Weinig Zeeuwse schrijvers te zien tijdens Boekenweek in 'Zomerhitte' van Jan Wolkers is dit jaar Boekenweekgeschenk gemeenteOeS Nieuw ooggetuigenwerk van Zeeuwse journalist Tentoonstelling over Zeeuwse geschiedenis Voor een prikkie Roelofs Extra lezing van Sandra ^Openbare kennisgevingen W j 600 jaar stadsrechten nieuws ^Wijkelijkse Berichten I Vergadering raadspresidium Vergadering gemeenteraad op 17 maart GroenLinks vergadert dag eerder Huisvesting voor seizoen arbeiders moet veiliger De Bevelander Woensdag 9 maart 2005 woensdag 9 maart 2005 Magazine Najarenlang uitsluitend non-fic- I GOES - Verschillende schrij vers komen tijdens de Boeken week naar Zeeland om een le zing en signeersessie te hou den. Opvallend is dat daar slechts één Zeeuwse auteur bij zit. De boekhandels en biblio theken geven blijkbaar de voorkeur aan de Nederlandse boven de Zeeuwse geschiede nis. GOES - De boekenwinkels de len tijdens de Boekenweek weer het traditionele Boeken weekgeschenk uit. Dit jaar is dat de roman Zomerhitte van Jan Wolkers. dringend en zeer openhartig boek over het gezin Koelemeijer uit Wormer dat jarenlang de ver zorging van hun gehandicapte moeder op zich nam. weid en noodlot. Het verhaal gaat over een fotograaf die zich op één van de Waddeneilanden geconfronteerd ziet met een ge heimzinnig drietal. Iedereen die in de boekwinkel voor minimaal 11,50 euro aan Nederlandstalige boeken koopt, krijgt het Boekenweekgeschenk cadeau. Het boekenweekmagazine 'Spie gel van de lage landen' (48 pagi na's) vermeld honderden boeken positie ingericht over de Goese schrijver Johannes van Melle. Hij leefde van 1887 tot 1953 en wordt gezien als de meest onbekende bestsellerschrijver van Nederland. Hij heeft een behoorlijk oeuv re op zijn naam: gedichten, to neelstukken, korte verhalen en romans. In 'Het stadje op 't groene eiland' bundelt Van Melle een aantal schetsen over Zuid-Beveland. De bundel is herdrukt en te koop voor 5,95 euro. TERNEUZEN - De lezing van Sandra Roelofs, presi dentsvrouw van Georgië, op donderdagavond 10 maart in jazzcafé Porgy Bess in Terneuzen is compleet uit verkocht. Vanwege de grote belangstel ling is er een tweede lezing in gelast en wel op donderdag middag 10 maart om 16.00 uur. In de lezing, die uitgaat van stichting Prometheus, ver telt Sandra Roelofs over haar vorige week verschenen bio grafie. MIDDELBURG/GOES - De Boekenweek heeft het motto 'Spiegel van de Lage Lan den', met boeken over de Nederlandse geschiedenis. WEMELDINGE - De biblio theek in Wemeldinge houdt vrij dag 8 april een grote boekenver koop. Boeken gaan weg voor vijftig cent. De verkoop wordt gehouden tussen 14.00 en 20.00 uur. Sandra Roelofs Vrijdag 11 maart om 16.00 uur maakt de Zeeuwse presidents vrouw uit Georgië, Sandra Roe- 7 lofs, haar opwachting in boek handel De Drvkkery in Middel burg. In verband met het uitko men van haar biografie 'De first lady van Georgië' maakt zij een tournee door Zeeland. Van veraf lijkt het leven van de Zeeuws- Vlaamse Sandra op een exotisch sprookje, ze vertelt zelf hoe de werkelijkheid is. 's Avonds houdt gemeentearchi varis Frank de Klerk vanaf 20.00 uur een lezing in de Goese bibli otheek over Goes in de zestiende eeuw. De bibliotheek organi seert deze lezing in samenwer king met boekhandel Het Paard van Troje. Henk van Os schreef het boekenweekessay 'Moeder landse geschiedenis', waarmee hij hoopt de mensen te stimule ren om zich meer te interesseren voor de vaderlandse geschiede- De Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg stelt tafels samen met boekencollecties over de geschiedenis van Walcheren en Middelburg. De collecties wisselen dage