1 gemeente^3O6S Tj Ui Q Z CINE CITY VLISSINGEN SCHUTTERSHOF MIDDELBURG PODIUM PODIUM ‘T BEEST GOES 600 jaar stadsrechten nieuws Lwijkelijkse Berichten Vergaderingen raadsfracties Uit de Commissies Nationaal referendum over het Europees grondwettelijk verdrag I juni 2005 Koninklijke Onderscheidingen Koninginnedag 2005 ^Openbare kennisgevingen 7 De Bevelander Woensdag 4 mei 2005 woensdag 4 mei 2005 Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk The Pacifier O Zaterdag- uur. Gemeentelijke diensten donderdag en vrijdag gesloten After The Sunset Dagelijks 19.15 uur. Be Cool Donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en woensdag 13.30 uur. Zaterdagnacht 24.00 uur. Hitch Donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag, dinsdag en woensdag, 21.30 uur. Alex 'Hitch' Hitchens (Will Smith) is een legendarische 'da te dokter' in New York die de meest onmogelijke mensen aan Ray Dinsdag 13.45 uur. In Ray wordt voor het eerst het echte verhaal verteld van de uniek Amerikaanse artiest Ray Charles. Invisible Zaterdag 14.00 uur. Woensdag 20.00 uur. Invisible schetst vijf portretten van mensen die illegaal in Eu ropa verblijven, mensen die blijven hopen op geluk, maar Marokko Swingt Vrijdag 20.30 uur. In deze swingende fdm schuren Marokko en Nederland op posi tieve wijze tegen elkaar aan. Turtles Can Fly Dinsdag en woensdag 20.30 uur. Hoe houden kinderen zich staande onder de meest deer niswekkende omstandighe den? Mooi, indrukwekkend verhaal van de maker van 'Een Tijd van Dronken Paarden'. DONDERDAG Vlissingen, De Golfbaan, dansavond met René van 't Zelfde band, 20.00 uur. VRIJDAG Vlissingen, St. Jacobskerk, Kunstbende, ballet, theater, ZONDAG Veere, Grote Kerk, Geoffrey Madge en Daan Vanderwaï- le, pianoduo, 15.30 uur. DINSDAG Middelburg, Stadsschouw burg, Neske Beks en Dames voor na vieren, dubbelcaba- ret in het Vlaams, 20.00 uur. Son Of The Mask Dagelijks 17.00 uur. Zondag ook om 11.00 uur. Het legendarische Masker van Loki komt, in deze superkomische familie film, nu op miraculeuze wijze in handen van een klein kind te recht. Hotel Rwanda Dagelijks 16.15, 19.30 uur. Vertelt het indrukwekkende, waargebeurde verhaal van een gewone man die de moed, kracht en het vermogen had om zijn eigen leven op het spel te zetten om tal van onschuldige mensen te kunnen redden. Boogeyman Dagelijks 22.00 uur. nacht 24.00 uur. In deze horror, thriller wordt Tim achterna gezeten door een angst aanjagend verleden, dat te ma ken heeft met het monster uit de slaapkamerkast: de Boogeyman. White Noise Dagelijks 22.00 uur. Zaterdag nacht 24.00 uur. Jonathan River maakt kennis met het Electronic Voice Pheno menon, een medium waarbij do den via radio en video appara tuur communiceren met de le venden. Lepel O Donderdag, vrijdag, woensdag 14.00 uur. Het negenjarige jongetje Lepel ontvlucht zijn gemene oma Koppenol en probeert samen met het stoere meisje Pleun, zijn op mysterieuze wijze, ver dwenen ouders terug te vinden. die zich moeten schikken in hun hartverscheurende lot. Dagelijks 13.45, 16.15, 19.00, 21.45 uur. Zaterdagnacht 24.00 uur. Zondag ook om 11.00 uur. Actiefilm over xXx agent, Dari us Stone, die een aanslag op een internationale meeting van wereldleiders moet voorkomen. Moviezone Zatoichi Donderdag, 20.00 uur. Takeshi Kitano geeft uiteraard weer een heel eigen draai aan één van de populairste perso nages uit de Japanse histori sche film: de figuur van de blinde zwaardvechter Zatoi chi. G°es goo Komedie, over een maffiose filmbaas die het in de muziekin dustrie gaat proberen. Robots O Nederlands versie Dagelijks 14.00, 16.15 Zondag ook om 11.00 uur. Het verhaal neemt je mee op reis naar de spectaculaire wereld van de robots. Familie- komedie. WOENSDAG