Winkelier is boos Buitendienstmonteur m/v (fulltime) Jeremiasse Care2Move is op zoek naar nieuwe collega's Planner m/v (fulltime) Jeremiasse Voorlichting Bloemist Goesschudt collega's wakker De Bevelander I ft dé Weekkrant E d I Woensdag 19 december 2007 - Pagina 67 ia 66 Tussen twee steden in? DOOR MARCEL VAN DER VOORT Waar moet de ambulance in de toekomst naar toe? foto: izaak verkeste S 1 DOOR HEDWIG SMITS Voor meer informatie over Care2Move verwijzen wij u naar onze website: www.care2move.nl we te eigenwijs voor." Jeremiasse Care2Move Venijn Stuartweg 43 4462 GE Goes Tel.: 0113-211 274 Fax:0113-270119 www.care2move.nl Van Breugel Care2Move, Breva Care2Move, Jeremiasse Care2Move Jeremiasse Care2Move levert oplossingen voor mindervalide mensen, maar ook producten die voorzien in een zorgbehoefte of het comfort verhogen. Productgroepen zijn: babycare, bad-/douche- en toiletvoorzieningen, bedden, fauteuils, fietsen, handige hulpjes (ADL), liften, loophulpmiddelen, matrassen, rolstoelen en scooters. Allemaal producten die mensen in staat stellen om thuis en in de werkomgeving zo onafhankelijk en comfortabel mogelijk te functioneren. Tevens hebben we een gratis kortdurende uitleenservice. I Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV vóór 7 januari 2008 naar: Jeremiasse Care2Move, t.a.v.: Olaf Stuitje, Verrijn Stuartweg 43,4462 GE Goes, telefoon 0113-211274 of stuur een E-mail naarostuitje@jeremiasse.nl Care2Move biedt haar medewerkers: interessante, gevarieerde werkzaamheden met een grote mate van zelfstandigheid, ruimte voor eigen initiatief en ontplooiing, een prettige werksfeer binnen een groeiende organisatie, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Als planner ben je eindverantwoordelijk voor de buitendienst, je stuurt de buitendienstmedewerkers aan en zorgt ervoor dat alle routes zijn ingepland. Je bewaakt de levertijden van de goederen en draagt zorg voor de uitvoering van de serviceorders. Je hebt dan ook regelmatig telefonisch contact met onze klanten. Tevens houd je een duidelijk overzicht bij mbt de managementinformatie. Voor deze functie vragen wij: een opleiding op MBO-niveau, bijv. MTS werktuigbouwkunde of motorvoertuigtechniek, de bereidheid de productkennis uit te breiden en zich te specialiseren in de revalidatietechniek, een service- en klantgerichte instelling, geen 9 to 5 mentaliteit, goede sociale vaardigheden. Voor deze functie vragen wij: HBO-werk/denkniveau, een stressbestendige en commerciële klantgerichte instelling, goede sociale vaardigheden, geen 9 tot 5 mentaliteit, enige ervaring in een soortgelijke functie. De service-monteur voert bij onze cliënten thuis reparaties en kleine aanpassingen uit aan elektrische en handbewogen rolstoelen en andere voorzieningen. Als buitendienstmedewerker is hij/zij zelf verantwoordelijk voor het eindresultaat. De functie wordt in principe uitgevoerd in dagdienst van maandag tot en met vrijdag, maar de service-monteurs draaien, volgens rooster, periodiek avond- en weekenddiensten. GOES - “Een ziekenhuis in Amemuiden vind ik geen goed idee”, zegt E. Smits uit Vlissingen voor de deur van Ziekenhuis Walche ren in haar woonplaats. Ze reageert op een plan van heidszorg er niet op voor uit gaan. Dat geldt ook voor het taxivervoer naar de ziekenhuizen en de ei gen bijdrage”, vindt de vrouw die buiten een siga ret rookt. Ze gaat verder: “Ziekenhuis Walcheren is op zich goed. Daarom links of rechts moet. Een stukje verder rijden naar Arnemuiden, vind ik geen enkel probleem. Aan de andere kant wil ik graag dat de ziekenhuizen in Goes en Vlissingen blijven en zoveel mogelijk service bieden aan de mensen die in de buurt wonen”, aldus De Kam. A. de Jong