Klachten over nachtvissen Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk Uit de gemeenteraad van december Wat vindt u van Samenspel? Bestuur en medewerkers van de gemeente Goes wensen u Prettige Kerstdagen en een Gelukkig en Gezond 2008 Gemeente koopt grond voor Goese Schans Gewijzigde ophaaldagen afval in verband met de feestdagen Gemeentelijke diensten gesloten Geen markt op 25 december en 1 januari Samenspel BeWa Sa Nieuwjaarsreceptie 2 januari Ons kantoor is gesloten van maandag 24 december 2007 tot en met dinsdag 2 januari 2008. f Papier Kerstbomen GFT U kunt voor meer informatie ook terecht op onze internetsite. Op woensdag 2 januari 2008 is de jaarlijkse nieuwjaarsbijeenkomst voor de inwoners van onze gemeente en voor de vertegenwoordigers van de in Goes gevestigde instellingen, verenigingen en bedrijven. II heeft dan de gelegenheid om het gemeentebestuur en elkaar de hand te schudden en de wensen voor 2008 uit te wisselen. De nieuw- jaarsbijeenkomst wordt gehouden in het Stadhuis aan de Grote Markt. U bent welkom vanaf 16.30 uur. Wij hopen u op 2 januari te ontmoeten! Op 14 december hebben de gemeente en Westhavendijk Onroerend Goed B.V. een koopovereenkomst getekend voor een gebied van ruim 25.000 m2 tussen de Ringbaan West, Westhavendijk en het Geldeloo- zepad. Met deze aankoop doet de gemeente een grote stap voorwaarts in de realisatie van de nieuwe woonwijk Goese Schans. Het perceel wordt vanaf 2009 getransformeerd. Er zijn ongeveer 250 vacatures. Ons adres is de 's-Heer Elsdorpweg 12 in Goes. Op dinsdagmorgen is het inloopspreekuur van 9.30 tot 12.00 uur. Wilt u liever op een ander moment langskomen dan kunt u ons daarvoor dagelijks bellen van 9.00 tot 17.00 uur, tel. 27 71 11. Organisaties die een vrijwilliger zoeken, kunnen gratis een vacature plaatsen. E-mail vrijwilligers@smwo.nl. Website: www.smwo.nl voor meer vacatures. Een aantal bewoners langs de Westvest in Goes heeft handtekeningen ingezameld om het vissen in de nachtelijke uren te verbieden. Uit mel dingen bij de politie blijkt dat er sporadisch klachten zijn gemeld van overlast. Het college van burgemeester en wethouders ziet dan ook geen aanleiding om de verhuur van het visrecht aan de Eerste Goese Hengelsport Vereniging te Goes niet te verlengen en verlengt daarom per 1 januari 2008 de overeenkomst. tel. fax: E-mial: Maandagavond 24 december wordt er geen papier ingezameld in: Goes. Oost 3 en Overzuid 2 Gewijzigde ophaaldag: donderdagavond 27 december Woensdagmiddag 26 december wordt er geen papier ingeiameld in: Kloetinge 2 Gewijzigde ophaaldag: donderdagmiddag 27 december Woensdagavond 26 december 2e kerstdag, wordt er geen papier opgehaald in de binnenstad. Gewijzigde ophaaldag: vrijdagavond 28 december Maandagavond 31 december wordt er geen papier opgehaald in de Goese Polder 5. Gewijzigde ophaaldag: donderdagavond 2 januari Op maandag 24 december, dinsdag 25 en woensdag 26 decem ber (Eerste en Tweede Kerstdag) en maandag 31 december en dinsdag 1 januari zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. Op dinsdag 2 januari zijn alle gemeentelijke diensten in het Stads kantoor gesloten van 9.00 -10.30 uur vanwege een nieuwjaars bijeenkomst voor de medewerkers. In noodgevallen kunt u bel len met 06 - 53 29 81 84. Op dinsdag 25 december (Eerste Kerstdag) en dinsdag 1 janua ri (Nieuwjaarsdag) is er geen markt. Op de zaterdagen is het wel consumptiemarkt. Restafval Dinsdag 1 januari 2008 wordt er geen restafval opgehaald in: Kloetinge, Goes Oost en Noordhoek. Gewijzigde ophaaldagen: Kloetinge: maandag 31 december Noordhoek: woensdag 2 januari Goes-Oost: vrijdag 