1 gemeente^3 O CS a f 600jaar L Openbare kennisgevingen i Opening Hoge Pad Waterplan Goes 2005 -2010 Uit de commissies Vergaderingen raadsfracties Notenwei in Hollandsche Hoeve Werkzaamheden Edison straat Geluidsschermen langs het spoor? Marconistraat heeft uitstraling Wat zijn de alternatieven? gekregen Inspraakbijeenkomst discussienota Oud-Sabbinge L sSSg™. De Bevelander BI woensdag I juni 2005 Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk r v 7 Woensdag 1 juni 2005 Sociale zaken en gemeentearchief gesloten AAi' c s r Openingstijden Gemeente Publiekszaken: Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. Activiteiten 600 jaar Goes I t/m 25 juni Expositie Goes En Passant Grote Kerk Museum 3 en 4 juni Binnenstad 4 juni Opening grote zomer- 8 juni Goes 600 Wieleropstapdagen Ontbijt op Grote Markt Commissie Middelen 26 mei 2005 18-05 Elvis Presleylaan I 19-05 Zuidvlietpolderweg I het plaatsen van een dakkapel 1.0E-2FÏ6 I'w*** De Edisonstraat heeft de laatste jaren een belangrijke functie gekre gen voor het inkomend verkeer van Goes via de in 2002 aangelegde Ringbaan-West. De Edisonstraat heeft tevens de functie van het bevoorraden van een aantal bedrij ven van de pas gereconstrueerde Marconistraat. De huidige fysieke situatie van de Edisonstraat is gezien de functie van de straat niet acceptabel. De ver keersveiligheid is door o.a. het slechte wegdek een probleem. De reconstructie van de Edison straat zal plaatsvinden in de periode van 6 juni 2005 tot en met 15 juli Op 30 mei is 13.00 uur het herstel van dit deel van het pad afgerond door het aanbrengen van de laatste schelpen. Dit vond plaats door wethouder M. L. 't Hart en de voorzitter van de Stichting Landschapsbeheer Zee land dhr. L. Coppoolse. Informatie: Ingenieursbureau, projectleider dhr. J.A. de Jonge, telefoon 24 97 60 Tijdens deze werkzaamheden zal er een geringe overlast zijn voor het verkeer. Het verkeer kan echter wel doorgang vinden. Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer: Aannemersbedrijf Rottier, Wissekerkseweg I in 's-Heer Arendskerke voor het van toepassing worden van dit Besluit op een werkplaats tbv een aannemersbedrijf. Inzage De meldingen liggen van I juni tot en met IS juni 2005 ter inzage. Voor meer informatie, telefoon 249718. Op donderdag I6 juni organiseert de gemeente een inspraakbijeen komst over de discussienota voor het bestemmingsplan 'bebouwde kom Oud-Sabbinge'. De bijeen komst is van 17.00 uur tot 18.00 uur op een nader te bepalen locatie, afhankelijk van het aantal aanmel dingen. De nota heeft op grond van de Inspraakverordening Goes van Meld u nu aan! Op zaterdag 2 juli is de Grote Markt één groot terras. Zo'n 1200 Goe- senaren ontbijten dan in de openlucht. Aan gezellige zestien-persoon- stafels wordt een smakelijk jubileumontbijt geserveerd. Wethouders, burgmeester en raadsleden brengen u deze dag het ontbijt, dat wordt mogelijk gemaakt door Jumbo Supermarkten en Van der Valk Hotel Goes. Ja, ik ontbijt graag mee op de Grote Markt op zaterdag 2 juli met personen Stuur de bon in een envelop naar: Gemeente Goes, t.a.v. Goes 600, antwoordnummer 52,4460 VB Goes. Een postzegel is niet nodig. Ik heb een voorkeur voor de sessie: Van 08.30 uur Vanaf 10.00 uur 24-05 Burg. Hackstraat 35 24-05 Dr.W.Dreeslaan 7 26-05 Noordeinde 8 De kantoren zijn geopend: maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur en dinsdag en woensdag I3.30 - 16.00 uur. Kijkdagen Historisch Museum De Bevelanden en tentoonstelling 600 jaar Goes Goes Promotie felicititeert Goes maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur; dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur en donderdag 17.00 - 20.00 uur. Diverse locaties in binnenstad