Slagwerkdag Hansweert gemeente Goes Openbare kennisgevingen Wijkelijkse berichten Vergaderingen raadsfracties Uit de commissies Burgemeester en inwoners openen nieuw stadskantoor Vergadering gemeenteraad op 10 november 600 jaar Gos^ stadsrechten nieuws Expositie Nationaal Park in Stadskantoor Open dag nieuw stads kantoor druk bezocht Expositie van Cargelli in World of Silk SPONSOR 4 Goes Cargelli studeerde in 1952 af aan de Academie van Beeldende Kunsten in Rotterdam. Hij ver volgde zijn studie aan de l'Aca- demia del Arte in Florance en de Modeschule der Stadt Wien in Wenen. Daarna maakte hij zelf ontworpen kostuums voor de in toen in opkomst zijnde televisie. Zo werkte hij mee aan produc ties als Miranda, Pension Hom meles, het eerste ruimtevaart- programma met Ton Lensink en de eerste show van Adèle Bloe- mendaal. Onder zijn klanten be- HANSWEERT - Muziekvereni ging Scheldegalm uit Hansweert houdt op zaterdag 12 november de vierde slagwerkdag. Net als andere jaren geven ook dit keer twee ervaren slagwerkinstruc- teuren les. Meedoen kost niets en Scheldegalm zorgt voor de lunch. De slagwerkdag is in dorpshuis Kaj Munk en begint 9 ■MMHI vonden zich vele Hilversum- sterren als Karin Kraaykamp, Ank van der Moer, Kitty Jans sen, Myra Ward en Lia Dorana. Ook maakte hij het avondtoilet dat Hanny Lips droeg op het eer ste Songfestival. De expositie in het Zijdemuseum loopt tot en met 23 november en is van dins dag tot en met zaterdag tussen 12.00 en 17.00 uur te bezoeken. 14 november 28 november om 10.00 uur. De finale van de dag is rond 16.30 uur. Opgeven kan via de website: www.schel- degalm.nl of via ivokrynsen@zeelandnet.nl en biskopc@zeelandnet.nl. Bellen kan ook en wel naar 0113- 381070 of 0113-38382545. Op geven kan nog tot en met vrijdag 4 november. Kloetinge F4 wordt sinds kort gesponsord door Palladio tuin meubelen en -verlichting, on derdeel van BinnenUit in Hein- kenszand. Het elftal: Mauro Murre, Tim Ganzeman, Tom Joosse, Jordi Cok, Joek Tempe laars, Coen Jongstra, Timo de Jong, Thijs de Gijsel, Joery Bak ker, Migel Timmerman en Yan nick Hiensch. De trainers zijn Ad Joosse en Gerard Murre. MELISKERKE - In het Zijd- museum/World of Silk is mo menteel een overzichtsten toonstelling van werk van de Nederlandse couterier Cargel li (Carl Gellings) te zien. I Woensdag 2 november 2005 een kopje koffie. 27-10 Pearyweg 27 28 november 600 Activiteiten 600 jaar Goes Theater de Mythe Donderdag 3 november De Bevelander U bent van harte welkom bij de frac tievergaderingen. Wilt u leden van de gemeenteraad spreken, dan kunt u voorafgaand aan of tijdens de fractie vergadering terecht. Dat kan gaan over de begrotingsraad van 10 novem ber, maar ook over andere onderwer pen die u wilt aankaarten bij de frac ties. De fracties vergaderen volgende week (met uitzondering van de fracties van het CDA en VVD die begin deze week vergaderd hebben). SGP/Chn'stenUnie 8 november Op dinsdag 8 november vergadert de fractie van de SGP/Christenllnie in het Stadskantoor aan de M.A.de Ruij- terlaan 2. 0p donderdag 10 november vergadert de gemeenteraad van Goes in de verga derzaal van het Stadskantoor, M.A. de Ruijterlaan 2 in Goes. De vergadering be gint om 19.30 uur en is openbaar. T/m vrijdag 4 november Expositie De Goese jaren van Frans Naerebout voldoen uit het wijkbudget 2002- 2004. Deze vereniging heeft ook het plan om de voetbaldoeltjes op het grasveld van het Plein te vervangen. Hiermee is 3000,- gemoeid, te vol doen uit het dorpsbudget 2004-2005. Wilt u als belanghebbende op deze bestedingsvoorstellen reageren, dan kan dat binnen vier weken via tel. 24 98 71 of e-mail a.vander.wel@goes.nl. Samen met de Bewoners Organisatie Centrum, raadsleden en de politie heeft de gemeente een rondgang ge