lijks. En boekhandel De Drvkkery in Middelburg houdt diverse exposities, waaronder over de geschiedenis. Adriaan van Dis, Koos Postema, Maarten van Rossem en Herman Pleij vertellen onder meer welk boek hun mooiste geschiedenisboek is. Het magazine is vanaf begin maart gratis verkrijgbaar bij de boekwinkel en de bibliotheek. één over Fort Rammekens, de geschiedenisklas in de basis school en het grote grijze vlak: een spiegel van de 19e en 20e eeuw. Ook is een tentoonstel ling te zien van de 20e eeuw van drie generaties Vaarzon Morel met schilderijen en aquarellen van W.F.A.Ï. Vaar zon Morel (1868-1955), Wil lem Vaarzon Morel Sr. (1901- 1982) en Wim Vaarzon Morel (geb. 1931). In de bibliotheek in Goes is tij dens de Boekenweek een ex- - - nis. Professor doctor Van Os was algemeen directeur van het Rijksmuseum en is nu hoogle raar Kunst en Samenleving aan de Universiteit van Amsterdam. Het grote publiek kent hem als presentator van de televisiepro gramma's Beeldenstorm en Mu seumschatten. Hij houdt op vrij dag 11 maart vanaf 20.00 uur een lezing in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek in Middel burg. Hoogleraar sociale en economi sche geschiedenis Maarten Prak schreef het boek 'Gouden eeuw- het raadsel van de republiek'. Hij houdt op zaterdag 12 maart tussen 12.00 en 13.00 uur een le zing in De Drvkkery. Woensdag 16 maart vanaf 20.00 uur vertelt schrijfster Steffie van den Oord in de bibliotheek in men schetsen zij in honderd- vierentwintig verhalen een ca leidoscopisch beeld van de Zeeuwse geschiedenis. Niet volledig, maar wel betrokken en direct. Kees Slager gebruik te voor zijn verhalen brieven, kronieken, dagboeken, scheepsjournaals, notulen, reisverhalen en krantenartike len. Zo maakt hij het verleden voelbaar. Het boek maakt deel uit van de reeks 'De Nederlandse geschie denis in 1001 verhalen' die uit gegeven wordt door uitgeverij Van Gennep in Amsterdam. Doel van de reeks is op een le vendige en directe manier een nieuw licht werpen op de ge schiedenis. Kees Slager werd in 1938 geboren in Spijkenisse. Hij werkte als journalist voor Het Vrije Volk en als eindre dacteur van geschiedenispro gramma's. Slager heeft een aantal boeken op zijn naam staan, waaronder 'De Ramp' over de watersnoodramp van 1953. G°es g00 MIDDELBURG - Schrijver- journalist Kees Slager schreef 'De Zeeuwse geschie denis in meer dan honderd verhalen'. Het eerste exem plaar van het boek wordt vandaag (9 maart) feestelijk uitgereikt aan de commissa ris van de koningin in Zee land, Wim van Gelder. De overhandiging vindt plaats om 16.00 uur in boekhandel De Drvkkery in Middelburg. tie te hebben geschreven, is Jan Wolkers weer terug bij het genre waarmee hij uitgroeide tot een Nederlandse literatuurlegende. De roman Zomerhitte is een Wol kers pur sang, met alle elemen ten uit zijn rijke oeuvre: dood, liefde, kunst, natuur, religie, ge- De boekenweek in Zeeland be gint met een afwisselende avond met Judith Koelmeijer in boek handel De Koperen Tuin in Goes. Zij houdt op woensdag 9 maart vanaf 19.30 uur een lezing over haar boek 'Het zwijgen van Maria Zachea’. Koelemeijer werkt als journaliste bij de Volkskrant en schreef een in- Schrijfster Carolijn Visser komt op donderdag 10 maart naar het gemeentehuis in Kapelle voor een lezing en een signeersessie. Zij reist al jarenlang over de wereld en verwerkt haar ervarin gen in boeken. Haar belangstel ling gaat voornamelijk uit naar communistische en postcommu nistische samenlevingen. De li teraire avond begint om 19.30 uur. Het boek van Kees Slager be staat uit een bonte verzameling herinneringen aan momenten en gebeurtenissen uit de Zeeuwse