Zeevisgroothandel Rokerij De Eendracht gemeente Goes Openbare kennisgevingen Vergadering raadscommissies BETAALBARE OPPAS? Eindejaarsuitkering voor 65-plussers met laag inkomen Tegemoetkoming schoolgaande kinderen HOGE INRUIL 600 jaar stadsrechten nieuws Besteding dorpsbudget Wilhelminadorp Collectieve Aanvullende Ziektekostenverzekering per 1 januari 2006 Toekomstige verkeers- structuur Goes-Zuid wwwkinderopvang- de - bevelandennl 8 (0113) 619 090 Kinderopvang niet duur of ingewikkeld! ‘ZSiS -r De Bevelander r< Woensdag 14 december 2005 U vindt méér bij Kinderopvang de Bevelanden. Vakkundige plaatsing. ZUIDWEG 0113 - 216806 (216524) Op zoek naar Jacoba: vergeten afbeelding Jacoba van Beieren ontdekt Vergaderdata welstands-/monumentencomrnissie Extra kaarten slotspektakel Dinsdag 20 december om 19.30 uur vrijblijvende offerte op aanvraag of online kostenloze ondersteuning bij uw kinderopvangadministratie Ter inzage RUIM WOON-/WINKELPAND RUIM WINKELPAND Bij aanschaf van een nieuwe gaskachel Versgepelde Hollandse Garnalen Per 100 gram 2,50 per kilo nu 19,95 Scampi-staarten 16/20 (Black tyger zonder kop) per kilo nu 9,95 Gamba’s 16/20 (Black tyger met kop) per kilo nu 9,95 Uit eigen rokerij ambachtelijk gerookte zalm per pakje a 100 gram 2,50 nu vier pakjes halen de 5e GRATIS UIT VOORRAAD LEVERBAAR LEVENDE KREEFT Verse Zeeuwse platte oesters P&D Alle maten op bestelling leverbaar Maandag 19 december om 19.30 uur Inkomenstabel Gehandicaptenparkeerplaats Catch of the last week of the year Een voorbeeld: uw gezamenlijke inkomen per jaar 40.000,- Bruto uurprijs voor het kinderdagverblijf is: 5,40 Twee werkgevers betalen mee Per uur betaalt u voor het eerste kin<r 1,50 Per uur betaalt u voor het tweede kinV 0,517 Betaalt maar 1 werkgever mee dan ziet he^sjö*rft: Per uur betaalt u voor het eerste kind: 1,83 Per uur betaalt u voor het tweede kind: 0,69 Donderdag 22 december om 19.45 uur Standplaatsen (bij u bekend)? Goes, Dirk v/d Broek, de Bussel Donderdag 9.00 - 17.00 Vrijdag 9.00 - 17.00 Zaterdag 9.00 - 15.30 Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Verleende bouw- en sloopvergunningen in de periode van 05-12 t/m 09-12-2005 Woensdag 14 december 2005 Activiteiten 600 jaar Goes Monnikendijk 49 09-12 Oude Rijksweg 56 09-12 a. c. een telefonische afspraak maken, tel. 24 u Burgemeester en Wethouders van Goes Goes 1.008,64 S DE BEVELANDEN I o n r I e a De Goese raadscommissies vergaderen over onderwerpen die in de raadsverga dering van 19 januari aan de orde komen. De raadscommissies brengen advies uit aan de gemeenteraad. De commissievergaderingen zijn openbaar en worden gehouden in het Stadskantoor aan de M.A. de Ruijterlaan 2. U kunt tijdens de commissievergaderingen het woord voeren over onderwerpen die tot het taken pakket van de commissie behoren, het zogenaamde spreekrecht. Geïnteresseer den kunnen de agenda en de vergaderstukken inzien bij de receptie. De gemeente heeft een studie laten maken naar de toekomstige wegen structuur van Goes-Zuid om een duide lijker beeld te krijgen van de ingrepen, varianten en de te verwachten effecten van de oplossingen die in het Gemeen telijk Verkeers- en VervoersPlan (GVVP) aangedragen worden voor het verkeer in Zuid. Het gaat om de problemen bij de spoorwegkruisingen en de leefbaar- heidsknelpunten in de Buys Ballot- - straat, Kloetingseweg en 's-Gravenpol- derseweg en om de problematiek rond het toenemende vrachtverkeer over het spoor. Daarnaast zijn verschillende nieuwe ruimtelijke ontwikkelingen van belang, zoals bouwplan Aria (300 wo ningen), planontwikkeling