maakt langs knelpunten in dit gebied. De volgende punten zijn besproken: Wandel-/fietsroute Gasthuisstraat Route Molenplein-Houttuinen- J.A. v/d Goes Kade Verkeer Nieuwstraat Afvalbakken in binnenstad Verlichting en groen in Mattheus Smallegangesbuurt Mocht u het verslag van de rondgang door de wijk willen lezen, kijk dan op www.goes.nl/leefbaarheid of neem contact op met de afdeling Communi catie, tel. 24 98 72. Historisch Museum De Bevelanden te besteden aan de Oosterschetde. De Oosterschelde biedt immers veel inspira tie: Zeeuwse wolkenluchten, de steeds veranderende kleur van het water. Maar ook het kleine leven: grillig gevormde schelpen, krabbetjes en kleurige wieren. Het Nationaal Park biedt daarbij onder steuning aan, bijvoorbeeld in de vorm van een excursie of dialezing. Meer infor matie via Runa Kuiler, tel. 21 16 75 of e- mail r.s.kuller@ivn.nl. E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl 24-10 Deestraat3 24-10 Kloetingseweg 62 24-10 Kreukelmarkt 8 24- 10 Slotstraat 26 25- 10 Donkerstraat 70 26- 10 Noordweegseweg 16 28-10 Geertesplein 19 28-10 Kloetingseweg 50 28-10 Schubertlaan 15 Ter inzage Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij de publieksbalie, tenzij het anders is aangegeven in de bekendmaking. Op ver zoek worden de stukken ook op donderdag van 17.00 tot 20.00 uur ter inza ge gelegd bij de publieksbalie. Burgemeester en wethouders van Goes het wijzigen van de voorgevel van de garage het bouwen van een garage het maken van een overkapping het uitbreiden van de woning Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 uur Donderdag 17.00 - 20.00 uur Commissie Grondgebied Op 24 oktober 2005 vond er een vergadering van de commissie Grondgebied plaats. Voorafgaande aan deze vergadering gaven de medewerkers van de afdeling Stadsbeheer een presentatie over het IBOR-project. Na afloop van de presenta tie brachten de commissieleden een bezoek aan de wijk Goèse Polder. Tijdens de commissievergadering werd gebruik gemaakt óm in té spreken over het onderwerp Visie Goes-West, de notitie gescheiden inzameling oud papier en kar ton en de binnenspeelplaats Hollandsche Hoeve. Verder werd aandacht ge vraagd voor de positie van de fietser in de Marconistraat. Voorts werd het plan parkeergarage Bleekveld en omgeving gepresenteerd. Bij de behandeling van het voorstel tot het vaststellen van de stedenbouwkun dige visie Goes-West werd aandacht gevraagd voor gevoeligheden die zich kun nen voordoen met de inpassing van de begraafplaats in dit plan. Verder wil men met het slopen van woningen zo lang mogelijk uitstellen door deze aan te passen of mogelijk te verkopen. De hele commissie verzocht om het bruggetje West Veste voorrang te geven. Commissie Middelen De commissie voerde op 27 oktober overleg met de Officier van Justitie en de districtchef politie over de bij de gemeenteraad levende wensen in het kader van de zogenaamde vrije ruimte voor het werkplan van de politie voor 2006. Afgesproken werd om in december aan de hand van het concept werkplan nog maals te overleggen. Verder besprak de commissie met de wethouder van finan ciën de ontwerp programmabegroting 2006. Vaststelling agenda De raad stelt aan het begin van de vergadering de agenda vast. Vragenuur voor leden van de gemeenteraad Aan het begin van de vergadering is er een vragenuur voor gemeente raadsleden. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering kunnen aanwezige burgers gezamenlijk gedurende maximaal dertig minuten het woord voeren over geagendeerde- onderwerpen. Wie van het spreekrecht gebruik wil maken, moet dit voor de aanvang van de vergadering melden aan de griffier, de heer J. Adriaanse, tel. 24 97 30 onder opgave van naam, adres en telefoonnummer en het onderwerp waarover hij het woord wil voeren. Elke spreker krijgt maximaal vijf minuten het woord. Agendapunten: Vaststellen van de programmabegroting 2006. De programmabegroting is het huishoudboekje van de gemeente voor 2006. Vaststellen van de stedenbouwkundige visie Goes-West. Wijzigen van de gemeenschappelijke regeling van het Reintegratiebedrijf Midden-Zeeland (R.M.Z.). Wijzigen van de WVG-verordening en het initiatiefvoorstel van de fractie van de Partij van de Arbeid. Geïnteresseerden kunnen de agenda en de vergaderstukken inzien bij de pu blieksbalie. Op de avond van de vergadering liggen agenda's en stukken in de ruimte voor het publiek. Goedkeuring bestemmingsplan 'Goese Polder, gedeelte Bechstede' Burgemeester en wethouders maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland op 18 oktober 2005 het bestemmingsplan 'Goese Polder, gedeelte Bechstede' hebben goedgekeurd. Het goedgekeurde bestemmingsplan betreft de herstructurering van de Bechstede bestaande uit een renovatie van woningen en een aanpassing van de verkeersstructuur. Het plangebied wordt grofweg begrensd door de Troelstralaan, de Europalaan, De Spinne en de Stikkerstraat. Met ingang van 3 november 2005 ligt het besluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan zes weken ter inzage. Bezwaar en beroep Gedurende deze termijn kan een beroepschrift ingediend worden tegen het goedgekeurde plan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage dooreen belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn bedenking tij dig bij Gedeputeerde Staten in te dienen. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Binnen de beroepstermijn kan te vens een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State worden ingediend waardoor het besluit niet in werking treedt voordat op het verzoek is beslist. Zelf iets toevoegen aan exposi tie? Het Nationaal Park nodigt bewoners uit om zelf wat toe te voegen aan de expo sitie. In de vitrinekastjes kunt u een voorwerp leggen, dat üw verhaal over de Oosterschelde vertelt. Heeft u wellicht iets bijzonders, dat u wilt laten zien? Het Nationaal Park nodigt ook graag kunst zinnige verenigingen in de gemeente Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Wet Milieubeheer meldingen (art.8.40) Burgemeester en wethouders maken bekend dat, de volgende meldingen zijn ontvangen op grond van het: Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer: B.A. van 't Westeinde, Zuidvlietpolderweg 1, Wolphaartsdijk voor het plaatsen van een propaantank. Besluit detailhandel- en ambachtsbedrijven milieubeheer: Bakker Boer, De Spinne 45 Goes voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de verkoop van brood en banket. Besluit Horeca-,sport- en recreatie- inrichtingen milieubeheer: M. de Zweemer, Henry Dunantstraat 70 Kruiningen voor het in gebruik nemen van een standplaats aan het Molenplein en bij de Stenenbrug te Goes voor de verkoop van snacks. Inzage De meldingen liggen van 2 t/m 16 november 2005 ter inzage bij de publieks balie. U kunt ook een afspraak maken om de stukken in te zien. Informatie: tel. 24 97 18. Ontwerp-milieuvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat vanaf vandaag ter inzage is gelegd het ontwerp-besluit op een aanvraag om milieuvergunning van: Ingeny International B.V., Amundsenweg 17, 4462 GP Goes. Het betreft een bedrijf voor het monteren van instrumenten uit kunststof halffabrikaten en een laboratorium voor moleculair biologische activiteiten t.b.v. de analyse van biopolymeren. De aangevraagde vergunning is bestemd voor het oprichten en in werking hebben van de inrichting. Wij verlenen- onder voorschriften ter bescher ming van het milieu - deze vergunning. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschikking met de daarbij behorende voorschrif ten en andere van belang zijnde stukken liggen gedurende de termijn voor het indienen van zienswijzen ter inzage. U kunt ook een afspraak maken om de stukken in te zien. Zienswijzen Schriftelijke (gemotiveerde) zienswijzen kunnen tot en met 12 december 2005 bij het gemeentebestuur worden ingebracht; in linkerbovenhoek van enveloppe vermelden: 'Zienswijze'. Degene die zienswijzen inbrengt kan te gelijkertijd verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wie dat uitdrukkelijk wenst, kan zienswijzen mondeling naar voren brengen tijdens een hoorzitting. Tot en met 5 december 2005 kunt u dat via onder staand telefoonnummer kenbaar maken. De aanvrager wordt in de gelegen heid gesteld hierbij aanwezig te zijn of op te reageren. Beroep kan Later alleen ingesteld worden door: belanghebbenden die tijdig zienswijzen naar voren hebben gebracht over de ontwerp-beschikking; be langhebbende die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het verle nen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; belanghebbende aan wie redelijkerwijs niet kan worden-verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Informatie Inlichtingen: afdeling Milieu, tel. 24 97 18. o Goes Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling Tijdens de vergadering van deze commissie op 25 oktober is door een vertegen woordiging van de GGD Zeeland en Thuiszorg een toelichting gegeven over de invoering van het Elektronisch Kind Dossier Jeugdgezondheidszorg 0 - 19 jaar. Een gezamenlijk project van diverse thuiszorgorganisaties, de GGD-Zeeland en de Zeeuwse gemeenten gericht op de totstandkoming en implementatie van een elektronisch dossier. Een makkelijk beschikbaar en snel inzichtelijk dossier waarin alle relevante informatie van kinderen van 0 tot 19 jaar zal worden op genomen. Verder stemde de commissie in met de raadsvoorstellen tot het wijzigen van de WVG-verordening en de gemeenschappelijke regeling R.M.Z. Tevens besprak de commissie de collegebesluiten met betrekking tot een ingekomen brief van de Pontes scholengroep over gemaakte kosten voor het kunnen verkrijgen van een gebruiksvergunning en het bezwaar van SMWO-Welzijn met betrekking tot de jaarrekening 2003. Bestedingen wijk- en dorpsbud- getten De door bewonersorganisaties voorge stelde bestedingen van het wijk- of dorpsbudget worden in deze rubriek gepubliceerd. De gemeente is van plan een aanvraag van de Vereniging van Bewoners van het Goese Meer voor het aanleggen van bloembolperken en een zitbank aan het fietspad langs de Kattendijk- sedijk te honoreren. Het gaat om een bedrag van 2500,- te voldoen uit het wijkbudget 2005. De Vereniging Dorpsbelangen 's-Heer Hendrikskinderen heeft een plan ont wikkeld om de ingang van het dorp vanaf de Nieuwe Rijksweg opnieuw in Kappen van bomen Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat het kapver- gunningen heeft verleend voor de volgende bomen: Kievitlaan 21 in Goes: 1 sierkers En voor de volgende gemeentelijke bomen: Van Dusseldorpstraat in Goes: 1 conifeer Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunning(en) op 1 november kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders. De werking van de kapver- gunning wordt opgeschort totdat de bezwarentermijn is verstreken of als er bezwaar is ingesteld, tot op het bezwaar is beslist. Informatie: afdeling Stadsbeheer tel. 24 97 70. medewerkers, college en raad, foto's van de bouw bekijken en de expositie van gemeentelijke kunstaankopen bekijken. Voor de kleintjes was er clown Frollie. Zij mochten ook tekeningen maken in de kamer van de burgemeester. stukje plaatsten de burgemeester en de kinderburge’meester samen. Toch ontbraken er toen nog twee puzzel stukjes: 's-Heer Arendskerke en Oud- Sabbinge waren per ongeluk overge slagen. Gelukkig konden de vertegenwoordigers van deze twee Wijzigingen voorbehouden. Actuele informatie over alle evenementen: www.goes600.nl. Zeeuwse Avond met optredens Zeeuwse groepen (kaarten 14,50) Verleende bouw- en sloopvergunningen in de periode van 24-10 t/m 28-10-2005 Binnen zes weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de ver gunning kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank. Voor informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen 24 97 09. 