VERTON BURGH aria Gevraagd: VERKOPER/ VERKOOPSTER Mobieltje en webcam oorzaak van jump-rage hago food industry Steeds meer aandacht voor jumpfeesten in Zeeland Jumpparty's in Zeeland 2 parttime verkoopsters/bezorgers m/v (25 a 30 uur) De Bevelander Heeft plaats voor een FIETSTECHNICUS dé Weekkrant proximedia Ons bedrijf staat bekend om zijn service en kwaliteit - hieraan kun jij je steentje aan bijdragen. Heb je interesse en ben je 18 jaar, kom dan naar... - parttimer - vakanties, zaterdagen en koopavonden Wandelvierdaagse in Kortgene BRAMMETJE DUMP Grote Markt 15, Goes Verton Burgh BV Durf jij? Ervaren medewerkers voor de volgende functies: Interieur schoonmaakmedewerkers m/v Industrieel reinigers/schoonmaakmedewerkers m/v I Een lachwekkende I tragedie in 't Beest -i Woensdag 11 april 2007 - Pagina 39 ^u^an de jumpy "Ik zet mijn filmpjes wel op Partick’s Broodjes Express L Plaatwerkers Onderdeel van AB Zeeland Bankwerkers Monteurs KORTGENE-In Kortge- ne is van maandag 23 april tot en met donder- dag 26 april dde avond- vierdaaagse. Interesse? Neem dan contact met ons op. Proximedia Nederland BV Mevrouw K.J.J. Ameling Molensteijn 5b 3454 PT De Meern Telefoon: 030 - 266 96 96 E-mail: sollicitatie@nl.proximedia.com Wij bieden jou een leuke job met... een goede werksfeer een vast basissalaris goede provisieregeling extra bonus een auto met GPRS een GSM een leuk product Wij verwachten van jou... het bezit van een rijbewijs motivatie om te werken een goede uitstraling Commercieel Medewerker (m/v) Buitendienst Marketing is voor velen een drive om Bemrnelen, 1 F Flaix de jump.l FOTO: IZAAK VERKESTE voor het jumpen draai ik tegen woordig zelf als Killa-B. Onder Voor de periode vanaf augustus gedurende ca. 9 weken - 4 medewerkers met werktijden van maandag t/m donderdag 03.00-07.00 uur en op zaterdag 07.00-19.00 uur - 2 medewerkers met werktijden van maandag t/m donderdag 04.00-08.00 uur en op zaterdag 08.00-20.00 uur. Wij zoeken mensen met een flexibele instelling, leeftijd vanaf 18 jaar en in het bezit van eigen vervoer. Betaling is conform de schoonmaak CAO. Als onderdeel van AB Zeeland is Aria interim werkzaam in de metaalsector en installatiebedrij ven. Voor constructie bedrijven, scheepswerven en industriële opdrachtgevers plaats Aria interim personeel in diverse functies. Heb je interesse? Bel voor aanmelding ons hoofdkantoor in Terneuzen 0115-687470 of mail je gegevens door naar info@haaofoodandindustrv.nl t.a.v. Coby Verton Kerkstraat 1, 4328 LH Burgh Tel. 0111-651324 verton@zeelandnet.nl Naast de "gewone" reparaties behoren ook het oplossen van technische fietsproblemen, fietsverhuur en kleine verkopen tot jouw werkzaamheden. Veel afwisseling en dus een echte uitdaging! Reageer dan schriftelijk met foto en cv binnen 3 weken. Wij zoeken regelmatig Lassers Pijpfitters Interesse? Stuur ons je cv met begeleidend schrijven. Cereshof 4, 4463 XH Goes. Tel 0113-233666 e-mail: info@abzeeland.nl - www.abzeeland.nl Voor een opdrachtgever in Kapelle zijn wij op zoek naar werktijden van 07.00-11.00 uur, maandag t/m vrijdag voor de periode medio juni gedurende ca. 9 weken - 4 medewerkers met werktijden van maandag t/m vrijdag 16.30-20.30 uur en op zaterdag 08.00-20.00 uur. - 2 medewerkers met werktijden van maandag t/m vrijdag 17.30-21.30 uur en op zaterdag 08.00-20.00 uur. interim Patrick’s Broodjes Express t.a.v. Margreet Visser Oostsingel 50, 4461 KC Goes. Tel. 06-41350509 Wij zijn op zoek naar: Die ons team willen aanvullen. Ben je in het bezit van bromcertifïcaat en/of rijbewijs en per direct beschikbaar. Reageer dan nu. De vrienden Charlie van Hamers demonstreren in leuk om naar te kijken. Kevin Vermeulen en Nicky l Een aanstekelijk dansje en Goes. "Het is mooi als mensen er naar kijken. Van de filmpjes die erop staan leer ik nieuwe din gen." “Jumpen is in’’, weet Ra mon van Eijkeren. Hij is eigenaar van café Flaix. “Het is een typi sche muziekstijl. Hier in Zeeland gekomen .vanuit België. Favoriet bij een select aantal mensen. Te genwoordig doen mijn bezoekers graag duo-jump. Dat is een soort synchroon dansen. Wel uitkijken dat ze elkaar niet tegen de sche nen trappen. Bij drukte is het moeilijker”, aldus Van Eijkeren. Populair Er zijn ook speciale