Zeeland Seaports Ambassadeur onder de indruk van tunnel Actie Dijkrock voor Kika groot succes RILLAND-BATH - De ver koop van beren en een be nefietfestival in het dorps huis van Rilland-Bath heb ben zeventienhonderd euro opgeleverd voor Kika, een organisatie die zich inzet voor de behandeling van kinderen met kanker. “De Vos” Nieuwe status voor Omloop Borsele Carnavals avond café Baarends DE JONG Hooggevoelig of spiritueel? \AB Zeeland De Bevelander Zoekt u vrijwilligerswerk? Wij zoeken vrijwilligers! Interieurspuiterij OW dé Weekkrant Heeft u interesse? Neem vrijblijvend contact op met Addy Oreel, vrijwilligerscoördinator. GRATIS 10 KAKELVERSE EIEREN BIJ 1 KG BOERENKAAS NAAR KEUZE Hulp bieden bij evenementen. Aandacht geven en sfeer creëren in een huiskamer. Woningbouw voor jong en oud in stad en dorp met en zonder zorg www.dejongriooltechniek.nl INFO TIJDENS KANTOORUREN Aanvang: Lokatie: 21 februari, 19.30 uur Dorpshuis Ammekore Hertenweg 2 Nieuwdorp Onze kandidaten gaan er voor! Op 7 maart is de keuze aan u! Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering Louise de Colignylaan 2 4463 SP Goes 0113-315300 Port Authority Zeeland Seaports nodigt u samen met Sea-invest/Zuidnatie uit voor een informatiebijeenkomst over de ontwikkeling van een nieuwe terminal aan de Scaldia-haven. Voor meer informatie kunt u terecht bij mw. Van de Sande-Troost, tel. 0115 - 647 400 ZIJN WIE JE WERKELIJK BENT www.shaniamyway.nl - Tel. 06 - 53 72 57 64 - www.meadow-coaching.nl (Hf it. Woensdag 15 februari 2006 - Pagina 12 'aasboerdeni De UCI, de internationale wie- I am on my way "Terffisse Openingstijden boerderijwinkel Maandag en woensdag 13:30 - 17:00 Vrijdag 10:00- 17:30 Zaterdag 9:00 - 15:30 Tegen inlevering van deze advertentie. Celdig t/m 28 februari 2006 Zuidweg 8 Nisse 0113-649797 www.ternisse.nl Boerenkaas Boerderij-ijs jj Zuivelproducten Streekproducten Geiten/schapenkoas TEL. 0900.RIOLERING OF 0111 - 413495 Na de koffietijd gaat de avond over in een carnavalsavond met open podium. Iedereen die een carnavaleske act wil opvoeren, kan zich opge ven bij de horecagelegenheid aan de Voorstad of de organisa tie, Vrienden van de Carnaval en VC De Buren. Deze carnavalsverenigingen hebben het liefst acts in teken van het motto ‘Me draaie de rol len om Voor alle ‘artiesten’ is er een on vergetelijk souvenir en de win nende act krijgt een trofee voor op de schoorsteenmantel. Voor al uw spuitwerk Waterplekken, krassen of beschadigingen op bv. tafels worden volledig als nieuw opgeknapt. Ook voor keukens, deuren en alle voorkomende spuitwerkzaamheden binnenshuis. Wij spuiten alles op de door u gezochte kleur in hoog-, zijdeglans, blank, gebeitst of structuurlak. Alle mogelijkheden zijn bespreekbaar. Vraag vrijblijvend een offerte aan: 0113-212327 bgg. 06-20425025 Verrijn Stuartweg 35 te Goes BORSSELE - De Oostenrijk se ambassadeur in Neder- AB Zeeland is met haar 100 vaste- en tal van uitzendkrachten een begrip in de Zeeuwse groene sector Al jarenlang verzorgt A B Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Goes, Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel. 0113 - 233666 e-mail: info@abzeeland.nl De Omloop van Borsele wordt dit jaar op 5 en 6 mei verreden. Naast vrouwen staat het twee daagse wielerevenement ook open voor nieuwelingen, junio