Poel II en bouwplan Oostmolenpark-Noord. Be halve naar het verkeer is er ook geke ken naar het milieu, de luchtkwaliteit, de geluidsbelasting, de kosten, het (beiden 21 jaar of ouder) (21 jaar of ouder) (21 jaar of ouder) den. Gedacht wordt aan speeltoestellen in de Schanse I en II en op het speel terrein bij het Wilhelminahuis. Wilt u als belanghebbende op dit be stedingsvoorstel reageren, dan kan dat binnen vier weken via telefoon 24 98 71 of e-mail a.vander.wel@goes.nl. 298,06 463,64 De meeste Goese uitkeringsgerech tigden maken gebruik van de door de gemeente bij CZ afgesloten Aan vullende Ziektekostenverzekering Gemeenten (AZG). Zoals het er nu naar uitziet zal deze overeenkomst een vervolg krijgen, zodat de huidi ge verzekerden niet hoeven over te stappen naar een andere zorgverze- Procedure voor winterscherm voor open hangar Houtkade 7 te Goes Er is een bouwaanvraag ingediend voor het plaatsen van een winter scherm voor een open hangar van de bedrijfsloods aan de Houtkade 7 in Goes. De aanvraag is in overeenstemming met geldend bestemmingsplan 'Havenindustrieterrein', maar niet met het in voorbereiding zijnde ruimte lijke beleid voor dat gebied. Gelet op de tijdelijkheid van de aanvraag zijn Burgemeester en Wethouders van plan om medewerking te verlenen door doorbreking van de aanhoudingsplicht op grond van het voorbereidings- besluit voor het Havenindustrieterrein. Vrijstellingsprocedure voor garage Schimmelpenninckstraat 34 te Kloetinge Er is een bouwaanvraag ingediend voor de bouw van een vrijstaande ga rage bij de woning Schimmelpenninckstraat 34 in Kloetinge. De aanvraag is niet in overeenstemming met geldend bestemmingsplan 'Bebouwde Kom Kloetinge', maar wel planologisch acceptabel. Vrijstellingsprocedure voor uitbreiding woning Klaasputhoek 5 te Kloetinge Er is een bouwaanvraag ingediend voor uitbreiding van de woning Klaas puthoek 5 te Kloetinge met een uitbouw aan de achterzijde. De aanvraag is niet in overeenstemming met geldend bestemmingsplan 'Noord', maar wel planologisch acceptabel. Vrijstellingsprocedure voor woningen Jim Morissonpad 9 en 10 te Goes Proverko Ontwikkeling B.V. heeft een bouwaanvraag ingediend voor twee woningen aan het Jim Morissonpad 9 en 10 te Goes. De aanvraag is op het onderdeel 'afstand tot de zijdelingse perceelsgrens' niet in overeen stemming met geldend bestemmingsplan 'Ouverture/Aria', maar wel pla nologisch acceptabel. Bovengenoemde ontwerp-vergunningen liggen vanaf 15 december zes weken ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen hierover schriftelijk zijn/haar ziens wijzen kenbaar maken bij Burgemeester en Wethouders van Goes. Anjelierstraat 23 Heernisseweg 43 Christinastraat 10a Oostwal 87a Tervatenseweg 40 Noordoordplaat 38 Oostsingel 2 Deskundige opvang van uw kind is voor u toch ook vanzelfsprekend! het plaatsen van een kozijn met valraam het aanbouwen van een tuinkamer het bouwen van een garage het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de berging het verbouwen van het voormalige Stadskantoor tot appartement E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl 08-12 08-12 08-12 08-12 09-12 09-12 09-12 09-12 09-12 Op de gevel van de vroegere telefooncentrale aan de V.d. Spiegelstraat 2, waarin nu uitzendbureau Randstad gevestigd is, blijkt zich een afbeelding van Jacoba van Beieren in reliëf uit 1936 te bevinden. Het reliëf op een fries bij de entree is gemaakt door de kunstenares Gra Rueb. De zaak kwam aan het licht doordat een familielid van de kunstenares bij het ge meentearchief informeerde naar het