geschiedenis. Ze zijn afkomstig van Zeeuwen en van mensen die Zeeland ooit be zochten. Ooggetuigen uit alle tijden en van allerlei slag, zoals een Middeleeuwse pastoor uit Axel en een twintigste-eeuwse totaalweigeraar uit Middel burg, een Bevelandse boer en een Thoolse landarbeider, een Oostburgse burgemeester en een Duivelandse dijkgraaf. Sa- Goes over haar nieuwste boek 'Liefde in oorlogstijd'Ruim twintig mannen en vrouwen doen in de interviewbundel openhartig hun verhaal over de grote liefde die ze tijdens de Tweede Wereldoorlog ontmoe ten of verliezen. Nét na de Boekenweek, op dins dag 22 maart, houdt Nelleke Noordervliet vanaf 20.00 uur een lezing in de Zeeuwse biblio theek in Middelburg. Zij heeft diverse historische romans ge schreven en is actief als recen sent en essayist voor Vrij Neder land en De Volkskrant. Rond de boekenweek verschijnt het boek 'Altijd Roomboter', waarin ze het bijzondere leven schetst van haar overgrootmoeder Engelber- tha Teljeur-Wiggelaar, geboren in 1856. MM Openingstijden Gemeente Publiekszaken: Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. Activiteiten 600 jaar Goes Vrijdag I I maart 23-02 Pearyweg 27 24-02 jonkerstraat 16 Burgemeester en wethouders van Goes Veel landelijke geschiedenis Zeeuwse boekwinkels en biebs V Zaterdag 12 maart Zaterdag 12 maart Internet: www.goes.nl e-mail: stadskantoor@goes.nl Openstaande ingekomen stukken gemeenteraad. Behandeling jaarrekening 2004 in commissie/raad. Presentaties tijdens commissie vergaderingen. Wijze van behandelen thema "Handhaving" in commissie Middelen van 24/2 De vergadering is openbaar. Oproep vrijwilliger wijkfeest Goese Polder Stichting Buurtwerk Goese Pol der wil een wijkfeest organiseren in september 2005 en is op zoek naar een vrijwilliger die dit feest wil organiseren/coördineren in 23-02 Aartjeskreek 22 23-02 Etty Hillesumlaan 16 23-02 Hoogewei 74 23-02 Troelstrapad 12 23-02 Trumanstede 9534 23-02 Fluitekruidstraat 4 02-03 Hoogewei 89 02-03 Klaproosstraat 14 02-03 Kloetingseweg 46 02-03 Noordweegseweg 3 02-03 Singelstraat Ter inzage Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij Publiekszaken, tenzij het anders is aangegeven in de bekendmaking. De kantoren zijn geopend: maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur en dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur. maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur; dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur en donderdag 17.00 - 20.00 uur. het slopen van asbesthoudende wandplaten het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de woning samenwerking met de Werkgroep wijkfeest 2005. Heeft u organisa tietalent, wat vrije tijd en ziet u iets in deze leuke uitdaging? Infor matie: telefoon 06-22505282 of per e-mail postmaster@goese- polder.nl. Stadskantoor, Oostsingel 2 Postbus 2118,4460 MC Goes Tel: (01 13) 249 600 Calamiteitentelefoon: (0113)249 770 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 532 981 41 Afdeling Communicatie Tel (0113) 249 870 e-mail: communicatie@goes.nl RB tengebied niet toegestaan. Het gemeentebestuur erkent echter dat deze seizoenskrachten onmisbaar zijn voor de pluk en daarmee de opbrengst van de telers. Uitgangs punt bij de gezamenlijk op te stellen regeling is de mogelijkheid van huis vesting voor seizoenarbeiders in een bestaande of nieuw te bouwen loods op het erf. Deze huisvesting moet aan de minimale eisen van het Bouwbesluit voldoen. Dit betekent dat de huisvesting in caravans niet meer aanvaardbaar is. Komend sei zoen gaat de gemeente controleren of de voorschriften worden nage leefd. Het gemeentebestuur roept betrokken