En actie! Laat maar en toch mobiel KEUKENASSISTENT in SS POELWIJCK Bedrijfsleider m/v '"3* 1 Pi De Bevelander /f dé Weekkrant (38 uur per week) 1 Woensdag 21 februari 2007 - Pagina 29 DE KRAAVERT GROOT Kom ook met een dienstverband IIIRCTIDNIII Voor ons filiaal te Kapelle Biezelinge zoeken wij een: Onze leus: Verrassend Volledig, Verbazend Voordelig Wil jij werken in een dynamische omgeving, een prettig en professioneel team en heb je plezier om een bijdrage te leveren aan een schone leefomgeving? Dan zijn wij op zoek naar jou! Het assortiment is breed en ondiep en bestaat uit speelgoed, schrijfwaren, huishoud, doe-het-zelf, tuin, decoratie, cosmetica, glas, porselein aardewerk, textiel en seizoen. Het assortiment is sterk wisselend waarmee Action de consument wil verrassen en binden. Het distributiecentrum annex hoofdkantoor bevindt zich in Zwaagdijk-Oost. Noord- Holland, van waaruit de filialen dagelijks worden bevoorraad. Logistiek werkt Action met 100% eigen distributie naar de filialen. ACTION is de landelijke non food supermarkt met ruim 175 winkels in Nederland en België, waarin de laagste prijs centraal staat. Met ruim 3.500 medewerkers zijn wij volop bezig met de groei en het optimaliseren van onze formule. Als bedrijfsleider ben je verantwoordelijk voor één van onze winkels. Je organiseert alle winkelwerkzaamheden en controleert de uitvoering. Tevens ben je verantwoordelijk voor het bestellen en aanvullen van het assortiment, de verkoop hiervan en de financiële afwikkeling, welke voortvloeit uit de verkoop. Hiernaast begeleid, motiveer en inspireer je het personeel. Om deze functie goed te kunnen invullen, beschik je over een commerciële instelling, leidinggevende vaardigheden, cijfermatig inzicht eh een grote dosis enthousiasme. Tevens vind je heft prettig te werken in een informele sfeer. Wij bieden je een uitdagende functie met volop mogelijkheden in een dynamisch bedrijf. Op zoek naar een pc met een groot scherm en ‘vrij staand’ keyboard, maar dat toch mee te nemen is? De XPS M2010 is behoorlijk zwaar - 8 kilo - om overal mee naartoe te sjouwen, maar het kan wel. Deze pc is hele maal opgebouwd uit notebookonderdelen en leent zich uitstekend voor zakelijke activiteiten. Het 20,1-inch beeldscherm biedt een volledige multi- mediaoplossing in een stijlvol pakket. Acht ingebouw de speakers en een subwoofer brengt het geluid helder en gedetailleerd naar buiten. Op ieder gewenste plek, dankzij de draagbare con structie. Meer informatie: www.dell.com. Spreekt deze functie je aan en wil je een bijdrage leveren aan het uitbouwen van onze formule, reageer dan via onze website www.action.nl of schrijf ons binnen 14 dagen. Graag je adres, HK telefoonnummer en advertentiecode BL 0807 vermelden bij je sollicitatie. Action Non Food BV. T.a.v.: personeelszaken Perenmarkt 15 1681 PG Zwaagdijk-Oost Tel. (0228) - 545753 ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO Wie een subwoofer ervaart als een sta in de weg, die bij voor keur ergens weggemoffeld moet worden, heeft het nieuwe 2.1- kanaals pc-luidsprekersysteem SRS-DZ10 waarschijnlijk nog niet gezien. De subwoofer, dat deel uitmaakt van dit systeem, heeft niet alleen een prachtig ronde design vormgeving, maar beschikt ook nog eens over een prachtig blauwe verlichting. Het maximale uitgangsvermogen is 32 watt Tevens biedt het sys teem twee ingangen, zodat ook draagbare muziekspelers op de ze speakers aangesloten kun nen worden. Meer weten? Kijk op de site www.sony.com. Acquisitie naar aanleiding Binnen Poelwijck en De Kraayert is er een vacature voor de functie van: van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld: van de vuile vaat, het inruimen, het bedienen en uitruimen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Algemene Informatie Stichting Poelwijck De Kraayert te ‘s-Heer Arendskerke Lewedorp is een