PELMA GOES AltiidBty 3. I t na oplevering! na oplevering! eu cialist? Waar vind* GEEN AANBETALING... GEEN AANBETALING... JASPERSW ^7' gemeente M) 'fl! ^Wijkelijkse ^600 jaar i [^Openbare kennisgevingen Berichten Hollandse Pot BH 1 Fietswrakken act ie in omgeving NS station gj tiM- PELMA KEUKENSbv J r 7 Woensdag 3 augustus 2005 De Bevelander woensdag 3 augustus 2005 Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk €4,15 p.p. T KEUKENS'b.v. F Amundsenweg 47 ilïj tweern - dagen Betaling dagen Betaling Grote sortering van bureaus, stoelen, kasten, ladenblokken en stellingen. Bezorging aan huis. Compacte keukenopstelling compleet met apparatuur. 20-07 25-07 25- 07 26- 07 26-07 26-07 cl FA^Z - BB Jaspers Kantoor- en Bedrijfsmeubelen BV Inkoop Verkoop Nieuwe en Gebruikte kantoormeubelen - - KANTOORMEUBELEN B.V. Tegen inlevering van deze advertentie in onze showroom, ontvangt u een prachtig suiker- en melkset! 0P=0P Je krijgt eerder reuma dan rimpels. DAGMENU'S DE HOLLANDSE POT a i 4 Openingstijden Gemeente .'♦i' Publiekszaken: Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. Activiteiten 600 jaar Goes Oud-Sabbinge Doorlopend Diverse locaties 25-07 Breitnerstraat 2 27-07 's-Heer Elsdorpweg 12 28-07 Lindemansweg 12 Burgemeester en wethouders van Goes zondag x.x— ■fff. 12250.1 Uitstekend advies Ruim 600 modellen Accurate planning Afspraak is afspraak Eigen montage team •TT Volledige garantie Perfecte service CBW erkend Hoge kwaliteit 1 Scherp in prijs Zaterdag 6 augustus Folkloristische dag Oud-Sabbinge met o.a. sjeesjes rijden, rommelmarkt, demonstraties en een voorstelling De fototentoonstelling '30 jaar persfotografie' in de Grote Kerk is één van de tentoonstellingen die er op dit moment te zien zijn in het kader van 600 jaar Goes. Wijzigingen voorbehouden. Actuele informatie over alle evene menten: www.goes600.nl. Internet: www.goes.nl e-mail: stadskantoor@goes.nl cedure medewerking te verlenen aan de volgende aanvragers: Kantoorgebouw in Stationspark te Goes Er is een bouwaanvraag ingediend voor een kantoorgebouw aan het Stationspark 6 te Goes. Het gebouw is niet in de voorgevelrooilijn uit het geldende bestem mingsplan "Stationspark 2003" geprojecteerd, maar wel mogelijk door een vrijstelling uit dat plan. Schoonheidssalon in deel woning Korte Achterweg 6 te 's-Heer Arendskerke Het verzoek is niet in overeenstemming met geldend bestemmings plan 's-Heer Arendskerke", maar wel mogelijk op grond van een vrijstellingsregeling voor beroepen aan huis in nieuwe bestemmings plannen. Tijdelijke opslagloods aan Albert Joachimikade te Goes Molenaar Betonindustrie heeft een bouwaanvraag ingediend voor een tijdelijke (5 jaar) opslagloods op het bedrijfsterrein aan de A.J. Kade, kad. bekend B, nr. 1781te Goes. De aanvraag is niet in overeenstem ming met geldend bestemmingsplan "Havenindustrieterrein", omdat de loods voor de voorgevelrooilijn is geprojecteerd. Ook geldt er een voorbereidingsbesluit voor het Havenindustrieterrein. De plannen liggen vanaf donderdag 4 augustus vier weken (2 weken voor de opslagloods aan de A.J. Kade) ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen hierover schriftelijk zijn/haar zienswijzen ken baar maken bij burgemeester en wethouders van Goes. Bestedingen wijk- en dorpsbudgetten Dp door bewonersorganisaties voorgestelde bestedingen van het wijk- of dorpsbudget worden in deze rubriek gepubliceerd. De gemeente is van plan een aanvraag van de Vereniging Dorpsbelangen Kattendijke voor twee zitbanken Lindemansweg 12 Lindemansweg 12 Piet Heinstraat 8 Reigerstraat 10 het bouwen van één viaduct het uitbreiden van de dakkapel aan de voorzijde het slopen van de woning het bouwen van een woning het aanbrengen van reclame het maken van een extra verdieping het bouwen van een woning 27-07 27-07 27-07 27-07 27-07 27-07 27- 07 28- 07 28-07 28-07 28-07 29-07 29-07 29-07 Kappen bomen Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat