.--JÊ m si gemeenteOeS ïi- f 600jaar onze zorg L Openbore kennisgevingen W stadsrechten nieuws woensdag 27 april 2005 Werkzaamheden Marconistraat Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk 'I 0p Moederdag een roos cadeau voor moeders! IDÉÉ ANDRÉ DS Aziatisch Restaurant GRIEKS AFHAALCENTRUM 1 Instructie Verantwoord Alcoholgebruik voor sportverenigingen Duizendste bezoeker Goes 600 Gemeentearchief Goes zijn wij geopend op KONINGINNEDAG en MOEDERDAG LENTE AKTIE Goes 600 Bevrijdingsestafette 5 mei UW pasSie - t Griekse Hoekje Uit de gemeenteraad van 21 april Nationale Herdenking 'Wl De Bevelander Woensdag 27 april 2005 Openingstijden Gemeente Publiekszaken: Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. Van links naar rechts: Bram Priem, Edwin Coomans en Bobby van Kookhuizen. Activiteiten 600 jaar Goes 15-04 Deltastraat 9 9-04 Papeweg 7 15-04 Deltastraat 11 19-04 Papeweg 9A I5-04 Deltastraat 15A 19-04 Wilsonstraat 40 17 mei Burgemeester en wethouders van Goes a GEOPEND IEDERE DAG VANAF 4 BROODIES - MAAL TIJDEN - DEUCA TESSEN - WUNEN Pita Giro; 4,00 7 De kantoren zijn geopend: maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur en dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur. Deze week vinden voorbereidende werkzaamheden plaats voor het aanbrengen van de asfaltdeklaag in de Marconistraat. De asfalterings- werkzaamheden en het aanbrengen van de drempelelementen worden uitgevoerd in de nacht van maandag 2 mei en dinsdag 3 mei, van 20.00 uur t/m 5:30 uur. In deze nacht wordt de Marconi straat volledig afgesloten voor alle verkeer, ook voor fietsers. De Mar conistraat wordt afgesloten vanaf de rotonde Lorentzstraat/Ringbaan- West tot het kruispunt Marconi- straat-W. Barentszstraat. Verkeer Geen weekmarkt op Koninginnedag De weekmarkt op zaterdag 30 april 2005 gaat in verband met de vie ring van Koninginnedag niet door. Internet: www.goes.nl e-mail: stadskantoor@goes.nl Op vrijdag 6 mei (na Hemelvaartsdag) hebben wij zondagsdienst. De praktijk is dan gesloten. Ook de apotheek. Haal uw medicijnen op tijd. Namens de huisartsen Binnekamp, Harten, Harten-Heilig, Wolbers en Aarnoutse. Elke maand vindt u op deze pagina een greep uit de besluiten van de gemeenteraad.Tijdens het vragenuur tje voor de gemeenteraad stelde de heer De Kaart (PvdA) vragen over de salarissen en bonussen bij Delta N.V. Het toekennen van een bonus staat het gemeentebestuur zeer tegen omdat de bedrijfsvoering op hinder lijke wijze tekort schiet De gemeen teraad vond de brief die het college 29 april Avond van 't Kloppend Hart, Goese muzikanten 30 april Koninginnedag, Festiviteiten in teken Goes 600 Gemeentelijke diensten donderdag en vrijdag gesloten Donderdag 5 mei en vrijdag 6 mei zijn, in verband met Hemelvaarts- dag/Bevrijdingsdag, alle gemeentelijke diensten gesloten. Kappen van bomen Burgemeester en wethouders maken bekend dat het kapvergunnin- gen heeft verleend voor de volgende bomen: Robert Schumanlaan 52 te Goes: I kronkelwilg en voor de volgende gemeentelijke bomen: Stationspark te Goes: 19 populieren (voormalige veilinghallen) Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunningen op 26 april kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. De werking van de kapvergunning wordt opgeschort totdat de bezwarentermijn is verstreken of als er bezwaar is ingesteld, tot op het bezwaar is beslist. Informatie: de heer T. Kapoen of de heer G. Goedegebuure, telefoon 249770. 