I Vergaderingen raadscommissies Openbare kennisgevingen Vergadering gemeenteraad Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk Kattendijksedijk 19 gemeente Goes 06-12 Vergunning Drank- en Horecawet Burgemeester en wethouders willen aan de Stichting Christelijke Jeugdsoos Solid Ground in Goes een vergunning verlenen volgens de Drank- en Horecawet voor de uitoefening van het horecabedrijf aan het Geldeloozepad 13 in Goes. Aan de vergunning wordt het voor schrift verbonden, dat in de inrichting geen alcoholhoudende drank verstrekt mag worden tijdens bijeenkomsten van persoonlijke aard, zoals bruiloften en partijen. De op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen vier weken na de datum van deze publicatie ter inza ge. Belanghebbenden worden in de gelegenheid gesteld hun zienswij ze binnen deze vier weken naar voren te brengen. Reacties kunnen worden ingediend bij de afdeling Samenleving, tel. 24 97 54. Vrijstellingsprocedures Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij van plan zijn met toepassing van art. 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: bestemmingsplan Noordhoek-I voor uitbreiding van de woning Siemenwei 53 in Goes bestemmingsplan Wolphaartsdijk voor de vestiging van een na gelstudio in de woning Oostkerkestraat 12 in Wolphaartsdijk bestemmingsplan Goese Polder voor de vestiging van een hon dentrimsalon in de schuur van de woning De Gasperistraat 22 in Goes Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders hebben besloten een gehandicaptenpar keerplaats aan te wijzen in de Janis Joplinhof, gereserveerd op het kenteken van de gebruiker. Tevens werd besloten ontheffing te verle nen voor het parkeren van een voertuig met een hoogte van 2,59 m. op deze parkeerplaats. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan iedere belangheb bende tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Dit moet gebeuren binnen een termijn van zes weken na de datum van deze bekendmaking. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het be sluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Het besluit ligt gedurende zes weken na deze publicatie ter inzage. Kappen van bomen Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat het kap- vergunningen heeft verleend voor de volgende bomen: Burg. Hackstraat 23 Wolphaartsdijk: 1 conifeer J.A. van der Goeskade 61 Goes: 1 paardenkastanje Ruisdaelstraat 30 Goes: 2 leylandies en 1 els Ruisdaelstraat 7 Goes: 1 conifeer Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunningen op 12 december kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. De werking van de kapvergunning wordt opgeschort totdat de bezwarentermijn is verstre ken of als er bezwaar is ingesteld, tot op het bezwaar is beslist. Informa tie: afdeling Openbare Ruimte, tel. 24 97 70. Presentatie over de voortgang van het Vastgoed informatieplan en de positionering van intranet Gemeenteraad Goes groeit door Portefeuille wethouder Adriaanse Mededelingen en informatie over Pilot 'local board' Goes-West en mededeling naar aanleiding van de toezegging over de eindejaars uitkering voor minima Portefeuille wethouder Dieleman Mededelingen en informatie Portefeuille wethouder Van 't Westeinde Mededelingen en informatie Benoeming leden Culturele Raad Begroting Nobego 2007 Opheffen SEPAZ en deelname aan de Economische impuls N.V. Reactie college op de managementletter Diverse begrotingswijzigingen Vrijwilliger met groene vingers voor tuinwerkzaamheden (199) Bestuurslid Zeeuws Platform Cliënten Jeugdzorg (383) Jeugdwerk disco "zachtaardige bodyguard" 1 x per maand (390) Huiswerkbegeleiding naschools basisonderwijs (345) Voorlezers voor peuters en kleuters 1 uur in de week (397) Chauffeur voor de meubelwinkel van het Leger des Heils (340) Trainer en/of begeleider rolstoelhockey (306) U bent van harte welkom om een kijkje te nemen in de vacaturebank op ons adres 's-Heer Elsdorpweg 12 in Goes. Op dinsdagmorgen is het inloopspreekuur van 9.30 tot 12.00 uur. Wilt u liever op een ander mo ment langskomen dan kunt u ons daarvoor dagelijks bellen van 9.00 tot 14.00 uur tel. (0113) 27 71 11. Indien u als organisatie een vrij williger zoekt, dan kunt u bij het Steunpunt (gratis) een vacature plaatsen. Meer vacatures: vrijwilligers@smwo.nl ofwww.smwo.nl. De ontwerpbesluiten en de relevante stukken liggen met ingang van 14 december 2006 tot en met 24 januari 2007 ter inzage. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijk of mondeling uw zienswijzen over de ontwerp besluiten kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Voor het geven van een mondelinge zienswijze is het noodzakelijk tijdig een afspraak te maken via tel. 24 97 09. Ontwerpbesluiten waarover geen zienswijzen zijn inge diend: het verlenen van vrijstelling van bestemmingsplan Kattendijke voor uitbreiding van de woning Kureweg 4 in Kattendijke het verlenen van vrijstelling van bestemmingsplan Nieuw-West voor uitbreiding van de woningen Duizendbladstraat 79 en 81 in Goes het verlenen van vrijstelling van bestemmingsplan Noordhoek-I voor uitbreiding van de woning De Boomgaarden 20 in Goes het verlenen van vrijstelling van bestemmingsplan Noord voor de plaatsing van een berging op het perceel Zomerweg 2 in Kloetinge het verlenen van vrijstelling van bestemmingsplan Buitengebied voor een berging en stal op het perceel Ring 15 in Oud-Sabbinge; het verlenen van vrijstelling van bestemmingsplan Recreatieterrein Schelphoek voor een erfafscheiding op het perceel Muidenweg 13 in Wolphaartsdijk. 28- 11 29- 11 01-12 01-12 05-12 05-12 05-12 05-12 Stanleyweg 11 van Hertumweg 0 Hoofdstraat 45 Gravenhof 14 Klein Frankrijk 3 Westhavendijk 58 Lindenstraat 12 Stationspark 39 Stationspark 39 's-Heer Hendriks- het plaatsen van een dakkapel het uitbreiden van de woning het verwijderen van luifelbeplating en panelen het bouwen van een bedrijfspand het plaatsen van een project- informatiebord het plaatsen van bouwbord het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de keuken het slopen van een loods het geheel vernieuwen van loodsen het uitbreiden van de bestaande Vaststelling agenda De raad stelt aan het begin van de vergadering de agenda vast. Inzage aangevraagde en verleende vergunningen. Tijdens de openingstijden kunt u de aanvragen c.q. verleende vergun ningen in komen zien op de afdeling Bouwen. Hiervoor kunt u afspraak maken tel. 24 97 00. Ter inzage Alle stukken liggen maandag t/m woensdag van 9.00 - 17.00 uur, don derdag van 9.00 - 20.00 uur en vrijdag van 9. 00 - 12.30 uur ter in zage bij de Receptie, tenzij het anders is aangegeven in de bekendma king. Burgemeester en Wethouders van Goes 06-12 06-12 E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl Elvis Presleylaan 127 John Denverlaan 0 Bleekerstraat 5 's-Gravenpolderse- weg 60 Fluitekruidstraat 21 landbouwloods het slopen van de bedrijfsloods het bouwen van een stal het oprichten van appartementen het verbouwen van de woning Openingstijden: Ma t/m vr 9.00 - 12.30 uur Do-avond 17.00 - 20.00 uur Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Op afspraak: Ma t/m do 13.30 - 17.00 uur Openingstijden Sociale Zaken: Ma t/m vr 9.00 - 12.30 uur Ma t/m do 13.30 17.00 uur De Goese raadscommissies vergaderen over onderwerpen die in de raads vergaderingen van 21 december en 18 januari aan de orde komen. De raadscommissies brengen advies uit aan de gemeenteraad. De commissie vergaderingen zijn openbaar en worden, tenzij anders aangegeven, ge houden in het Stadskantoor. U kunt tijdens de commissievergaderingen het woord voeren over onderwerpen die tot het takenpakket van de com missie behoren, het zogenaamde spreekrecht. Geïnteresseerden kunnen