zij kapvergunning(en) heeft verleend voor de volgende bomen: Beestenmarkt 7 te Goes: 3 Berken Sportveld Kloetinge: I Es Begraafplaats Goes: I Kastanje Deestraat te 's-Heer Arendskerke: 4 stuks Meidoorn (worden herplant) Raadhuisstraat te 's-Heer Arendskerke: 2 stuks Meidoorn (worden herplant) 's Gravenpolderseweg (t.h.v. nr. 34 en 48) te Goes: 2 stuks Esdoorn (worden herplant) Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunning(en) op 2 augustus kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. De werking van de kapvergunning wordt uitgesteld totdat de bezwaren- termijn is verstreken of als er op het bezwaar is beslist. Als u vragen heeft of nadere informatie wilt over de kapvergunnin- gen, kunt u contact opnemen met de heerT. Kapoen, de heer G. Goedegebuure of de heerT. Smits tel. 249770. Ter inzage Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij de publieksbalie, tenzij het anders is aangegeven in de bekendma king. De stukken die te maken hebben met milieu liggen bij de afde ling Milieu,Westsingel 58 ter inzage tot het einde van de beroepster mijn. Op verzoek worden de stukken ook op donderdag van 17.00 tot 20.00 ter inzage gelegd bij de publieksbalié. De kantoren zijn geopend: maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur en dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur. Krommemeet 7 Nieuwe Diep 14 Velluweweg 17 Wilsonstraat 21 Beethovenlaan 22 Beatrixlaan 36 Brugstraat 34 Inlaag I3 Attleestede 5204 Bertiusstraat 6 's-Gravenpolderseweg 54 Ganzepoortstraat 23 Mecklenburglaan 42 Nobelweg 6 het bouwen van een garage/berging het samenvoegen van twee woningen (nr. 2 en 4) het bouwen van een serre het uitbreiden van een vakantiewoning het uitbreiden van het tuinhuis het bouwen van een aanlegsteiger het herbouwen van een schuur het bouwen van een garage het bouwen van een schuur het verplaatsen van de bestaande schuur het wijzigen van de winkelpui het wijzigen van de gevel het herplaatsen van een reclamemast het verbouwen van het kantoorgebouw het uitbreiden van de woning het bouwen van een woning het uitbreiden van de berging/schuur 's-Heer Arendskerke: Noordweegseweg 15 Telefoon (0113) 567 157 Stadskantoor, Oostsingel 2 Postbus 2118,4460 MC Goes Tel.: (0113) 249 600 zijn geweest bedenkingen in te brengen; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het geven van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht. Een beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage.Wie beroep tegen de vergunning instelt, kan bij de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval wordt de vergunning niet van kracht dan nadat op dit verzoek is beslist. Informatie Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij de afdeling Milieu, tel. 249718. Calamiteitentelefoon: (0113) 249 770 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 532 981 41 nri gwHJ k i,aa Diverse tentoonstellingen en stadswandelingen o.l.v. een stadsgids maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur; dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur en donderdag 17.00 - 20.00 uur. Boven de 35 begint reuma vaak a!. Boven de 60 heeft bijna Iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324 \Reumafonds www.reumatonds.nl -x-.. Verkeersbesluiten Aanwijzing fiets-Zbromfietspad doorsteek Pykeswegje/Elvis Presleylaan Burgemeester en wethouders hebben op 28 juli 2005, onder nummer 2005/4391besloten de doorsteek Elvis Presleylaan/Pykeswegje aan te wijzen als fiets-Zbromfietspad. Instellen eenrichtingsverkeer gedeelte Oostmolenweg Burgemeester en wethouders hebben besloten om eenrichtingsver keer in te stellen op een gedeelte van de Oostmolenweg. Het gaat om het deel tussen de Grote Waterleiding en het pand Oostmolen weg 59. De geslotenverklaring geldt vanaf het pand Oostmolenweg 59 in de richting van de Grote Waterleidng.Voor fietsers, bromfiet sers en landbouwverkeer geldt het eenrichtingsverkeer niet. Instellen parkeerverbodszone Bessestraat en omgeving te Goes Burgemeester en wethouders hebben op 28 juli 2005 besloten om een parkeerverbodszone in te stellen voor de Bessestraat, Kerse- straat, Moerbeistraat en Tomatestraat te Goes. Bezwaar verkeersbesluiten Bovengenoemde besluiten liggen gedurende zes weken na deze publi catie ter inzage. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan iedere belanghebbende tegen de besluiten een bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethouders van Goes. Dit moet gebeuren binnen een termijn van zes weken na de datum van deze bekendma king. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Vrijstellingsprocedures Burgemeester en wethouders zijn van plan door een vrijstellingspro- jasperszeeland@hotmail.com www.jasperskantoormeubelen.nl —5-T- n I T 11.30 tot 13.30 u. 16.30 tot 19.30 u. gesloten Uw gastvrouw en chef-kok Conny en Peter Weststrate AFHAAL-RESTAURANT AFHAALSERVICE VAN HOLLANDSE MAALTIJDEN WESTSINGEL 1 - 4461 DK GOES TELEFOON 0113-212071 Hét adres voor: koude schotels luxe hapjes koud warme buffetten warme buffetten barbecue ontbijt aan huis Openingstijden: ma. tot za. vanaf -4 Go3 5^ 600 stadsrechten nieuws Medewerk(st)er koffiecorner Ambachtscentrum, per direct (271) Secretaris voor de Zeeuwse Wandelbond (229) Educatief assistente bij museum (226) Begeleid(st)ers bij het rolstoeldansen (2I) Chauffeurs voor Tafeltje Dekje (I37) Penningmeester werkgroep HVO Zeeland (263) Creatieve, gezellige begeleider” Inloop” voor mensen met een beperking (269) SOS telefonische hulpdienst medewerker (2I8) Scheepsschilder (2I3) Coördinator werkgroep MS vereniging (228) Voor meer informatie of meer vacatures kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 14.00 uur bellen. Om zelf in de vacaturebank een kijkje te nemen, kunt u elke dinsdag tussen 09.30 en 12.00 uur op het Steunpunt terecht of anders op afspraak. Indien u als organisatie een vrijwilliger zoekt, dan kunt u bij het Steunpunt (gratis) een vacature plaatsen. Steunpunt Vrijwilligers werk Goes, Zaagmolenstraat 3, 4461 BK Goes, tel. 253171Z253 157, e-mail vrijwilligers@smwo.nl, website www.smwo.nl voor meer vacatures. matige eigenaar terugbezorgd. Rechtmatige eigenaren van fietsen kunnen bij de gemeente kijken of hun tweewieler ertussen staat. Zij moeten zich legitimeren, een bewijs van eigendom tonen en een ont vangstbevestiging tekenen bij even tuele teruggave van een fiets. Voor informatie kunnen eigenaren van fietsen terecht bij de Goese stads wachten, tel. 249849. Milieuvergunning Oranjeplaatweg 4a te 's-Heer Arendskerke Burgemeester en wethouders maken bekend dat vanaf vandaag ter inzage is gelegd het besluit op een aanvraag om milieuvergunning van McCain Foods Holland B.V, Oranjeplaatweg 4a te 's-Heer Arendsker ke. Het aardappelverwerkende bedrijf heeft een revisievergunning aangevraagd voor het veranderen van de inrichting voor het verwer ken van aardappelen en voor het in werking hebben van de gehele inrichting na die verandering. De veranderingen betreffen: uitbreiding met: 1een opslag van afvalstoffen; - een opslag van gasflessen; - een opslag en afleverpunt van dieselolie; - een extra (2e) container voor de opslag van droge snippers; - een 4e compressor, terwijl de 3 vergunde compressoren een ander vermogen hebben; 2. het vergroten van de opslag van ijzerchloride in een kunststoftank van 20 m3 naar 30 m3; 3. het terugbrengen van het aantal acculaders van 6 naar 5; 4. het gebruik van nieuwe producten t.b.v. het reinigen en ontvetten. Besluit Wij hebben -onder voorschriften ter bescherming van het milieu- deze vergunning verleend. De vergunning wijkt af van het ontwerp, zoals wij dat eerder ter inzage hebben gelegd. Inzage De vergunning, voorschriften en andere daarop betrekking hebbende gegevens liggen gedurende de bezwarentermijn ter inzage bij de afde