gemeente SCHOENMODE tegen betaalbare prijzen VOOR BRUID EN BRUIDEGOM en andere feestgangers VERBORGT steeds de NIEUWSTE AMICITIA ^600 jaar stadsrechten nieuws t Openbare kennisgevingen W Ci Vrijwilligersmarkten verzet Vergadering raadspresidium Vergadering gemeenteraad op 25 augustus Vergadering Groen Links gaat niet door Standwerkersconcours op Grote Markt Aanmelden vrijwilligersklus voor Make a Difference Day iff Woensdag 17 augustus 2005 De Bevelander woensdag 17 augustus 2005 J 7 Voor een trouwkostuum neem je de tijd. En wij ook. Dan ben je er zeker van dat je de goede keus hebt gemaakt Jullie passen bij elkaar, de bruidegom past bij ons. Voor al uw bruiloften, familie- en personeelsfeesten L. van Koeveringe Dijkwelsestraat 6, 4421 AH Kapelle goudsmids -en juweliersbedrijf Telefoon: 0113 - 34 41 05 Tr^nwringen van Martii Weerspiegelen het geve» je met elkaar deelt LANGE KERKSTRAAT 41 GOES TEL. 0113-270025 Boerderij Schoudee' -vergadering -personeelsfeest -verjaardag modeschoenen Grote Markt 9 GoesI -bruiloft -receptie -cursus ga UTI ■BB IMHBMMMMMI Openingstijden Gemeente Afdeling Publiekszaken: Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. Volop activiteiten tijdens Goes Kinderstad 10-08 Stationspark 27 Activiteiten 600 jaar Goes Markten 10-08 Louise de Colignylaan 0 Doorlopend 10-08 Elvis Presleylaan I 12-08 Dorpsstraat 55 Burgemeester en wethouders van Goes maandag t/m vrijdag 09.00 - I2.30 uur; dinsdag en woensdag I3.3O - I6.00 uur en donderdag 17.00 - 20.00 uur. Zaterdag 20 augustus Goes Kinderstad met o.a. kinderkooktheater, spellenbus, poppenkast, schminken, voorleessessies, muziek en spelletjes Wijzigingen voorbehouden. Actuele informatie over alle evenementen: www.goes600.nl Diverse tentoonstellingen Diverse locaties en stadswandelingen Internet: www.goes.nl e-mail: stadskantoor@goes.nl Geïnteresseerden kunnen de agenda en de vergaderstukken inzien bij de publieksbalie. Op de avond van de vergadering liggen agenda’s en stukken in de ruimte voor het publiek. Vaststellen verslag vergadering van I 3 juni 2005 Vaststellen agenda raadsvergadering van I5 september 2005 Openstaande ingekomen stukken gemeenteraad Inrichting raadszaal nieuwe stadskantoor Instellen commissie tot onderzoek geloofsbrieven nieuw raadslid Wijze van behandelen ontwerp regiovisie Bestuurlijk Platform de Beve- landen Burgerpanel Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag.Tijdens de openingstijden kunt u de aanvragen in komen zien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u een telefonische afspraak maken, tel. 249700. De fractievergadering van Groenlinks op donderdag I8 augustus gaat niet door. het bouwen van een kantoor gebouw het bouwen van diverse woningen het bouwen van een appartementengebouw het vernieuwen van de dak bedekking en een dakbeschot De vrijwilligersmarkt van 22 september kan wegens te weinig animo niet doorgaan. De vrijwilligersmarkt staat op het programma voor begin 2006. U kunt zich hiervoor nu al aanmelden. De jongerenvrijwilligersmarkt op het ROC is van woensdag 7 december naar vrijdag 9 december verzet.Voor meer informatie of aanmelding kunt u contact opnemen met het Steunpunt Vrijwilligerswerk, tel. 253 171 of e-mail vrijwilligers@smwo.nl. Ter inzage Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij de publieksbalie, tenzij het anders is aangegeven in de bekend making. De stukken die te maken hebben met milieu liggen bij de afdeling Milieu,Westsingel 58 ter inzage tot het einde van de beroepstermijn. Op verzoek worden de stukken ook op donderdag van 17.00 tot 20.00 ter inzage gelegd bij de publieksbalie. De