Echte vakmensen. Je ziet 't verschil. Media Markt Middelburg klaar voor Zeeuwse start Gratis bus rijdt naar centrum Middelburg zorgen dat bezoekers van de winkels op het bedrijventerrein in de Mortiere naar de binnen stad van Middelburg gaan en an dersom. Het begin van de trans feriumbus viel samen met de opening van elektronicagigant Media Markt op de Mortiere. Wij verwachten dat dit bedrijf een aantrekkingskracht heeft op heel Zeeland. De goede en fre quente buslijn moet bezoekers ertoe verleiden om ook naar het centrum van Middelburg te gaan”, legt ambtenaar Gert Ste- vense (ruimtelijk beleid) van de gemeente Middelburg uit. al 35 jaar tapijt&parket Ben de Graaff derde verhuizing al... Zandvoortse stadsomroeper is Zeeuws kampioen Ben de Graaff Service Garantie IN DE STERREN tapijt karpetten gordijnen parket laminaat planken vloeren vinyl www.bendegraaff.nl Egyptische inwijding Geheim concept Media Markt heeft volgens hem geen geheim, maar juist een heel 16 p Plaatsen en leggen zonder zorgen Wij komen wanneer het u uitkomt U kunt thuis betalen met PIN pooi^êre# parade tapijt tretford Heuga PERGO Bonaparte^. STEP r A 4 I I 4 l i DES sa floor/zne Kahns Kreeft Tweelingen Leeuw Weegschaal Waterman Vissen Ram Stier Schorpioen Maagd Boogschutter Steenbok Woensdag 14 september 2005 De Bevelander Vreemde eend Promotie Verleiden Het mooiste tapijt vindt u bij Ben de Graaft. Al 35 jaar. En niet alleen tapijt. Ook voor parket, laminaat en houten vloeren bent u bij Ben de Graaft altijd op het juiste adres. We bieden ruime keuze, uitstekend advies en als u wilt, leggen we het ook nog netjes voor u. Want de vakmensen van Ben de Graaft komen van goeden huize. En dat verschil ziet u. Wink agens Door Ellen De Vriend Door Ellen De Vriend Media Markt is klaar voor de opening (foto: Ellen De Vriend) Ben de Graaff *1 Tarkett inbetween (300 cm hoog). Zeer actueel type gordijnstof in eigentijds dessin. Inclusief meten, maken en hangen. eend in de bijt ben ik zelf”, grapt Van Ruiven. De Rotterdammer noemt het jammer dat de Middelburgse ondernemers tegen de komst van Media Markt waren. “Het is niet zo dat alleen de grootste kan overleven, want dan was de di nosaurus er ook nog geweest ter wijl de kleinere wolf en vos nog gewoon rondlopen. De consu ment bepaalt waar hij koopt. Ik ben ervan overtuigd dat klanten bij Media Markt Middelburg met plezier komen.” MIDDELBURG - De nieuwe transferiumbus in Middelburg reed gisteren (dinsdag 13 sep tember) zijn eerste rit. De bus rijdt tussen de nieuwe winkels in de Mortiere en de Middel burgse binnenstad. De bus rijdt op donderdag en zater dag en wordt geëxploiteerd door busmaatschappij Con- nexxion. U heeft uw zaakjes uitstekend voor el kaar. U heeft iets moeilijks achter de rug en daar kunt u m^t tevredenheid op terug kijken. Uw neiging tot perfectie maakt dat u vergeet tevreden te zijn met wat u intussen hebt bereikt. U wordt geconfronteerd met een pro bleem waarin het uiteindelijk een kwestie van geven en nemen zal zijn. U heeft een karwei op u genomen dat u uit de goedheid van uw hart zou willen afmaken. Spreek eens uit wat uw mening is en laat zaken niet uitgroeien. Mogelijk ziet u één dezer dagen een oude vriend(in) terug en kunt u nu rustig van gedachten wisselen. U kunt nu over dingen praten, waar dat vroeger niet mogelijk was, omdat u er toen te. ge voelsmatig bij betrokken was. U bent energiek en vol plannen. U loopt al langere tijd rond met een be paald idee en deze week zou dat be hoorlijk rond kunnen komen. Tenzij u afknapt op de tegenwerking van een kleinzielig, jaloers iemand. Tenminste zo ziet u dat. Uw plannen kunnen deze week wat doorkruist worden, het loopt in ieder geval gedeeltelijk anders dan u ver wacht. U wilt op zeker spelen, maar de omstandigheden om u heen verande ren. Maak een keuze uit te realiseren plannen. Smijten met geld is deze week geen goed idee. Kijk uit voor