Veere, Grote Kerk, Ensemble Kiang, concert, 16.30-17.20 uur. Veere, Grote Kerk, Sytse Buwalda, counter te nor, Davis van Ooijen, luitist en Vaughan Schlepp, toetse nist, 17.45-19.00 uur. Middelburg, café Desafinado, Shannon Lyon en Bart Jan Baartmans, blues, 21.00 uur. Goes, Heart Break café, voorronde The Clash of de Cover Bands, 21.00 uur. Première Kmgdom Of Heaven Dagelijks 14.00, 18.45, 22.00 uur. Zondag ook om 11.00 uur. Zaterdagnacht 24.00 uur. Een monumentaal epos over verdraagzaamheid, eer en hu maniteit tijdens de kruistochten. Romantische actiefilm. Een gewelddadige film over de meesterdief Burdett, de opper machtige gangsterbaas Henri Mooré, agente Sophie en een superdiamant. The Interpreter Dagelijks 13.45, 18.45, 21.30 uur. Zondag ook om 11.00 uur. Het gevaar van een grote moordaanslag op Amerikaanse bodem groeit. Silvia en Tobin moeten snel te werk gaan om een angstaanjagende internatio nale crisis te voorkomen. Poeh's Lollifanten Film O Nederlandse versie Dagelijks 13.30, 15.15, 17.00 uur. Zondag ook om 11.00 uur. Animatiefilm over Winnie de Poeh en zijn vrienden. XXX 2: The Next Level -V Voorpremière Sneak Preview Maandag 22.00 uur. Verrassingsfilm voor de liefheb ber. ZATERDAG Vlissingen, St. Jacobskerk, Zeeuws Mannen Ensemble, muziek, 20.00 uur. Vlissin gen, Arsenaaltheater, Cuby Blizzards, blues, 20.15 uur. Veere, Grote Kerk, Francis B. Quartet m.m.v. Gerard Bouwhuis, piano en Dies le Due, saxofoon, 15.30 uur. Wissenkerke, Onder de Toren, eenakterfestival, 20.00 uur. Goes, 't Beest, Horror Scope Tour 2005, 20.30 uur. WOENSDAG Goes, De Mythe, Eric van Sauers, 'Eric van Sauers liegt', cabaret, 20.00 uur. Vlissingen, café Popeye, Co pycat, 22.30 uur. Middel burg, café Desafinado, Jazz Sessie Band, 21.00 uur. Un Long Dimanche de Fian^ames Vrijdag 22.00 uur. Zondag 14.00 uur. Maandag 20.00 uur. Met Audrey Tautou (Amélie) als Mathilde, die niet gelooft dat haar geliefde Manech is ge sneuveld in de Eerste Wereld oorlog en een speurtocht naar hem begint. Turtles Can Fly Vrijdag 19.30 uur Zondag en dinsdag 20.00 uur. Hoe houden kinderen zich staande onder de meest deernis wekkende omstandigheden? Mooi, indrukwekkend verhaal van de maker van 'Een Tijd van Dronken Paarden'. Dagelijks 13.45, 16.15, 19.15, 21.45 uur. Zaterdagnacht 24.00 uur. Zondag ook om 11.00 uur. Een gewelddadig verhaal over marinier Shane Wolfe, die de opdracht krijgt om te babysitten op vijf kinderen van een ver moorde wetenschapper. Marokko Swingt Zaterdag 19.30 uur. Een swingende documentaire waarin Marokko en Nederland op positieve wijze tegen elkaar aan schuren. 13.00 uur. Wemeldinge, PKN Kerk, Zeeuws Mannen Ensemble, bevrijdingscon cert, 20.00 uur. elkaar weet te koppelen. Wan neer hij zelf de mooie Sara leert kennen blijkt het toch moeilij- ker om de kneepjes van het vak op haar toe te passen. Miss Congeniality: Armed And Fabulous «C Donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag, maandag, woensdag 16.15, 19.30 uur. Dinsdag 16.45, 19.30 uur. Actiefilm, met in de hoofdrol de beeldschone Gracie Hart, die werkt als undercover agent bij de FBI. Openingstijden Gemeente Publiekszaken: Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. Activiteiten 600 jaar Goes 5 mei 6 mei 27-04 Deltastraat I I 27-04 Deltastraat I5A Burgemeester en wethouders van Goes A A I Grote Markt, 10.00-16.00 uur maandag t/m vrijdag 09,00 - 12.30 uur; dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur en donderdag 17.00 - 20.00 uur. Ter gelegenheid van Koninginnedag 2005 heeft burgemeester drs. D.J. van der Zaag op vrijdag 29 april 2005 aan vijf inwoners van de gemeente Goes een Koninklijke Onderscheiding uit gereikt. De heer B. Weststrate, de heer A.B. de Bruine, de heer