Medewerkers prikdienst (m/v) cfrêvc Gezocht betrokken alphahulpen in Zeeland CSU CSU AB Zeeland Zelfstandige hulp Schoonmaker Schoonmaakster Schoonmaker Schoonmaakster (i.b.v. rijbewijs) Regio Rilland, Bath, Kamperland en Colijnsplaat www.allevo.nl De Bevelander t Je haalt niet zomaar iemand in huis. IIAIII COMMERCE en Goes (alleen thuisprikroute) c dé Weekkrant Allévo staat naast u. I I <1 I I HHI I I Medewerker logistiek (MBO) Curadomi Woensdag 19 december 2007 - Pagina 66 Werktijden zijn op donderdag van 10.00 tot 13.00 uur Stichting Huisartsen Laboratorium Kijk ook op www.shlbreda.nl zoekt Als christelijke thuiszorgorganisatie Is Curadomi stevig in Zeeland verankerd. Omdat wij verder groeien zijn we op zoek naar alphahulpen die graag bij mensen thuis werken. Het werk Is uitstekend te doen onder schooltijden. Nieuwsgierig? Bel 0113 - 33 30 30 of kijk op www.curadomi.nl. Wij bieden Een functie binnen een professioneel, enthousiast en collegiaal team. U werkt zeer zelfstan dig op uw "eigen" prikpost en bent het visiteplaatje van onze organisatie. Uw salaris bedraagt maximaal 2147,- bruto per maand op basis van 36 uur per week volgens func tiegroep 30. Naast een vaste reiskostenvergoeding woon-werk ontvangt u voor de extra gereden kilometers een zeer ruime vergoeding van 0.29 netto per kilometer. Daarnaast heeft u de mogelijkheid gebruik te maken van onze spaarloonregeling of levensloopregeling. Al onze medewerkers ontvangen een eindejaarsuitkering van 5%. Meer informatie of direct solliciteren? Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met Anja de Jongh-Gaastra, hoofd decentrale prik dienst, tel. 076-5029181. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 1-1-2008 mailen naar personeelszaken@shlbreda.nl met als onderwerp sollicitatie of richten aan SHL, t.a.v. afdeling personeelszaken, postbus 220,4800 AE Etten-Leur. Functie-inhoud Als medewerker prikdienst verzorgt u een aantal ochtenden per week, de bloedafname van patiënten op onze prikposten in regio Zeeland. Tevens verzorgt u de bloedafname bij de patiënten thuis. De prikposten zijn geopend vanaf 08.00 uur. Van u wordt verwacht dat u de nuchtere patiënten, die aan huis geprikt moeten worden, voor de openingstijd van de prik post heeft geholpen. U legt iedere dag een route door Zeeland af, u krijgt een bedrijfsauto. Wij bieden u een contract voor 20 tot 30 uur per week verdeeld over maandag t/m vrijdag, werktijden zijn echter wel flexibel. Wat bieden wij u: Salaris conform CAO Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals korting op uw autoverzekering, reisverzekering, persoonlijke lening en hypotheek Prettige werksfeer Wat bieden wij u: Salaris conform CAO Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals korting op uw autoverzekering, reisverzekering, persoonlijke lening en hypotheek Prettige werksfeer Jouw plaats in de organisatie Het dienstverband wordt door de Zelfstandige hulp aangegaan met de betrokken cliënt. Allévo bemiddelt hierbij. voor het verrichten van huishoudelijke werkzaamheden bij cliënten thuis. Informatie sollicitatie Voor inlichtingen over deze functie of toezending van een sollicitatieformulier kun je contact opnemen met de afdeling P&O, telefoon (0113)249049. Ook kan je een schriftelijke reactie, voorzien van een motivatie voor je sollicitatie en CV, richten aan: Allévo, afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook, ons adres is PenO@allevo.nl Geïnteresseerd? Neem telefonisch contact op met ons kantoor op telefoonnummer 010 - 4322000 of mail uw reactie met CV naar claudette.van.der.elst@csu.nl Geïnteresseerd? Neem telefonisch contact op met ons kantoor op telefoonnummer 010 - 4322000 of mail uw reactie met CV naar claudette.van.der.elst@csu.nl CSU Cleaning Services is met ruim 9000 medewerkers een van de grootste dienstverleners op het gebied van schoonmaak en beveiliging. CSU Cleaning Services is met ruim 9000 medewerkers een van de grootste dienstverleners op het gebied van schoonmaak en beveiliging. Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes SHt levert ondersteunende functies en diensten aan haar rorgaanbieders, zoals huis artsen en verloskundigen. Met ruim 600 gemotiveerde medewerkers verzorgt de SHt onder andere bloed afname, analyseert het pabentenmaieriaal in ons modem ingericht laboratorium, verricht een scala aan funttieonderzoeken en onderhoudt een oproep systeem voor chronisch zieken (bv. diabetes). SHL stelt zich ten doel het bevorderen van een krachtige, autonome, toegankelijke en doelmatige eerstelijns gezondheidszorg van hoge kwaliteit. Oe SHt biedt haar diensten aan in de regio Zmd-West-Nederland, waaronder Oen Haag. Ons booldkantoor is gevestigd in Etten-leur. AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip In de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. U heeft/bent: Affiniteit met designmeubilair, accuraat, zelfstandig, communicatief, flexibel en oplossend, een hands-on mentaliteit, vaardigheid in de Nederlandse taal in woord en geschrift en enige kennis van de Duitse en Engelse taal. Ervaring is een pré, maar geen vereiste. Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl Geboden worden: Een prettige werkomgeving. Salariëring volgens de CAO centraal branche wonen. Taken o.a.: Invoeren, bestellen, plannen van orders bij fabrikanten en leveranciers in binnen- en buitenland. Assisteren bij het laden en lossen van zware goederen. o.a. werving selectie en competentie onderzoeken voor werknemers en sollicitanten Je taken De Zelfstandige hulp verricht huishoudelijke werkzaamheden bij cliënten thuis. Deze werkzaamheden worden in overleg met de cliënt vastgesteld. Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl r- Elke dinsdagochtend kun je van 09.00 - 12.00 uur vrijblijvend binnenlopen voor meer informatie over deze functie met aansluitend de mogelijkheid voor een oriënterend gesprek. Je kunt je melden bij de balie, Allévo Hollandiaplein 1 Intermediair voor zakelijk Zeeland cleaning services clean g servue» r Wij zoeken Wij zoeken collega's met een (para) medische achtergrond. Onze voorkeur gaat uit naar doktersassistentes, analisten of verpleegkundigen. Ervaring met intraveneus prikken is gewenst. Daarnaast beschikt u over goede sociale vaardigheden en u heeft een flexibele instelling. U dient in het bezit te zijn van een rijbewijs en een auto. Voor diverse objecten in de regio Zeeland zijn wij met spoed op zoek naar enthousiast personeel in de functie van: Voor Bas Mar de Jager in Kapelle, specialist in modern wonen, is Etappe Commerce op zoek naar een: Sollicitaties en/of inlichtingen: ems@etappecommerce - t.a.v. E.M. (Eveline) Schipper www.etappecommerce.nl Voor een object in Wissenkerke zijn wij met spoed op zoek naar enthousiast personeel in de functie van: Organisatie voor tbuiazorg ZORG- EN DIENSTVERLENING te Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland. Noord- en Zuid-Beveland, St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extra murale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezond heidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvise- ring, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. Wij bieden Één of meerdere dagdelen per week, een dagdeel is in de regel 3 uur; Zo mogelijk bemiddeling in eigen woonplaats; Werktijden worden in overleg met de cliënt vastgesteld; Salaris 12,20 bruto per uur, inclusief vakantiedagen en vakantietoeslag, vanaf 23 jaar en ouder. Ben je jonger, dan is jeugdloon van toepassing. Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: I O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker- A chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles B aan te pakken. Is dit iets voor jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken? Be/ voor een afspraak, stuur of mail je CV naar: Wij vragen Wij zoeken voor één of enkele dagdelen per week belangstel lenden die besthikken over goede huishoudelijke vaardigheden en graag met mensen omgaan. en

Bevelander | 2007 | | pagina 64