4 januari Kerstbomen kunnen in de week van 7 januari t/m 11 januari naast de groene container gelegd worden. Ze worden dan meegenomen door de medewerkers van de afdeling Openbare Ruimte. Al tore In u» tefn’ Dinsdag 25 december (eerste kerstdag) wordt er geen GFT opgehaald in: Kloetinge, Goes Oost en Noordhoek. Gewijzigde ophaaldagen: Noordhoek: donderdag 27 december Kloetinge en Goes Oost: vrijdag 28 december Woensdag 26 december (2e kerstdag) wordt er geen GFT opgehaald in: Oostmolenpark, Overzuid, 's Heer Arendskerke en het buitengebied Wolphaartsdijk en Oud Sabbinge. Gewijzigde ophaaldag: maandag 24 december Op donderdag 13 december heeft de raad ingestemd met het raadsvoorstel Waterstad Goes Hiermee wordt het licht op groen gezet voor de ontwikkeling van havengebied tot woonwijk. De raad ging akkoord met het Beeldkwaliteitdocument en met het aanstellen van een supervisor, ter bewaking van de gewenste beeldkwaliteit. Ook heeft de raad ingestemd met het voorontwerp bestemmingplan en heeft zij 3.000.000,- beschikbaar gesteld. Met dit besluit is het Masterplan en de intentieovereenkomst met Proper Stok, RWS en Van Garderen&Dekker, met als ondersteuners de Provincie Zeeland en ministerie van VROM, verder ingevuld. Inmiddels is de naam Waterstad gewijzigd in de Goese Schans. In het voorstel wordt ook ingegaan op de Zuidelijke Randweg Wil- helminadorp, de sportvelden, de Ringbrug, Sportpunt Zeeland en de verkeersontsluiting. Veel informatie over project de Goese Schans vindt u op: de site www.goes.nl, Bouwen en Wonen, Bouwprojecten, Waterstad. De raad stelde donderdag ook de masterplankaart herstructure ring Goes-West vast. Tijdens de wijkexpositie konden de bewoners van Goes-West Noord via een stemformulier hun voorkeur aange ven voor twee varianten. De bewoners hebben gekozen voor de variant waarbij de sloop van de noordkant van Goes-West uitge steld wordt. De raad heeft nieuwe Algemene Plaatselijke Verordening Goes (APV) vastgesteld. Dat was nodig omdat er besloten is om onno dige regels af te schaffen zoals onder andere de vent- en collec- tevergunningen. Verder ging de gemeenteraad ondermeer akkoord met de Legesverordening 2008, een voorbereidingsbesluit voor camping De Veerhoeve, de aanleg van een inlaagdijk in Wolp haartsdijk en de sportnota 2008-2011. Koorbegeleiding met accordeon of gitaar(329) Electrisch lasser (329) Evenementen organisator (327) Voorzitter voor het Platform Arme Kant (502) Medewerk(st)er ledenadministratie van de SGB (503) Trainer rolstoelhockey (306) Kinderopvang tijdens les aan allochtone vrouwen (348) Collectanten werven voor het diabetes fonds (303) Winkel coördinator, winkel medewerkers en diverse bestuursleden voor een nieuw op te zetten Terre des Hommes winkel in Goes Vorige week is het decembernum mer van Samenspel huis-aan-huis in de gemeente bezorgd, gelijk met het nieuwe Wmo-magazine. Heeft u Samenspel niet gehad, meld u dat dan bij de gemeente: tel. 24 96 00 of e-mail stadskantoor@goes.nl. U kunt het blad natuurlijk ook even afhalen bij het Stadskantoor. In het hart van deze Samenspel is een antwoordkaart geniet, waarop u uw mening over het blad kunt geven. Samenspel wordt speci aal voor u gemaakt en daarom vindt de redactie het fijn om van u te horen wat u van Samenspel vindt en hoe het blad nog beter kan wor- M.A. de Ruyterlaan 2 4461 GE Goes 0113-225600 0113-22566 info@sabewa.nl Internet: www.sabewa.nl den. Het beantwoorden van de vra gen kost u hooguit vijf minuten. De enquête is ook te vinden op www.goes.nl actueel nieuws. Bedankt voor uw medewerking! Info Goes <5 gemeente Goes

Bevelander | 2007 | | pagina 8