Wauw, een sexy huisman ju is eek Jan Willem Simons Ons voornemen? Nog voordeliger zijn! VUURWERK intratuin r Vuurwerk bij Intratuin! "d CD LU 3 Van Leeuwen De Waard Opruiming! Optiek Van Gelder terug uit Palestina WinterWaterLand op Neeltje Jans Qb'j Helpen, praten en luisteren Bericht voor onze adverteerders V erbouwings Ligier X-TOO Losse verkoop: WGGGNGR huis-aan-huiskranten Weekkrant voor de bevelanden Sudoku KfëTïï L_ Escada Pf de erft 'dr.sper1 fteWeyef, flcw al dm VerkoQpdagen: Woensdag 28 december 2005 wk 52 Advertentieverkoop: (0113) 274 000 Redactie (0113) 274 021 Bezorgklachten: (0113) 274 093 Daihatsu Cuore Schaatsfanaat Puzzel en win Vriesema heeft zijn naam mee terug op 2005 AUTO RIJK GOES I I I I I I I I o Lezers én adverteerders ervaren per 1 januari de voordelen van hun nieuwe, eigentijdse weekkrant op tabloidformaat. W0G0N0R huis-aan-huiskranten C L ZONDER 15 Regio 3 Zeeland Lezersactie I Beste service, laagste prijs! Zeeuws Meisje Anna blikt een midweek bij Landal Greenparks Top merken Top prijzen (wij verlagen zelfs onze autopremie) kijk op www.zlm.nl GOES - In het nieuwe jaar gaat er wat veranderen in krantenland. Vanaf januari krijgen alle Wegener huis- aan-huiskranten een nieuwe vormgeving én verschijnen ze op het handzame tabloidfor maat. Dat geldt ook voor deze krant. En dat is goed nieuws. Voor lezer én adverteerder. ten verder uitgebreid. Het lokale karakter, al jarenlang de kracht van de weekkranten, blijft uiter aard de hoofdmoot. Daarnaast komt er meer aandacht voor bij voorbeeld jongeren, trends, gad gets en lifestyle. GOES - Een goede genera le repetitie. Dat is de con clusie van Wim van Gelder, de Zeeuwse Commissaris van de Koningin die voor de Raad van Europa de lo kale verkiezingen in de Pa lestijnse Gebieden in de ga ten hield. Volgend jaar gaan de landelijke stemlo kalen open. ligt zijn album in de winkel, de toehoorders van het huiskamer- concert zijn dan ook een van de eersten die de nieuwe liedjes ho- Doeland Heinkenszand Doeland Krabbendijke Vertrouwde dienstverlening Lange Vorststraat 57, Goes, tel. 0113-230214 NEELTJE JANS - De hele kerstvakantie staat Water- Land Neeltje Jans in het teken van WinterWaterLand. Het ontvangstgebouw Deltaplaza is volledig in kerstsfeer ge huld. STEÜTEL RIJBEWIJS! 29, 30 en 31 december bij de vuurwerkspecialisten op Zuid-Beveland /IMP!* ZLM verzekeringen ZEELAND - Slachtofferhulp Nederland is op zoek naar nieuwe vrijwilligers in Zee land. Top kortingen 199? 109,- Raimond van Soest (links) ‘kocht’ op de 3FM-veiling zanger en acteur Michiel Huisman voor 1.532 euro, (foto: Dennis Rijsbergen) De Wegener huis-aan-huiskran- ten worden in een nieuw, eigen tijds jasje gestoken. Meer aan dacht voor beeld is daarbij het devies. Korte berichten, zodat de lezer snel op de hoogte kan ko men van informatie uit de eigen leefwereld. Daarmee sluiten de titels beter aan bij de behoefte van de hedendaagse lezer om snel, kort en krachtig geïnfor meerd te worden. Bovendien wordt de inhoud van de Wegener huis-aan-huiskran- Favoriet In dé Weekkrant blijkt meer dan ooit dat lokale informatie uit re dactie én advertenties bestaat. Redactiepagina’s en adverten tiepagina’s smelten samen. Daardoor is er in de hele krant wat te beleven. Nu al zijn Wegener huis-aan- huiskranten een graag geziene gast in de brievenbus. De