SPORTWEEK GEMEENTE REIMERSWAAL i 13 april Iedereen Nee Opening 17 april i Ja Yerseke 20 april Free Run Ja 21 april Sport Doelgroep Inschrijven Activiteit Waar Datum Golfvereniging Reymerswael Gymnastiekvereniging V.Z.O.S Gymnastiekvereniging Sparta Krabbendijke Gymnastiekvereniging Inter Scaldis Waarde Voetbalvereniging Kruiningen Voetbalvereniging Rillandia Omni-Sport Reimerswaal In de Nationale Sportweek kunnen alle inwoners van gemeente Reimerswaal zien en ervaren wat er mogelijk is op sportief gebied binnen de gemeente, hoe leuk het is om te sporten en hoe belangrijk het is om alleen of samen met anderen actief te zijn! Sportstudio Myoides Yerseke LTC Bathse Kreek Zwemvereniging Zeelandia Koersbalclub Kruiningen Badmintonvereniging Rillandia Smashers Biljartclub voor Ouderen Yerseke Meer informatie over .de activiteiten van de gemeente én verenigingen (inhoud, tijden, locaties, inschrijven, etc.) kunt u vinden op www.reimerswaai.nl of neem contact op met Ellen Jansen, bereikbaar via mail e.jansen@reimerswaal.nl of telefoon: 0113- 395 218 14 april 16 april Nee Nee Gemeente Reimerswaal heeft allerlei activiteiten georganiseerd, deze kunt u vinden in onderstaan de kalender. Naast deze activiteiten zijn er ook sportverenigingen die deelnemen aan de Nationale Sportweek. Zij organiseren-open lessen dagen en activiteiten. Deelnemende verenigingen ^«ïenlljk en Unihockey Rolstoelhockey Rolstoeldansen Mensen van de SGB komen demonstraties geven van hun sporten: rolstoelhockey en rolstoeldansen. Zij geven infor matie over de sporten en laten zien wat zij kunnen! Daarna is er gelegenheid om zelf eens te proberen en ervaren hoe het is om in een rolstoel te sporten! Kom eens kijken naar de kunsten van deze mensen en ervaar! GPS Fietstocht Krabbendijke Volwassenen Senioren Ja Een fietstocht waarbij de route wordt afgelezen van een GPS toestel. Vooraf krijgt u een duidelijke uitleg over de wer king van een GPS toestel. De route begint en eindigt in Krabbendijke en zal maximaal anderhalf uur duren. Peutergym Hansweert Kruiningen Peuters v/d peuterspeelzalen - Basketbal Clinic Kruiningen Jongeren (12 - 18jaar) Deze activiteit wordt een heus basketbalfeest! Er komt een profspeler van de basketbalclub uit Bergen op Zoom, er wórden leuke spelletjes gespeeld, dingen op muziek gedaan, een partijtje gespeeld, kortom... een spetterende activiteit! Voetbal Instuif Waarde Jeugd 6 -12 jaar Nee Jongeren Bij Free Run is het de bedoeling om met zo mooi mogelijke bewegingen en sprongen van A naar B te gaan. Free Run ners springen van dak naar dak, lopen tegen muren, etc. Een aantal prof Free Runners geven een demo en een clinic. Nordic Walking Rilland Kruiningen Volwassenen Senioren Ja Er worden mooie tochten uitgezet, met verschillende afstanden. Een tocht duurt ongeveer een uur, waarbij in groepjes van 12 tot 15 personen gelopen wordt. De tochten worden begeleid door Louise v. Raithel van de Zeeuwse Nordic Wal king Club. Zij leert u de eerste beginselen en de aanwezige gevorderde lopers zullen u graag vertellen hoe fijn en gezel lig het lopen met stokken is. In Kruiningen is het de gehele dag mogelijk om de tochten zonder begeleiding te lopen. Wandelen (4 verschillende routes) Kruiningen Jongeren t/m Senioren Nee Puzzel wandeltocht Kruiningen Iedereen Nee 'Zeeuwse recordpoging Grootste Dansklas' Yerseke Om de Nationale Sportweek spectaculair te openen wil gemeente Reimerswaal een Zeeuws record neerzetten! Het is de bedoeling dat zoveel mogelijk mensen een dans leren. Voorafgaand aan de recordpoging zal er muziek gedraaid worden en is er een demo te zien. Wethouder de Kunder zal aanwezig zijn om de recordpoging officieel te controleren. Om ervoor te zorgen dat het een mooi record wordt, hebben we jullie deelname hard nodig! Mountainbiken Kruiningen 15 t/m 50 jaar Ja Kruiningen Jeugd (8 -12 jaar) Hansweert Iedereen i i

Bevelander | 2007 | | pagina 27