I I Een vrij gevoel Officiële Mededelingen milieu verkeer en vervoer Bij zwemmen gebruik je al je spieren De Bevelander Provincie Zeeland gesponsord door Sturm BV l Van Dixhoornbrigade vernieuwd dé Weekkrant Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl v.v. Gapinge Jassen van de Provincie Zeeland Toppers veldrijden in Yerseke wemmen en waterpolo leer je bij De Ganze ÉLS 3 Woensdag 24 oktober 2007 - Pagina 21 ÏP t' een I DOOR LEON JANNSENS GOES - “Zwemmen geeft een heerlijk vrij gevoel. Bij zwem men gebruik je al je spieren. Zwemmen is niet blessurege- voelig als je naar sommige an dere sporten kijkt. Kortom, het is een leuke sport”, aldus Marij ke Poot, hoofdtrainer bij Zwem en Waterpoloclub De Ganze uit Goes, met een ledenbestand van 150 verdeeld over zwem men en waterpolo. Bij waterpo lo zijn er een heren- en een da mesteam in de competitie ac tief. “De Ganze” zwemt in Sportpunt Zeeland. De jaarlijk se Ganzentrek wordt in het Ka naal naar het Goese Sas gehou- Melding BUS-sanering stortplaats Oude Rijksweg 16 te Lewedorp Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar oh beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de verontreiniging of de voorgenomen sanering niet vol doet aan de eisen van het Besluit uni forme saneringen. Melding BUS-sanering De Klinker, percelen Moeleker te Kapelle Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de verontreiniging of de voorgenomen sanering niet vol doet aan de eisen van het Besluit uni forme saneringen. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben met het evaluatieverslag en nazorgplan van SGS Environmental Services te s-Gravenpolder, in op- Evaluatieverslag en nazorgplan Fruitlaan 20-30 te Goes YERSEKE - In Yerseke kwa men zaterdag de beste jeugd- veldrijders van Nederland aan de start voor een selectiewed strijd. Het ging om de 1ste Jeugd Selectie Wedstrijd (JSW) van het nieuwe veldrijderssei- zoen voor de nationale kam pioenschappen veldrijden, die in januari 2008 in het Brabant se Eerde gehouden worden. Vorig jaar organiseerde het Mountainbikecomité Yerseke bestaande uit Marcel Gunst, Wim van der Maas, Jan Blok en Patrick Tolhoek voor het eerst een veldrit en dat was een groot succes. Zo groot dat de KNWU vroeg om het Nationa le Kampioenschap 2008/2009 in Yerseke te organiseren. De wielerwedstrijd van zaterdag 20 oktober werd dan ook be nut als een try-out om te zien of dit haalbaar is. Start en fi nish waren op de Postweg. Op een zonovergoten parcours streden meer dan tweehon derd deelnemers om de ere plaatsen. De categorie 1 van de 8-jarigen, zes deelnemers, beet het spits af en vertrok om 11.00 uur. De 14-jarigen, categorie 7, sloten de rij met hun start om 14.30 uur. Categorie 2 werd ge wonnen door Wim Witten berg; categorie 3 door Mario Poldervaart; categories Pascal Eenkhoom; categorie 5 Jordi Talen; categorie 6, met meer dan veertig deelnemers, door Nederlandse kampioen Ma thieu van der Poel en categorie 7 door Piotr Havik. Mrco Min- naard won de wedstrijd voor de mountainbikers. mijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voor dat op dat verzoek is beslist. Ontheffing van de artikelen 6 en 12 van de Wegenverordening Zeeland 1994 voor het hebben c.q. wijzigen van een uitweg op de provinciale weg N289 (Reimerswaal) Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit. De beschikking ligt van 26 oktober tot en met 6 december 2007 ter inzage bij de directie ruimte, milieu en water. Het Groene Woud 1 te Middelburg, op. werkdagen van 08.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en in in het gemeentehuis van Goes, M A. de Ruijterlaan 2 te Goes van maandag tot en met donderdag 09.00-17.00 uur, op donderdagavond van 17.00-20.00 uur en vrijdagmorgen van 09.00-12.30 uur;. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-63 19 24). Inzien besluit Het betreffende besluit met bijbeho rende tekening en eventueel hierop betrekking hebbende stukken ligt vanaf 25 oktober 2007 tot en met 6 december 2007 ter inzage in het Provinciaal Informatiecentrum, Nieuwe Burg 42, te Middelburg, op werkdagen van 09.30 - 16.30 uur (tele foon 0118-631400). rig jaar zijn we gepromoveerd naar de tweede klas in district 5. We proberen dat vast te houden want het is de kunst om er in te blijven. In ons district worden op diverse plaatsen dezelfde wedstrijden gezwommen. Het Leden van De Ganze kunnen meedoen aan trainingen en wedstrijden. Vlinderslag, rugslag, schoolslag en borstcrawl worden op de juiste manier aangeleerd via Swimkick Techniekschool van de KNZB. Informatie De Ganze bij secretariaat telefoon 0113 220384 en www.deganze.nl dracht van de gemeente Goes en Timesavers B.V. met betrekking tot de bodemsanering op de locatie Fruitlaan 20-30 te Goes ingestemd (artikel 39c en 39d Wet bodembescherming). Belanghebbenden kunnen tot en met 6 december 2007 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001,4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA s Gravenhage. De beschikking treedt op 7 december 2007 in werking, tenzij binnen die ter- Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een tijdelijke ontheffing ver leend aan Wervenhove bv voor het hebben c.q. wijzigen van een uitweg op de provinciale weg N289, ter hoogte van Krabbendijke (hm 34.430) en het hebben van bouwwerken binnen een afstand van 40 meter uit de as van de hoofdverkeersbaan. Gedeputeerde Staten-van Zeeland hebben op 15 oktober 2007 een 'Melding BUS-sanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen voor de sanering op de locatie De Klinker, percelen Moeleker te Kapelle. Bezwaar Belanghebbenden kunnen tot en met 6 december 2007 tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Economie en Mobiliteit, Postbus 524, 4330 AM MIDDELBURG. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben pp 10 oktober 2007 een Melding BUS-sanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen in behandeling genomen voor de sane ring op de locatie Oude Rijksweg 16 te Lewedorp. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de 'Melding BUS- sanering’ kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-63 19 24). Voorlopige voorziening Alleen zij die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Middelburg om voorlopige voorziening vragen. totale eindresultaat van deze wedstrijddag wordt verwerkt door de computer van de Ko ninklijke Nederlandse Zwem Bond, die dan vervolgend de einduitslag publiceert. Het is al tijd afwachten hoe goed je die dag gezwommen hebt. Wij trai nen drie keer per week. Hebben wij goede zwemmers die verder kunnen komen dan adviseren wij om naar een club te gaan die op hoger niveau zwemt." Om lid te worden van De Ganze is zwemdiploma A vereist. De ver eniging doet mee met het pro ject schoolsport. Dit jaar werd voor het eerst, in samenwerking met CIOS, het Schoolzwem- kampioenschap georganiseerd, een initiatief van de KNZB. MIDDELBURG - Erik Intersport en Slamshop uit Middelburg, hebben gezorgd voor nieuwe, felgele, jassen voor de Van Dix- hoombrigade. De Middelburgse reddingsbrigade droeg de vori ge jassen al vijftien jaar. FOTO: LEO WOLTERMAN GAPINGE - De spelers van het voetbalteam Gapinge zijn com pleet in nieuwe tenues gestoken door Aannemersbedrijf Sturm BV en Sociëteit ter Gapinge. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de Melding BUS- sanering’ kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-63 19 24). den vanaf de brug in Wilhelmi- nadorp. Een trekpleister met spektakel. Daar komen zwem mers uit heel Nederland op af. Marijke Poot traint alleen de wedstrijdzwemmers: “Het wed- strijdzwemmen zit in de lift, vo- Voor het inzien buiten kantooruren een mondelinge toelichting of kopieën van ter inzage gelegde stuk ken, kunt u zich wenden tot mevrouw mr. M.C.J. Meeuwsen-Dek, telefoon nummer 0118-631378 of mevrouw A Caljouw, telefoonnummer 0118- 631571.

Bevelander | 2007 | | pagina 21