de agenda en de vergaderstukken inzien bij de receptie. Maandag 18 december om 19.30 uur Commissie Grondgebied Portefeuille wethouder Adriaanse Mededelingen en informatie Portefeuille wethouder Van 't Westeinde Mededelingen en informatie Portefeuille wethouder Dieleman Mededelingen en informatie Herstructurering Goes-West Ontsluitingsweg Mannee Presentatie brede verkeersvisie A 58 en Netwerkanalyse Opdrachtverlening en startnotitie voor het uitvoeren van een wo ningmarktonderzoek en het opstellen van een woonvisie Bestemmingsplan "bebouwde kom Oud-Sabbinge" Benoemen lid welstandscommissie Advies over bezwaarschriften gemeentelijk voorkeursrecht Waterstad Begroting 2007 bouwgrondexploitatie Brief Vereniging Gemeenschap Wolfaartsdijk over geluidsoverlast zendmast Veerweg 65a te Wolphaartsdijk Instellen van een voetgangerszone voor de Kreukelmarkt en de Korte Vorststraat Woensdag 20 december om 19.30 uur Gezamenlijke vergadering van de Commissie Maatschappelijke Ontwikke ling en de Commissie Middelen Portefeuille burgemeester Mededelingen en informatie Monumentenprocedure Marktveld 9 Er is een monumentenaanvraag ingediend voor het maken van een dakramen in het pand Marktveld 9 in Kloetinge. Vanwege de status van rijksmonument moet er een monumentenprocedure gevoerd worden bij de Rijksdienst voor Archeologie, Cultuurlandschap en Monumenten. Het conceptbesluit ligt vanaf 13 december 2006, zes weken ter inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen zienswijzen kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Vragenuur voor leden van de gemeenteraad Aan het begin van de vergadering is er een vragenuur voor gemeente raadsleden. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering kunnen aanwezige burgers gezamen lijk gedurende maximaal dertig minuten het woord voeren over onder werpen die op de agenda staan. Wie van het spreekrecht gebruik wil maken moet dit voor aanvang van de vergadering melden aan de grif fier, tel. 24 97 30 onder opgave van naam, adres en het onderwerp waarover hij het woord wil voeren. Elke spreker krijgt maximaal vijf mi nuten het woord. Agendapunten: Belastingverordeningen voor 2007 Aanpassingen verkoopprijzen bouwgrond Bouwgrondexploitatie begroting 2007 Ondersteuning raadscommissies Wijziging verordening voorzieningen huisvesting onderwijs Kunst in de Goese Polder Tijdelijk onderkomen GRC Tovaal Aanleg vierde veld Wesselopark Verordening Wet Inburgering Aanpassing bouwverordening Aanvraag Investeringsbudget Stedelijke Vernieuwing, tijdvak 2005 t/m 2009 Voorbereidingsbesluit Klein Frankrijk Advies over bezwaarschriften gemeentelijk voorkeursrecht Water stad Bestemmingsplan bebouwde kom Kattendijke Diverse begrotingswijzigingen Postbus 2118 4460 MC Goes Op donderdag 21 december vergadert de gemeenteraad in het Stads kantoor. De vergadering begint om 19.30 uur en is openbaar. Geïnte resseerden kunnen de agenda en vergaderstukken inzien bij de pu- blieksbalie. Op de avond van de vergadering liggen agenda's en stukken op de publieke tribune. Verleende bouw- en sloopvergunningen in de periode van 4-12 t/m 8-12-2006 06-12 06-12 Tel.: (0113) 24 96 00 CalamiteitenteL: (0113) 24 97 70 In noodgevallen buiten kantoor uren: 06 53 29 81 41 Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten Info Goes <5 gemeente Goes kinderendk 149 06-12 Tervatenseweg 42A 07-12 's-Heer Hendriks- kinderendk 149 Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. het uitbreiden van de woning met een slaapkamer het wijzigen van 4 woningen het plaatsen van een betonnen keerwand Binnen 6 weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening wor den ingediend bij de rechtbank. Voor informatie kunt u contact opne men met de afdeling Bouwen, tel. 24 97 09. Ingekomen bouw- en sloopaanvragen 16-11 25-11 27-11

Bevelander | 2006 | | pagina 9