kantoren zijn geopend: maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur en dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur. site geplaatst. Heeft u geen eigen activiteit of laat u het initiatief liever aan anderen over maar wilt u wel meedoen? Sluit u dan aan bij een aansprekende klus in uw buurt.Voor aanmeldingen of meer informatie kunt u van maandag t/m vrijdag tus sen 9.00 en 14.00 uur bellen met telefoon 253171 of e-mailen naar vrijwilligers@smwo.nl. Stadskantoor, Oostsingel 2 Postbus 2118,4460 MC Goes Tel.: (0113) 249 600 Calamiteitentelefoon: (0113) 249 770 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 532 981 41 Onherroepelijk bestemmingsplan ’s-Heer Hendrikskinderen Oost Burgemeester en wethouders maken, op grond van artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat het bestemmingsplan 's-Heer Hendrikskinderen Oost op 27 juli 2005 onherroepelijk is geworden. Het bestemmingsplan ligt voor een ieder ter inzage. L Inspraak binnenspeeltuin in Hollandsche Hoeve Burgemeester en wethouders maken bekend dat met ingang van 18 augustus 2005 het principebesluit voor het laten realiseren van een binnenspeeltuin gedurende twee weken ter inzage ligt. Bebou wing van circa 800 m2 is mogelijk binnen het geldende bestemmings plan Hollandsche Hoeve in de directe omgeving van Kattendijksedijk 21 en 23 (nu is het terrein in gebruik als parkeerterrein). Gedurende de inzagetermijn kan iedereen een schriftelijke inspraakreactie op het besluit indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Als u uw reactie binnen genoemde termijn mondeling kenbaar wil maken, kunt u telefonisch contact opnemen met Adri Markusse van de afde ling Stadsontwikkeling, tel. 249679. Op 9 en 10 december staat het vrij willigerswerk twee dagen lang in de schijnwerpers tijdens Make a Diffe rence Day (MADD). Het Steunpunt Vrijwilligers roept iedereen op die in zijn leefomgeving iets wil aanpak ken hiervoor een activiteit of vrij- willigersklus aan te melden. Met een korte omschrijving en vermelding van het benodigde aantal vrijwilli gers wordt de activiteit op de web- Op dinsdag 23 augustus wordt er op de Grote Markt een stand- werkersconcours gehouden. Tien standwerkers krijgen een plaats toegewezen op de weekmarkt om daar op hun karakteristieke manier hun artikel te demonstreren en aan te prijzen. Het concours start om 9.00 uur en duurt tot 15.30 uur. De standwerkers strijden om de wissel- beker, die de gemeente Goes inzet In verband met het standwerkersconcours zijn er op dinsdag 23 augustus geen inlootplaatsen voor standwerkers beschikbaar. Op maandag 22 augustus vergadert het raadspresidium (fractievoorzitters met de burgemeester) om 20.00 uur in het Stadhuis aan de Grote Markt. De vergadering is openbaar. Op de agenda staat onder andere: 600 Verleende bouw- en sloopvergunningen in de periode van 08-08 t/m 12-08 Binnen zes weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning of positieve reactie kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders.Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank.Voor informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen, tel. 249709. Op zaterdag 20 augustus is de binnenstad van 11.00 tot 16.00 uur omgetoverd tot een groot kinderparadijs tijdens Goes Kin derstad. Op het noordelijk deel van de Grote Markt is het één groot Doeplein met een kook- theater waar kinderen zelf pan nenkoeken kunnen bakken, een spellentent, rupsmolen en spring kussen. Er zijn muzikale klanken van het do-re-mi clownsorkest, de Djembeegoep en de Show girls. In de Lange Vorststraat en op de Stenen brug