier distributie. - Het ondersteunen van de revalidanl bij de voeding op aanwijzing van de verpleegkundigen - U verzorgt het transport van de voeding, bestek en servies. - U maakt werkruimte en apparatuur schoon en verricht overige werkzaamheden samenhangend met de voeding. - U verzorgt de administratieve werkzaamheden zoals HACCP-registratie, verwerken van klachten e.d.. Wij verwachten van de voedingsassistent: - Hel diploma voedingsassisfente. - Praktijkervaring en kennis van voedingsbereiding en van het gebruik van apparatuur. - Dat u zelfstandig werkt binnen de opgedragen werkzaamheden. - Dat u klantgericht, tactvol, hulpvaardig en nauwkeurig bent en gevoel hebt voor hygiëne. - Goede sociale en communicatieve vaardigheden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao ziekenhuizen fWG 20 (min. 1.356,- en max. 01.993,-op fulltime basis). Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: I O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker- B chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles A aan te pakken. Is dit iets voor jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken7 Bel voor een afspraak, stuur of mail je CV naar:

Bevelander | 2008 | | pagina 41