G.l. van Velzen en de heer A. Heijens ontvin gen de onderscheiding in de trouw zaal van het Stadhuis aan de Grote Markt in Goes. Mevrouw J.E.Verwei- Nagelkerke ontving de onderschei ding in het "Arendhuis" te 's-Heer Arendskerke. Zij werden allen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Internet' www.goes.nl e-mail: stadskantoor@goes.nl Groene aan de Anjelierenstraat. In beslotenheid beraadslaagde de com missie verder over de aanpak van het te ontwikkelen havengebied Goes. De fracties van de VVD en GroenLinks vergaderen volgende week niet.Als bekend is wanneer deze vergaderingen worden gehouden, wordt dat bekend gemaakt in "Info Goes". Voorjaarsmarkt, bloemen, tuin, streekproducten, folklore Bevrijdingsfeest, aankomst estafettelopers met bevrijdingsvuur Grote Markt, I 1.00 uur Museum Stoomtrein Goes-Borsele, 10.00-18.00 uur Op woensdag I juni 2005 zal in Nederland een raadplegend refe rendum worden gehouden over het Europees grondwettelijk verdrag. Burgers die gaan stemmen moeten de volgende vraag beantwoorden: Bent u voor of tegen instemming door Nederland met het Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa? U kunt op die dag vóór of tegen het Verdrag stemmen. U mag ook blanco stemmen. Meer informatie over het referen dum is te vinden op www.referen- dumeuropesegrondwet.nl Voorwaarden om te stemmen Op 19 april 2005 moet u in het bezit zijn van de Nederlandse natio naliteit; Op de dag van de stemming (I juni 2005) moet u 18 jaar of ouder zijn. 27-04 TeWerfstraat 10 27- 04 Beethovenlaan I I 28- 04 A.van Burenlaan I De kantoren zijn geopend: maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur en dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur. het uitbreiden van de woning het bouwen van een serre het uitbreiden van de woning het verwijderen van asbesthoudende dakplaten het verwijderen van asbesthoudende dakplaten het verwijderen van asbesthoudende dakplaten het aanbrengen van gevelisolatie aan Donderdag 5 mei en vrijdag 6 mei zijn, in verband met Hemelvaarts- dag/Bevrijdingsdag, alle gemeentelijke diensten gesloten.Voor spoedge vallen kunt u contact opnemen met tel 06 - 53298141. Kinderactiviteiten begeleidster bij wijkvereniging (231) Fietsvierdaagse (eind juli) zoekt 6 vrijwilligers om verst.gehandicapte bewoners te begeleiden tijdens deze fietstochten (242) Informatiestand bemannen tijdens rockfestival (250) Huisbezoek vrijwilliger voor ouderen of gehandicapten (246) Gezellige barmedewerk(st)ers lx per week (210) Ondersteuner in de catering bij activiteitencentrum (248) Voorrijder tandem voor visueel gehandicapte vrouw (249) Fruit en bloemenverzorging(z.g. gastendienst) bij revalidatiecentrum (237) Ragnarock festival medewerkers allerlei werkzaamheden (250) Tuinman om bij ouderen te helpen (199) Voor meer informatie en vacatures kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 14.00 uur bellen. Zelf in de vacaturebank een kijkje nemen kan elke dinsdag tussen 09.30 en 12.00 uur of op afspraak. Organisaties die een vrijwiliger zoeken, kunnen gratis een vacature plaatsen. Steunpunt Vrijwilligerswerk Goes, Zaagmolenstraat 3,4461 BK Goes.Telefoon 253171/253 157, e-mail vrijwilligers@smwo.nl.Website: www.smwo.nl. Stadskantoor, Oostsingel 2 Postbus 2118,4460 MC Goes Tel.: (0113) 249 600 Calamiteitentelefoon: (0113) 249 770 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 532 981 41 Vrijstellingsprocedures Burgemeester en wethouders zijn van plan door een vrijstellingspro- cedure medewerking te verlenen aan de volgende (bouw)aanvragen. Daartoe liggen de aanvragen vanaf 9 mei 2005 vier weken (tenzij anders vermeld) ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk zijn/haar zienswijzen kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Westhavendijk 38 te Wilhelminadorp Er is een bouwaanvraag ingediend voor een garage/berging op het achtererf van Westhavendijk 38 te Wilhelminadorp. De bouwaanvraag is niet in overeenstemming met de volkstuinbestemming uit bestem mingsplan Wilhelminadorp 1963, maar wel acceptabel in verband met de huidige situatie. Schubertlaan 15 te Goes Er is een bouwaanvraag ingediend voor uitbreiding van de woning Schubertlaan 15 te Goes. Vanwege het ontbreken van een bestemmingsplan voor Overzuid wil len burgemeester en wethouders medewerking verlenen. Kon. Wilhelminastraat 38 te Kloetinge Er is een bouwaanvraag ingediend voor het geheel vernieuwen van een garage op een perceel achter de woning Kon.Wilhelminastraat 38 te Kloetinge. De bouwaanvraag is niet in overeenstemming met geldend plan Bebouwde Kom Kloetinge, herz. 1971, maar gelet op de huidige situa tie wel planologisch acceptabel. Schubertlaan 37 en 39 te Goes Er zijn bouwaanvragen ingediend voor het bouwen van een verdie- Bewonersavond in Goes-Zuid Samen met Wijkbelangen Goes- Zuid organiseert de gemeente op maandag 9 mei om 19.30 uur een avond voor alle inwoners van Goes-Zuid. De bijeenkomst wordt gehouden in buurthuis De Pit, Appelstraat 2A in Goes. Het thema van de avond is (Blijven) wonen in Goes-Zuid. Dit thema wordt inge leid door wethouder Thijs 't Hart die informatie geeft over de ont- U kunt niet in uw eigen stembu reau stemmen? Als u niet bij uw eigen stembureau kunt stemmen, kunt u bij uw gemeente een kiezerspas aanvra gen. Hiermee kunt u stemmen bij een stembureau naar keuze in heel Nederland. Voor het aanvragen van de kiezerspas bij de afdeling Wijzigingen voorbehouden. Actuele informatie over alle evenementen is te vinden op www.goes600.nl. 5 t/m 8 mei Tentoonstelling 'Sporen in Goes' Ter inzage Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij Publiekszaken, tenzij het anders is aangegeven in de bekendmaking. wikkelingen op het gebied van wonen in Goes-Zuid. Maarten Sas, de directeur van de RWS legt uit wat de visie van de RWS op Goes- Zuid is. Vervolgens is er gelegen heid te discussiëren over het thema van de avond.Tot slot brengt wethouder Dorith van Ewijk diver se onderwerpen ter sprake zoals besteding van het wijkbudget en sport in de wijk. Laat horen wat u vindt van het wonen in Goes-Zuid! Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling 26 april 2005 Directeur A. Leenhouts van het Rein- tegratiebedrijf R.M.Z. (voorheen de Betho) gaf een uitgebreide toelichting op de nieuwe ontwikkelingen bij de sociale werkvoorziening. De commis sie nam met veel belangstelling kennis van deze uiteenzetting. Een vertegenwoordiging van de Ithaka- school voor speciaal onderwijs maakte gebruik van de mogelijkheid in te spre ken om de belangen van de school te bepleiten. Uitvoerig stond de commis sie stil bij het beleidsplan Sociale Zaken voor 2OO5.Tal van vragen werden door wethouder 't Hart en zijn ambtelijke adviseurs toegelicht. De commissie nam - zij het met tegenzin - er genoe gen mee dat de doordecentralisatie van de huisvesting onderwijs pas in het najaar 2005 aan de gemeenteraad kan worden voorgelegd. Tenslotte nam de commissie met belangstelling kennis van de door wet houder Linssen met alle besturen van bewonersorganisaties gevoerde evalu atiegesprekken over de samenwerking tussen wijken/kernen en gemeente. Oproepkaart De oproepkaart wordt u door de gemeente toegezonden. Heeft u op 18 mei nog geen oproepkaart ont vangen dan kunt u contact opne men met de afdeling Publiekszaken, telefoon 249600. Indien u de oproepkaart kwijt bent, kunt u zich op de dag van de stemming met een geldig legitimatiebewijs (reisdocu ment of rijbewijs) melden bij