O flk SALONIKI presenteert iedere donderdag een Griekse Buffet Avond BAL Zelfportretten zijn een spiegel Griekse Restaurant Partycentrum 1,98 13,50 4,98 5,98 1,95 Theatergroep Domino speelt in Kapelle huis Weekmenu De Bevelander RIBLAPPEN 500 gr. RUNDERGEHAKT samen 500 gr. MAGERE KARBONADE 1 kilo TARTAAR 5 www.slagerijbal.com ladyspeaker Escha Tanihatu bekend van Maximaal TV muzikale bijdrage Danny Vera dé Weekkrant 100 gr. 100 gr. deze wordt gepresenteerd in Grand Hotel Arion Boulevard Bankert 266 Vlissingen Stichting Palazzoli nodigt u graag uit voor de modeshow mammaprothese lingerie en badmode en haarwerken lingerie en badmode Oldekamp Vlissingen (voorheen Apotheek Van de Sande) en haarwerken Petra van der Laar Haarstudio Hekelingen (Spijkenisse) RUNDERROOKVLEES SNIJWORST ontvangst met feestelijk drankje modeshow pauze met koffie/thee vervolg modeshow sluiting Kipsalade met frambozendressing Biefstuk met rodewijnsaus Coupe de Landbouw Met o.a. vanille-ijs, karamelsaus en advocaat i Zeeuws steunpunt voor mensen met kanker en hun naasten donderdag 19 april 2007 14.00 uur 14 30 uur 15.15 uur 15.45 uur 1630 uur entree 6,00 euro I opgave vooraf bel 0118-413932 of mail palazzoli@zeelandnet.nl Slagerij Stalstraat 17-19 Goes Telefoon: 0113-220595 RESTAURANT www.saloniki.nl - info@saloniki.nl 4am 3 Woensdag 11 april 2007 - Pagina 19 Bellen voor een Uw ambachtelijke slager concertjnet viool Mathieu van Bellen heeft een bijzonder talent foto: p.r Aanvang: 17.30 uur i 5 1 DOOR ELLEN DE VRIEND VEERE - De Zeeuwse violist Mathieu van Bellen (18) krijgt vrijdag 27 april in de Grote Kerk in Veere een bij zondere viool in bruikleen van het energiebedrijf Del ta. De volgende dag geeft de Hulstenaar een recital, be geleid door pianist Jaap Kooi. De viool is in de achttiende eeuw doof de vermaarde Itali aanse vioolbouwer Alessandro Gagliano gemaakt. Van Bellen heeft al enige tijd op deze schit terende viool gespeeld. Hij speelde onder andere met het Gelders Orkest het le Vioolcon cert van Shostakovich. De reci tal is op vrijdag besloten. Zater dag 28 april volgt een publiek concert met werken van Bach, Beethoven, Brahms, Messiaen, Ketting en Wieniawski. “Een programma dat toont dat de jonge Van Bellen zich verre houdt van de weg van de min ste weerstand, getuige de span nende balans die hij hierin heeft weten te vinden tussen klassiek en hedendaags gecom poneerd”, zegt directeur Wil- deze modeshow is mede mogelijk gemaakt door: Grand Hotel Arion Vlissingen, Oldenkamp Vlissingen, Petra van der Laar Haarwerken Hekelingen, Eye Wish Groeneveld Vlissingen, Steketee Vlissingen, Floradore Vlissingen, Fiesta Schowbureau, New Look Vlissingen. BorstKankervereniging Nederland, afd. Midden-Zeeland, Louisana Rotterdam. Beestenmarkt 10 - Goes Tel. 0113 - 215 715 KAPELLE - Kleinkunsttheater- groep Domino maakt cabaret zoals het ooit is begonnen: lite rair, mild kritisch, muzikaal en vriendelijk eigenwijs. Neder landstalige liedjes in uiteenlo pende stijlen, afgewisseld met korte sketches. De Zeeuwse groep schrijft alle teksten en muziek zelf. Domino is er voor iedereen die houdt van de com binatie mooie muziek en goede teksten, humor gepaard met muzikaliteit. De voorstelling is vrijdag 13 april vanaf 20.00 uur in het gemeentehuis van Kapel le. Kaartjes kosten 5 euro en zijn te koop bij het gemeentehuis in Kapelle en de bibliotheken in Wemeldinge en Kapelle. Geserveerd met frites, gebakken aardappeltjes en diverse groenten Palazzoli lem Kniknie van het MuziekPo- dium Zeeland. Hij noemt de achttienjarige de nieuwe Janine Jansen. Anderen noemen hem ook wel de jonge Yehudi Menu- hin. Dat hij een aanstormend I talent is, is iets wat zeker is. Van Bellen speelde al viool toen hij I vier jaar was. Sinds september vorig jaar studeert de Zeeuw aan het Royal College of Music I in Londen bij Itzhak Rashkovs- j ky. Hij concerteerde in Neder- land, België, Engeland, Polen, de Verenigde Staten, Denemar ken, Japan en Frankrijk. Het concert in Veere begint om 20.00 uur. Griekse live muziek Zondag 15 april met SOETA FERTA Grote Markt Telefoon 0113 - 22 79 52 MIDDELBURG - Martijn Vit- krijgen ze iets vertrouwds torio Roerade zijn door het maar een nadere blik zorgt di- Centrum voor Beeldende reet voor verwarring. Bij de Kunst in Zeeland uitgenodigd portretten van Vittorio Roera- om hun werk ten toon te stel- de lijken zintuigen de belang- len. Hun portretten zijn een rijkste rol te hebben. De ogen spiegel naar de wereld van en de mond zijn veelal de eni- toen en nu. Van fotograaf ge herkenbare elementen. Het Martijn Doolaard uit Zeeuws- CBK laat met de expositie zien Vlaanderen zijn zwart-wit fo- dat portretten belangrijk zijn, to’s te zien die eerder vragen Vroeger speelden ze een be- oproependandatzeantwoor- langrijke rol in de kunst als den geven. Koen Hauser ex- statussymbool. En nu is het poseert digitaal bewerkte en portret belangrijk in de beel- geassembleerde foto’s, die dende kunst. De expositie is door een verouderingsmachi- tot en met 18 mei te zien aan ne gegaan lijken te zijn. Zo de Balans 17. U kunt de hele avond onbeperkt genieten van vele fantastische gerechten uit de Griekse keuken. 15,00 p.p. (Kinderen 7,50) u bent van harte welkom Uiteraard, kunt u ook a la carte dineren als u dat wenst.

Bevelander | 2007 | | pagina 19