over grote meerderheid van de Ne derlanders leest regelmatig een huis-aan-huiskrant. En daarbij zijn de Wegener titels favoriet met een totaal bereik van gemid deld 81 procent. Vanaf volgende week is er dus de titel dé Weekkrant: een nieu we, eigentijdse krant waarin ie dereen nog meer en verrassend nieuws kan vinden. Een krant op handzaam formaat, een krant van formaat! GOES - Daar zit "ie dan. Eén brok sex-appeal. In de bom volle woonkamer van Goese- naar Raimond van Soest mij meren vooral de dames aan de voeten van acteur en zanger Michiel Huisman over... tja. Ze hebben hem voor een paar uurtjes ‘gekocht’. “Onwijs cool”, knikt Huisman ietsje verlegen voor hij zijn eerste nummer begint te zingen. De poes des huizes ziet alle ophef gelaten aan. ren. Huisman zingt vooral over meisjes en.jawel.meisjes, al dan niet onbereikbaar. “Dit nummer”, vertelt hij al tokke lend op zijn gitaar, “heb ik ge schreven voor een meisje waar mee ik nu een halfjaar verkering heb.” Uit verschillende dames- kelen welt de hoop weg middels I-j een hartgrondig ‘shit’. Helaas Huisman blijkt een bezet man. De sfeer wordt er niet minder om. De Goese huiskamer komt live in het radioprogramma van dj Gerard Ekdom en Huisman heeft het behoorlijk naar zijn zin. Hij zingt, maakt grapjes en drinkt op zijn gemak een biertje mee. “Goes. Ik had geen idee waar ik terecht zou komen. Ik dacht, dan kom ik hier op de bank zitten en krijg ik een cake je. Maar het is hier echt een feest.” Van Soest verkeerde na afloop van het concert in hogere sferen. “Dit was echt waanzinnig. Hij zou tot tien uur blijven maar hij is pas kwart over twaalf naar huis gegaan, zo gezellig vond hij het.” Een sympathieke jongen en ondanks alles een gewone jongen gebleven, vindt Van Soêst over de acteur. “Na afloop hebben we nog gekletst over films. Blijkt dat we elkaar indi rect al kennen.” Van Soest te kende namelijk storyboards, een soort getekende scripts, voor films waarin Huisman speelde. Over het binnenhalen van het huiskamerconcert heeft de Goe- senaar nooit twijfel gehad. “Toen ik het op de radio hoorde, dacht ik: ‘Dit gaat me lukken. Ik geef alles om Huisman naar mijn huiskamer te halen’.” 1 Het gaat om mensen die niet me teen vragen stellen, die luisteren, geduld hebben met het verdriet, de woede en soms verbittering van de slachtoffers en om vrij willigers die slachtoffers van een misdrijf of verkeersongeluk, praktisch, juridisch en emotio neel bijstaan. Veel slachtoffers krijgen het vertrouwen in de samenleving weer terug, omdat zij hulp krij gen van medemensen die zich belangeloos inzetten. Belangstellenden kunnen zich aanmelden als vrijwilliger, waarna er een selectieprocedure is. Voor meer informatie en/of aan meldingen voor de informatie middag die eind januari wordt gehouden, kan contact opgeno men worden met Jack Geelen, telefoon 0900-0101 of j.gee- len@slachtofferhulp.nl Slechts gehinderd door een langdurig oponthoud bij de Israëlische checkpoints, kon den Van Gelder en zijn inter nationale collega’s hun de mocratische werk doen. De waarnemers in de Gaza- strook hadden wel enkele slapeloze nachten. Angstaan jagende dreunen van een ra ketinslag en Israëlische ge vechtsvliegtuigen die de ge luidsbarrières trotseerden, maakten het slapen er niet makkelijk op, zegt Van Gel der. Het was voor het eerst sinds 1976 dat