jump-feesten. Van Eijkeren: “Toen de muziek stijl populair werd, heb ik Belgi sche dj’s geboekt Er komen per feest meer liefhebbers bij.” “Er is nu ook duo-jump. Ont staan uit de liedjes en commer cie. Mijn dansjes zet ik nooit op het internet. Ik heb mijn eigen stijl. Het is leuk om naar te kijken. In café Flaix in Middelburg zie ik GOES - Uitgezwamd zijn ze en vastgelopen. Want als een aap geen wonder is, maar doodgewoon een dier, een leuke vrouw een fanta sie is, God niet bestaat en geluk ook al niet, dan gaat er bij echte kerels iets stuk. Hoogste tijd voor een radi cale daad. Dat zijn de the ma's die voorbijkomen in de inbrekerstragedie door Huis Aan De Amstel, die donderdag 12 april te zien is bij Podium 't Beest in Goes. Want ergens ligt dat ant woord op alle vragen. En dan is plotseling de uitgang zoek. Het stuk is een lach wekkende, genadeloze voorstelling over drie door gedraaide amateurs in ge luk. De toneelvoorstelling in 't Beest begint om 20.30 uur en kaarten kosten 12,50 eu ro. 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN - Ook in ’s-Heer Hendrikskinderen hebben ze het jumpen ontdekt. Een party eerder deze maand le verde’zestig jongeren op. Daarom is er vrijdag 20 april een Jump Sty le Party in het Heer Hendrikshuis. Wandelaars kunnen kie zen uit een wandeltocht [van vijf kilometer of een tocht van tien kilometer. De start is bij dorpshuis De Pompweie aan de Bernhardstraat. Inschrij ven kan voor de start om 18.00 uur. De wandel- s tochten starten om 18.30 Muur. Inschrijven kost 2,75 K euro. MIDDELBURG - De jump-rage en hardcore. Binnen het con- heeft Zeeland bereikt. Toch cept zijn er in de regio eve- is het allemaal nog pril wat nementen met lokale dj’s. betreft grote feesten Flaix In- Ook kunnen de liefhebbers vents houdt in het Vlissingse van jump bij discotheek De Arsenaal tegenwoordig eve- Hooizolder in Westkapelle te- nementen. Naast jump is er recht. Voor meer informatie: ook aandacht voor hardstyle www.partyflock.nl. negentienjarige Kevin Ver meulen uit Oost-Souburg over jumpen in Zeeland. Deze begint om 21.00 uur. Of vrij - jongeren. dag 30 maart naar café Fraggles in Jumpen is vooral populair door- andere in Flaix”, zegt Vermeulen. Vlissingen. Daar is dan early hard- dat jongeren hun eigen dansfilm- core, hardstyle en jump. Vanaf pjes op internet zetten. Inmiddels Filmpjes 21.00 uur. In café Flaix in Middel- heeft de commercie het jumpen burg is er vrijdag 13 april om 19.00 ook ontdekt. Maar Vermeulen jump-sites, zegt Alwin Krijgsman uurjump-a-licious. volgt de commercie niet (18), een jumpliefhebber uit DOOR MARCEL VAN DER VOORT MIDDELBURG - “Ik jump nu anderhalf jaar en kan het wel. De bewegingen gaan van links, rechts en van voor naar achteren. Het publiek voegt veel mensen jumpen. De muziek er steeds iets aan toe en maakt combinaties, zegt de Dansrage komt vanuit België naar Zeeland MIDDELBURG - Het jump-dans- pje op het internet staat is deze je dankt zijn succes aan de media, voor de hele wereld toe- Er staan veel filmpjes op websites, gankelijk. De lust zoals youtube en google. Door het naar bekendheid massaal verspreiden van de vi deo’s door jongeren via bijvoor beeld MSN, raken anderen ermee filmpjes te maken. Want zo’n besmet. De muziekstijl jump is snelle bekendheid bij een groot 1 populair vanwege vrolijke melo- publiek is nog nooit zo makke- fl dieën met een stevige kick erin, lijk geweest." Veel Zeeuwen zet- Het dansen is vooral in trek bij de ten hun dansverrichtingen opM jeugd tussen de twaalf en achttien de site, die De Crom in Bergen jaar. “Tegenwoordig zijn de mid- op Zoom maakt. Volgens eigen fl delenomhetjump-dansjeophet zeggen heeft de site 20.000 internet te zetten voor iedereen bezoekers per maand. In*/ beschikbaar. Dat is denk ik de oor- Zeeland zijn er nog geen ei- M zaak van het grote aantal filmpjes gen sites bekend. Naar® op het net", zegt Marlijn de Grom verwachting zal de hype (21) van JumpUnited.com. "Wie rondom het dansje ge- heeft er tegenwoordig geen mo- leidelijk verminde- W hieltje waarmee ze snel filmpjes of ren. De muziekvorm foto’s kunnen maken? Of een jump lijkt wel een blij- webcam op de pc? Zodra een film- vertje. Die is er vanaf 1993.

Bevelander | 2007 | | pagina 39