25- 10 Westerlandpolderweg 1 het plaatsen van een mestopslagzak 26- 10 S. Carmiggeltlaan 13 Vergaderdata welstands/monumentencommissie Welstandscommissie Monumentencommissie 12 december De bouwplannen moeten uiterlijk zeven werkdagen voor de welstand-/monu- mentencommissievergadering worden ingediend bij het bureau Bouwen. Van november tot en met 30 januari is de Reizende Expositie van het Natio naal Park Oosterschelde te gast bij de gemeente Goes. Op 1 november is de expositie officieel door burgemeester Van der Zaag geopend. De Reizende Ex positie, met als titel 'Belééf de Ooster schelde', is gemaakt voor de inwoners van de gemeenten rondom de Ooster schelde. In anderhalf jaar tijd doet de expositie alle zeven Oosterscheldege- Goes uit om in hun activiteiten aandacht meenten aan. Aan bod komen de na tuur-,. economische en recreatieve waarden van de Oosterschelde. Ook gaat de expositie over de Oosterschel de als onderdeel van de Deltawateren en wat 'Nationaal Park' inhoudt. En de tentoonstelling gaat specifiek in op Lo kale 'parels' en kwaliteiten van de Oosterschelde in de omgeving van Goes: wat is er te beleven? De exposi tie is te zien in het Stadskantoor. Verplaatsing Wijkinfowinkel Goes-Oost Met de ingebruikname van het kantoor van SMW0 aan de 's-Heer Elsdorpweg 12 wijzigt ook de locatie-van de Wijk infowinkel Goes-Oost. Met de inge bruikneming van dit kantoorpand is te vens kantoorruimte beschikbaar gekomen voor de Werkgroep Wijkbelan gen Goes-Oost. Deze werkgroep is al enige jaren actief als belangenbeharti ger voor de bewoners van Goes-Oost met name op het terrein van leefbaar heid, bevorderen woonplezier en weg nemen van 'woonirritaties'. Tot heden gebeurde dit vanuit de Wijkinfowinkel in de Jan Ligthartschool (Vogetzangs- weg). Vanaf 1 november a.s. gaat de Werkgroep Wijkbelangen vanuit kamer te richten. De kosten zijn 9000,- te 018 aan de 's-Heer Elsdorpweg 12 zich optimaal inzetten voor u. Voor al die zaken die bijdragen aan het hand haven en bevorderen van een optimale leef- en woonsituatie in Goes-Oost zoals speelvoorzieningen, onderhoud, groen milieu etc. bent u van harte wel kom op de woensdagochtenden van 10.00 tot 12.00 uur. De medewerkers van de Werkgroep kernen er om lachen. Ze stonden nu Wijkbelangen verwelkomen u graag met extra in de belangstelling. Naast de burgemeester waren de sprekers ar chitect Rudy Uytenhaak, Roel Corne lissen van Ballast Nedam, Wim Erke- lens van het CWI en projectwethouder Charles Linssen. Tel.: (0113) 24 96 00 Calamiteitentel.: (0113) 24 97 70 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 53 29 81 41 KijkindeWijk Goes-Centrum Bewonersavond Kloetinge Dinsdag 11 oktober is er een Kijkinde- Op woensdag 23 november organiseertWijk in Goes-Centrum gehouden, de Vereniging Dorpsbelangen Kloetinge samen met de gemeente een bewoners avond voor Kloetinge, inclusief Oost- molenpark. De avond wordt gehouden in verenigingsgebouw Amicitia en be gint om 20.30 uur. Hieraan vooraf gaand houdt de Vereniging Dorpsbelan gen Kloetinge haar algemene ledenvergadering om 19.30 uur. Tijdens de bewonersavond wordt het plan gepresenteerd en besproken om - net als vroeger - een muziektent te plaatsen