Weggevers van Weyts Showroommeubelen 75% karting! WEYTS 1 Openbare kennisgevingen Vergaderingen raadsfracties Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk Goes Samenspel en Wmo-magazine verspreid gemeente Goes SUS Samenspel Tentoonstelling Tweede Wereldoorlog Provincie Zeeland INTERIEURADVISEURS di www.weytsinterieur.nl AbdijNieuws, de informatierubriek van het provinciaal bestuur, vindt u op www.zeeland.nl/abdijnieuws Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad Betaald parkeren Rommerswalestraat Vestiging crematorium Nieuwe Burg 42, postbus 6001, 4330 LA Middelburg Bestemmingsplan Kattendijke Wet Milieubeheer meldingen (art.8.40). Sirenemast Vogelzangsweg CDA en D66 10 april PvdA, VVD en SGP/ChristenUnie 11 april Groenlinks 12 april Geen internet? Bel voor een afdruk van AbdijNieuws naar het informatiecentrum: 0118-631400 .,,ar u Kremerstraat 15-19 Bergen op Zoom telefoon 0164-234864 Tot vandaag is de vooijaarseditie van Samenspel huis-aan-huis in de gemeente bezorgd. Heeft u Samen spel niet gehad, meldt u dat dan bij de gemeente: tel. 24 96 00 of e-mail stadskantoor@goes.nl. En u kunt het blad natuurlijk ook even afhalen bij het Stadskantoor. Samenspel was niet alleen: tegelij- Arco Poltrona Frau s Gelderland Label «.Metaform t» Minotti Montis Tonelli FSM >- Bench Schultema De Sede Giorgetti Leolux a Poliform a Von Rossum a Artifort Jorl a Artemide Foscarini Baumann Hesslein Kendix Ploeg «'Van Besouw Gimko Zimmer rohde KinastJab Vanaf dinsdag 10 april is het betaald parkeren op het parkeerter rein Rommerswalestraat in Goes West. De parkeerautomaten wor den deze week geplaatst. Een uniek, persoonlijk interieur met exclusieve woonmerken kon nu wel heel voordelig! Weyts Interieuradviseurs gaat namelijk verbouwen. De showroom wordt vernieuwd en de oude showroommeubels moeten weg. Exclusieve merkmeubelen van Weyts kun je nu dus tijdelijk kopen voor weggeef prijzen. Creëer jé eigen omgeving. Van 2 april tot 17 mei is er in de pu blieksruimte van het Stadskantoor een tentoonstelling ingericht over Goes en de Bevelanden in de Twee de Wereldoorlog. Door middel van authentieke bescheiden uit de perio de 1940-1945 en foto's wordt op thematische wijze een beeld gege- Verkeersregelaar op 21 april voor de wielerstichting (295) Bijrijder taxi-busje voor vervoer van kinderen (412) Fietsvriendinnen (413) Secretaris voor het Nederlandse Rode kruis (408) Pr-medewerker (411) Body Fit lerares (414) Begeleider rolstoelhockeyers (395) Wedstrijdbegeleider Mythilus (374) Secretaris voor de dierenambulance (421) Ons adres is de 's-Heer Elsdorpweg 12 in Goes. U bent van harte wel kom om een kijkje te nemen in de vacaturebank. Op dinsdagmorgen is het inloopspreekuur van 9.30 tot 12.00 uur. Wilt u liever op een ander moment langskomen, dan kunt u ons daarvoor dagelijks bellen van 9.00 tot 14.00 uur, tel. 27 71 11. Organisaties die een vrijwilliger zoe ken, kunnen bij het Steunpunt gratis een vacature plaatsen. E-mail vrijwilligers@smwo.nl. Website: www.smwo.nl voor meer vacatures. ven van de oorlogsjaren. Daarin komen zaken aan de orde als de oor logshandelingen in de meidagen van 1940 en oktober 1944, distributie, Jodenvervolging, verzet, NSB in Goes en de bevrijding. De tentoon stelling is tijdens de openingstijden van het Stadskantoor te bezichtigen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij van plan zijn om, op grond van het bepaalde in artikel 53 van de Wet op de Lijk bezorging, aan de Stichting Crematorium Goes een vergunning te verlenen tot het vestigen van een bijzonder crematorium aan de (verlengde) Nansenbaan op het bedrijventerrein Poel II. Op grond van artikel 54 van de’Wet op de Lijkbezorging stellen wij u gedu rende 30 dagen na publicatie van dit besluit in de gelegenheid uw zienswijze op dit besluit naar voren te brengen. De stukken liggen ter inzage. Onherroepelijke bestemmingsplannen Burgemeester en Wethouders maken, op grond van artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat het door Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 9 januari 2007, het goedgekeur de bestemmingsplan 'Bebouwde kom Wilhelminadorp' op 8 maart 2007 onherroepelijk is geworden en dat het door Gedeputeerde Sta- Burgemeester en wethouders maken, op grond van artikel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland op 20 maart 2007 het bestemmingsplan 'Be bouwde kom Kattendijke' hebben goedgekeurd. Het plan heeft be trekking op de bebouwde kom van Kattendijke en het betreft een beheersplan. Dat wil zeggen dat de bestaande situatie zoveel mo gelijk is vastgelegd. Met ingang van 5 april 2007 liggen het besluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan zes weken ter in zage. Gedurende deze termijn kan een beroepschrift ingediend wor den tegen het goedgekeurde plan bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 250Ó EA 's-GRAVENHAGE door: een belanghebbende die tijdig zijn bedenkingen bij Gedepu teerde Staten heeft ingediend; een belanghebbende wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten dat hij niet tijdig zijn bedenking bij Gedeputeerde Staten naar voren heeft gebracht. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Binnen de beroep stermijn kan tevens een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State worden ingediend waardoor het besluit niet in werking treedt voordat op het verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende meldin gen zijn ontvangen. Af.A. de Ruijter laan .64: op grond van het Besluit woon- en ver- blijfsgebouwen milieubeheer van Delta Eilanden (Stadspoort) voor het van toepassing worden van het besluit op een reeds opgerich te inrichting voor dienstverlening en kantoorfunctie. Gasthuisstraat 3: op grond van het Besluit Horeca-, sport- en re- creatie-inrichtingen milieubeheer van J.J. Stokx voor het per 1 augustus 2007 oprichten en in werking stellen van een verkoopki- osk van frites, snacks en broodjes. Da Vinciplein 6: Wok restaurant "Wok Zeelandhallen" voor het per 1 juli oprichten en in werking hebben van een restaurant. Columbusweg 21a: op grond van het Besluit opslag- en transport bedrijven milieubeheer van Cees Mol Keurslager voor het oprich ten en in werking hebben van een inrichting voor opslag van ca- teringmateriaal. Pearyweg 1: Zes Goes B.V. voor het uitbreiden van een bestaande inrichting voor opslag en transport. Muidenweg 10: op grond van het Besluit voorzieningen en instal laties milieubeheer van Mts. Janse Van Schie voor het plaatsen van een propaantank. Westhavendijk 148: op grond van het Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer; Autobedrijf Sterdome B.V. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor verkoop en reparatie van personenauto's. De meldingen liggen van 4 tot en met 18 april 2007 ter inzage. Infor matie: (0113) 24 97 18. Op verzoek van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en op advies van de Veiligheidsregio Zeeland verleent de gemeente Goes mede werking aan de plaatsing van een sirenemast. Zij stelt hiervoor grond beschikbaar in het plantsoen ter hoogte van woningnummer 26. De mast wordt geplaatst als onderdeel van het landelijk bevol- kingsalarmeringstelsel in geval van rampen. Gezien het grote be lang van dit systeem is besloten dat de plaatsing van deze masten vergunningsvrij is en dus niet voor bezwaar vatbaar. Meer informa tie: de heer M. van Eijkeren, Veiligheidsregio Zeeland, tel. (0118) 42 11 62. U bent van harte welkom bij de fractievergaderingen. Wilt u leden van de gemeenteraad spreken, dan kunt u tijdens de fractievergadering, te recht. Dat kan gaan over de raadsvergadering van 19 april, maar ook over andere onderwerpen die u wilt aankaarten bij de fracties. De frac ties vergaderen volgende week: Op dinsdag 10 april vergaderen de fracties van het CDA en D66 in het Stadskantoor. De vergadering van het CDA is vanaf 20.00 uur open baar. De fractie van D66 vergadert vanaf 19.30 uur. De vergadering is openbaar. Voor de agenda zie de internetsite: www.d66goes.nl. Op woensdag 11 april vergaderen de fracties van de PvdA, VVD en SGP/ChristenUnie in het Stadhuis aan de Grote Markt. De fractie van de PvdA vergadert vanaf 19.30 uur in de burgemeesterskamer. De ver gadering is openbaar. Op 18 april heeft de PvdA een extra fractiever gadering ook in het Stadhuis aan de Grote Markt. De fractie van de VVD vergadert op 11 april om 19.30 uur in de secretariskamer. De ver gadering is openbaar. Als u de fractie wilt toespreken, neemt u dan eerst contact op met een van de fractieleden. De fractie van de SGP/ChristenUnie vergadert om 19.30 uur in de Tribune en is open baar. Op donderdag 12 april vergadert de fractie van Groen Links om 20.00 uur in het huis van het GroenLinks-raadslid Floor Köhlen, Wagnerlaan 8 in Goes, tel. 37 27 88. De vergadering is openbaar. Laat even weten dat u komt. kertijd werd de derde editie van een magazine over de Wet maat schappelijke ondersteuning (Wmo) verspreid. Het heet: Voor elkaar! De zorg in Goes. Desgewenst kunt Samenspel en het blad over de Wmo in een grotere letter lezen op de website van de gemeente. Info Goes 5e

Bevelander | 2007 | | pagina 8