het stembureau van het stemdistrict waar u normaal uw stem zou moe ten uitbrengen. Hier wordt een duplicaat oproepkaart gemaakt. Commissie Grondgebied 25 april 2005 De commissie bracht 's middags, voorafgaand aan de commissieverga dering, een bezoek aan het bedrijf Bison International en stelde zich op de hoogte van de ontwikkelingen. Daarna volgde een bespreking met het Ondernemers Contact Goes (OCG) over o.a. de verkeersknelpun ten bij en de ontsluiting van de bedrij venterreinen, de revitalisering van de oudere bedrijventerreinen zoals de Poel 3 en de regiovisie voor de werk gelegenheid op de Bevelanden. De commissie ging graag akkoord met het Groenbeheerplan voor 2005- 2012 en nam kennis van de voortgang van de woningbouw tot en met het I e kwartaal 2005. Positief adviseerde de commissie over het voorberei- dingskrediet voor het herstructure ren van de Spaakstede. Uitvoerig stond de commissie stil bij de bouw- grondexploitatie over 2004. Tevens verleende de commissie haar goed keuring aan de exploitatieopzet voor de kavel van de voormalige Prinses Beatrixschool aan de Beukenstraat. Hierop zal een woningbouwplan met luxe woningen verrijzen.Tenslotte liet de commissie zich informeren over de stand van zaken en ontwikkeling van de invulling van de locatie De U bent niet in de gelegenheid om te gaan stemmen? Wanneer u niet in gelegenheid bent te gaan stemmen, kunt u een ande re kiezer voor u laten stemmen. Dit heet ‘stemmen bij volmacht'. Dat kan op twee manieren: a. overdracht van de oproepkaart U (de volmachtgever) moet dan op de achterzijde van uw oproepkaart invullen wie (de gemachtigde) voor u gaat stemmen. U en de gemachtigde moeten deze verkla ring ondertekenen. Deze manier kan echter alleen als degene die voor u gaat stemmen is gere gistreerd in hetzelfde stemdistrict en beide stemmen tegelijkertijd uit brengen. De gemachtigde mag voor maximaal twee anderen stemmen. b. schriftelijk verzoek om bij vol macht te stemmen. U kunt iemand die niet in hetzelfde stemdistrict woont, aanwijzen om voor u te gaan stemmen. Deze aan vraag moet schriftelijk gebeuren. Daarvoor moet u een formulier invullen dat u kunt afhalen bij de afdeling Publiekszaken of downloa den op www.goes.nl. Het schriftelijk verzoek moet uiterlijk 18 mei 2005 zijn ontvangen. De kiezer die voor u gaat stemmen ontvangt een vol- machtbewijs. Uw oproepkaart is dan niet meer geldig en mag dus zelf niet meer gaan stemmen. Een een maal gegeven volmacht kunt u niet intrekken. Degene die voor u gaat stemmen, moet dit doen tegelijk met het uitbrengen van de eigen stem. Over leefbaarheid in wijken en dorpen Huy Thach Nguyen Robert Schumanlaan Goes, voor het ingebruik nemen van een standplaats voor de verkoop van Vietnamese snacks op het parkeerterrein bij de Jumbo supermarkt aan de Marconistraat te Goes. LTruong M. de Grootstraat Goes, voor het ingebruik nemen van een standplaats voor de verkoop van snacks op het Molenplein te Goes. Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer: Allévo Hollandiaplein I Goes, voor het van toepassing worden van het Besluit op een reeds bestaande inrichting. Inzage De meldingen liggen van 4 mei 2005 tot en met 18 mei 2005 ter inzage. Meer informatie: telefoon 249718. Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de openingstijden kunt u, de aanvragen in komen zien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u een telefonische afspraak maken 249700. 