Stadskantoor. Oostsingel 2 Postbus 21 18,4460 MC Goes Tel.: (0113) 249 600 Internet: www.goes.nl e-mail: stadskantoor@goes.nl Calamiteitentelefoon: (0113) 249 770 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 532 981 41 Aanmelden U kunt zich voor dit ontbijt aanmelden met bijgevoegde aanmeldings bon, via de website www.goes600.nl of door contact op te nemen met Marjanne Wondergem, telefoon 249954. Deelname is mogelijk vanaf 12 jaar. Per kaart kunt u maximaal vier deelnemers opgeven. Ook kunt u een voorkeur opgeven voor de eerste of tweede ontbijtronde.Aanmel den voor het openluchtontbijt is mogelijk tot woensdag 15 juni. Bij meer dan 1.200 aanmeldingen vindt er een loting plaats. Aanmeldingsbon openluchtontbijt Naam I Naam 2: Naam 3: Naam 4: Straat huisnummer: Postcode woonplaats: Telefoonnummer: E-mailadres: Vrijstellingsprocedure voor hondentrimsalon in woning Buys Ballotstraat 18 in Goes Er is een verzoek ingediend voor de vestiging van een kleine honden trimsalon in de woning Buys Ballotstraat 18 in Goes. Het verzoek is niet in overeenstemming met geldend bestemmingsplan "Schilders wijk", maar wel met de meest recente bestemmingsplanvoorschriften. Daarom zijn burgemeester en wethouders van plan vrijstelling te ver lenen. De aanvraag ligt vanaf 2 juni a.s. vier weken ter inzage. Gedu rende deze termijn kan iedereen hierover schriftelijk zijn/haar ziens wijzen kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. WET MILIEUBEHEER openbare kennisgeving melding (art.8.40) Burgemeester en wethouders maken bekend dat, in verband met het van toepassing worden van het genoemde Besluit, de volgende mel dingen zijn ontvangen: Besluit Horeca-, sport- en recreatie- inrichtingen milieubeheer: J.C. Snepvangers B.V. Weststraat 13, Burgh Haamstede voor het in gebruik nemen van een standplaats voor de verkoop van vis bij de Stenen Brug in Goes; Lunchroom "De Molen" Molendijk 8,Wolphaartsdijk voor het oprichten en in werking hebben van een lunchroom met daarnaast verkoop van brocante/antiek; Multicultureel centrum "De Mast", Rooseveltstede 6401, Goes voor het in werking hebben van een bestaand centrum. Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer: J.M. Overbeeke, Noorddijk 46,Wolphaartsdijk voor uitbreiding van een reeds bestaande inrichting. Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer: UWV, Piet heinstraat 7, Goes voor het intern verbouwen en het opnieuw in gebruik nemen van een reeds bestaand kantoorgebouw. Besluit voorzieningen en intallaties milieubeheer: KPN Business Center, Livingstoneweg I I, Goes voor het van toepassing worden van het Besluit voor een cv installatie groter dan 130 kW. Vanaf half 9 kunnen de eerste 600 personen aan tafel.Vanaf 10 uur kun nen de volgende groepen met 50 of 100 personen per kwartier aan tafel. Het openluchtontbijt duurt tot ongeveer 12 uur. 2005. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het verwijderen van de huidige bestrating en het aanbrengen van een asfaltverharding in de rijbaan. Tevens worden de hui dige parkeerstroken en voetpaden herbestraat. De werkzaamheden worden uitgevoerd in twee fases. Op donderdag 26 mei hield ProRail een informatieavond over de Plan- beschrijving Zeeuwse Lijn. Het meest in het oog lopende onder deel van het plan is het idee om langs het spoor schermen te zetten om geluidsoverlast tegen te gaan. Trillingshinder, de verkeersproble matiek bij overgangen en de risico's van het vervoer van gevaarlijke stof fen zijn ook onderwerpen waar in Ter inzage Met ingang van woensdag I juni tot donderdag 30 juni 2005 ligt het Waterplan 2005 - 2010 ter inzage en is te raadplegen op www.goes.nl/actu- eel. Tevens wordt er op maandag 13 juni a.s. van 18.00 uur tot 