Van Hazes tot Zeeuwse Gooi je handen in de lucht... 29 Heftig sprookje van 1001 nachtmerries dialectrock in Hrieps 1 In Plopsaland van €99,- al voor €77,- p.p. Marjolein Meijers in d’r uppie Zaterdagavond met live muziek bij PICCARD IQ50 De Bevelander f dé Weekkrant Landhist Badhuisstraat 178, Vlissingen - Tel. 0118-413551 Gelegen direct achter de boulevard Voor info andere data kunt u altijd even bellen! of kijk op www.piccard.nl 14 april - Peter Heyt 21 april - Ger Smit 28 april - Jack Cross 2 juni - UweLife 9 juni - Jack Cross 16 juni - Gert Smit 23 juni. - Peter Heyt 1 i 2 050 Mediterrane buffet a 24,50 per persoon 5 mei - Peter Heyt 12 mei - Ger Smit 19 mei - Jack Cross 26 mei - Peter Heyt Aanvang tussen 18.00 en 20.00 uur Groepen vanaf 10 personen 10% korting op de totaalnota inclusief drankjes Familie brunch a 19,50 per persoon per volwassene één kind tot 12 jaar GRATIS! Zondagmiddag van 12.30 uur tot 14.30 uur op 22 april, 13 mei (moederdag), 27 mei 17 juni (vaderdag) ,50 V De smaakvolle locatie - Ik Woensdag 11 april 2007 - Pagina 18 tachtig. Nummers van Hazes, Kortgene haalt Margriet in huis DOOR ELLEN DE VRIEND *RD”” F hu tint 2£ Draai een keer in het rond, stamp met je voeten op de grond! Ademloos kijken de kinderen toe hoe Kabouter Plop de kabouterdans inzet. Kijk daar, Samson en Gert en de held Piet Piraat en zo komen de kinderen nog veel meer van hun helden tegen! Uw kinderen kunnen ze allemaal tegenkomen in Plopsaland bij De Panne en genieten van de vele attrac ties en shows. U verblijft in Novotel leper. Dit hotel ligt 35 km van Plopsaland. Het nieuwe ho tel staat in het centrum van leper op vijftig meter van de Grote Markt. In dit kind vriendelijke hotel staat in de zomermaanden een grote kinderspeelhoek waar ze zich prima kunnen verma ken. De ruime kamers zijn netjes ingericht met alle be nodigde faciliteiten. Bij aankomst in het hotel krij gen de kinderen een ge schenk. Wat een verrassing! Inbegrepen 1 overnachting met ont bijtbuffet 1 entreekaart voor Plop saland per volwassene geschenk bij aankomst voor de kinderen gebruik van hammam en fitness Tevens is het ook mogelijk om een 3-daags Plopsaland arrangement te boeken. Informatie/reservering Zie www.pharosreizen.nl/ Weekkrant of via 0900 365 65 65 (20cp m) met behulp van zoek boekcode 70638 MIDDELBURG - Bronstsluier is een heftig sprookje van duizend- en-één-nachtmerries en wens dromen vol dans, spel en mo derne Arabische muziek. Danst heater AYA zet Bronstsluier op vrijdag 13 april neer in Middel burg en op 10 mei in Goes. De voorstelling gaat over een jonge moslima die verliefd wordt op een niet-moslim. Zij krijgt hulp uit een onverwachte hoek in haar strijd met zichzelf en haar familie, haar frustraties en haar verliefdheid. Met één been staat ze in de vrijgevochten we reld van het westen en met haar andere been in een cultuur van traditie en geloof. Lastig. Want wijdbeens is ranzig. Zeker in een KORTGENE - Na het overweldi gende succes van vorig jaar, heeft de Ondernemersvereni ging Kortgene het evenement MuzieKortgene van een nog flitsender programma voorzien. Zaterdag 14 april treedt Mar griet Eshuijs samen met het sa- menwerkingsorkest EMM-Ad- vendo op in de Hervormde Kerk van Kortgene. Sometimes. Inmiddels geven Margriet Eshuijs en band tien- tueel zijn. Het is een theater voorstelling voor jongeren over en heerlijke stem vertelt Marjo lein over liefde en ontrouw, dood Wondergem met daaroverheen de dynamische zang in het Zeeuwse dialect. De Surrender fanclub laat rond 17.00 uur een bus vanuit Kruiningen naar Grijpskerke rijden. De rit gaat via Kapelle, Goes, Wolphaarts- dijk, Heinkenszand, ’s-Heeren- hoek en Middelburg. De kosten Volwassenen: 2/4 t/m30/6en 1/10 t/m 05/11: €79,00 01 /7t/m 30/9: €77,00 Entree Kinderen: Kinderen kleiner dan 1 meter: gratis Kinderen groter dan 1 meter: €22,- Uw voordeel Exclusieve aanbieding 2 kinderen verblijven gra tis in hotel bij 2 volbetalen- den (excl. entree Plopsa land) Kinderen tot 16 en groter dan 1 meter betalen slechts €22,- entree Plopsaland (entreekaarten via de re ceptie in uw hotel) Kinderen tot 1 meter gra tis entree tot Plopsaland voor deze busrit kan via 06- 45753311. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp Tel. (0113) 61 25 89 Fax (0113) 61 27 26 www.landlust.nl info@landlust.nl j voor zijn te koop via 0113- 228142. VLISSINGEN - De vrouw achter Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur: 'Brunch” ons luxe koud-, warm- en dessertbuffet, inclusief welkomsdrankje en koffie en thee êek lezers! actie '“^PER COUVERT wereld waarin taboes, uithuwe lijking en eerwraak nog altijd ac- Annie van De Berini’s, Marjolein Meijers, gaat solo. Nou ja, met muzikanten erbij natuurlijk. Zij het spanningsveld tussen religie houdt morgen 12 april) de try out en seksualiteit. Realistische van haar cabaretvoorstelling In spelscènes worden afgewisseld d’r uppie in het Arsenaal Theater met poëtische dans. Chore- in Vlissingen. Met haar contrabas ograaf Wies Bloemen heeft er een mix van moderne westerse dans, oriëntaalse dans en break- en verderf en het ware geluk. Over dance van gemaakt. De voorstel- het leven en over haar leven. Ze ling in Middelburg is in de Stads- neemt haar bezoekers mee met schouwburg en begint om 20.00 haar ontroerende en grappige uur. Kaarten zijn te reserveren verhalen, eigen liedjes en prachti- via 0900-3300033. In 't Beest in ge muziek. Marjolein stond meer Goes is het dansspektakel vanaf dan twintig jaar met Hans Keme- 20.30 uur te zien. Kaarten hier- ling op het podium. De voorstel ling begint om 20.15 uur. Kaarten kosten 12,50 euro. to aw a SO%KOR1W6 PER COUVERT Het grootste fanfareorkest van de Bevelanden, EMM-Adven- do, laat een gevarieerd repertoi re horen van zowel moderne top-40 muziek tot bewerkingen van klassieke nummers. AUes onder leiding van dirigent Ma thieu van Duiven. Ook begeleidt het orkest een deel van de num mers van Margriet Eshuijs. De veelzijdige popzangeres werd in 1972 bekend met de popgroep Lucifer. Haar doorbraak kwam met de nog steeds bekende hit House for Sale. Eindjaren tach tig is Margriet Eshuijs begonnen met de theatertournees. Samen met Maarten Peters werden de Zangeres Margriet Eshuijs is al vijfentwintig jaar bekend in Ne- eigen composities door het ge- derland. rota pr hele land ten gehore gebracht. Het succes van deze samenwer- E WGGGNGR huis-aan-huiskranten Prijzen p.p. voor 2-daags Plopsaland arrangement gen de meest fantastische hits uit de jaren zestig, zeventig en smartlappenniveau. De band voor de heen- en terugrit zijn in Surrender is al jarenlang een totaal vijftien euro. Er is plaats Nena, Queen, ABBA, Quo en De begrip in Zeeland. Hun energie- voor veertig personen. De teru- Dijk komen voorbij afgewisseld ke podiumperformance wordt grit is rond 0.30 uur. Aanmelden met doldwaze medley's van de door het publiek gretig opge- Beach Boys, de Beatles en Hol- pikt, vergezeld van de snoeihar- door ellen de vriend landse meezingers. Donder de drums van Henry de Bruin, staat garant voor dondersharde pompende bas van Johan van en snelle speedrock met een de Swaluw en de messcherpe tijdens haar carrière diverse zaal gaat om 19.00 uur open, king resulteerde in 1991 in de cd prijzen mogen ontvangen, Kaarten kosten 17,50 euro en waaronder enkele Edisons en zijn in de voorverkoop te koop een Gouden Harp. Het concert bij warenhuis Le Grand Bazar in tallen concerten door het gehe- in de Nederlands hervormde Kortgene en kapsalon Anlida in le land per jaar. Margriet heeft kerk begint om 20.00 uur. De Wolphaartsdijk. GRIJPSKERKE - Het is zaterdag 21 april weer feest in Grijpsker- hoog rock en lol gehalte. Zij zet- gitaren van Rene Kole en Kees ke, Hrieps voor de meeste men- ten een daverende show neer sen. Om 18.00 uur breekt het met een enkele ballad van het feestgedruis los in de tent op het voetbalveld. Dit jaar treden Surrender, Donder, The Heinoos en Sur- render op. Donder en De vier mannen van The Hein oos zijn een beetje gek. Ze zin- The Heinoos Iedere dag vanaf 17.00 uur: "Aan u de keuze menu” uit onze uitgebreide menukaart stelt u zelf u 3-gangenmenu samen voor: Iedere zaterdag van 18.30 tot 23.00 uur: "Diner Compleet” een all in arangement, inclusief 4 gangen buffet, drankenbuffet en live muziek: 50%KORBNG PER COUVERT KIJK VOOR EEN UITGEBREIDE OMSCHRIJVING VAN DE MOGELIJKHEDEN OP WWW LANDLUST.NL Onze sfeervolle boerderij is de locatie voor het vieren van bruiloften en partijen voor a la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten. Wel vooraf reserveren. Uitgebreide informatie vindt u op: www,landlust.nl. j t,

Bevelander | 2007 | | pagina 18