14-04 De Spinne 1101 het uitbreiden van de winkel 21-04 Burg. Hackstraat 35 het uitbreiden van de woning 25-04 J. van Beierenstraat 39 het bouwen van een tuinkamer Verleende bouw- en sloopvergunningen en afgegeven positieve reacties tot bouwvoornemen in de periode van 25-4 t/m 28-4-2005 Binnen zes weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning of positieve reactie kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank. Voor informatie kunt Publiekszaken moet u een geldig legitimatiebewijs (paspoort, identi teitskaart of rijbewijs) én uw oproepkaart meenemen. Op de achterkant van uw oproepkaart wordt aangetekend dat deze geldt als kiezerspas. u contact opnemen met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bou wen 249709. 25-04 Middelmeet 65 25-04 Parallelweg I 27-04 Burg. Hackstraat 25 27-04 Deltastraat 9 U bent van harte welkom bij de fractievergaderingen. Wilt u leden van de gemeenteraad spreken, dan kunt u voorafgaand aan of tijdens de fractiever gadering terecht. Dat kan gaan over allerlei onderwerpen die u wilt aan kaarten bij de fracties. De fracties vergaderen volgende week. CDA en SGP/Christenünie Op dinsdag 10 mei vergaderen de fracties van het CDA en de SGP/Chris- tenUnie in het Stadhuis aan de Grote Markt. Het CDA vergadert in de bur gemeesterskamer. De vergadering is openbaar en begint om 19.30 uur. De fractie van de SGP/Christen Unie vergadert in de secretariskamer. Van 19.45 uur tot 20.45 uur kunt u de fractievergadering bijwonen.Vanaf 20.45 uur is de vergadering besloten. PvdA en D66 Op woensdag I I mei vergaderen de fracties van de PvdA en D66 en in het Stadhuis aan de Grote Markt. De fractie van de PvdA vergadert vanaf 19.30 uur in de burgemeesterskamer. De vergadering is openbaar. De fractie van D66 vergadert vanaf 19.30 uur in de publieke tribune. De vergadering is openbaar.Voor de agenda zie de internetsite www.d66goes.nl. ping op de woningen Schubertlaan 37 en 39 te Goes.Vanwege het ontbreken van een bestemmingsplan voor Overzuid willen burge meester en wethouders medewerking verlenen. Acht woningen in uitbreidingsplan Kattendijke Er is een bouwaanvraag ingediend voor acht woningen in uitbrei dingsplan Striephoekstraat-West te Kattendijke. De aanvraag is in overeenstemming met het voorontwerp-bestemmingsplan Kattendij ke, gedeelte Striephoekstraat-West, dat echter nog geen rechtskracht heeft. Jacoba van Beierenstraat 35 te 's-Heer Hendrikskinderen Er is een bouwaanvraag ingediend voor een carport voor de garage van de woning Jacoba van Beierenstraat 35 te 's-Heer Hendrikskinde ren. De bouwaanvraag is niet geheel in overeenstemming met bestemmingsplan 's-Heer Hendrikskinderen, maar is wel mogelijk met een vrijstelling uit dat plan. Vliedbergstraat 26 te Wolphaartsdijk Er is een bouwaanvraag ingediend voor uitbreiding van de bijkeuken op het perceel Vliedbergstraat 26 te Wolphaartsdijk. De bouwaan vraag is niet geheel in overeenstemming met geldend plan Wolp haartsdijk, maar wel met de tegenwoordig gangbare perceelsbebou- wingsvoorschriften. WET MILIEUBEHEER openbare kennisgeving melding (art.8.40) Burgemeester en wethouders maken bekend dat, in verband met het van toepassing worden van het genoemde Besluit, de volgende mel dingen zijn ontvangen: Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer: Firma De Bruine Stanleyweg 9a te Goes, voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de opslag van groente en fruit alsmede het stallen van vervoermiddelen. Besluit Horeca-, sport- en recreatie- inrichtingen milieubeheer: «te ij— 27-04 Frambozestraat 12 t/m 22, 34 t/m 62, 69 woningen Meloenstraat I t/m 16, Notestraat I t/m 19, Perzikstraat I t/m 17, Pruimestraat 2 t/m 10, 17 t/m 21 en Wilgenstraat I t/m 9 27-04 Houtkade 46 het plaatsen van een kantoorunit 27-04 Landweg I I het bouwen van een carport 27-04 M.D.de Grootstraat 17 het verwijderen van een asbesthoudende schutting het bouwen van een berging het uitbreiden van de hal het uitbreiden van de woning o

Bevelander | 2005 | | pagina 7