20.00 uur een Stadhuis, op de publieke tribune aan de grote Markt. Gedurende de ter mijn van de terinzageligging kan ieder een schriftelijk reageren op dit plan. meer parkeergelegenheid. Roest vrijstalen lichtmasten, afkomstiguit de heringerichte Korte Kerkstraat, en nieuw aangebracht groen com pleteren het beeld. Namens de ondernemers van de Marconistraat gaf de heer De Schip per aan dat de ondernemers blij zijn met de nieuwe uitstraling, zeker omdat die samenvalt met het binnenkort te vieren eerste lustrum van de woonboulevard. de ogen van -de gemeente wat aan gedaan moet worden. Daarom is de gemeente, in nauw overleg met de provincie Zeeland, momenteel bezig naar haalbare alternatieven te zoe ken. Die alternatieven wil de gemeente samen met de provincie graag aan u presenteren op: don derdag 9 juni, Theater de Mythe, aanvang 20.00 uur. Welkom! Rond Kloetinge liggen veel oude kerkenpaden. Een van de bekendste is wel het Hoge Pad, een wandelpad dat al in de middeleeuwen bestond. Het begon in de binnenstad van Goes en liep door tot in Kapelle en Wemeldinge, deels via oude dijktra- cés. Bij Kloetinge was het pad de laatste jaren echter in zo’n staat dat het niet meer goed begaanbaar was. Bovendien doorkruiste het tuinen en weilanden met paarden. Rondom het herstel van het pad is afgelopen tijd veel te doen geweest, i.v.m. de doorsnijding van de tuinen aan de Langeweide. Dit deel van het pad achter de woningen aan de Lange weide, wordt binnenkort hersteld. Vrijdag 27 mei overhandigde de Stich ting Maatschappelijke Belangen een notenwei aan de gemeente. In de Hol landsche Hoeve werden tien noten bomen geplant. Burgemeester Van der Zaag onthulde samen met Gerdien Porte, het jongste bestuurslid van de stichting, het bord waarop te lezen valt dat de notenwei geschonken is ter gelegenheid van het 425-jarige bestaan van de stichting. Voorzitter W. den Herder legde uit dat een notenwei traditioneel bij een hofstede hoort en dat die daarom bij de Hollandse Hoeve niet mocht ontbreken. De Kappen van bomen Het college van burgemeester en wethouders van Goes maakt bekend dat het kapvergunningen heeft verleend voor de volgende bomen: Kleine Wei 9 te Goes: 3 stuks conifeer en 2 stuks prunis En voor de volgende gemeentelijke bomen: Speeltuin Wolphaartsdijk: 2 sierkersen en 100m! bossage i.v.m. aanleg skate/ basketbalveld Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunningen op 31 mei kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. De werking van de kapvergunning wordt opgeschort totdat de bezwarentermijn is verstreken of als er bezwaar is ingesteld, tot op het bezwaar is beslist. Meer informatie: de heer T. Kapoen of de heer G. Goedege- buure, telefoon 249770. stichting Maatschappelijke Belangen vindt haar oorsprong in het Burgerlijk vestingsprogramma voor het primair Armbestuur, dat in 1964 ophield te bestaan bij de invoering van de Alge mene Bijstandwet. De stichting verpacht landerijen in Zuid-Beveland en heeft via de door haar opgerichte stichting tot behoud en ondersteuning Wethouder Linssen stelde de commissie op de hoogte van monumenten in Goes en heeft vele restauratieprojecten van monu mentale panden op haar naam staan, zoals in de Sint Jacobstraat, de 's-Heer Hendrikskinderenstraat, de Hout- loodsen, deVlasmarkt en het voorma lige gemeentehuis in Kloetinge. inloopavond georganiseerd in het Commissie Grondgebied 23 mei 2005 Wethouder Linssen praatte de commissie bij over enkele aspecten van het Masterplan Binnenstad. Instemming verkreeg het plan tot omvorming van de minicamping van de familie M.Janse tot een landschapscamping aan het Veerse Meer. De commissie ging akkoord met de ontwikkelingsschets voor het bedrijventerrein de Poel 3 en besprak het concept themarapport 'recreatie' van het Bestuurlijk Platform de Bevelanden. Instemming kreeg ook het concept waterplan. 