04-04 Mosselbank 21 04-04 Westhavendijk 38 07-04 Langeweg 6 het plaatsen van hardstenen palen tb.v. entree het uitbreiden van de woning het bouwen van een garage/berging het uitbreiden van de woning Café Baarends 20.00 uur Rondom de Stenen Brug 11.00 - 17.00 uur Uw bestelling vanaf 15,00 kunnen wij ook thuisbezorgen. V.a. 15 personen kunnen wij ook een lopend buffet verzorgen bij u thuis of op de zaak. Vraag ook naar onze Thaise en Chinese affiaalmenu’s. Openingstijden: ma. t/m do. 16.00 - 21.00 uur vr. t/m zo. 12.00 - 22.00 uur 15-04 Columbusweg 16 15- 04 Columbusweg 18 16- 04 Landweg 11 18-04 Vogelzangsweg 32 Vanaf 18.00 uur tot 20.02 uur wordt van alle openbare gebouwen de vlag halfstok gehangen. Particulieren wordt verzocht de vlag eveneens halfstok te hangen. Vanaf 19.55 uur luiden in de hele gemeente de kerkklokken, terwijl van 20.00 uur tot 20.02 uur stilte wordt gehouden. Burgemeester drs. D.J. van der Zaag is met ingang van I mei opnieuw benoemd voor een periode van zes jaar tot burgemeester van Goes De beëdiging vond plaats op 8 april jl„ Ter inzage Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij Publiekszaken, tenzij het anders is aangegeven in de bekendmaking. 21-04 Boomdijk 13 21-04 Veerweg 2 19-04 Nieuwe Rijksweg 28A 19-04 Oranjeplaatweg 4A Restauratiebedrijf IDÉÉ ANDRÉ DS organiseert in samenwerking met Partycentrum “de Merelhoeve” te Nieuw en St. Joosland (Zeeland) op zondag 1 mei vanaf 10.00 uur - 16.00 uur een grootscheepse verkoop van diverse gebruikte én nieuwe onderdelen van en voor franse klassiekers. Vast vindt u ook het onderdeel waar u al zo lang naar op zoek was I Zeker Citroen ID/DS-onderdelen zullen sterk vertegenwoordigd zijn. Op een groot parkeerterrein worden kramen en stands geplaatst. Onder het genot van een hapje en een drankje wordt dit een waar festijn I! Entree 2,- pp incl. consumptie! maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur; dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur en donderdag I7.00 - 20.00 uur. Wanneer barvrijwilligers van een vereniging de instructieavond op 24 mei a.s. niet kunnen bijwonen, kun nen zij, eveneens kosteloos, de instructieavond van de gemeente Borsele (op maandag 23 mei in het gemeentehuis in Heinkenszand) of de gemeenten Kapelle en Reimers- waal (op woensdag 25 mei a.s. in het dorpshuis Kaj Munk in Hansweert) bijwonen. Stadskantoor. Oostsingel 2 Postbus 2I 18,4460 MC Goes Tel.: (0113) 249 600 Spoedgevallen op 6 mei kunnen naar de praktijk van Harten-Heilig, Clara’s Pad 12 te Heinkenszand. Tel. 561234, noodtel. 563571 s-Gravenstraat 3 s-Gravenpolder Tel. 0113-313266 www.paradiisvoqel.info De Nationale Herdenking wordt gehouden op woensdag 4 mei 2005. Restauratiebedrijf Oude Rijksweg 27 4339 BA Nw. en St. Joosland Tel. 0031(0)118-602534 Fax. 0031(0)118-604806 Zie ook: www.idee-andre-ds.com 12:OO - 22:00 UUR Calamiteitentelefoon: (0113) 249 770 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 532 981 41 Rong Hw Feng (fiTpofodij/vogel Toepassing van Wet geluidhinder voor bouwen van geluidsbelaste woningen in plan Bleekveld Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij van plan zijn Gedeputeerde Staten van Zeeland te verzoeken om een hogere geluidbelasting toe te staan dan de voorkeurgrenswaarde. Zo wordt het mogelijk een zestal geluidsbelaste woningen te bouwen, die deel uitmaken van het plan "Bleekveld". De procedure daarvoor is omschreven in artikel 12 van het "Besluit grenswaarden binnen zones langs wegen" Het ontwerp-verzoek met de daarbij behorende stukken ligt met ingang van 28 april 2005 voor vier weken ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kunt u schriftelijke opmerkingen over het ontwerp-verzoek aan burgemeester en wethouders toezenden. Mon