de Palestijnen hun kiesrecht konden gebrui ken. De verkiezingsdag werd dan ook gevierd. Daar komt bij dat de Palestijnen volgens hem meer waarde toekennen aan de lokale verkiezingen dan aan de presidents- of parlementsverkiezingen. Van Gelder sprak in Jeruza lem ook met de Palestijnse professor Sari Nusseibeh. Hij was in 2004 laureaat van de Roosevelt Four Free doms. Radiostation 3FM is de hele week al bezig geld in te zamelen voor kinderen in Congo. De dj’s gebruiken de meest ludieke mid delen, zoals een veiling van Mi chiel Huisman, zanger én acteur in onder andere Costa!. Die komt bij de hoogste bieder thuis op de bank een concertje geven, hoort Van Soest op de radio. Hij ziet het al voor zich. En dus mo biliseert Van Soest al zijn vrien den. Die tasten stuk voor stuk diep in de buidel om er die don derdagavond bij te mogen zijn. “Mijn oma was jarig. Ik heb op haar verjaardag gecollecteerd”, vertelt een van de dames uit het bevoorrechte publiek. De 1.532 euro bleek voor Huisman in ie der geval voldoende voor een ticket richting Goes. Hij is niet alleen mooi, met zijn rauwe stem en zijn gitaar weet de filmster ook de mannen in het publiek te bekoren. Binnenkort De zeehondenshows, speciale diners en film- en theatervoor stellingen zorgen voor sfeer in de donkere dagen en ook de openstelling is gewijzigd. Tot en met 8 januari is WaterLand Neeltje Jans dagelijks (behalve op 1 januari) geopend van 10.00 tot 17.00 uur. V J| Strenesse MaxMara Van Laack Pf" Vanaf IJL. vandaag tot I DELSCHER V - Minimaal 20% korting! 2$ep 30 december van 9.00 tot 21.00 uur ^fel december van 9.00 tot 17.00 uur SUDOKU SPELCOMPUTER ra DAIHATSU Advertentie Sudoku! Door Dennis Rijsbergen Advertenties Advertenties D O T E A V A N A «MM* qp-. Miai ■UB I i F Meer info of een proefrit: De zuinigste auto van Nederland Wij zorgen er dan voor dat uw advertentie optimaal tot haar recht komt In verband met de nieuwe vormgeving van onze titels per 1 januari verzoeken wij u uw advertentiemateriaal gedurende de eerste drie weken in 2006 24 uur eerder aan te leveren ten op zichte van de sluittijden 2006 ACTIE- PRIJS Schouwersweg 10 Dorpsstraat 46a Tel. 0113-561255 Tel. 06-51050269 Iedere le woensdag van de maand: gratis spreekuur op afspraakl Van 19.00 tot 21.00 uur. Stationspark 34 Postbus 75 4460 AB Goes Telefoon: 0113-211666 Fax:0113-252100 internet: www.leeuwenadvo.nl BRILLEN, CONTACTLENZEN OPTOMETRIE Tussen Kerst en Oud Nieuw zijn wij GESLOTEN. Ook voor uw BROMMOBIELKENTEKEN KOUDEKERKE, Galgeweg 5, 0118-551623, donderdag en vrijdag koopavond. www.intratuin.nl AutoVermeulen Pearyweg 6 GOES (autoboulevard de Poel II) Grote Markt 11-13 4461 AH Goes Tel.: 0113 227607 www.delscher.nl BEL: 0113-56 18 12 of kijk op: www.autovermeulen.nl ✓«ft. Steutel Herenmode Lange Kerkstraat 41 Góes Met de NIEUWE - GROTE www.eijsermans-optiek.nl Een proefrit kan ook bij u thuisl HET GROENE WARENHUIS v.a. 7.498,- ti\ - de Bevelander J. Weyermanweg 19 4462 GB Goes de Poel III (0113) 25 19 19 K E Bogner Armani Jeans Christ e.v.a. W korting Goed nieuws: een krant van formaat 1 Kostuums v.a. I Kolberts v.a. Shirts 2 voor 1 Jacks jassen v.a. Pullovers v.a. Stropdassen sokken Type SY 053D. LCD scherm. Numeriek keypad. 9x9 grid. 3 gamelevels. 12.000 verschillende puzzels. Geluidseffecten. 19?° -a-

Bevelander | 2005 | | pagina 1