geef om dit kind ronds Liliane gemeente Goes Openbare kennisgevingen Brand (weer) in de straat 250 voor chronisch zieken en gehandicapten Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk Goes Uit de commissies Vergaderingen raadsfracties Jongeren vrijwiltigersmarkt i600 jaar stadsrechten nieuws Controle afvalcontainers huishoudelijk afval giro 7 800 800 's-Hertogenbosch Nachtelijke werkzaamheden aan het spoor in Goes ft A Goe: 4 l 7 Woensdag 30 november 2005 ■MM Woensdag 30 november 2005 23-11 Lange Achterweg 27 23-11 Zomerweg 61 27-11 S3 niet meer be- 600 Mogelijke hinder Datum Activiteiten 600 jaar Goes Oosterkerk Ook wordt er soms overdag gewerkt. Wijzigingen voorbehouden. Actuele informatie: www.goes600.nl hebben voor de treindienst. I giro 404040 A A gewoon De Bevelander (cBFj GOEDE DOELEN I I Commissie Grondgebied 21 november Tijdens de vergadering van de commissie Grondgebied werd door de Z.L.T.O. aandacht gevraagd voor de nieuwe economische dragers. Verder werd akkoord gegaan met de beleidsnotitie "Aanlichten van gebouwen en cultuurhistorische objecten". Er vond een discussie plaats over de baatbelasting voor de herin richting van de binnenstad Goes. Hierover lopen in andere gemeenten gerech- telijke procedures en niet geheel duidelijk is wat de conseguenties zouden kun nen zijn voor de Goese situatie. De onderhoudsplanning van straten en wegen werd door de commissie als een duidelijk en leesbaar stuk gewaardeerd. Ook het gemeentelijk rioleringsplan en gemeentelijk waterplan vond de commissie bon dig en professioneel. Inhoudelijk werden er nog vragen gesteld over stankover last, doorstroming Goese Meer en het maaien van de dorpskernen. Met betrek king tot de spoorwegproblematiek werd door het college meegedeeld dat er 3 varianten zijn onderzocht om overlast van trillingen, geluid, oversteekbaarheid en verkeershinder tegen te gaan. Door het uitvoeren van een quick scan hoopt het college inzicht te krijgen hoe zaken opgelost kunnen worden. Samen met de andere partners, Provincie en Pro Rail zal gezocht worden naar oplossingen. In de nacht van zaterdag 3 december (23.00 uur op zondag 4 december (7.00 uur) In de nacht van woensdag 7 december (23.00 uur) op donderdag 8 december (7.00) uur In alle nachten van donderdag 8 december tot dinsdag 13 december (steeds tussen 23.00 uur en 7.00 uur) Voorbereidende werkzaamheden Vernieuwen dwarsliggers delijke sticker die geplakt wordt als de adressticker in bestelling is. Vanaf maandag 5 december worden de afvalcontainers zonder gemeente lijke adresstickers of zonder de tijde lijke stickers weggehaald door de reinigingsdienst. Voor informatie kunt U contact opne men afdeling stadsbeheer telefoon nummer 249770. U kunt licht- en/of geluids overlast ondervinden u kunt licht- en/of geluidsoverlast ondervinden (beiden 21* jaar of ouder) (21* jaar of ouder) de fracties van de PvdA, VVD en D66 in het Stadhuis aan de Grote Markt. De fractie van de PvdA vergadert vanaf 19.30 uur in de burgemeesters kamer. De vergadering is openbaar. De fractie van de VVD vergadert in de se cretariskamer. De vergadering is open baar. Als u de fractie wilt toespreken, neemt u dan eerst even contact op met een van de fractieleden. De frac tie van D66 vergadert vanaf 19.30 uur in de trouwzaal. De vergadering is openbaar. Voor de agenda zie de internetsite www.d66goes.nl 298,06 463,64 Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de openingstijden kunt u, de aanvragen in komen zien op de af deling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u een telefoni sche afspraak maken (0113-249700). lijkheden werd het belang van rook melders algemeen erkend. In veel ge vallen bleek slechts één of geen rookmelder geplaatst. Daar waar er nog geen aanwezig was, heeft de brandweer