'Mooi als Zeeuwse vlag in Moskou wappert' Onze nieuwe najaarscollectie staat wee or u klaar VERBURGZZ Merken o.a.: Renata Bunnies Brakkies Froxy Snel, makkelijk, veilig én goedkoop! Lumberjack Gattino 7 De Bevelander stel wat betreft veringen en Wel zo makkelijk, en: snel verdiend! modeschoenen eurocent (ƒ0,20) per liter eurocent (ƒ0,25) per liter dé Weekkrant korting op diesel Smokkeihoekweg 10 Kapelle Biezelinge straks in Moskou wappert”, vertelt Roland de Wit VEERE - Roland en Jacques de Wit zijn vanuit Veere op weg naar China. De broers doen mee aan de Amsterdam-Peking Chal lenge. En zamelen met hun reis geld in voor SOS-kinderdorpen. “Ik heb de Jongens van de Wit zojuist tien euro gegeven om de eerste kilometers uit Veere te ko men”, aldus burgemeester R. vrijdag 31 aug. t/m zondag 2 sept. van der Zwaag zaterdagavond tijdens het vertrek uit zijn ge meente. Hij doelt op de spon soractie. De broers hopen dat el ke van de elfduizend te rijden ki lometers een euro voor het goe de doel oplevert. Samen met ge deputeerde T. Poppelaars toe- terde de burgervader het avon tuurlijke tweetal richting Peking. vrijdag 31 aug. t/m zondag 2 sept. WEEKKRANT, maakt kans op een aantal uren crossen op een meer dan elfduizend kilometer afleggen om in Peking te ko- broers De Wit hebben een voorraad brandstof bij zich, foto: en Warschau gegaan. Daarna van Riga naar Daugavpils. Don derdag 30 augustus hopen ze in Sint Petersburg aan te komen. Vervolgens gaat de reis onder andere naar Moskou, Omsk, Ulaanbaatar en de Gobi woe- Hun Nisan Patrol is inmiddels drieëntwintig jaar oud. “Er is veel aan gesleuteld. De auto korting op benzine (op de landelijke adviesprijs) korting op diesel (op de landelijke adviesprijs) k “Leuk dat zoveel mensen zijn ge komen om ons uit te zwaaien", vertelt Roland de Wit. Voor de le zers van deze krant is er een aan trekkelijke actie. Wie geld stort op ING Bank te Middelburg, re keningnummer: 67.33.51.211 t.a.v. Stichting De Jongens van De Wit, met vermelding van het adres, telefoonnummer en ©IZA&EEZ. Veere’s burgemeester R. van der Zwaag, Jacques en Roland de Wit en gedeputeerde T. Poppelaars één minuut voor het vertrek van 'de jongens', foto: izaak verkeste :ERE - “Ons wacht een of- men. De afgelopen dagen zijn ficiële ontvangst in Sint Pe- ze via Amsterdam naar Berlijn tersburg, Moskou en Pe king. Daarom hebben wij drie vlaggen van Zeeland meegenomen en overhan digen deze aan de belang rijkste personen die wij daar tegenkomen. Het lijkt stijn. Daarna rijdens 'de jon- mij prachtig als onze vlag gens' naar Zamyn-Uud en Da tong en finishen woensdag 19 september in Peking. Vier da gen later gaan de broers terug Maar er liggen ook cadeautjes naar Veere. voor de bevolking in de Nissan Ze verwachten twaalfhonderd Patrol. "Onderweg delen wij liter brandstof nodig te hebben, vijftienduizend ansichtkaarten van Veere uit met daarop een speciaal off the road terrein. Bo- tekst in het Pools, Russisch, vendien is er nog een tweede Mongools en Chinees. En wij heeft een vrijwel nieuw onder- winnaar. Dat is degene die het hebben vijftig kilo autodrop en meeste geld heeft overgemaakt, knuffels bij ons voor de kinde- schokbrekers. Verder zijn er een Dankzij dit initiatief kunnen ren die wij ontmoeten. nieuwe dynamo en remmen in kansarme kinderen met de hulp De Jongens van de Wit moeten gezet en kreeg de terreinwagen van SOS-kinderdorpen opgroei- meer dan elfduizend kilometer een grote beurt”, aldus Roland en tot kansrijke kinderen. afleggen om in Peking te ko- de Wit. Grote Markt 9 Goes I ROL C|| 6 Woensdag 29 augustus 2007 - Pagina 7 Op weg naar Troostprijs! 9.1 11.4 Al onze stations zijn te vinden op: www.firezone.nl Openingstijden U tankt wanneer u maar wilt: het station is 24 uur per dag geopend. Firezone: dé nieuwe formule om te tanken. Bij Firezone tankt u benzine en diesel tegen bodemprijzen. U betaalt met uw bank- giropasje en uw eigen pincode. Fire Izone IZAAK VERKESTE Johanneke de Jong heeft geluk deze zomer: Als winnares van de Firezone- jubileumactie vliegt zij bin nenkort met een vriendin naar Curacao, Als troost voor al die mensen die niet hebben gewonnen heeft Firezone komend weekend de brandstofprij zen nog maar eens extra verlaagd. En even voor Johanneke: Goede reis en veel plezier! DURE TIJDEN? GOEDKOPER TANKEN! Komend weekend extra korting! [urg.nl ■11e Biezelinge T

Bevelander | 2007 | | pagina 7