4 juni (juni- juli-augustus) tentoontstelling 'HandelwandelGoes' Wijzigingen voorbehouden. Actuele informatie over alle evenementen is te vinden op www.goes600.nl. 24- 05 Lange Kerkstraat 2 25- 05 IGJ v. d. Boschstraat 19 het bouwen van een schuur 26- 05 Anthony Edenlaan 11 Kinderactiviteiten begeleidster bij wijkvereniging (231) Fiets4daagse (eind juli) zoekt nog steeds 6 vrijwilligers (242) Informatiestand bemannen tijdens rockfestival (250) Huisbezoek vrijwilliger voor ouderen of gehandicapten (246) Gezellige barmedewerk(st)ers lx per week (210) Ondersteuner in de catering bij activiteitencentrum (248) Voorrijder tandem voor visueel gehandicapte vrouw (249) Bankwerker/metaalbewerker voor Tweemastklipper (232) Boodschappeninkoper voor psychiatrische cliënten (207) Folklore dansvereniging zoekt muzikant en danslerares (256) Voor meer informatie en vacatures kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 14.00 uur bellen. Zelf in de vacaturebank een kijkje nemen kan elke dinsdag tussen 09.30 en 12.00 uur of op afspraak. Organisaties die een vrijwiliger zoeken, kunnen gratis een vacature plaatsen. Steunpunt Vrijwilligerswerk Goes, Zaagmolenstraat 3,4461 BK Goes.Telefoon 253171/253157, e-mail vrijwilligers@smwo.nl. Website: www.smwo.nl. Hiervoor wordt het terrein en de schuur achter de bestaande loods gebruikt. Kon. Maatschap De Wilhelminapolder, Meestoofweg 6 in Wilhelminadorp voor het veranderen van hun landbouwbedrijf. De verandering houdt in dat op de locatie Kooiweg 9 een hangar voor de opslag van hooi en stro wordt bijgebouwd en in gebruik genomen; de hooi- en stro-opslag op de hofstede Rotterdam (Krukweg) vervalt hierbij. De veranderingen zijn niet in overeenstemming met de voor het bedrijf verleende milieuvergunning van resp. 14 september 2000 en 15 augustus 1997. Echter in de stukken behorende bij de melding is naar ons oordeel voldoende aangetoond dat de veranderingen geen dan wel uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor het milieu en dat de milieuvergunning naar ons oordeel ook niet gewijzigd hoeft te worden. Bezwaarlberoep De stukken liggen tijdens bezwaar/beroepstermijn ter inzage. Belang hebbenden kunnen bezwaar en beroep instellen tot zes weken na de datum van publicatie. Gemotiveerd bezwaar moet worden gericht aan burgemeester en wethouders onder vermelding van “bezwaarschrift". Schorsing en/of voorlopige voorziening kan tegelijkertijd worden aan gevraagd bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrecht van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA s-Gravenhage. 29 december 2004 tot en met 27 januari 2005 ter inzage gelegen. Gedurende de termijn van terinza- gelegging zijn een vijftal inspraakre- acties ingediend. Mocht u interesse hebben voor deze bijeenkomst, dan kunt u zich tot woensdag 8 juni aan melden bij Marcella Veraart van de afdeling Stadsontwikkeling, telefoon 249854. Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling 24 mei 2005 De vergadering van de commissie Maatschappelijke Ontwikkeling stond in het teken van de voorbereiding van het wetsontwerp voor de Wet Maat schappelijke Ondersteuning (WMO). Inleiders van het ministerie van VWS, de thuiszorgorganisatie Allevo en het Klaverblad belichtten de consequen ties van de nieuwe wet uit hun gezichtshoek. De fracties reageren voor I oktober op een notitie met een aantal vraagstellingen. Een samenvattend overzicht van de fractiestandpunten wordt voor de commissievergadering van oktober op de agenda geplaatst om een kaderstellend voorstel voor de gemeenteraad te formuleren. De commissie