bp I Wilt u weer aan het werk? Wil jij uitblinken als thuishulp Kies IRQ! Kies AGENS! Ned Zorg Commercieel Service Medewerkers (mw Thuishulp A i Cursussen winter 2007 Kerst met StJohn's in de Jacobskerk ■■■■P De Bevelander www.inaxtion.com - terneuzenfainaxtion.com - tel. 0115-648590 dé Weekkrant Kom naar één van de leukste stations van Nederland Ademtherapie zoekt met spoed voor diverse projecten door geheel Nederland: - Elektromonteurs industrie utiliteit - E&I Technicians/Inbedrijfstellers - Lassers GTAW/SMAW/FCAW 6G-gecertificeerd - Pijpfitters - Sleutelaars met Flenscertificaat - Constructiebankwerkers/IJzerwerkers Een IRQ traject is voor mensen met een uitkering van het UWV die geen dienstverband hebben en geen Re-integratietraject doorlopen Functie - eisen Arbeidsvoorwaarden Aanvullende informatie BP Actomat BV DE WERKGEVER IN DE TECHNIEK ELEKTRO - INSTRUMENTATIE - WERKTUIGBOUW Amsterdam-Schiedam-Heimond-Terneuzen-Antwerpen-Düsseldorf-Hull VLISSINGEN - In de St. Jacobskerk zal dinsdag 19 december het fameuze jongenskoor optreden uit Engeland: het St. John's College Choir uit Cam bridge. Met hun glasheldere jongensstemmen bezorgen ze iedere luisteraar het kippenvel op de armen. Het koor van het St John's College is een van de meest geprezen voorbeelden van de Engelse koortraditie ter wereld, bekend en geliefd bij mil joenen mensen om haar cd-opnames, televisie- en radio-uitzendingen en concerttoumees. Het koor, dat al sinds 1670 bestaat, wordt gedirigeerd door David Hill. Het koor treedt overal in de wereld op en komt in Nederland behalve in Vlissingen ook in Delft, Naarden en Breda. Het koor bestaat uit 20 zogenaamde trebles' (jon genssopranen en jongens-alten) en 12 universi- teits-studenten als bassen en tenoren. Zij repete ren iedere dag. Het programma bestaat onder andere uit de be roemde 'Ceremony of Carols’ van Benjamin Brit ten en 'Quattre motets de Noel' van Poulenc, naast uiteraard een aantal bekende Engelse christmas-carols. De toegangsprijs is 27,50 euro (paspoorten 22,50 euro). Het concert op dinsdag 19 december begint om 20.00 uur. De kerk is open vanaf 19.30. Voorver koop bij Boekhandel 't Spui (oude markt, Vlissin gen), Boekhandel v.d. HOeven (Spuistraat, Vliss ingen) The Tourist Shop en Burger in Middelburg en Boekhandel de Koperen Tuin in Goes. Voor verdere informatie kijk naar de website van het St. John's College Choirwww.joh.cam.ac.uk of www.sintjacobskerk.nl. - Opvoeden zó AGENS IRQ Informatiedag hij AGENS Breda en Goes - Vacatureservice - Individuele adviesgesprekken BPVliete te Krabbendijke zoeken wij Woensdag 13 december 2006 - Pagina 26 Meer informatie: kijk op WWW.bp.nl Allévo is actief op Noord- Zuid- Beveland, Schouwen- Duiveland, Tholen en Sint Philipsland BP is een modern, dynamisch, internationaal gevestigd energiebedrijf met miljoenen klanten elke dag en overal ter wereld. Met zo'n 370 BP service stations is BP de op één na grootste brandstofleverancier in Nederland. Naast het laatste op het gebied van brandstoffen, voorzien BP service stations haar klanten van kwalitatieve shop- en foodproducten. BP heeft de ambitie om uit te groeien tot 'een retailer van wereldklasse!' Als Commercieel Service Medewerker ben je het visitekaartje van ons BP service station. Daar bepaal je in belangrijke mate de klantte vredenheid door de prettige manier waarop je klanten te woord staat, helpt en adviseert over onze producten, actieve verkoop is hier onderdeel van. Daarnaast zorg je dat shopartikelen en brand stof wordt afgerekend. Samen met enthousiaste collega's zorg je ook dat de schappen goed gevuld blijven en dat shop en terrein er aantrekkelijk, schoon en verzorgd uitzien. Voor kinderen met astma Binnenkort ook gevestigd aan de Wijngaardstraat 30,4461 DC Goes Info? www.nedzorg.nl of (0181) 65 28 60 AGENS Vestiging Breda Dinsdag 19 dec. van 13.00 tot 16.00 uur Stationsweg 7 b Meer informatie 076 - 524 66 99 of kijk op www.agensiro.nl AGENS Vestiging Goes Woensdag 20 dec. van 09.00 tot 12.00 uur ‘s Heer Hendrikskinderendijk 113 Meer informatie 0113 - 37 74 00 of kijk op www.agensiro.nl =t BP verwacht voor deze functie: Leeftijd 18 jaar of ouder Opleiding LBO-niveau In wissel-, avond- nacht- en weekenddiensten willen werken Commerciële instelling Klant- en servicegericht denken en handelen Zelfstandig kunnen werken Flexibele inzet en bereidheid om meer te werken Gericht op hygiëne, orde en netheid Volgen van een 3 weken durende (fulltime) training In bezit van auto/rijbewijs B. BP biedt een verrassend afwisselende, zelfstan dige en informele werksfeer met een marktcon form salaris en uitstekende opleidings- en door groeimogelijkheden in deze moderne, dynamische en servicegerichte bedrijfstak. Stuur je sollicitatie, binnen 2 weken, bij voorkeur per mail naar: Marina.Lindenberg@bp.com of naar: T.a.v. M. Lindenberg Postbus 1131 3000 BC Rotterdam Voor meer informatie en aanmelding: 0113 24 91 11 Hollandiaplein 1, Goes telefoon 0113 24 91 11 Goes, Hollandiaplein 1 18 januari 2007 donderdagmiddag 16.00 - 17.00 uur 7 22,50 Bij voldoende deelname organiseert Allévo deze winter de volgende cursussen: In Action ^>4 Uitzendgroep Wij zijn in jouw regio een professionele organisatie voor flexibele kraam- en thuiszorg. Onze passie is het verlenen van de juiste zorg aan iedere cliënt, wat daar ook voor nodig is. Dat maken we waar met een organisatie die veel aandacht besteedt aan begeleidingen ontwikkeling van onze mensen. Duidelijke communicatie, goede planning (met veel inspraak] en gemotiveerde medewerkers zorgen voor dankbare cliënten. Met afwisselend werk op de tijden die je zelf wilt, kun je als professionele Thuishulp bij ons altijd uitblinken. Plaats: Xanvang: Tijd: Aantal bijeenkomsten: Kosten: Plaats: Goes, Beukenstraat 6 Aanvang: 6 februari 2007 Tijd: dinsdagavond 19.30 - 21.30 uur Aantal bijeenkomsten: 6 Kosten: 20 voor één ouder, 30 per ouderpaar Voor ouders van kinderen van anderhalf tot vier jaar Voor ons service stations BP Voetpomp en ZORG- EN DIENSTVERLENING thuiszorg verpleeg- en verzorgingshuiszorg alpha hulp dieetadvisering jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar uitleen verpleegartikelen voorlichting cursussen Parttime 24 uur

Bevelander | 2006 | | pagina 26