WALCHEREN OH(® WALCHEREN kachels haarden - Behouwen ui I rhoudsproducten. Zat. enorme keuze en gaskachels. OpenHaardCentrum Klarinetweg 2c Middelburg Tel. 0118-B74955 Studio Sanérie De Vlijt Schitterende showroom me: natuurstenen Behouwen, hout- Elektrische kachels en inbouwhaarden. Accessoires en ondi Geopend- Do. en Vr. van 10-18 uur van 10-17 uur of op afspraak. De Bevelander EF Het fotomodel De status van profvoetballer schijnt er dé Weekkrant Jan van Halst weken Historisch Museum de Bevelanden in Goes. Het ARTSENPRAKTIJK RIETHOVEN WIJNGAARDSTRAAT 37, GOES TEL. 0113-223999 Biomedisch Centrum voor: De Slaapvoorllchter® voor Zeeland GOES - Zo’n driehonderd bewoners van verschillende Zuid-Bevelandse zorgcen- ling staat van meisjes. Ik heb er tijdens mijn actieve carrière nooit iets van gemerkt. Of het moeten de aaien over mijn kale sche del zijn geweest van diverse bejaard uit ziende dames. Maar vorige maand had ik dan voor de eerste keer echte aandacht van een vrouw. Ik had een afspraak met een Belgische fo tografe om een foto te maken voor het weekblad Voetbal International. Wanda heette ze (alleen de naam al). Na de sessie vroeg ze of ik ooit wel eens fotomodellenwerk voor brillen had gedaan. Natuurlijk antwoordde ik ontkennend. Maar Wanda vroeg of ze me een bril op mocht zetten. Door de manier waarop ze dat deed, kon ik sim pelweg niet weigeren. Óp het moment dat ik de veel te grote Dior bril op mijn hoofd zette, begon ze licht te kreunen. Zo een 'schoon hoofd' had ze nog nooit gezien. Ik voelde me gevleid en kon daarna ook niet meer weigeren toen ze me zijn de laatste groepen aan de beurt. --- Industrieterrein Mortiere SWISSFILO Bedt! e n mille of een vrijwilliger bellen als ik even naar buiten wil.’” ligers en gidsen. “De gids van beeldde helemaal uit hoe men vroeger op eilandjes woonde. De mensen genieten daarvan.” Reacties Hoekstra: “Het geeft je een Met de Rabobank naar Historisch Museum De Bevelanden. “Ik weet nog dat dit een weeshuis was, vroeger.” foto fhjce buonadonna smeekte mijn overhemd uit te doen, om het 'contrast tussen de bril en mijn strakke huid' f te perfectioneren. Met een lief 'Dank u wel - voor te zorgen dat je veel in de belangstel- meneer Van Halstnam ze afscheid. Ze be- jn loofde het kiekje op te sturen. Vol spanning g wachtte ik dagenlang bij mijn computer op het volgens Wanda 'schitterende resultaat K Toen ik de opname na enkele dagen doorge- stuurd kreeg kon ik mijn ogen niet geloven. Nog nooit had ik een halfnaakt, kaal en onno zel brildragend gedrocht gezien, als op deze foto. Snel wilde ik hem deleten, maar mijn vrouw had 'm al uitgeprint. Gierend van het lachen. De ge volgen zijn natuurlijk desastreus. Want in een tijd, waarin het mode lijkt te zijn dat rancuneuze vrouwen confronterende beelden op het inter net openbaar maken, realiseer ik me dat ik sinds vorige maand chantabel ben. Weigeren de hond uit te laten is verleden tijd, ontbijt op bed voor mijn vrouw is voortaan dagelijkse kost en om huishoudgeld zal ik moeten smeken. Mijn leven zal nooit meer hetzelfde zijn. Als die afschuwelij ke foto maar niet wordt geplaatst. uitstapje is een traktatie van brengen de bewoners van de het museum is het‘een hele or de Rabobank. Deze week zorgcentra Ter Weel en Poelwij- ganisatie’. Hoekstra is dankbaar ck naar het museum in Goes. In voor de hulp van de vele vrijwil- groepen van twintig personen krijgen ze een rondleiding door woensdag, Van Bovenkamp, het gebouw, dat geheel rolstoel- Het idee om iets voor ouderen vriendelijk is. te doen, werd geboren tijdens een ledenvergadering van de Begeleiding bank. In totaal gaven bijna vijf- Het uitstapje is speciaal bedoeld honderd mensen zich op voor voor mensen die niet meer zo het uitje. Dat was een complete makkelijk zonder begeleiding beetje een kick als je zoiets mag verrassing voor Henk Hoekstra, op pad kunnen. Hoekstra: “Er doen. Je krijgt heel veel reacties. seniorenadviseur bij Rabobank zijn heel veel rolstoelers tussen. Beveland. “We verwachtten er Een mevrouw zei tegen me: zo’n tweehonderd.” ‘Meneer Hoekstra, ik vind het Als de senioren het museum be- zó heerlijk. Ik hoefde niets te re- zoeken, zorgt Hoekstra dat hij gelen. Anders moet ik altijd fa- tra bezochten de afgelopen erbij is. “Het is echt hartstikke leuk.” Inmiddels zijn er al zes tien groepen geweest. Bussen Voor de bank, de zorgcentra en uitstapje is een traktatie van brengen de bewoners van de 5 sterren slaapcomfort nu met luxueus voordeel Woensdag 25 oktober 2006 - Pagina 2 0p[ pad me HCG-dieet gewichtsverliestherapie I .w Vergoeding Zorgverzekeraars www.biomedischcentrum.com Niet agressieve lichaamsondersteunende Kankertherapie. Medisch onderzoek en behandelingen ter voorkoming van ziekteverzuim in uw bedrijf. Ma. en do. Di. en vrij. Woe. DOOR MARTIJN DEN HOLLANDER CHELATIE-INFUUS THERAPIE TEGEN HART-EN BLOEDVATZIEKTEN Veilige Amerikaanse alle bloedvatreinigende (o.a. kalkoplossende) behandeling. Tevens preventief. Chinese Acupunctuur Universiteit Beijing Lid NVA Alle pijntherapieën Anti-stresstherapie Beestenmarkt 12, Goes. tel (0113)23 22 13 www.siaapvoorlichters.n1 Openingstijden: 9.00-12.00 uur en 1Ö.00-21.00 uur 9.00-15.00 uur gesloten WOHC Het slaapconcept met de rode golf. figuurcorrectie- en afslankcenter Hypermoderne infrarood-cabine (snelle vet- verbrandlng) Persoonlijke begeleiding tijdens de oefeningen Plaatselijke figuurcorrectie (buik, dijen, heup, etc.) Voedingsadviezen (geen diëten, shakes, drank jes, e.d.) Maximaal resultaat bij minimale inspanning Gewaarborgde cm-garantie Fysiotherapeut Zonnebank Opening zaterdag 4 november van 14.00 tot 19.00 uur: bij inschrijving van advleskuur €50,- korting Bel snel: 011Ö - 59409Ö (vanaf 16 oktober) Fort den Haakweg 15A - VROUWENPOLDER Info: www.studlosanerie.nl I Gratis en vrijblijvend fig uu ra na lyse Unieke slaapsystemen leggen u van top tot teen in de watten. Overtuig uzelf in de speciaalzaak. Meer informatie vindt u op www.swissflex.nl

Bevelander | 2006 | | pagina 2