reliëf, waarover hij in een boekje van Cornelis Veth had gelezen. De Jacoba-verering, die vooral in de (roman tische) negentiende eeuw sterk leefde, blijkt zich dus ook in de dertiger jaren van de twintigste eeuw te hebben voortgezet. (Iets dat overigens al bekend was, want zeker twee maal in de vorige eeuw is een Jacoba-in- tocht georganiseerd ter gelegenheid van koninklijk bezoek.) Welstandscommissie Monumentencommissie Dinsdag 27 december Dinsdag 27 december De bouwplannen moeten uiterlijk 7 werkdagen voor de welstand-/monu- mentencommissievergadering worden ingediend bij het bureau Bouwen. Wegens enorme belangstelling zijn er toegangskaarten beschikbaar ge steld voor de generale repetitie op woensdag 28 december om 13:00 uur. De kaarten zijn gratis verkrijgbaar bij hoofdsponsor Agrimarkt. Slotstraat 26 Westsingel 22 Abel Tasmanstraat 47 Batterijweg 3 Kloetingseweg 62 Kreukelmarkt 8 Krommemeet 4 het wijzigen van de entree het verbouwen van het voormalige Stadskantoor tot appartement het wijzigen van de puien het uitbreiden van de woning het bouwen van een bijkeuken het bouwen van een loods het aanbouwen van een bijkeuken het vervangen van de kozijnen het plaatsen van een raamkozijn aan de zijgevel het uitbreiden/verbouwen van de bedrijfswoning het vernieuwen van het schuurdak en raam Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 uur Donderdag 17.00 - 20.00 uur Op afspraak: Maandag t/m donderdag 13.30 - 17.00 uur Openingstijden Sociale Zaken: Maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 en 13.30 - 17.00 uur Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling Portefeuille wethouder Linssen Mededelingen en informatie Vaststellen van de Startnotitie Regionale bibliotheekvisie Portefeuille wethouder Van Ewijk Mededelingen en informatie over collegebesluiten over besteding bestem- mingsreserve Breedtesport SMWO-Welzijn, Brede School Goese Polder, voortgangsrapportage, advies Goese Sportraad wensenlijst sportaccommo daties en brief Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Zeeland Beschikbaarstellen van een krediet voor het plaatsen van lichtmasten op veld 7 van 't Schenge Subsidierelatie met Sportpunt Zeeland Brief Recreatieteam De Pit over speeleiland bij de Brede School in Ouverture Brief bewoners Erasmusflat over sloop gebouw Brief Werkgroep GOA/SBD lokaal onderwijsbeleid over voornemen stoppen logopedische screening 4-/5-jarigen Portefeuille wethouder 't Hart Mededelingen en informatie over stand van zaken Brede School Goese Polder Vaststellen van het ontwikkelingsplan voor de Brede School Goese Polder Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Kappen van bomen Het college van Burgemeester en Wethouders maakt bekend dat zij kap- vergunningen heeft verleend voor de volgende bomen: Tervatenseweg 26 te Kloetinge: 1 Ceder en 1 Den Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunningen op 13 december kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. De werking van de kapvergunning wordt opgeschort totdat de bezwarentermijn is verstre ken of als er op het bezwaar is beslist. Als u vragen heeft of nadere in formatie wilt over de kapvergunningen kunt u contact opnemen met de afdeling Stadsbeheer, tel. 24 97 70. Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij de Publieksbalie, tenzij het anders is aangegeven in de bekendmaking. Op verzoek worden de stukken ook op donderdag van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage gelegd bij de Publieksbalie. TE HUUR AANGEBODEN MET GROTE LOODS gelegen in het centrum van Aardenburg, Weststraat 77. Op de 1e verdieping is bewoning mogelijk; c.v. aanw. Opp. 335 m2 HUUR 1000,- PER MAAND. OOK TE HUUR AANGEBODEN Markstraat 11 in het centrum van Aardenburg met parkeergelegenheid: winkel/verkoopruimte, magazijnen (2x) en kantoor. Het pand is zeer geschikt als restaurant, drogisterij, kleine supermarkt e.d. Huur per maand 1.500,- Zie voor info: www.woonshop.nl Smolders de Kind makelaardij. Tel. 0115-621475. De gemeenten Goes heeft besloten om ouderen met een laag inkomen een einde jaarsuitkering te verstrekken. Het betreft personen van 65 jaar of ouder en gezin nen waarvan één van de partners minstens 65 jaar is of dit vóór 1 januari 2006 wordt. De uitkering bedraagt 48,- voor een alleenstaande en 71,- voor een al leenstaande ouder of gehuwden/samenwonenden. Het inkomen mag dan niet meer bedragen dan de voor u van toepassing zijnde norm (zie onderstaande inkomenstabel). Bovendien mag u niet over een vermogen beschikken hoger dan 5.065,- voor een alleenstaande en 10.130,- voor een al leenstaande ouder of gehuwden/samenwonenden. Vreemdelingen zonder geldige verblijfsvergunning hebben geen recht op deze tegemoetkoming. Als u een bijstandsuitkering ontvangt of gebruik maakt van het declaratiefonds of de Aanvullende Ziektekostenverzekering Gemeenten (AZG), dan krijgt u het bedrag automatisch op uw rekening gestort. Mocht dit niet het geval zijn, dan kunt u een aanvraagformulier voor de eindejaarsuitkering opvragen bij het bureau Zorg en Voorzieningen, tel. 24 99 36. Voor het indienen van het aanvraagformulier en de benodigde bewijzen kunt u telefonisch een afspraak maken. U dient de aanvraag voor 31 december 2005 in te dienen. U heeft hiervoor de volgende bewijzen nodig: een loonstrook of betalingsafschrift van oktober of november 2005 waar uit uw inkomen en/of dat van uw partner blijkt een afschrift van de bank waaruit de hoogte van uw vermogen blijkt een kopie van uw legitimatiebewijs de beschikking van de Voorlopige Teruggave Belastingen landschap, de ruimtelijke ordening en de civiel-technische haalbaarheid. De onderdelen in het GVVP (vast gesteld door de gemeenteraad in au gustus dit jaar) die over Goes-Zuid gaan, zijn: de zuidelijke ontsluitings- weg (een verbinding tussen de Nan- senbaan en de Van Hertumweg), de zuidoosttangent (een verbinding tus sen de 's-Gravenpolderseweg en het A58 knooppunt Vierwegen), een aan sluiting op de A58, een ongelijkvloerse spoorwegkruising bij de van Hertum weg en een opwaardering van de Van Hertumweg. De visie op het verkeer in Goes-Zuid wordt gepresenteerd en besproken in de vergadering van de raadscommissie Grond op 19 december. Het rapport ligt ter inzage. U kunt het ook downloaden op www.goes.nl onder de rubriek ver keer en vervoer/verkeerbeleidsplan. De door bewonersorganisaties voorge stelde bestedingen van het wijk- of dorpsbudget worden in deze rubriek ge publiceerd. Belangenvereniging Wil- helminadorp wil het dorpsbudget van 2005 3.325,-) reserveren om met het bedrag van volgend jaar erbij de speel- voorzieningen in het dorp uit te brei- Commissie Grondgebied Portefeuille wethouder Linssen Mededelingen en informatie over het Masterplan Binnenstad Beschikbaarstellen van een krediet voor de bouw van de parkeergarage aan het Bleekplein Portefeuille wethouder ‘t Hart Mededelingen en informatie over stand van zaken ontwikkeling Havenge bied Goes, collegebesluiten over toekomst loods Ring te Oud-Sabbinge en plan van aanpak ontwikkeling Aria, brief van WerkgroepBewonersbelangen Goes-West over stedenbouwkundige visie Goes-West Presentatie door DHV over guick scan