ling Publiekszaken. Beroep Tot en met 12 september 2005 kan tegen deze beschikking beroep worden ingesteld door: - wie bedenkingen heeft ingebracht tegen het ontwerp-besluit; - belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat Meldingen Wet Milieubeheer (art. 8.40) Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende meldin gen zijn ontvangen op grond van het: Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer: Chinees-indisch restaurant "Hao Hao", De Spinne I 183 te Goes voor het oprichten en in werking hebben per I -10-2005 van een chinees-indisch restaurant op het adres De Spinne I I5 te Goes. Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer: Gemeente Goes, Oostsingel 2 te Goes voor het oprichten en in werking brengen van een energieopslagsysteem bij het Stadskantoor, M.A. de Ruijterlaan 2 te Goes; J. Harinck, Bredeweg 9 te Kloetinge voor het oprichten en in werking hebben van een 3000 liter propaantank; Pontes scholengemeenschap Het Goese Lyceum, Bergweg I4 te Goes voor het van toepassing worden van het Besluit voor een cv-installatie groter dan 130 kW. Besluit Woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer: Onderwijsgroep Edudelta voor het oprichten en in werking hebben medio 2006 van een school gelegen bestemmingsplan Stationspark 27 Goes. Inzage De meldingen liggen van 2 t/m I6 augustus 2005 ter inzage.Voor informatie over deze meldingen kunt u contact opnemen met de afdeling Milieu, tel. 249718. Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de ope ningstijden kunt u de aanvragen in komen zien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u een telefonische afspraak maken, tel. 249700. Noord Kraaijertsedijk 0 Gerbrandyhof 8 Amundsenweg 47, Goes, tel. 0113-219770 Di. t/m vr. geopend tot 17.30, zo. tot 17.00. Do. koopavond. burgemeester en wethouders.Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank.Voor informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bou wen, tel. 249709. Westhavendijk 38 Maandaanbieding augustus: Kipsate met groenten naar keuze en gebakken aardappelen 5,25 p.p. Vrijdag 5 augustus: Gebakken mosselen mosterdsaus met rauwkost en gebakken aardappelen. Pastaschotel met ham en kaassaus. Zaterdag 6 augustus: Fricandeau met bloemkool en gekookte aardappelen. Gevarieerde koude schotel. Zondag 7 augustus: HOLLANDSE POT GESLOTEN Maandag 8 augustus: Slavink met Chinese kool en gekookte aardappelen. Kip Kerrie met rijst en doperwten. Dinsdag 9 augustus: Varkenslapje met prei en gekookte aardappelen. Grillworst met satésaus gemengde groenten en gebakken aardappelen. Woensdag 10 augustus: Runderrollade met worsteltjes en gekookte aardappelen. Bamischotel met sate, ei, nam en atjar. Donderdag 11 augustus: Stroganoffgehakt met snijbonen en aardappelpuree. Stukjes kip pepersaus met komkommersalade en gebakken aardappelen. -jr- </e wonwSsK KeukfxzfiecKillst Op vrijdag 29 juli 2005 hield de politie in samenwerking met de stadswachten en de afdeling Stads beheer van de gemeente een fiets wrakkenactie. Op het Stationsplein, de Lijnbaan en bij stalling aan de zuidzijde van het station werden in totaal 106 fietswrakken verwijderd. De gemeente slaat de wrakken op en registreert ze. De politie contro leert of er sprake is van gestolen fietsen. Deze worden bij de recht- 29-07 Verleende bouw- en sloopvergunningen in de periode van 25-07 tlm 29-07 Binnen zes weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning of positieve reactie kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van Over leefbaarheid in wijken en dorpen to HDSI DEALER I I SUPPORT I bij de muziektent en een ringbank bij Dorpshuis Het Blokhuis te honoreren. Het gaat om een bedrag van 5.000,- te voldoen uit het dorpsbudget 2004 en 2005. Wilt u er als belanghebbende op reageren, dan kan dat binnen vier weken via telefoon 249871 of e-mail a.vander.wel@goes.nl. o «i

Bevelander | 2005 | | pagina 7