delinge opmerkingen over het ontwerp-verzoek kunt u maken tijdens een openbare zitting, die plaatsvindt op 11 mei om 16.00 uur in het stadskantoor. Leerlingen van het Noorderlicht hebben het oorlogsmonument voor het stadhuis geadopteerd. De leer lingen van deze school zullen daar om bloemen leggen. Ook voor het publiek bestaat er gelegenheid bloe- 21.30 uur korfbalvereniging Togo, Sportpark Het Schenge, Geldeloozepad 3 in Goes. Onderwerpen die tijdens deze instructieavond aan bod In 's-Heer Hendrikskinderen heeft "De Poeljeugd" een gedenksteen bij de SOW-kerk geadopteerd. Alle belangstellenden zijn om 19.30 uur welkom in "De Poeljeugd" voor een korte bijeenkomst. Namens het gemeentebestuur houdt wethouder M.L. 't Hart een korte toespraak. Om 19.55 uur worden kransen gelegd bij de gedenksteen. Om 20.02 speelt een cornetblazer van "Excelsior" 's-Heer Arendskerke "The Last Post". Wij zijn weer 7 dagen per week geopend. selijk lichaam. De deelnemers ont vangen een certificaat. De cursus zal pas worden aangeboden bij een minimale inschrijving van 12 deel nemers. Maximaal kunnen er 30 deelnemers meedoen. Meer informatie of aanmelding vóór vrijdag 13 mei a.s. bij Afdeling Breedtesport, J. van Meeteren tele foon 23 70 84, e-mail j.vanmeete- ren@smwo.nl of fax 23 70 98. Om de 5 jaar wordt bevrijdingsvuur met fakkels overgebracht van Bayeux in Normandië (de eerste bevrijde stad na de invasie) naar Wageningen, Hotel de Wereld, waar de capitulatie werd getekend. Het is traditie dat atleten en atletes van AV'56, net als honderden andere Nederlandse sportverenigingen, met fakkels het vuur in Wageningen gaan ophalen en dit hardlopend in estafet tevorm naar het Goese stadhuis brengen. Achtentwintig AV'56-leden gaan in de nacht van 4 op 5 mei in Wageningen van start, nadat zij een brandende fakkel gekregen hebben van de burgemeester. De atleten lopen de gehele nacht in groepjes van drie personen en worden vanuit de gedenksteen. Om 20.02 speelt een cornetblazer van "Excelsior" 's- Heer Arendskerke "The Last Post". Inspraak vrijstelling bestemmingsplan "Landelijk gebied" Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij van plan zijn vrij stelling te verlenen voor het bestemmingsplan "Landelijk gebied". Het plan heeft betrekking op het perceel/gebouw Tervatenseweg 42a in Kloetinge.Ter vervanging van een oude bedrijfsloods, die in gebruik is geweest van een transportbedrijf en het laatst als bedrijfsgebouw van het Waterschap, wordt de ontwikkeling voorgestaan van een woon boerderij. Met ingang van 28 april 2005 liggen de stukken twee weken ter inzage. Gedurende deze termijn kunt u een schriftelijke inspraakreactie op het plan indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Een eventuele mondelinge inspraakreactie kunt u op 9 mei 2005 vanaf 14.00 uur inbrengen bij de heer A. Markusse.Wij verzoeken u hiervoor minimaal één dag vooraf een telefonische afspraak te maken, telefoon 249679. allen, zowel burgers als militairen, die sinds mei 1940 wanneer of waar ook ter wereld, in het belang van WC- In Goes wordt iedereen uitgeno digd zich om 19.15 uur in deWan- delkerk van de Grote of Maria Mag- dalenakerk aan de Singelstraat te verzamelen voor een korte bijeen komst. De heer K. van Eersel bespeelt het orgel. Na een korte toespraak door burgemeester drs. D.J. van der Zaag, wordt om 19.45 uur naar het monument voor het Stadhuis aan de Grote Markt gewandeld. Hier vindt de herden kingsplechtigheid plaats. Om 19.52 uur worden kransen gelegd. In Kloetinge wordt iedereen uitge nodigd deel te nemen aan de "Stille Tocht" naar de begraafplaats. Om 19.30 