wegenstructuur Goes-Zuid Verzoek om inlichtingen fractie Groenlinks over problemen fietspaden in Ouverture Brief D66, afdeling Goes over uitslag enguête overlast treinverkeer Brief bewoners Erasmusflat over sloop gebouw Vaststellen van de woningbouwplanning 2006-2015 Portefeuille wethouder Van 't Westeinde Mededelingen en informatie over collegebesluiten over structuurvisie cam ping De Veerhoeve en plan van aanpak verdere ontwikkeling de Poel II Stand van zaken ontwikkelingen Zeelandhallen n 9 keraar. De onderhandelingen over deze nieuwe verzekering zijn bijna afgerond. Zodra dit het geval is, zullen wij alle bijstandsgerechtig den en deelnemers aan de huidige Aanvullende Ziektekostenverzeke ring op de hoogte stellen. De pre mie van de basisverzekering gaat omhoog, maar zal in de meeste ge vallen geheel worden gecompen seerd door de zorgtoeslag, een ho gere uitkering en een restitutie via premie en belasting. Het college van Burgemeester en Wethouders heeft onlangs besloten om voor kin deren in het voortgezet onderwijs in de leeftijd van 12 t/m 17 jaar en waarvan de ouders een laag inkomen hebben, een tegemoetkoming te verlenen voor de kosten van een schoolreisje of schoolexcursies waarvoor een bijdrage wordt verlangd. Ande re kosten, zoals de aanschaf van boeken, een schooltas of andere benodigdheden vallen niet onder deze vergoeding. De tegemoetkoming bestaat uit een vast bedrag, waarvan de hoogte afhankelijk is van het te volgen schooljaar. U kunt van deze tegemoetkoming gebruik maken als u van het declaratiefonds gebruik maakt. Maakt u (nog) geen gebruik van het decla ratiefonds, dan kunt u hiervoor een aanvraag bij ons indienen. Hebt u een uitkering, dan kunt u dit doen bij uw casemanager. Hebt u geen uitkering, dan kunt u telefo nisch contact opnemen met het bureau Zorg en Voorzieningen, tel. 24 99 36. Om van het declaratiefonds gebruik te kunnen maken, mag uw inkomen niet hoger zijn dan 116% van de voor u geldende bijstandsnorm (zie onderstaande inkomenstabel). Hoogte tegemoetkoming De tegemoetkoming die u voor uw schoolgaande kinderen kunt krijgen be draagt: 75,- als uw kind aan het begin van het betreffende kalenderjaar (of bij aanvang van de school in september) het le, 2e of 3e schooljaar in het voortgezet onderwijs bezoekt; 125,- als uw kind bij aanvang van het betreffende kalendetjaar 16 of 17 jaar is (of iri dat jaar Wordt) en op 1 januari van dat kalendetjaar het 4e, 5e of 6e schooljaar in het voortgezet onderwijs volgt. De vergoeding wordt vérstrekt bovenop de maximale vergoeding van het detlara- tiefonds van 119,- en is bedoeld als bevordering van deelname aan maatschap pelijke activiteiten, zoals schoolreisjes en schoolexcursies. Indien een declaratie wordt overlegd van een schoolexcursie of schoolreisje voor kinderen in de leeftijd van 12 t/m 17 jaar die het voortgezet onderwijs volgen, zal de bij dat schooljaar behorende standaardvergoeding van 75,- of 125,- worden uitbetaald. Uit het over te leggen bewijsstuk (of bewijsstukken) dient duidelijk te blijken: voor wie de kosten gemaakt zijn welke school wordt bezocht in welk schooljaar uw zoon of dochter zit om wat voor activiteit het gaat Door uw netto maandinkomen (inclusief vakantiegeld) te vergelijken met het voor u geldende bedrag in de onderstaande tabel, kunt u zien of u voor boven staande vergoedingen in aanmerking komt. Uw (gezins-)inkomen mag dus niet meer bedragen dan: Gehuwden/samenwonenden Alleenstaande ouder Alleenstaande Voor ouderen (65+): Gehuwden/samenwonenden (één partner of beiden 65 of ouder) Alleenstaande ouder