ren, nieuweling-meisjes en ju- nior-vrouwen De beren zijn verkocht in Ril land, Krabbendijke, Hoogerhei- de en Oosendrecht. Verder hebben de bands Reach, Blues-Sensation en Oncue be langeloos aan de actie meege werkt en hebben de vrijwilligers van Dijkrock de schouders er onder gezet om alle beren te kunnen verkopen. daar contacten over.” Na het bezoek aan de tunnel www.abzeeland.nl Kom naar de verkiezingsbijeenkomst op 22 februari in het ROC aan de Bessestraat, provinciebestuurder Harry van Waveren zal ingaan op de woningbouw in Goes en u kunt met onze kandidaten in gesprek gaan! Ter Valcke behoort tot SVRZ GOES - Voor de derde keer is er zaterdag 25 februari een bonte avond in het Goe- se café Baarends. Dweilor kest Vals Alarm opent de avond met een koffiecon cert om 21.00 uur. Ontstoppen leidingen Wortels wegfrezen Opsporen leidingen via detectie Camera-inspectie in leidingen van 50 mm tot 900 mm Stankproblemen verhelpen Reinigen kolken - persputten - vetputten I 7 dagen 24 uur-service k« Gedegen vakmensen Supersnelle service Reparatie en aanleg Reparatie van riolering van binnen uit of moeilijk bereikbare plaatsen van mensen.” Over een soortgelijk systeem (met vluchtwegen) wordt in Oostenrijk wel nagedacht om dat in de toekomst tunnels met één buis worden omgebouwd naar tunnels met een dubbele sper niveau te analyseren. Hooggevoelige mensen keld normen- en waardenbesef, gevoeligheid voor REINIGING RIOOLTECHNtEK De Jong heeft een elftal aan pluspunten: start. De organisatie, Stichting Wielercomité 's-Heerenhoek, is erg blij met de opwaardering omdat het prestatieniveau en lerunie, heeft de koers aange- aanzien van de koers stijgen, merkt als .een wedstrijd op de internationale kalender van de zelfde UCI. Hierdoor maakt de Omloop van Borsele deel uit van andere wedstrijden om de topcompetitie van Nederland. Als gevolg van het andere karak- vluchtwegen", zo ging Kubesch verder. Die leveren een belang- land, E, Kubesch, is erg on- rijtebijdrage aan de veiligheid der de indruk van de Wes- terscheldetunnel. Dat zei hij onlangs tijdens een werkbezoek aan Zeeland. “Shania. Praktijk voor kinderen van deze tijd!“ bege leidt hooggevoelige kinderen en volwassenen in hoe ze moeten omgaan met hun hooggevoeligheid. Hooggevoeligheid is niet nieuw en ook niet van deze tijd. Wat wel nieuw is, is dat het gelukkig steeds meer onder de aandacht wordt gebracht van het grotere publiek. Het is een eigenschap van het zenuwstelsel in combinatie met de hersenen. Het zenuwstelsel is uiterma te gevoelig, waardoor hooggevoelige mensen in staat zijn binnenkomende infor matie nauwkeuriger en op diei hebben vaak een sterk ontwik! sferen, voelen perfect aan wat de ander nodig heeft, geven voorkeur aan gelijk heid, zijn vaak creatief en hebben vaak een sterke band met de natuur. Er zijn naast deze punten natuurlijk nog andere kenmerken, maar vergeet daarnaast niet dat iedereen uniek is en een totaal eigen karakter heeft. Veel kinderen met deze hooggevoelige gaven worden hierin niet erkend. Vaak zijn zij zich meer bewust van de kleine nuances in hun omgeving en de gevoelens van anderen. Het zijn vaak de kinderen in de klas die het graag willen opnemen voor de kinderen die gepest worden. Het is in deze tijd niet makkelijk voor zowel de kinderen als voor de volwassenen om