uit Schore ziet de voor- en nadelen. “Op zich zou ik een groot zie kenhuis in Arnemuiden goed vinden. Hoewel Goes voor mij dichtbij is en han dig voor bezoekjes en con troles", vertelt de Jong. gelopen sinterklaaskoop avonden een droefenis wa ren in de binnenstad. “Het enige was je zag was een groot zwart gat, geen greintje gezelligheid, geen Dichtbij W. Huibrechtse uit Mid delburg is ook een voor stander van het Amemui- dense ziekenhuis, dichtbij het station en snelweg. “Dat is niet verkeerd”, laat hij weten. “Goes en Vlissin gen werken nu ook samen. Laten ze er één ziekenhuis van maken", zegt de man over de aanbeveling van Het Klaverblad. Voor versterking van ons team in Goes zoeken wij een: Zorg voor beweging Patiëntenplatform Het Klaverblad vindt dat er te weinig goede en te veel wisselende infor matie vanuit de zieken huizen aan de Zeeu wen is gegeven. Dit zou veel onrust en een ge brek aan vertrouwen over de plannen geven. Er is volgens de organi satie uit Goes geen goe de vertaling van de plannen naai' de inwo ners toe. Daardoor is er een situatie ontstaan waarbij angst, onzeker heid en gebrek aan vei ligheid voor de toe komst de boventoon voeren. De emotie kan volgens Het Klaverblad dan gaan regeren. Het platform vindt het de verantwoordelijkheid van het ziekenhuis dat het goede, professione le en betrouwbare voorlichting geeft aan de inwoners. moet die blijven en niet veranderen.” Een andere bewering van Het Klaver blad namelijk dat een cen trale intensive care in Goes verkeersslachtoffers de meeste kans geeft om te overleven, krijgt evenmin bijval van Smits. “Dat is onzin”, roept ze stellig. "Waarom zouden ze in Goes beter zijn? De patiënt moet zo snel mogelijk naar een ziekenhuis. Iedereen heeft recht op zorg dicht bij", aldus de Vlissingse. Naast haar staat een oude re dame uit Domburg die niet met haar naam in de krant wil. Wel wil ze haar mening geven. “Ik ben te gen een ziekenhuis in Ar nemuiden. Ziekenhuis Walcheren moet blijven en ik vind ook dat er weer een volwaardig ziekenhuis in Middelburg moet komen”, bepleit ze. Het ziet er triest uit in de binnenstad van Goes rondom de feestdagen, vindt Han Meerhoff. foto: feuce buonadonna Nuchter M.P. de Kam uit Kortgene reageert nuchter. “Mij maakt het niet uit of ik naar GOES - Han Meerhoff, bloemist in Goes is boos op zijn collega-winkeliers. “Het is een schande zoals u allen denkt en omgaat met de consument!” In een open brief verwijt hij de ondernemers dat zij ge sloten zijn op koopzonda gen. "Jullie zijn verschrikkelijk hard bezig om onze consu ment naar andere steden te jagen", foetert hij. “Er zal een totale mentaliteitsver andering moeten plaats vinden om ons koopcen trum niet naar de knoppen de helpen”. Meerman klaagt dat de af- Patiëntenplatform Het Klaverblad dat voorstelt een groot ziekenhuis in het vissersdorp te laten bouwen. “Het ziekenhuis moet be reikbaar blijven voor men sen die ziek zijn en het be zoek. Ik vind de gezond- “Wij moeten beseffen dat we het hele jaar van die consument moeten eten.” Meerman hoopt met deze open brief aan de onder nemersvereniging ieder een wakker te schudden. Ineke Kosten van Kosten Modes gelooft niet dat er een afspraak te maken valt tussen de Goese onderne mers onderling. “Daar zijn muziek en geen Sinter klaas. En als klap op de vuurpijl: gesloten winkels.” De bloemist verwijt de an dere winkeliers een gebrek aan solidariteit. Drogrede nen als: "Ik heb geen per soneel of het loont niet", vindt hij geen argument. Niet populair Marcel Bonman van de Speciaalzaak pleit voor één of twee koopavonden in december. "De koopzon dagen in deze regio zullen nooit populair worden", voorspelt hij.

Bevelander | 2007 | | pagina 65