Alleenstaande Bij verblijf in inrichting: Alleenstaande of alleenstaande ouder Gehuwden/samenwonenden 1.416,38 1.270,47 Per 1 januari 2006 krijgt iedereen een verzeker) ngsplicht. Dat bete kent dat u zelf een nieuwe zorgver zekering moet afsluiten. Uw huidige zorgverzekeraar doet uiterlijk 16 december 2005 een aanbod dat zo veel mogelijk overeenstemt met uw huidige verzekering. Bij de over- gang per 1 januari 2006 geldt een eenmalige regeling die er voor zorgt dat als u niet reageert op het aan bod van uw huidige zorgverzekeraar u dan volgens de aangeboden verze kering verzekerd zult zijn. Tot 1 maart 2006 kunt u, indien u dit wenst, die verzekering alsnog ont binden en vervolgens tot 1 mei 2006 opnieuw een andere zorgver zekeraar uitkiezen. In alle gevallen moet u premie betalen vanaf 1 ja nuari 2006. Burgemeester en Wethouders hebben besloten om drie gehandicaptenpar keerplaatsen aan te wijzen aan de Kuyperlaan in Goes, bij de Spinne ter hoogte van de woning met huisnummer 77 en aan de Vogelzangsweg ter hoogte van de woning met huisnummer 62. Met behulp van een daartoe bestemd bord wordt dit duidelijk gemaakt. Als belanghebbende kunt u binnen een termijn van zes weken na de datum van deze bekendmaking een bezwaarschrift tegen dit besluit indienen bij Burgemeester en Wet houders van Goes. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten: de naam en het adres van de indiener b. de dagtekening een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht d. de gronden van het bezwaar Het besluit ligt zes weken na deze publicatie ter inzage. 1.338,59 1.204,73 937,01 Tel: (0113) 24 96 00 Calamiteitentel.: (0113) 24 97 70 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 53 29 81 41 Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten, behalve Sociale Zaken, gesloten. ONE f -- Commissie Middelen Portefeuille wethouder Linssen Mededelingen en informatie Ontwikkeling personeelskosten 2005 Portefeuille wethouder Van 't Westeinde Mededelingen en informatie Rapportage van Deloitte Accountants over de periodieke controle 2005 Portefeuille burgemeester Van der Zaag Mededelingen en informatie over het collegebesluit over het rapport onderzoek Ongevallen en Rampenbestrijding Westerschelde Haltpreventie Concept werkplan politie 2006 Vaststellen van de gemeenschappelijke regeling Veiligheidsregio Zeeland Bouwen en Wonen, bureau Bouwen, tel. 24 97 09. Olympiastraat 2 Oostsingel 2 Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de openingstijden kunt u de aanvragen in komen zien op de afdeling Bouwen en Wonen, bu reau Bouwen. Hiervoor kunt 97 00. 05-12 05-12 07-12 07-12 07-12 08-12 09-12 Binnen zes weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank. Voor informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Belangrijke voordelen van de AZG zijn, dat u minder premie betaalt voor een veel uitgebreidere verze kering. Als u niet voor deze verze kering kiest, moet u zich realiseren dat de kans klein is dat u voor kosten die in de AZG zijn opgeno men nog bijzondere bijstand kunt ontvangen. Als u dus verzekerd wilt blijven via de Aanvullende Ziekte kostenverzekering Gemeenten, waarvoor opnieuw een overeen komst wordt afgesloten, dan hoeft u verder niets te doen. U blijft dan vanzelf goed verzekerd! Zodra de besluitvorming hierover rond is, in formeren wij u opnieuw. Dinsdag 20 t/m Theaterstuk 'Vreemdrin Goes' Podium 't Beest vrijdag 23 december, Grafs, reserveren 19.00 en 21.00 uur gewenst Wijzigingen voorbehouden. Actuele informatie: www.goes600.nl. k d PV o Goes

Bevelander | 2005 | | pagina 7