met hun hooggevoelige gaven om te gaan. Heel veel indrukken tegelijkertijd en vooral signaalproblemen vanuit de maatschappij kunnen ervoor zorgen dat iemand niet lekker in zijn of haar vel komt te zitten. Hooggevoeligheid is een echte gave. Onderscheid kan worden gemaakt tussen de kinderen en volwassen die hooggevoelig zijn en diegenen die daarnaast ook nog eens ver ontwikkeld zijn op het gebied van hun paranormale gaven. De zoge naamde nieuwetijds- en/of indigokinderen vallen onder deze categorie. Zij hebben “een weten” wat niet aangeleerd is door de ouders. Zij hebben “een weten” over mensen, natuur, dieren, de aarde, verbanden en relaties, etc., die zo puur en zo zuiver is, dat het een waar genot is met deze kinderen en volwassenen te werken. Vanuit het onderwijs komen er momenteel veel signalen binnen over kinderen die vastlopen. Ook de volwassenen lopen vaak tegen het een en ander aan op de werkvloer. Hooggevoeligheid wordt nog steeds niet erkend, wat het allemaal voorlopig nog wel een stuk moeilijker maakt. Zoals gezegd is hooggevoeligheid een gave, maar als je alle gevoelens en prikkels die je binnenkrijgt niet kan plaatsen, Kan het ook een hele opgave worden om met die gevoelens om te gaan. Zowel binnen de gezondheidszorg als binnen het onderwijs zorgt het daarom tot nu toe wel voor de nodige problematiek. “Shania. Praktijk voor kinderen van deze tijd!” te Kloetinge (bij Goes) heeft zich in het omgaan met hooggevoeligheid gespecialiseerd. Na jaren onderzoek en studie te hebben verricht, is de praktijk begin 2004 van start gegaan. Er worden coa chings- en begeleidingstrajecten aangeboden aan hooggevoelige kinderen/volwas- senen en nieuwetijds- en/of indigokinderen om ervoor te zorgen dat deze kinde- ren/volwassenen weerbaarder kunnen worden en op deze manier beter om kun nen gaan met hun hooggevoeligheid en/of paranormale gaven. Verdere informatie op: www.shaniamyway.nl. of tel. 06-53 72 57 64. Doel van de coachings- en begeleidingstrajecten blijft altijd om jezelf beter te leren kennen en jezelf te accepteren zoals je werkelijk bent. Naast mensen die hooggevoelig zijn, kunnen niet-hooggev.oelige mensen terecht voor coachings- of begeleidingstrajecten bij “Meadow Spiritueel Educatief Voorlichtingscentrum”. Informatie hierover is te vinden op: www.meadow-coaching.nl. Ook hier staan bewustwording, kennis en acceptatie van net eigen “IK” centraal. Wij zijn op zoek naar enthousiaste medewerkers voor diverse werkzaamheden. Iets voor jou? Bel of mail ons vrijblijvend! “Een tunnel op zo’n diepte en met zo’n lengte, dat kennen wij doorgang. Kubesch: “Experts in Oostenrijk niet”, sprak Ku-‘ van de twee landen hebben besch, wiens bezoek in het te ken stond van tunnelbouw en -veiligheid. Het grote verschil sprak Kubesch later op de dag met tunnels in Oostenrijk is dat met de lectoren veiligheid en het Alpenland slechts enkele ondergronds bouwen van de buizen telt. “Hier heb je ook Hogeschool Zeeland. Contact? bel (Ol 13) 2 I 5708 of e-mail: Goes aug.kok@planet.nl www.cdagoes.nl BEZOEK ONZE STAND OP 24, 25 EN 26 FEBRUARI 2006 OP DE TUIN- EN VEEBEURS IN GOES. BORSELE - De vrouweneli- ter verschijnen minimaal vijf tewedstrijd voor de Omloop buitenlandse ploegen aan de van Borsele heeft een nieu we status verworven.

Bevelander | 2006 | | pagina 12