gratis een eerste exem plaar aangeboden. Samen met de be woner is gesproken over de aanschaf en het plaatsen van voldoende exem plaren. Tevens bespraken bewoners en brandweermedewerkers het belang van vluchtplannen. Wie belt 112 en wie neemt de baby mee? Welke route is de handigste als het in de woonka mer brandt? En welke als er brand op de zolder ontstaat? Hierbij viel op dat enkele woningen zo geconstru eerd zijn, dat bewoners uit de slaap kamer nog eerst door de woonkamer moeten voor zij naar buiten kunnen. Als de woonkamer dan ook nog in open verbinding staat met de keuken is een gevaarlijke situatie niet on denkbaar. In deze gevallen werd het belang van rookmelders nog eens extra benadrukt. E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl Deelnemende gezelschappen en artiesten Toneelvereniging Als 'n Dijk, slagwerkgroep Bakkerij van Lieshout, Beel- dend muziektheater Het Bedrijf v/h, De Bigband van de Muziekschool, Noël Casteleyn, fietsshowband Crescendo, balletschool Dancepoint, stich- ting Dansz, muziekvereniging Euphonia, slagwerkgroep Euphonia, Roel Felius, Forza Gymnastica, balletstudio Free, The Gaggling Ganders Gang, Muziektheatergezelschap GOV, toneelvereniging Heer Hendrik, deelnemers Hoedenparade, museum Infatuate, Ellis Jane, Oldtimergroep Molentocht, I schutterij Ravenstein, individuele deelnemers uit'Rogier en de 7 plagen', dansstudio Shirley, schoolmusicalgroep Soetje van der Goes, Solexmuseum Colijnsplaat, shantykoor Het Veerse Scheepstuig, de Zeeuwse Koorschool. 13 december 20.00 uur 21-11 21-11 21-11 21-11 23-11 Vergaderdata welstands/monumentencommissie 2005 Welstandscommissie Monumentencommissie 12 december 27 december 27 december De bouwplannen moeten uiterlijk 7 werkdagen voor de welstand-/monu- mentencommissievergadering worden ingediend bij het bureau Bouwen. Let op: 27 december is op een dinsdag! Indira Gandhilaan 63 Oosthavendijk 47 Oostkerkestraat 18 Carterlaan 31 Beestenmarkt 7 Lezing geschiedenis van de kerken I in Goes 16e - 17e eeuw door M. Quist (Forum: M. Quist, A. Barth, J. Adriaanse) Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Zoals een handje pepernoten en een cadeautje op pakjesavond. Steunt u Kinderhulp daarbij? het vergroten van de keuken het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde het bouwen van een berging het veranderen van de achtergevel het plaatsen van een erfafscheiding Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 uur Donderdag 17.00 - 20.00 uur Op afspraak: Maandag t/m donderdag 13.30 - 17.00 uur Commissie Middelen 24 november Door het hoofd van de afdeling publiekszaken werd een uitleg gegeven over het onderwerp "Van project publieksbalie naar afdeling publiekszaken". Aan de orde kwamen ondermeer hoe problemen werden opgelost en hoe men tijdens de za- terdagopenstelling toch een goed product kan leveren. Afgesproken werd om deze zaak na een jaar te evalueren. Over de 2e bestuursrapportage was de com missie in het algemeen tevreden. Er waren vragen over hoe het college bepaald welke budgetten wel en niet kunnen worden weggewerkt. De regels voor bud gethouders zullen worden aangescherpt. Het overschot op de post salariskosten kan worden verklaard doordat bij mensen die vertrekken eerst gekeken wordt of deze plaats nog moet worden herbezet. Tevens was er rekening gehouden met een salarisstijging van 2 en dit is 1 geworden. De DELTA NV heeft te ken nen gegeven dat men een bod uit wil brengen op AVR. De commissie was te vreden over de toezegging dat de afvalstoffen heffing niet stijgt. Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling 22 november Tijdens de vergadering van deze commissie is namens de werkgroep uit het onderwijsveld een toelichting gegeven over de wijze waarop een uitgebracht advies over de doordecentralisatie van onderwijsgelden tot stand is gekomen. Gebleken is dat daarvoor, zij het thans nog niet voor het gehele onderwijsveld, in principe een mogelijkheid wordt gezien. De commissie ging met een verdere uitwerking van deze mogelijkheid akkoord. Verder werd onder andere ingestemd met het collegebesluit over het te hanteren verhuursysteem voor buitensport accommodaties, nam de commissie kennis van een overzicht van fractiestand punten over de Wet Maatschappelijke Ondersteuning, de jaarrekening SMW0- Welzijn 2004 en de herziene voorlopige beschikking SMWO-Welzijn 2005. Groenlinks 8 december Op donderdag 8 december vergadert de fractie van GroenLinks om 20.00 uur in het huis van het GroenLinks- raadslid Floor Köhlen, Wagnerlaan 8 in Goes, telefoon 372788. De verga dering is openbaar. Laat even weten dat u komt, dan staat de koffie klaar. Dinsdag 9 december 2005 van 10.00 - 14.00 uur In het ROC-Zeeland gebouw aan de Bessestraat in Goes krijgen vrijwilligersor ganisaties de e gelegenheid zich aan het publiek te presenteren tijdens de week van de Zeeuwse Vrijwilliger. Organisaties krijgen de kans te laten zien hoe di vers en interessant vrijwilligerswerk is. De markt biedt vrijwilligersorganisaties gratis de mogelijkheid om nieuwe, jonge vrijwilligers te werven. Vrijwilligersorganisaties kunnen het publiek informatie verstrekken over hun werk. Vrijwilligersorganisaties kunnen tevens de markt opfleuren met een op treden of demonstratie. Naast de jongeren vrijwilligersmarkt wordt er een jon gerendebat georganiseerd. Hier kunnen diverse partijen, zoals scholieren, do centen, gemeentelijke en provinciale politiek debatteren over het belang van vrijwilligerswerk. Dit alles zal muzikaal worden omlijst door een rapper. Wil je als jongere in het middelbare beroepsonderwijs weten wat je allemaal kunt doen op het gebied van vrijwilligerswerk? Bezoek dan de vrijwilligersmarkt van 10.00 - 14.00 en debat van 12.30 - 13.30 uur op 9 december 2005. Vrij willigerswerk hoort op het lesrooster!!! Aanmeldingsdatum voor vrijwilligersor ganisaties in Reimerswaal en Borsele is verlengd t/m 5 december a.s. De organisatie van deze dag is een samenwerkingsverband van ROC-Zeeland, Steunpunt Vrijwilligerswerk Goes, Vrijwilligerssteunpunt Borsele, Servicepunt Vrijwilligerswerk Reimerswaal en Scoop. Voor meer informatie: Steunpunt Vrijwilligerswerk Goes T. 0113-277 111E. vrijwilligers@smwo.nl Contactpersoon: Narriman el-Khattabi Vrijstellingsprocedures voor vernieuwing/uitbreiding Zeelandhallen te Goes Libéma Vrije Tijdsparken te Rosmalen heeft een bouwaanvraag ingediend voor vernieuwing en uitbreiding van de Zeelandhallen met een derde hal en een leisurecentrum aan de Nobelweg 6 te Goes. De aanvraag is niet in overeenstemming met geldend bestemmingsplan "De Poel-II”, maar wel met het voorontwerp "De Poel-II, gedeelte Nobelweg 2005" via een vrij- stellingsprocedure. voor uitbreiding woning Molendijk 7 te Wolphaartsdijk Er is een bouwaanvraag ingediend voor uitbreiding van de woning Molen dijk 7 te Wolphaartsdijk met een bijkeuken. De aanvraag is niet in over eenstemming met geldend bestemmingsplan "Wolphaartsdijk”, maar wel planologisch acceptabel. voor tuinhuisje v.d. Spiegelstraat 51 te Goes Er is een bouwaanvraag ingediend voor een tuinhuisje in de achtertuin van Van der Spiegelstraat 51 te Goes. De locatie is in strijd met de bouw verordening, maar wel in overeenstemming met het voorontwerp-bestem- mingsplan "Binnenstad-Zuid" via een vrijstellingsartikel uit de Bouwver ordening. De ontwerp-vergunningen liggen vanaf 1 december a.s. zes weken ter in zage. Gedurende deze termijn kunt u hierover schriftelijk uw zienswijzen kenbaar maken bij burgemeester en wethouders Kappen van bomen Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat zij kap- vergunningen heeft verleend voor de volgende bomen: Frans den Hollanderlaan 15 te Goes: 1 Berk 's Heer Elsdorpweg 31 te Goes: 1 Ceder Zomerweg 35 te Kloetinge: 1 Spar en 1 Es Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunningen op 29 november kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 2118, 4460 MC Goes. De werking van de kapvergunning wordt opgeschort tot dat de bezwarentermijn is verstreken of als er bezwaar is ingesteld op het bezwaar is beslist. Als u vragen heeft of nadere informatie wilt over de kapvergunningen kunt u contact opnemen met de afdeling Stadsbeheer tel. 249770. Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Programma (wijzigingen voorbehouden) Bakkerij van Lieshout (slagwerk) en Slagwerkgroep Euphonia Ouverture Optreden Roel Felius met Studio Free I Openingsscène Rogier en de 7 plagen (herziene versie) met toneel, dans en muziek o.a uitreiken stadsrechten met gastrol voor burge meester Van der Zaag 1 Dierenparade - een variatie op onderdelen van de landbouwtoondag met zang van The Gaggling Ganders Gang Hoogtepunten uit de schoolmusical en de kindermusical uit de kin- dervakantieweek met Ellis Jane, Noel Casteleijn en schoolmusical groep Soetje van der Goes Reprise van de hoedenparade begeleid door Euphonia en de Bigband van de Muziekschool Optreden van MTV-GOV en Shanty-koor Het Veerse Scheepstuig Optreden Stichting Dansz t Brandscène uit Rogier en de 7 plagen Pauze met optreden van Grysl in het Grandcafe en Shantykoor in Grote Zaal Taptoe Mix van scènes uit leerlingenvoorstelling Goes 600 Studio Free Vier korte scènes uit Rogier en de 7 plagen: Lied van de politieke moord, Olympische Spelen, de bezetting, de bevrijding i Oldtimergroep Molentocht Forza demonstratie Finale Ter inzage Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij de receptie, tenzij het anders is aangegeven in de bekendmaking. Burgemeester en wethouders van Goes Openingstijden Sociale Zaken: maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 13.30 - 17.00 1 fel tel 0570-611899 www.kinderhulp.nl Al 25 jaar hét fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden 4 Kinde.rHwlp‘ STICHTING o Goes Meer informatie Hoewel de sluitingstermijn voor de aanvraag van een huisbezoek ver streken is, is foldermateriaal (onder andere 'Doe de brandtest') nog steeds te verkrijgen op de brandweerkazer ne in Goes, Oranjeweg 100. Voor vra gen of meer informatie is de afdeling Preventie op werkdagen bereikbaar op telefoonnummer 0113-276600. - T 0800 - 7800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl Brandtest en gratis rookmelder De leidraad voor een bezoek is de brandtest (www.brandtest.nl) waarbij bekeken en besproken wordt welke zaken in de woning een risico voor de brandveiligheid kunnen vormen en hoe brand in apparaten voorko men kan worden. Aan bod komen onder andere het stoffilter in wasdro gers, het vetfilter in de afzuigkap en het stofvrij houden van de televisie. Bij de visuele inspectie van appara tuur werd enkele malen een risicovol le situatie aangetroffen, zoals een snoer aan een apparaat dat op diver se plaatsen was doorgebrand. Voor wat betreft de aanwezigheid van goede ontdekkings- en vluchtmoge- Treindienst Bovenstaande werkzaamheden kunnen gevolgen Voor meer informatie over de treindienst: www.ns.nl of NS Reisnfo: 0900 - 1475. Aard van de werkzaamheden U bent van harte welkom bij de frac tievergaderingen. Wilt u leden van de gemeenteraad spreken, dan kunt u voorafgaand aan of tijdens de fractie vergadering terecht. Dat kan gaan over de raadsvergadering van 15 de cember, maar ook over andere onder werpen die u wilt aankaarten bij de fracties. De fracties vergaderen vol gende week. CDA en SGP/ChristenUnie 6 december Op dinsdag 6 december