iemand die heel aardig en charmant kan zijn maar die weet dat u gemakkelijk de porte monnee trekt. Hoewel u een vis bent kunt u toch maar beter niet met zo ie mand in zee gaan. Deze week vliegt om. Als u helder blijft denken en u niet door emoties laat leiden zal men u waarderen om uw inzet en inbreng. Binnen een bepaalde groep zit iemand u weliswaar zo nu en dan af te katten, maar de meeste men sen zijn dol op u en laten dat merken ook. Uw gezondheid en uw gewicht kunnen wel wat aandacht gebruiken. Doe maar eens rustig aan deze week. U ziet goe de mogelijkheden opdoemen, maar u heeft de neiging koste wat het kost door te zetten en daardoor juist iets te krampachtig te zijn. irzsn lliczj BERGEN OP ZOOM Rooseveltlaan 72-78, telefoon 0164-250050 BREDA Fatimaplein 10, telefoon 076-5613650 CULEMBORG Anth. v. Diemenstraat 10, telefoon 0345-532743 EINDHOVEN Ruijsdaelbaan 33, telefoon 040-2457280 's-HERTOGENBOSCH Graafseweg 354, telefoon 073-6422185 SPRANG-CAPELLE Van der Duinstraat 128, telefoon 0416-274966 TERNEUZEN Schoolweg 8, telefoon 0115-697111 TILBURG Bredaseweg 191, telefoon 013-5356605 VLISSINGEN Koudekerkseweg 9, telefoon 0118-418414 Schitterend frisé tapijt voor alle ruimten in uw huis. 100% nylon, antistatisch, 400 cm breed. 7 jaar garantie. In 7 kleuren leverbaar. Inclusief vakkundig leggen. Er is iets gebeurd waardoor u emotio neel wat van slag bent, probeer eens wat nuchterder te zijn. U bent een er gernis aan het opblazen en u fantaseert er een aspect bij dat niet realistisch is. U kunt beslist iets leukers bedenken om mee bezig te zijn. U begrijpt langzamerhand heel goed waarom en wanneer u een weg bent in geslagen waarop u vast liep. Uw ge voel daarover wordt steeds helderder zodat u nu andere keuzes kunt maken. Dat soort dingen zijn altijd pas achter af duidelijk, dus verwijt uzelf niets. U ontmoet iemand die meteen op u valt en omgekeerd. U bent weliswaar wat teleurgesteld in een bepaalde kwestie, maar de reacties van een nieuw contact maken veel goed tegen het weekend. U heeft de neiging om de dingen wat van de pessimistische kant te bekijken. U krijgt hulp aangeboden. Dat hebt u ook nodig want uw evenwicht is een beetje zoek. Dat is niet echt uw eigen stijl. Kortom, u bent gewoon een beetje moe en het zit op de korte termijn vooral op financieel gebeid wat tegen. Wat afstand nemen zou u goed doen. gaat jaren met u mee! Vestigingsdirecteur Barry van Ruiven is erg enthousiast over de locatie van Media Markt in Middelburg. “Een betere plek is niet te vinden: we hebben vol doende gratis parkeerplaatsen en zitten ook nog vlakbij de A58.” De van huis uit Duitse keten heeft een ongekend uitgebreid assortiment op het gebied van huishoudelijke apparaten, con sumentenelektronica, telecom municatie, computers, foto en film. “We konden zonder moeite de drieduizend vierkante meter winkeloppervlak vullen. We roe pen niet zomaar dat we de laag ste prijs en het grootste assorti ment hebben. Dat gaan we ook bewijzen”, belooft Van Ruiven. Hoewel Media Markt een lande lijk concern is, gelooft het in lo kaal ondernemerschap. “Ons as sortiment is afgestemd op de Zeeuwse markt. Dat kan omdat we alles zelf in huis hebben van een eigen prijsbeleid tot het ei gen marketingteam. Samen met mijn team neem ik alle beslissin gen. Bijna al mijn medewerkers zijn Zeeuwen, de enige vreemde simpel concept. “We geven onze klanten het gevoel dat zij wel kom zijn en bieden een megasu- permarkt in elektronica waar je lekker doorheen kan lopen en genieten. Onze producten staan niet in vitrines, je kunt ze ge wóón uitproberen. Ook laten we alle laatste snufjes zien en die hebben we, net als onze aanbie dingen, ruim op voorraad. Klan ten krijgen niet direct een verko per op hun nek, maar elke afde ling heeft wel een team met ver- koopspecialisten.” Aankopen kunnen direct meege nomen worden of door de afde ling logistiek in de auto gezet