uur bent u welkom in Amici- tia" voor een korte bijeenkomst. Namens het gemeentebestuur houdt wethouder C.R.M.M. Linssen een korte toespraak. De "Stille Tocht" vertrekt om 19.45 van Commissarissen van Delta duide lijk. WethouderVan 'tWesteinde deed de toezegging om de gevoelens van de Goese raad over te brengen aan Delta N.V. Van het spreekrecht voor burgers maakte de heer Ruissen gebruik. Hij hield een pleidooi om het aantal koopzondagen niet te verdubbelen. Een meerderheid van de gemeente raad heeft de wijziging van de Veror dening winkeltijden afgewezen. Met twaalf tegen en tien stemmen voor werd het voorstel van het college om de koopzondagen te verruimen afge wezen. Mevrouw J. Hooymeijer (PvdA), de heer Van Oosten (Groen Links) en de fracties van CDA en SGP/CristenUnie stemden tegen. Met Tijdens deze herdenking zullen name de zondagsrust en de ont- haasting speelden hierbij een grote rol.Verder heeft de raad geld beschik baar gesteld voor het project "Goese het Koninkrijk zijn gevallen worden heggen" en stelden zij de discussie nota "bebouwde kom Wilhelmina- dorp" vast en gezondheidsbeleid Oosterschelde- regio 2005-2008.Tenslotte kwam er motie met toelichting van GroenLinks aan de orde over sluiting van de kerncentrale Borssele. In het kort kwam de motie er op neer dat in hoedanigheid als aandeelhouder van Delta en daardoor mede-eigenaar van de kerncentrale Borssele de gemeen teraad afziet van een schadevergoe ding voor sluiting van de kerncentra le. Na uitvoerige discussie stemden PvdA. D'66 en GroenLinks voor de motie. De overige partijen stemden tegen. De motie werd met veertien tegen acht stemmen verworpen. te komen doen voor hun werkstuk. De leerlingen werden op de foto gezet en ontvangen namens de Gemeente Goes de recentelijk uitge geven bijzondere strip “Tijdreis door de geschiedenis van Goes”, een strip boek met striptekencursus van Dan ker Jan Oreel. Deze uitgave is in de boekhandel niet verkrijgbaar. In juni van dit feestjaar wordt het stripboek daarover gestuurd heeft naar de Raad uitgebracht zonder tekencursus. Wijzigingen voorbehouden. Actuele informatie over alle evenementen is te vinden op www.goes600.nl. herdacht. Ook wordt stilgestaan bij degenen die het slachtoffer zijn de vervolgnota geworden van oorlogshandelingen, terreur en racisme. Zelfstandige begeleid(st)er voor jongerenclub (adhd,pdd-nos) op woensdagmiddag (244) Fietsvierdaagse (eind juli) zoekt zes vrijwilligers om verst.gehandicapte bewoners te begeleiden tijdens deze fietstochten (242) Chauffeur voor het vervoer van ouderen naar b.v. het ziekenhuis, de huisarts enz. (241 Atletiekvereniging zoekt enthousiaste vrijwilligers (189) Redacteur voor het maken van een dorpskrantje twee x per jaar (240) Begeleider vriendenkring (volw. met licht versthandicap) tijdens vrijetijdsbesteding (243) (Volks)dans- leraar of lerares (236) Fruit en bloemenverzorging(z.g. gastendienst) bij revalidatiecentrum (237) dinsdag 24 mei a.s. van 19.30 - Bestuurslid voor leden-en fondsenwerving (152) 21.30 uur in het clubgebouw van Sport en spelbegeleiding bij revalidatiecentrum (237) Voor meer informatie en vacatures kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 14.00 uur bellen. Zelf in de vacaturebank een kijkje nemen kan elke dinsdag tussen 09.30 en 12.00 uur of op afspraak. Organisaties die een vrijwiliger deze instructieavond zoeken, kunnen gratis een vacature plaatsen. Steunpunt Vrijwilligerswerk komen zijn onder andere: wetten en Goes, Zaagmolenstraat 3,4461 BK Goes.Telefoon 253171/253157, regels omtrent alcoholgebruik en e-mail vrijwilligers@smwo.nl.Website: www.smwo.nl. de invloed van alcohol op het men- De locatie vindt u aan de Langeweg 3 Vanuit richting Bergen op Zoom kiest u afslag 37 bij Arnemuiden en vervolgens over het viaduct ri. Nw en St. Joosland. Vanuit de richting Vlissingen en Zeeuws Vlaanderen kiest u afslag 38 en passeert u ons bedrijf ri. Langeweg. De Drank-en Horecawetgeving wetgeving geeft aan dat alle barvrij willigers die binnen sportverenigin gen alcohol schenken verplicht een instructieavond verantwoord alco holgebruik (IVA) dienen te volgen. SportZeeland verzorgt in samen werking met het Zeeuws Consulta tie bureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD) de instructieavonden. Afdeling Breedtesport van SMWO Welzijn nodigt hierbij alle barvrijwil ligers uit om kosteloos deel te nemen aan de instructieavond op In 's-Heer Arendskerke heeft o.b.s "Schengehof een gedenksteen geadopteerd bij de S.O.W-kerk. Belangstellenden zijn om 19.30 uur van harte welkom in zorgcentrum "Poelwijck" voor een korte bijeen komst. Namens het gemeentebe stuur houdt wethouder D. van Ewijk een korte toespraak. Om 19.55 uur men te leggen. Aan de herdenking worden er kransen gelegd bij de op de Grote Markt wordt mede werking verleend door de muziek vereniging "Euphonia" en de "Natio nale Reserve". Het gemeentearchief van Goes mocht maandag (18 april 2005) de duizendste bezoeker van dit jaar wel kom heten. Toevallig waren dit drie bezoekers tegelijk, namelijk drie leer lingen van de Pontes Scholengroep (Goese Lyceum) locatie Bergweg. Eerder al hadden zij in groepsverband een bezoek gebracht aan het archief. Hierdoor geïnspireerd kwamen ze op het idee om ir\ het archief onderzoek Pita Souflabi Alle Pita’s 3 halen 2 BETALEN 4 Schotels halen 3 BETALEN vanaf de rotonde Tiendenplein rich ting de Van Hertumweg kan gebruik maken van de Edisonstraat. Verkeer vanaf de Van Hertumweg richting rotonde Tiendeplein dient gebruik te maken van de M.A. de Ruyterlaan - Piet Heinstraat -Westwal - West- singel - Middelburgsestraatweg. Informatie: Royal Haskoning: de heer G. van den Dries (projectlei der), teleföon 24 60 00 of de heer. P. Geldof (toezichthouder) telefoon, 24 60 OO.Gemeente Goes: de heer J.A. de Jonge (projectleider) tele foon 24 97 60. begeleidende 'American schoolbus' steeds afgewisseld. Op 5 mei om 10.30 uur arriveren de lopers bij de molen in Kloetinge, waar nog andere AV'56-leden aansluiten.Via het Markt veld in Kloetinge gaan de lopers via Schalklaan, Zomerweg, 's-Heer Els- dorpweg, Beatrixlaan en Anjelier- straat naar de Maartensbrug (kade). Daar sluiten pupillen van AV'56 aan en dan gaat het naar de Grote Markt, waar de Slagwerkgroep Euphonia speelt. Jan Fraanje, lid van AV'56 vanaf de oprichting, overhandigt hier samen met zijn kleindochter de fakkel aan de burgemeester. Na afloop draagt mevrouw Fetsje Bouman in het Stad huis in het Zeeuws een eigen gedicht voor over de bevrijding. Wilt u uw franse klassieker(s) te koop aanbieden dan is dit uw kans I Neem dan telefonisch contact op met IDÉÉ ANDRÉ DS (faxen kan natuurlijk ook) en wij reserveren de eerste rang voor u. uur vanaf "Amicitia" De kransleg- ging vindt om 19.55 uur plaats ter wijl direct daarna bloemen gelegd kunnen worden op het graf van J.P. Dicaire. Dit monument is geadop teerd door leerlingen van de Kloe- tingseschool. De brassband "Excel sior" Kloetinge zal voor een passende muzikale omlijsting zorg dragen. het bouwen van paardenstallen het slopen van een gedeelte van de oostgevel het verwijderen van asbesthoudende dakplaten het verwijderen van asbesthoudende dakplaten het verwijderen van asbesthoudende vloerbedekking 19-04 v. d. Baanstraat 2 t/m 8 het verwijderen van asbesthouden de dakplaten het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de woning Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de openingstijden kunt u, de aanvragen in komen zien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u een telefonische afspraak maken telefoon, 249700. 