vergaderen de fracties van het CDA en de SGP/Chris- tenUnie in het Stadskantoor aan de M.A.de Ruijterlaan 2. De vergadering van de CDA -fractie is openbaar en be gint om 19.30 uur. De fractievergade ring van de SGP/Christen Unie is van 19.45 tot 20.45 uur openbaar. Vanaf 20.45 uur is de vergadering besloten. PvdA, VVD en D66 7 december Op woensdag 7 december vergaderen 1.416,38 1.270,47 1.008,64 Programma eindspektakel Goes 600 Ter afsluiting van het 600-jarige jubileum van de stad Goes is 28 en 29 december een groots eindspektakel in de Zeelandhallen. Er zijn drie mid- I dag- en avondvullende programma's. Op woensdag 28 december is de eer- t ste avondvoorstelling, op donderdag 29 december staat er zowel een mid- dagvoorstelling als een avondvoorstelling op het programma. De middagvoorstelling begint om 14.00 uur, de avondvoorstellingen om I 19.00 uur. Hal 1 van de Zeelandhallen wordt speciaal ingericht met tribunes, een reusachtig toneel en in het midden een arena. De onderdelen van het spektakel vinden beurtelings plaats in de arena en op het toneel. Grote I schermen maken het mogelijk om ook details uit de verschillende optre- dens naar voren te halen. De hoofdsponsor van het evenement, Agrimarkt, stelt 7000 toegangskaarten beschikbaar. Het college van burgemeester en wethouders heeft ook voor 2005 besloten om chronisch zieken en gehandicapten met een laag inkomen een vergoeding van 250,00 een vergoeding te verstrekken van 250,00. Diegenen die dit jaar eenzelfde vergoeding over het jaar 2004 hebben ont vangen behoeven hiervoor geen aanvraag in te dienen! Zij krijgen dit bedrag automatisch op hun rekening gestort! Hebt u zo'n aanvraag nog niet ingediend en u denkt op grond van onderstaan de voorwaarden wel voor deze vergoeding in aanmerking te komen, dan kunt u bij ons een aanvraag indienen. Deze voorwaarden zijn: U moet aantonen dat u gebruik maakt van één of meer van de volgende rege lingen: toekenningsbeschikking WAO/WAJONG/WAZ-uitkering met een arbeidsonge- schiktheidspercentage van 80 - 100% (tot maximaal 116% van het wette lijk minimumloon) WVG-beschikking vervoerspas voor WVG-gerechtigden bewijs van indicatiestelling door het RIO voor een of meerdere vormen van AWBZ-zorg leenovereenkomst of leenbewijs voor een hulpmiddel dat is opgenomen in de regeling hulpmiddelen 1996 en waarvan gedurende langere tijd gebruik gemaakt moet worden gehandicaptenparkeerkaart diabetes-paspoort doktersrecept waaruit blijkt dat chronisch gebruik van bepaalde medicij nen noodzakelijk is, die niet voorkomen op de vergoedingslijst van het ziekenfonds en waarvoor geen individuele bijstand wordt verstrekt. Daarnaast mag het (gezins-)inkomen en vermogen niet hoger zijn dan de be dragen in de onderstaande tabel (nettobedragen incl. vakantietoeslag). Inkomensgrens Gehuwden/samenwonenden Alleenstaande ouder Alleenstaande (21* jaar of ouder) *(21 jaar zijn (geworden) in 2004) Voor ouderen (65+) Gehuwden/samenwonenden (één partner of beiden 65 of ouder) Alleenstaande ouder Alleenstaande Bij verblijf in inrichting: Alleenstaande of alleenstaande ouder Gehuwden/samenwonenden Vermogensgrens Het vermogen (niet zijnde overwaarde in onroerend goed) mag dragen dan: Alleenstaande Alleenstaande ouder Gehuwden/samenwonenden Aanvragen Als u aan deze voorwaarden voldoet, kunt u een aanvraagformulier opvragen bij het bureau Zorg en Voorzieningen van de afdeling Sociale Zaken, telefoon 249936. Dit formulier moet u volledig invullen. Tevens moeten de volgende af schriften (of kopieën daarvan) worden meegestuurd: loonstrook of betalingsafschrift van uw inkomen (ook evt. van uw partner) over de maand oktober 2005 afschrift van de giro en/of bank waaruit de hoogte van uw volledige ver mogen blijkt kopie van uw legitimatiebewijs (paspoort of identiteitskaart) beschikking van de laatste Voorlopige Teruggave Belasting Wij verzoeken u het aanvraagformulier en de bijgevoegde bewijzen vóór 30 de cember 2005 aan ons toe te sturen. 