bedrijven op om, eventu eel gezamenlijk, per direct adequate maatregelen te treffen. zover deze aanduiding een extra bouwlaag toestaat boven de reeds bestaande vier bouwlagen. Het betreft hier het kantoor van de thuis zorg langs de Willem Barentszstraat/Hollandialein. Tevens is goedkeu ring onthouden aan de aanduiding 2 op de plankaart (maximum aan tal bouwlagen), uitsluitend voor zover deze aanduiding een extra bouwlaag toestaat boven de bestaande bouwlaag. Het betreft hier de kantoren aan de Naereboutstraat (meest oostelijk deel). Tenslotte is goedkeuring onthouden aan de bestemming M4, de geplande bebouwing tussen het nieuwe stadskantoor en de bestaande bebouwing aan de M.A. de Ruyterlaan. Beroep Het bestemmingsplan en het besluit van Gedeputeerde Staten liggen met ingang van donderdag 10 maart 2005 voor de periode van zes weken ter inzage. Gedurende deze termijn kan beroep worden inge steld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Post bus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Beroep tegen het goedkeurings besluit van Gedeputeerde Staten kan worden ingesteld door wie zich tijdig overeenkomstig artikel 27, I e of 2e lid WRO tot Gedeputeerde Staten heeft gewend. Dit geldt ook voor belanghebbenden die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich tot Gedepu teerde Staten te wenden.Ten aanzien van het gedeelte van het besluit dat strekt tot onthouding van goedkeuring kan iedereen beroep instellen. Het besluit van Gedeputeerde Staten omtrent de goedkeuring treedt daags na afloop van de beroepstermijn in werking. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voor zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het goedkeuringsbesluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Uit onderzoek is gebleken dat de huisvesting van seizoenarbeiders in de agrarische sector vaak niet aan de gestelde veiligheidseisen voldoet. Op een aantal plaatsen van een Bevelandse gemeenten werken nu aan een uniforme regeling om de kwaliteit van de huisvesting te ver beteren. De laatste jaren is het aan tal arbeidskrachten uit Oost-Euro- pa, met name Polen, toegenomen. Deze mensen zijn in het oogstsei- zoen werkzaam in de agrarische sector en krijgen vaak via hun werk gever huisvesting aangeboden. Op grond van het bestemmingsplan Bui tengebied is huisvesting van sei zoenarbeiders in het agrarisch bui- Op maandag 14 maart vergadert het raadspresidium (fractievoorzit ters met de burgemeester) om 19.30 uur in het Stadhuis aan de Grote Markt. Op de agenda staat onder andere: Vaststellen verslag vergadering van 14 februari 2005. Vaststellen agenda voor de raads vergadering van 21 april 2005. Floor Köhlen, Wagnerlaan 8 in Goes, telefoon 372788. De verga dering is openbaar. Laat even weten dat u komt, dan staat de koffie klaar. Moerbeiboom van Jacoba komt terug Op het terrein achter het voormalige Slot Ostende (of Torenburg) aan de Singelstraat wordt opnieuw een moerbeiboom geplant, vrijwel op dezelfde plaats waar tot in 1929 een eeuwenoude moerbeiboom stond.Volgens de overlevering was deze boom van Jacoba van Beieren. De boom heeft tot op het laatst vruchten gedragen, tot hij tijdens een strenge winter ten onder ging. Wethouder 't Hart verricht, de officiële handeling en kinderen van de Bisschop Ernstschool plan ten de boom in het kader van Nationale Boomfeestdag. Wijzigingen voorbehouden. Actuele informatie over alle evenementen is te vinden op www.goes600.nl. Op donderdag 17 maart vergadert de gemeenteraad van Goes in het stad huis aan de Grote Markt. De vergadering begint om 19.30 uur en is open baar. Vaststelling agenda De raad stelt aan het begin van de vergadering de agenda vast. Op een aantal plaatsen was sprake Vragenuur voor leden gemeenteraad van een brandgevaarlijke situatie Aan het begin van de vergadering is er een vragenuur voor gemeenteraads- terwijl vluchtwegen ontbraken. De leden. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering kunnen aanwezige burgers gezamenlijk gedurende maximaal dertig minuten het woord voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie van het spreekrecht gebruik wil maken, moet dit ten minste 48 uur voor de aanvang van de vergadering melden aan de griffier (telefoon 249730) onder opgave van naam, adres en telefoonnummer en het onderwerp waarover hij het woord wil voeren. Elke spreker krijgt maximaal vijf minuten het woord. Agendapunten: Beschikbaar stellen van een voorbereidingskrediet voor de plan- uitwerking van de parkeergarage nabij het Bleekveld/Kolveniershof. Uitwerken van de motie over de verbindingsweg Mannee. Vaststellen van de woningbouwplanning 2005 - 2015. Vaststellen van de discussienota bestemmingsplan bebouwde kom Kattendijke. Vaststellen van een voorbereidingsbesluit voor het Havengebied Goes. Beschikbaar stellen van een krediet voor de rotonde Nansenplein. Instemmen met de wijziging van de statuten van DELTA NV en de verdeling van bevoegdheden tussen raad en college bij besluitvorming over DELTA-aangelegenheden. Wijzigen van de Verordening Goese Sportraad. Vaststellen van een bankreglement gemeentelijke kredietbank. Wijzigen van de Algemene Plaatselijke Verordening. Wijziging van de Verordening voorzieningen raads- en commissieleden. Vaststellen van het protocol accountantscontrole jaarrekening 2004. Vaststellen van de exploitatieberekening voor het Bleekplein. Vaststellen van de exploitatieberekening voor Stationspark Uitbreiding. Vaststellen van de nota Integraal beheer openbare ruimte Goes. Vervolguitwerking van de plannen voor de Zeelandhallen. Benoemen van een tweede plaatsvervangend griffier. Diverse begrotingswijzigingen. Geïnteresseerden kunnen de agenda en de vergaderstukken inzien bij Publiekszaken. Op de avond van de vergadering liggen agenda's en stukken in de ruimte voor het publiek. Kappen van bomen Het college van burgemeester en wethouders van Goes maakt bekend dat het kapvergunningen heeft verleend voor de volgende bomen: Dwarsewei 6 Goes: I berk Van de Spiegelstraat 8 Goes: 2 haagbeuken Houtkade 7C Goes: 5 loofbomen Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunningen op 8 maart kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. De werking van de kapvergunning wordt opgeschort totdat de bezwarentermijn is verstreken of, als er bezwaar is ingesteld, tot op het bezwaar is beslist. Informatie: de heerT. Kapoen of de heer G. Goedegebuure, telefoon 249770. 20.00 uur Lezing 'Goes in de 16e eeuw' door archivaris Frank de Klerk, Bibliotheek. Ganze Regatta, Kanaal. Nederlands Kampioenschap C-jeugdkorfbal, Sportpunt Zeeland. Woensdag 16 maart 09.00 uur Op zoek naar Jacoba: herplanten moerbeiboom (Nationale boom feestdag), achter Slot Ostende (Grieks restaurant Rhodes). De fractievergadering van Groen Links die op 10 maart zou zijn, is verzet naar woensdag 9 maart om 20.00 uur. De vergadering is in het huis van Groen Links-raadslid Goedkeuring bestemmingsplan 'Hollandiaplein' Burgemeester en wethouders maken, ingevolge het bepaalde in arti kel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland op 8 februari 2005 het bestem mingsplan 'Hollandiaplein' gedeeltelijk hebben goedgekeurd. Dit bestemmingsplan heeft onder meer betrekking op de nieuwbouw van het stadskantoor aan de M.A. de Ruyterlaan. Met dit