stemde in met het Huis- en voorgezet onderwijs voor 2005. Ook werd akkoord gegaan met beschikbaarstelling van kredieten voor de tijdelijke huisvesting van het Willibrordcollege en de uitbreiding van de Ita- hakaschool. Daarnaast zal er naar worden gestreefd bij revitalisatie en nieuw bouw projecten af te koppelen en waar mogelijk verhard oppervlak van de riolering af te koppelen in bestaan de woonwijken. Ook zal er worden onderzocht hoe de waterkwaliteit verbeterd kan worden door beïnvloe ding van o.a. de vogel en visstand. Voorgesteld wordt om deze projec ten in de periode 2005 tot 2015, op basis van de in het plan voorgestelde prioriteit te realiseren. r Goes^^i 600 stadsrechten nieuws U bent van harte welkom bij de fractievergaderingen. Wilt u leden van de gemeenteraad spreken, dan kunt u voorafgaand aan of tijdens de fractiever gadering terecht. Dat kan gaan over allerlei onderwerpen die u wilt aankaarten bij de fracties. De fracties vergaderen volgende week. SGP/ChristenUnie maandag 6 juni De fractie van de SGP/ChristenUnie vergadert in de secretariskamer van het Stadhuis aan de Grote Markt. Van 19.45 uur tot 20.45 uur kunt u de fractievergadering bijwonen.Vanaf 20.45 uur is de vergadering besloten. CDA en GroenLinks dinsdag 7 juni De fractie van het CDA vergadert in het Stadhuis aan de Grote Markt. Het CDA vergadert in de burgemeesterskamer. De vergadering is openbaar en begint om 19.30 uur. De fractie Groen Links vergadert op dinsdag 7 juni om 20.00 uur in het huis van het Groen Links-raadslid Floor Köhlen, Wagner- laan 8 in Goes, telefoon 372788. De vergadering is openbaar. Laat even weten dat u komt, dan staat de koffie klaar. PvdA D66 en WD woensdag 8 juni De fracties van de PvdA D66 en deWD vergaderen in het Stadhuis aan de Grote Markt. De fractie van de PvdA vergadert vanaf 19.30 uur in de burgemeesterskamer. De vergadering is openbaar. De fractie van D66 ver gadert vanaf 19.30 uur in de publieke tribune. De vergadering is openbaar. Voor de agenda zie de internetsite www.d66goes.nl. De fractie van deWD vergadert in de secretariskamer. De vergadering is openbaar. Als u de frac tie wilt toespreken, neemt u dan eerst even contact op met een van de frac tieleden. Milieuvergunning perceel Noordeinde 8 in Kloetinge Burgemeester en wethouders maken hierbij bekend dat vanaf van daag ter inzage is gelegd het besluit op een aanvraag om milieuver gunning van J.D.Wagenaar, Noordeinde 8 in Kloetinge voor het oprichten en in werking hebben van een paardenhouderij op het adres Noordeinde 8 in Kloetinge. Besluit Wij hebben - onder voorschriften ter bescherming van het milieu - deze vergunning verleend. De vergunning wijkt niet af van het ont werp, zoals wij dat eerder ter inzage hebben gelegd. Inzage De vergunning, voorschriften en andere daarop betrekking hebbende gegevens liggen gedurende de bezwarentermijn ter inzage. Beroep Tot en met 14 juli 2005 kan tegen deze beschikking beroep worden ingesteld door belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest bedenkingen in te brengen. Een beroep schrift moet worden gericht aan de Raad van State, afdeling bestuurs rechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA s-Gravenhage. Wie beroep tegen de vergunning instelt, kan bij de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval wordt de ver gunning niet van kracht tot op dit op dit verzoek is beslist. Meer Informatie: telefoon, 249718. Melding verandering inrichting (art. 8.19 Wet milieubeheer) Op 19 mei 2005 ontvingen wij de volgende meldingen van DELTA Milieu Recycling B.V., locatie Houtkade 34 in Goes voor het veranderen van hun bedrijf voor opslag, overslag, recycling, be- en verwerkings van en handel in recyclebare afval