lezen opa en oma ieder uur voor. De Vlasmarkt is het decor voor de artistieke onderdelen van Goes Kinderstad. Kinderen kunnen schilderen, kleien en deelnemen aan het wer ken met steensoorten. Wie het leuk vindt, kan in de schandpaal vereeuwigd worden. Het Kolve- niershof heeft zijn eigen kinder boerderij en de liefhebber kan er een rondje meerijden op een kameel. De Kreukelmarkt is een Goes^ voor de beste standwerker van deze dag. De standwerkers worden beoordeeld op welsprekendheid, overtuigingskracht en originaliteit door een kritische en objectieve jury. Zij voegen door hun optreden een extra dimensie toe aan de weekmarkt. Het standwerkers concours is een voorselectie voor het Nederlands Kampioenschap Standwerken. pleats waar je de draaimolen én Oudhollandse spelen kunt vinden. Op de Dam staat de malle Zwe ver en de malle Vlieger. Je kunt er ook eendjes vissen en springen op het springkussen. De politie is hier je beste vriend en de jeugd brandweer toont hoe het blussen van branden in zijn werk gaat.Wie via de Stenen Brug de stad binnenkomt kan gelijk het spel Boerengolf proberen. Bij het Ceresbeeld kan gesprongen wor den of kun je je laten schminken. Ook lopen er vrolijke muzikanten door de stad én ontbreekt de traditionele poppenkast niet. Om 10.30 uur hangt burge meester D.J. van der Zaag in het stadhuis de ambtsketen bij Jazz de Koene om, waarna zij officieel Kinderburgemeester van Goes is. Aansluitend gaat zij met de kinderwethouders Koos Koop man en Martijn van der Slikke een rondgang maken langs de attracties. f I Op donderdag 25 augustus vergadert de gemeenteraad van Goes in het Stadhuis aan de Grote Markt. De vergadering begint om 19.30 uur en is openbaar. Vaststelling agenda De raad stelt aan het begin van de vergadering de agenda vast. Vragenuur voor leden gemeenteraad Aan het begin van de vergadering is er een vragenuur voor gemeente raadsleden. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering kunnen aanwezige burgers gezamen lijk gedurende maximaal dertig minuten het woord voeren over geagen deerde onderwerpen. Wie van het spreekrecht gebruik wil maken, moet dit tenminste 48 uur voor de aanvang van de vergadering melden aan de griffier (tel. 249730) onder opgave van naam, adres en telefoon nummer en het onderwerp waarover hij het woord wil voeren. Elke spreker krijgt maximaal vijf minuten het woord. Agendapunten: Vaststellen van het Gemeentelijk Verkeers- en Vervoersplan Goes 2005 Vaststellen van de beleidsnota voor het aanlichten van gebouwen en cultuurhistorische objecten Vaststellen van de discussienota voor het bestemmingsplan “bebouwde kom Oud-Sabbinge” Vaststellen van het bestemmingsplan “Binnenstad-Centrum, partiële herziening Zusterstraat” Voorstel tot het vaststellen van het bestemmingsplan “Goese Polder, gedeelte Bechstede” Aanwijzen van een terrein tot archeologisch monument aan de Land weg te ’s-Heer Arendskerke Wijzigen van de VWG-verordening Oplossen Van de problematiek van rugbyclub Tovaal Benoemen van leden van de Bestuurscommissie openbaar primair onderwijs Instellen van een commissie tot onderzoek van de geloofsbrief van een nieuw raadslid Voorstel tot het toelaten van een nieuw lid van de gemeenteraad TROUWEN..? ik STEUTEL NET IETS INTIEMER - diner - warm/koud/indisch buffet - alles is mogelijk - 7 dagen geopend bel voor informatie: Kloetinge 0113 21 65 65 www.amicitia-kloetinge.nl E-mail: info@amicitia-kloetinge.nl Schoudeeweg 1 4424 NB Wemeldinge Vraag vrijblijvend inlichtingen Telefoon 0113 - 62 60 88 Telefax 0113 - 62 60 59 e-mail: info@schoudee.nl www.schoudee.nl

Bevelander | 2005 | | pagina 7