ftoAZ bedrijfs- en organisatie adviseurs 1 Werkvoorbereider Projectbegeleider/ uitvoerder m/v (fulltime) Coppejans Groep GEELHOED Zelfstandige hulp Schoonmaker Schoonmaakster CSU AB Zeeland www.allevo.nl De Bevelander e Telefonisch verkoopondersteuner (m/v) dé Weekkrant www.ondernemendoejesamen.nl Allévo staat naast u. Woensdag 16 januari 2008 - Pagina 45 Werktijden zijn op donderdag van 10.00 tot 13.00 uur ETAPPE CE)MMEP€E Acquisitie wordt niet op prijs gesteld www.geelhoed.nl Wat bieden wij u: Salaris conform CAO Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals korting op uw autoverzekering, reisverzekering, persoonlijke lening en hypotheek Prettige werksfeer Geïnteresseerd? Neem telefonisch contact op met ons kantoor op telefoonnummer 010 - 4322000 of mail uw reactie met CV naar claudette.van.der.elst@csu.nl Voor Geelhoed Betonwapening BV in 's-Heer Arendskerke zijn wij op zoek naar een: AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip in de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Jouw plaats in de organisatie Het dienstverband wordt door de Zelfstandige hulp aangegaan met de betrokken cliënt. Allévo bemiddelt hierbij. voor het verrichten van huishoudelijke werkzaamheden bij cliënten thuis. Profiel: U bent communicatief vaardig, beschikt over commercieel inzicht en u hebt een dienst verlenende instelling. U beschikt over een heldere, prettige telefoonstem en u spreekt u goed Nederlands. U hebt overtuigingskracht en vindt het een uitdaging om andere mensen enthousiast te maken voor onze dienstverlening. U bent bereid in de ochtend- en avonduren te werken. Ervaring in een soortgelijke functie in dezelfde branche is een pré maar geen vereiste. Geboden wordt: Een leuke baan binnen een team van zeven medewerkers waarvan vier adviseurs. Bij aanvang ontvangt u een tijdelijk contract op oproepbasis. Bij gebleken succes wordt het contract omgezet in een vastdienstverband met een vast aantal uren per week. Een marktconform salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een provisieregeling. Een interne verkoop/telefoontraining. De Coppejans Groep gevestigd in de Stadspoort te Goes is breed gespecialiseerd in: beloningsmanagement en pensioenadvisering en consultancy, hypotheekadvisering, de recreatiehypotheek, financiële planning en assurantiën voor bedrijven, zzp-ers en particulieren in de regio Zuidwest Nederland. Op dit moment bestaat het team uit zeven medewerkers. Vanwege uitbreiding is de Coppejans Groep op zoek naar een enthousiaste en spontane medewerker in de functie van: Uw werkzaamheden bestaan uit het telefonisch benaderen van bestaande en nieuwe relaties voor het verstrekken van informatie over onze producten en dienstverlening, met als doel een afspraak te maken voor onze adviseurs. Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Geelhoed is ruim 50jaar actief op het gebied van betonwape ning. Het bedrijf is door de ja ren heen uitgegroeid tot een uiterst professionele, innovatieve onderneming met 100 enthousiaste mede werkers. Het bedrijf staat voor kwaliteit, daardoor heeft men bewezen dé specialist te zijn in betonwapening. Door te innoveren, een inten sieve samenwerking aan te gaan met de opdrachtgever en te werken volgens hoge normen komt een hoog waardig product tot stand. De medewerkers zijn daarbij het belangrijkste kapitaal. Daarom wordt volop ruimte geboden om te participeren binnen de bedrijfsvoering en zijn er prima opleidings mogelijkheden. Geelhoed is met name actief in Zuidwest Nederland en Noord-België. Zij zijn KOMO-, VCA-en ISO 9002 gecertificeerd. Zij ontwerpen, vervaardigen en verwerken wapening voor uiteenlopende projecten in hun eigen wapeningscentrale. Dat varieert van het knippen en buigen tot het wapenen van betonvloeren en het verstevigen van complexe betonconstructies, waarbij prefabwapening een specialiteit is. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. CSU Cleaning Services is met ruim 9000 medewerkers een van de grootste dienstverleners op het gebied van schoonmaak en beveiliging. Voor beide functies wordt gevraagd: Een opleiding mts bouwkunde/weg-en waterbouwkunde/ werktuigbouwkunde of gelijkwaardig; 3-5 jaar ervaring in een soortgelijke functie; Ruime kennis van of affiniteit met bestekken, normeringen en bouwtekeningen; Inzicht in wapening of staalconstructies; Ervaring met het plannen en organiseren van meerdere projecten; Stevige persoonlijkheid; Praktisch inzicht en inventief denkvermogen; Goede communicatieve en sociale vaardigheden; Een service- en klantgerichte instelling; Stressbestendig. De functie: In deze spilfunctie bent u het aanspreekpunt voor klanten en de interne organisatie. U weet de vraag vanuit de klantzijde op een juiste manier te vertalen naarde interne organisatie. Tevens draagt u er zorg voor dat de processen opeen juiste manier geïmplementeerd en geborgd worden. Uw taken: Het vertalen van constructietekeningen naar stuklijsten voor de productie; De voorbereiding van nieuwe projecten; Het onderhouden van contacten met de klanten over fase aanlevering; Fungeren als aanspreekpunt voor de vlechters inzake aangeleverde tekeningen/lijsten; Het onderhouden van nauwe contacten met de productiemanager en manager bedrijfsbureau inzake voortgang. De functie: U bent het aanspreekpunt voor klanten en de interne organisatie. U coördineert de projecten voor en tijdens de realisatiefase en zorgt dat de processen op een juiste manier geborgd worden. Geboden wordt: Een afwisselende functie binnen een dynamische organisatie; Goede arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ,t.a.v.Jean-Paul Korstanje, Postbus 148,4460 AC Goes. U kunt hem bereiken op telefoonnummer: 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl. Uw taken: Het onderhouden van contacten met aannemers/onder- aannemers over het uit te voeren vlechtwerk; Het coachen van personeel op de diverse projecten; Het bewaken van de voortgang, kwaliteit, budgetten en ARBO-zaken van de projecten; Het regelmatig bezoeken van projecten; Het onderhouden van nauwe contacten met de productie manager, manager bedrijfsbureau en werkvoorbereiding inzake voortgang. Je taken De Zelfstandige hulp verricht huishoudelijke werkzaamheden bij cliënten thuis. Deze werkzaamheden worden in overleg met de cliënt vastgesteld. Voor inlichtingen of voor uw sollicitatie kunt u contact opnemen met: ETAPPE CO4MEPCE intermediair voor zakelijk Zeeland, E.M. (Eveline) Schipper, ems@etappecommerce.nl 06-23105944 Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl Elke dinsdagochtend kun je van 09.00 - 12.00 uur vrijblijvend binnenlopen voor meer informatie over deze functie met aansluitend de mogelijkheid voor een oriënterend gesprek. Je kunt je melden bij de balie, Allévo Hollandiaplein 1 m/v (fulltime) cleaning services 'ej zoekt r Voor een object in Wissenkerke zijn wij met spoed op zoek naar enthousiast personeel in de functie van Met ruim 2000 collega’s bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extra murale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezond heidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvise- ring, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: I O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker- A chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles A aan te pakken. Is dit iets voor jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken? Bel vooreen afspraak, stuur of mail je CV naar: Informatie sollicitatie Voor inlichtingen over deze functie of toezending van een sollicitatieformulier kun je contact opnemen met de afdeling P&O, telefoon (0113)249049. Ook kan je een schriftelijke reactie, voorzien van een motivatie voor je sollicitatie en CV, richten aan: Allévo, afdeling P&O, Postbus Z9, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook, ons adres is PenO@allevo.nl Wij bieden Één of meerdere dagdelen per week, een dagdeel is in de regel 3 uur; Zo mogelijk bemiddeling in eigen woonplaats; Werktijden worden in overleg met de cliënt vastgesteld; Salaris 12,20 bruto per uur, inclusief vakantiedagen en vakantietoeslag, vanaf 23 jaar en ouder. Ben je jonger, dan is jeugdloon van toepassing. Wij vragen Wij zoeken voor één of enkele dagdelen per week belangstel lenden die beschikken over goede huishoudelijke vaardigheden en graag met mensen omgaan.

Bevelander | 2008 | | pagina 45