bestemmingsplan wordt die nieuwbouw definitief vastgelegd. Het plan voorziet tevens de aangrenzende gronden van een bestemming die recht doet aan de bestaande situatie. Het plangebied wordt begrensd door de Piet Heinstraat, de M.A. de Ruyterlaan, de Willem Barentszstraat.de Naer eboutstraat en de Westsingel. Door Gedeputeerde Staten is goedkeuring onthouden aan de aandui ding 5 op de plankaart (maximum aantal bouwlagen), uitsluitend voor Vrijstelling aanleg rotonde Nansenplein Burgemeester en wethouders hebben een vrijstelling als bedoeld in artikel 19, lid I, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verleend voor de aanleg van de rotonde Nansenplein op het kruispunt Antho ny Fokkerstraat/Nansenbaan te Goes. Binnen zes weken na deze publicatie kunnen belanghebbenden een schriftelijk gemotiveerd bezwaarschrift daartegen indienen bij het college van burgemeester en wethouders.Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank.Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Stadsontwikkeling, telefoon 249682. Over leefbaarheid in wijken en dorpen Door Ellen De Vriend Vrijstellingsprocedures Burgemeester en wethouders zijn van plan medewerking te verlenen aan de volgende aanvragen door een vrijstellingsprocedure. De aan vragen liggen vanaf 10 maart 2005 vier weken ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen hierover schriftelijk zijn/haar zienswijzen kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Hertogenhof 10 Goes Een bouwaanvraag is ingediend voor een serre aan de achterzijde van de woning Hertogenhof 10 in Goes. De bouwaanvraag overschrijdt de achtergevelrooilijn uit bestemmingsplan Oost-I, maar is wel in overeenstemming met de meest recente perceelbebouwingsvoor- schriften. Beethovenlaan 11 Goes Een bouwaanvraag is ingediend voor uitbreiding van de hal van de woning Beethovenlaan I I in Goes. Vanwege het ontbreken van een toepasbaar bestemmingsplan voor Overzuid willen burgemeester en wethouders medewerking verle nen. Dr. W. Dreeslaan 7 Goes Een bouwaanvraag is ingediend voor uitbreiding van de woning Dr.W. Dreeslaan 7 in Goes. De bouwaanvraag overschrijdt de achtergevel rooilijn uit bestemmingsplan Goese Polder, maar is wel in overeen stemming met de meest recente perceelbebouwingsvoorschriften. Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de ope ningstijden kunt u de aanvragen komen inzien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u een telefonische afspraak maken, telefoon 249700. 21-02 Jan van Brakelstraat 4 het uitbreiden van de woning 25-02 Calsstraat 44 het bouwen van een carport Verleende bouw- en sloopvergunningen en afgegeven positieve reacties tot bouwvoornemen in de periode van 21-02 tlm 04-03 Binnen zes weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van 22-02 Jan Greshofflaan I I 22-02 Jan Greshofflaan 13 22-02 Nieuwe Kraaijertsedijk 8 het bouwen van een woning met garage het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de woonkamer het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de woning het herbouwen van de zij- en voor gevel het bouwen van een bedrijfshal met kantoor het wijzigen van de kozijnen aan de voorgevel het bouwen van een bijkeuken het uitbreiden van de woning het uitbreiden van het kantoor het slopen van de woning en schuur het tijdelijk plaatsen van kunstwerken de vergunning of positieve reactie kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders.Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank.Voor informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bou wen, telefoon 249709. 22-02 Heernisseweg 101 x b o J TH

Bevelander | 2005 | | pagina 7