22-03 Singelstraat 11 het uitbreiden van de schuur het slopen van een transportleiding drinkwater het verwijderen van asbesthoudende dakplaten het verwijderen van asbesthoudende dakplaten het verwijderen van asbesthoudende dakplaten 15-04 M.D.de Grootstraat 17 het verwijderen van een asbest houdende schutting het bouwen van een bedrijfspand het bouwen van een bedrijfspand het bouwen van een carport het uitbreiden van de woning en bouwen berging het uitbreiden van de bijkeuken Vergaderdata welstands!monumentencommissie Welstandscommissie Monumentencommissie 2 mei 17 mei 30 mei De bouwplannen moeten uiterlijk zeven werkdagen voor de wel- stand-/monumentencommissievergadering worden ingediend bij het bureau Bouwen. 19- 04 Vliedbergstraat 26 20- 04 Savornin Lohmanlaan 40 het plaatsen van 2 dakkapellen Verleende bouw- en sloopvergunningen en afgegeven positieve reacties tot bouwvoornemen in de periode van 18-04 t/m 22-04- 2005. Binnen zes weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning of positieve reactie kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders.Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank.Voor informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bou wen, telefoon 249709 Gewijzigde ophaaldagen huisvuil Binnenstad binnen de wallen en de Goese Polder: Op donderdag 5 mei 2005, Bevrijdingsdag/Hemelvaartsdag, wordt geen huisvuil (GFT in de groene bak) opgehaald.Voor de winkeliers die klant zijn wordt de grijze mini niet opgehaald. De gewijzigde ophaaldag voor groen en grijs: woensdag 4 mei vanaf 07.00 uur. Goes -Zuid en Ouverture: Op vrijdag 6 mei 2005, dag na Hemelvaartsdag, wordt geen huisvuil (GFT in de groene bak) opgehaald. De gewijzigde ophaaldag: maandag 2 mei vanaf 07.00 uur. 11-04 Kattendijksedijk 29 13-04 Elvis Presleylaan Inspraak voorontwerpbestemmingsplan ‘Binnenstad-Centrum, gedeelte Bleekplein 2005' Burgemeester en wethouders maken bekend dat met ingang van 28 april 2005 het voorontwerp van het bestemmingsplan 'Binnenstad- Centrum, gedeelte Bleekplein 2005', voor de periode van vier weken ter inzage ligt.Tevens is het plan te downloaden via www.masterplan- binnenstadgoes.nl Dit bestemmingsplan gaat over de herinrichting van het Kolverniers- hof en het Bleekveld. Het plan betreft enerzijds de bouw van een parkeergarage aan de Westwal en anderzijds de bouw van drie bouw massa's ten oosten van het Theater de Mythe. De parkeergarage zal worden voorzien van randbebouwing die op de begane grond wordt ingevuld met commerciële functies en op de verdiepingen met wonin gen. Ook in de drie andere bouwmassa's zijn deze functies voorzien. Het plangebied wordt grofweg begrensd door de Westwal, Kolve- niershof,Wijngaardstraat en de Beestenmarkt. Inspraak wordt verleend aan ingezetenen en belanghebbenden. Gedu rende de periode van terinzageligging kunnen schriftelijke of monde linge reacties op het voorontwerpbestemmingsplan kenbaar worden gemaakt aan burgemeester en wethouders U kunt ook contact opne men met mevrouw F.E.W. van Dijk, telefoon 249673 of f.van.dijk@goes.nl. Zusterstraat 1 Goes Hoeh met Wijngaardstraat Knip deze bon uit maah gebruik van Geldig tot 15 JUNI 2005 Tel. 0113 - 231 660 t C 4-

Bevelander | 2005 | | pagina 7