1.338,59 1.204,73 937,01 Tel.: (0113) 24 96 00 CalamiteitenteL: (0113) 24 97 70 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 53 29 81 41 In de dertien Zeeuwse gemeenten werden in november maar liefst ruim 150 huisbezoeken door de brand weerkorpsen uitgevoerd. 'Er was brand in de straat en toen heb ik me gauw opgegeven' aldus één van de Zeeuwse burgers die zich hebben aangemeld voor een huisbezoek. Een huisbezoek in het kader van de Na tionale Brandpreventieweek. Lande lijk is gekozen voor het thema 'Veilig gebruik van elektrische apparatuur', wat in Zeeland is uitgevoerd in de vorm van adviserende huisbezoeken. Binnen de gemeente Goes zijn veer tien huisbezoeken door de brandweer uitgevoerd. Sinds geruime tijd moeten afvalcon tainers (grijs en groen) voor uw huis houdelijk afval voorzien zijn van ge meentelijke adresstickers. Naast de standaard containers 140 gft en 240 rest is het mogelijk een extra 140 gft en een extra 140 container rest tegen betaling te bestellen. Deze containers moeten ook voorzien zijn van een adressticker met het kenmerk "X". Nog steeds'zijn er bakken zonder gemeen telijke adressticker of zonder een tij- Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten, behalve Sociale Zaken, gesloten. Geslotenverklaring gedeelte Torenring voor vrachtwagens Burgemeester en wethouders hebben besloten het gedeelte van de Toren ring in 's-Heer Arendskerke, dat ligt tussen de huisnummers 2 en 42, in beide richtingen gesloten te verklaren voor vrachtauto's. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan iedere belanghebbende tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders. Dit moet gebeuren binnen een termijn van zes weken na de datum van deze bekendmaking. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevat ten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar» is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Het besluit ligt zes weken na deze publicatie ter inzage. Verleende bouw- en sloopvergunningen in de periode van 21-11 t/m 25-11-2005 Binnen 6 weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethou ders. Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden inge diend bij de rechtbank. Voor informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen (0113-249709) Klóetingseweg 48 het uitbreiden van de tandartsenpraktijk en. aanbouw het verbouwen woning+ plaatsen tuinhuisje het plaatsen van een huisliftinstallalatie Dienst Geestelijke Verzorging zoekt viering begeleid(st)ers(309) Secretaris voor het Platform voor mensen met een functiebeperking(308) Dringend gezocht leiding voor scoutingclubs op zaterdag (266) Voorlichter Amnesty op scholen (267) Vrijwilliger groepsverzorging in verzorgingshuis (276) Begeleid(st)ers dameswielrenteam div. werkzaamheden (297) Verkeersregelaars voor wielertour incl. korte training door politie (295) Zeecontainer betimmeren voor opslag goederen (288) Trajectbemiddeling allochtonen zoekt een bedrijfsadviseur (270) Wij zijn verhuisd naar de 's-Heer Elsdorpweg 12. Met ingang van 1 november is ons telefoonnummer 0113-277111. Ook op het nieuwe adres bent u van harte welkom om een kijkje te nemen in de vacaturebank. Op dinsdagmorgen is het inloopspreekuur van 9.30 tot 12.00 uur. Wilt u liever op een ander moment langskomen dan kunt u ons daarvoor dagelijks bellen van 9.00 tot 14.00 uur. Indien u als organisatie een vrijwilli ger zoekt, dan kunt u bij het Steunpunt (gratis) een vacature plaatsen. E-mail vrijwilligers@smwo.nl.Website www.smwo.nl voor meer vacatures 5.065,00 10.130,00 10.130,00

Bevelander | 2005 | | pagina 7