moderne, vooruitstrevende aanbieder van diensten op het terrein van o.a. thuiszorg, verpleging en verzorging in de regio Goes en de regio Borsele. Het zorgcentrum Poelwijck biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 verpleeghuisplaatsen en heeft ongeveer 165 medewerkers. Het zorgcentrum De Kraayert biedt plaats aan 70 bewoners en heeft ongeveer 85 medewerkers. Naast intramurale voorzieningen biedt de stichting dienstverlening als wonen, zorg en welzijn aan thuiswonende ouderen en levert de organisatie zorg in verschillende woonzorgcombinaties in de regio. De stichting beheert binnen de gemeente Borsele en de gemeente Goes ongeveer 165 (senioren)woningen met centrale voorzieningen en alarmering. De organisatie maakt een veranderingsproces door dat kantelt van aanbod- gericht naar vraaggestuurd en van top-down naar bottom-up. Een transparante organisatie waar wensen van senioren meetellen en ondernemerschap een must is. Waar verantwoordelijkheden zo laag mogelijk liggen en waar zelfstandige, professionele medewerkers werken die houden van hun vakgebied en de klanten. Graag in actie en graag die actie delen met an- deren? Met deze camera kan het. Zelfs als je een metertje of drie onder water gaat. ExtremeW j condities zijn tevens geen probleem. Deze action camera kan tegen een stoortje. De full color video- E camera is handsfree te bedienen en kan eenvoudig be- vestigd worden op een helm, een stuur of andere sport artikelen. De camera heeft een geheugen van 32MB, dat met een SD card kan worden uitgebreid naar 2GB. Kijk voor meer informatie over de camera op www2.oregonscientific.com. van 16 uur gemiddeld per week Wat houdt de functie in: Verrichten van schoorimaakwerkzaamheden volgens de werkinstructies in de keukenruimtes. Het voorspoelen van de afwasmachine. Het mede stimuleren van een goede teamgeest binnen de dienst. Het volgens afspraak en instructies portioneren van de warme maaltijden, het verzorgen van de broodmaaltijden en het zetten van koffie en thee. Wat vragen wij: ld heeft kennis van de basisprincipes van de keukenhygiëne volgens HACCP. LI heeft kennis van werkprocessen en de bediening van apparatuur op de eigen afdeling. LI kunt zelfstandig werken volgens voorschriften. LI bezit goede communicatieve en sociale vaardigheden voor de dagelijkse omgang met collega’s en cliënten en u heeft zicht op uw sterke kanten en leerpunten en bent bereidt te investeren in opleiding en training. LI heeft bewegingsvaardigheid voor het verrichten van schoonmaak- werkzaamheden. U houdt van de uitdagingen die een organisatie in verandering met zich meebrengt. LI bent inzetbaar op beide locaties: Poelwijck te ‘s-Heer Arendskerke en De Kraayert te Lewedorp. Open en directe communicatie zijn voor u essentieel om goed te functioneren zowel naar cliënten als naar teamleden. Informatie en sollicitatie: Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie dan kunt u contact opnemen met de heer J.J. Leijnse, hoofd voeding. Of> werkdagen te bereiken tussen 08 30 uur en 16 30 uur. Telefoon: 0113-564820 of 0413-642557. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie vóór i maart 2007 te richten aan de afdeling P&O van Stichting Poelwijck De Kraayert, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke of via e-mail. p&o@poelwijck.nl. Wat bieden wij: Salariëring is afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd, conform FWG 15 minimaal 1.405,09 en maximaal 1.803,60 bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband. Het betreft in eerste instantie een arbeidsovereenkomst voor de duur van één jaar. Overige arbeidsvoorwaarden zoals 4% eindejaarsuitkering en een meer- keuzesysteem arbeidsvoorwaarden met daarin onder andere spaarloon- regeling, kinderopvang en een fietsenplan conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. SONY j

Bevelander | 2007 | | pagina 29