op het Marktveld. Ook is er ruimte voor algemene vragen aan de gemeente. De inwoners van Kloetinge worden binnenkort schriftelijk uitgenodigd voor deze avond. Melding verandering inrichting (art. 8.19 Wet milieubeheer) Op 26 oktober 2005 ontvingen wij van Delta Milieu Recycling B.V., Houtka- de 34 in Goes een melding voor het veranderen van hun op- overslag- en recyclingbedrijf. De verandering houdt in dat de werktijden zijn uitgebreid met de zaterdag van 7.30 tot 15.00 uur. De veranderingen zijn niet in overeenstemming met de voor het bedrijf ver leende milieuvergunning van 14 september 2000, maar leiden niet tot an dere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting in gevolge de vergunning en de daaraan verbonden beperkingen en voorschriften mag veroorzaken. De milieuvergunning hoeft naar ons oordeel dan ook niet gewijzigd te worden. Inzage Tijdens de bezwaar/beroepstermijn Liggen de stukken ter inzage bij de pu blieksbalie in het Stadskantoor. U kunt ook een afspraak maken om de stuk ken in te zien. Bezwaar/beroep Belanghebbenden kunnen bezwaar en beroep instellen tot zes weken na de datum van publicatie. Gemotiveerd bezwaar moet worden gericht aan bur gemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118, 4460 MC Goes onder ver melding van 'bezwaarschrift'. Schorsing en/of voorlopige voorziening kan tegelijkertijd worden aangevraagd bij de voorzitter van de afdeling Be stuursrecht van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenha ge. Op afspraak: Maandag t/m donderdag 13.30 - 17.0Q uur Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten PvdA, D66 en Groenlinks 9 november Op woensdag 9 november vergaderen de fracties van de PvdA,en D66 in het Stadhuis aan de Grote Markt. De frac tie van de PvdA vergadert vanaf 19.30 uur in.de burgemeesterskamer. De ver gadering is openbaar. De fractie van D66 vergadert vanaf 19.30 uur in de secretariskamer. De vergadering is openbaar. Voor de agenda zie de internetsite www.d66goes.nl De fractie Groenlinks vergadert om 20.00 uur in het huis van het Groen- Links-raadslid Floor Köhlen, Wagner- laan 8 in Goes, tel. 37 27 88. De ver gadering is openbaar. Laat even weten dat u komt, dan staat de koffie klaar. Alle wijken en dorpen waren vrijdag vertegenwoordigd bij de opening van het nieuwe stadskantoor. Met het plaatsen van puzzelstukjes per kern werd dit gesymboliseerd. Samen vormden de puzzelstukjes een afbeelding van het stadskan toor. Het op een na laatste puzzel stukje was voor de buurtschappen die nooit tot een dorp uitgroeiden en voor de verdronken dorpen uit het verre verleden. Het laatste stuk je was voor de wijken die in de na bije toekomst zullen, verrijzen. Dit Rond de vijfduizend bezoekers trok de open dag in het nieuwe stadskantoor zaterdag. Bezoekers konden vrij in het hele gebouw lopen, een lezing volgen over het architectonisch ontwerp en/of de duurzame energie, vragen stellen aan Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de openingstijden kunt u, de aanvragen in komen zien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bóu- wen. Hiervoor kunt u een telefonische afspraak maken 24 97 00. 17- 10 Deestraat 3 18- 10 Wagnerlaan 4 19- 10 Wilsonstraat 15 22-10 Piet Heinstraat 0 het plaatsen van een reclamezuil het plaatsen van een dakkapel het bouwen van een garage het aanbrengen van een trap passage/ parkeerkelder het vernieuwen van de achtergevel het aanbouwen van een bijkeuken het vervangen van de kozijnen het wijzigen van de puien het plaatsen van een dakkapel het wijzigen in een bedrijfsverzamel gebouw 26-10 Oude Kraaijertsedijk 4 het bouwen van een 'overkapping' van een rijbak het aanbrengen van reclame en plaatsen zuil Woensdag 2 november 2005

Bevelander | 2005 | | pagina 9