worden. Media Markt heeft ook een eigen bezorgdienst en een servicecenter. Hij vervolgt: “De gemeente zorgt voor de bus, de onderne mers moeten de lijn promoten en het Consortium Mortiere zorgt voor het parkeerterrein dat, in fasen, negenhonderd par keerplaatsen krijgt.” Voor de nieuwe transferiumbus in Middelburg heeft de provin cie 11.000 euro subsidie uitge trokken. Het gaat om een experi ment van één jaar, tot 1 oktober 2006. De gemeente Middelburg verwacht in die periode twintig duizend passagiers te kunnen vervoeren. koppige jury beoordeelt de deel nemers op verstaanbaarheid, ori ginaliteit en presentatie. Tussen de acht kandidaten be vinden zich twee Zeeuwen. Cees Blake, stadsomroeper van de ge meente Sluis en Wim de Smit, beter bekend als ‘Zeeuwse Bab belaar’. Maar de hoge ogen wor den gegooid door de niet- Zeeuwen in het gezelschap. De Brabander Hein de Roeper, vergezeld door zijn aandacht trekkende klepper, wordt eerste, op de voet gevolgd door de Fries Sibe van der Meulen. Klaas Ko per, die ook in de eerdere wed strijden goed scoorde, mocht zich dankzij zijn derde plaats Zeeuws Kampioen noemen. Hij krijgt de grote wisselbeker mee naar huis. Wim de Smit, die behalve mede dinger ook organisator van de Zeeuwse'concoursen is, wil ook volgend jaar een serie wedstrij den naar Zeeland halen. In het centrum van Goes is het zaterdag opvallend druk. Door de open monumentendag zijn veel karakteristieke gebouwen open. Geestdriftig worden de trappen van het oude stadhuis beklommen. Eenmaal boven heeft de bezoeker een haast pa noramisch uitzicht over de Grote Markt. Daar gebeurt van alles. De stad die zijn zeshonderdjarig bestaan viert, is vandaag het decor voor een wedstrijd tussen stadsom roepers. Acht heren, gehuld in uiteenlopende ouderwetse kostuums, doen hun best om zo duidelijk en origineel mogelijk een boodschap over te brengen op het winkelend publiek. Zeeuwen konden al eerder ken nis maken met het bonte gezel schap. Ook Philipine en Vlissin- gen hadden deze zomer een stadsomroepers-concours. Maar de wedstrijd van vandaag is extra spannend, want na afloop wordt bekend wie zich Zeeuws Kampioen mag noemen. Eén voor één beklimmen de om roepers het podium aan de ter raszijde van de Grote Markt. Voorbijgangers horen wervende klanken over Goes, zijn monu menten en historie. Een drie- De transferiumbus rijdt van het parkeerterrein in de Mortiere, via de busbaan op de Schroeweg en de Kanaalweg over de Sta- tionsbrug naar de Turfkaai en de Nieuwe Haven. Via de Koestraat en Het Groene Woud rijdt de (grote lijnjbus terug naar de het parkeerterrein in de Mortiere. De pendeldienst rijdt de eerste week, tot en met zaterdag, dage lijks van 9.00 tot 18.20 uur. De weken daarna rijdt de bus voor lopig op donderdag (9.00-18.20 uur) en op zaterdag (9.00-17.20 uur). Passagiers kunnen elke twintig minuten opstappen. De pendeldienst is gratis. “De transferiumbus moet ervoor MIDDELBURG - Een cursus over hermetische wijsheid be gint op donderdag 22 september in Middelburg. De cursus wordt gegeven door de internationale school van het Gouden Rozen kruis. De zes lessen zijn in de Zeeuwse Bibliotheek in Middel burg. De lessen zijn tweeweke lijks van 20.00 tot 22.00 uur. Meer info: 023-5323851. MIDDELBURG - De golf waarmee Media Markt Neder land overspoelt, heeft ook Zee land bereikt. De elektronicagi gant opende gisteren zijn win kel aan de Mortiere woonbou levard in Middelburg. GOES - Klaas Koper uit Zandvoort is zaterdag op de Grote Markt in Goes uitgeroe pen tot Zeeuws Kampioen Stadsomroepen. Eerder deze zomer behaalde de luidruchti ge Noord-Hollander de natio nale titel. erkend Prachtig marmo- leumdessin met een zeer slijtvaste toplaag. Leverbaar in 10 trendy kleuren. Dus prima te combineren in de diverse kamers in uw huis. 400 cm breed. 7 jaar garantie. l i In berken en merbau. 20 Jaar garantie.

Bevelander | 2005 | | pagina 16