HET PERSOONLIJKE SLAAPADVIES Sand voor Scandinavisch slaapcomfort Individueel slaapcomfort! Er is geen slaapsysteem ter wereld dat ideaal is voor iedereen. waar het lichaam meer of minder steun nodig hebben, worden netjes in kaart gebracht. De leder mens is anders gebouwd en heeft andere voorkeuren. De één ligt graag hard, bedbodem wordt helemaal voor u persoonlijk ingesteld. Wanneer uw lichaamsgewicht de ander liever wat zachter. Dat hangt ook af van de lichaamsbouw, het gewicht en de [bijvoorbeeld door zwangerschap] verandert, komt u gewoon weer in de winkel proef persoonlijke voorkeur. Het ideale bed is er niet, maar bij Sleepy kunt u ontdekken welke liggen. Aan de hand van de computeruitdraai kunt u de bodem thuis eenvoudig zelf combinatie voor u het lekkerst ligt. Heeft u wel eens gehoord van Ergo Sleep? Ergo Sleep instellen. Ergo Sleep is een bijzonder doordacht systeem, dat persoonlijk slaapcomfort is het slaapsysteem dat de perfectie op een simpele wijze benadert. De lattenbodem en garandeert. Het concept is niet zo maar tot stand gekomen, daar is jarenlang weten- boxspring van Ergo Sleep is op maat verstelbaar, naar ieders lichaamsvorm. Met behulp schappelijk onderzoek aan vooraf gegaan. Sleepy is dealer van dit concept. Is u interesse van een testbed en de computer wordt uw persoonlijke slaapprofiel gemeten. De zones gewekt? Kom het dan zelf zien en proberen bij Sleepy. De slaapwinkel met advies! Een ruimte waarin ik kies voor luxe, kwaliteit en comfort. Een bed van Sand www.sand.nl info@.sand.nl Geeft me dat heerlijke sluimergevoel bij het ontwaken. Neemt mijn gedachten geruisloos mee in een spannend boek. Een bed van Sand is gemaakt om samen op te wonen, te ontspannen en te werken. De slaapkamer verandert in een leefruimte. Goes Marconistraat 13 CO1 131 22 41 13 dj BIJ SLEEPY!

Bevelander | 2007 | | pagina 22