stoffen. De verandering houdt in dat het perceel Houtkade 38 in gebruik wordt genomen voor materiaal van DELTA Infra B.V. Vrijdag 27 mei opende wethouder Linssen de heringerichte Marconi straat. In een Renault 4 uit de jaren vijftig reed hij door een lint, waar mee de straat geopend was. De Marconistraat heeft in de periode van oktober 2004 tot en met heden een metamorfose ondergaan. De riolering is gerenoveerd en de straat is heringericht. Motor- en fietsverkeer zijn gescheiden, er is eenrichtingsverkeer gekomen en Stichting Landschapsbeheer Zee land (SLZ) heeft in samenwerking met de gemeente dit voorjaar het deel van het Hoge Pad tussen het Noordeinde en de Langeweide en de naastliggende landschapselemen ten opgeknapt. Het pad loopt hier door enkele hollebollige weilanden met bomen, hagen en een drinkput. van de vorderingen van de nieuwbouw van het Stadskantoor. De oplevering is voor de bouw- vakvakantie. Ingebruikname vindt plaats in september. De commissie ging graag akkoord met de uitbreiding van het toezicht in de openbare ruimte door de stadswachten. Lovend was de commissie over het duidelijke bur- gerjaarverslag 2004 van de burgemeester. Directeur Luteijn van Delta NV gaf de commissie tekst en uitleg over het ontstaan en de oplossing van de problemen bij de facturering bij dit bedrijf. Het nieuwe Waterplan is een beleids visie voor de periode 2005 - 2010. De hoofddoelstelling van dit waterplan is te komen tot een duurzaam water systeem voor de toekomst in Goes waarin afgesproken functies vervuld kunnen worden. In het Waterplan wordt aandacht besteed aan het instandhouden van voldoende berging om wateroverlast vanuit oppervlakte water te voorkomen en het voldoen aan de eisen die gesteld worden aan water- en waterbodemkwaliteit. Daarnaast moeten er voldoende kan sen zijn voor watergebonden flora en fauna en moeten de watersystemen ook mogelijkheden bieden voor acti viteiten zoals spelevaren, schaatsen en hengelen. De visie is uitgewerkt in projecten, zo dient er o.a. voor 2015 éénentwintig hectare berging van water bij te komen. Potentiële locaties hiervoor zijn laag gelegen stukken in de Poel II, tegen Rijksweg A 58 aan en de omge ving van de nieuwe wijk Mannee. Verleende bouw- en sloopvergunningen in de periode van 23-05 tlm 27-05-2005 Binnen zes weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning of positieve reactie kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank. Informatie afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen, telefoon 249709. 23-05 Laagewei 2 23-05 Elvis Presleylaan het bouwen van een overdekt balkon het slopen van een transportleiding drinkwater het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de woning het gedeeltelijk herbouwen van stallen en opslag Ter inzage Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij Publiekszaken, tenzij het anders is aangegeven in de bekendmaking. Burgemeester en wethouders van Goes De afdeling Sociale Zaken is donderdag 2 juni a.s. op alle locaties geslo ten. Het gaat om de locaties stadskantoor, CWI en het Landbouwcen trum. Op vrijdag 10 juni a.s. is het gemeentearchief aan de Wijn gaardstraat gesloten. Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de openingstijden kunt u, de aanvragen in komen zien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u afspraak maken, telefoon 249700. 18-05 De Spinne I 150 het bouwen van een noodtrappen- huis het bouwen van een appartementen gebouw het bouwen van opslagloods en werktuigenberging 20-05 Opril Grote Markt 13 het aanbrengen van reclame 23-05 Bessestraat 8 het slopen van de fietsenstalling en buitenberging het vervangen van het zonnescherm A j X s 1 s 1 liiUÏ

Bevelander | 2005 | | pagina 7