I 2006 sportief beginnen?? Elke maandagavond: 19.15 tot 20.15 Dance Hour: een conditionele les met verschillende vormen van aerobic. 20.15 tot 21.15 Shape Hour: Natuurgeneeskundig therapeut M.Th.W. van den Berge B.V. Locatie: Sportzaal Wesselopark te Kloetinge. Eerste keer altijd gratis!!! Geen contracten en inschrijfgeld!!! Wij werken met een 10-ritten kaart. Wij zijn alweer begonnen Ankie’s Aerobic’s St.-Adriaanstraat 14 - Goes Tel. 0113-22 03 80 I SALON jeanettl I Alles op muziek: van de eighties tot hedendaagse pop Doe gewoon een keer mee en werk op een gezellige manier aan je conditie. Bel voor informatie met Ankie: 06 53165577. Xtra Care spierversterkende oefeningen met een leuke warming-up. I Zonnehemelverhuur Zeeland v.a. 20,00 p.w. mooi slank dag cellulitis sinaasappelhuid effectief behandelen definitief ontharen met flitslicht In januari februari 10% KORTING! SCHOONHEIDSINSTITUUT NIEUW! Hotstone-massage in combinatie met Shiatsu drukpuntmassage N.W.R- PRAKTIZIJN geregistreerd j Praktijk voor Natuurgeneeskunde: Homeopathie - Fytotherapie - Orthomoleculaire therapie Acupunctuur - B.F.D. - Vegatest I Iriscopie Levendbloedanalyse - Urineonderzoek I Voedingsadviezen Ook gespecialiseerd in: Alle sportbandages/Braces Nu ook diagnose behandeling met het nieuwe concept QXCI space-lap Erkend door zorgverzekeraars o c o VB.A.G- Te huur: Zonnehemels Ook lampen, zonnebanken en infrarood sauna’s te koop. Telefoon 0118-624659 Op internet: www.zonnehemelverhuurzeeland.nl mei Sana Slank Klein Frankrijk 7, Go«> (grafl» parkeren) T 0113 21 77 71 www.xtracare.nl F Van Strienweg 2 - Wolphaartsdijk Tel. 0113 - 56 13 97 Schoonheidsinstituut voor gezichts- en lichaamsbehandelingen. Gespecialiseerd in aromatherapie en shiatsu-massage. Snel afvallen zonder'jojo-effect'? Xtra Care biedt u een totaalpakket met intensieve begeleiding om te komen tot het gewenste afslankresuItaat. Met het KlnéSIlm dieet kunt u 7 tot 10 kilo per maand verliezen. Het proteïne dieet Is medisch onderbouwd en zorgt voor natuurlijk biochemisch proces In het lichaam. Cellulitis of vetophopingen in de huid zijn verleden tijd door middel van de beproefde en geavanceerde 'endermologie-behandeling'. De huid, onderhuid en bindweefsel worden intensief behandeld. Het neemt de weefselbarrières die de oorzaak zijn van cellulitis weg en maakt de huid weer gladl Met Ellipse kunt u nu pijnloos en definitief ontharen. Ook grotere oppervlakken zoals de rug, armen en benen. Het geavanceerde systeem werkt uitstekend voor zowel vrouwen als mannen. Vergoeding door uw zorgverzekeraar is mogelijk. Wij informeren u graag. LM nr. 961201 ANG Licentie nc 2976

Bevelander | 2006 | | pagina 24