3 HELP Overgewicht Giro 555 16." gemeenteGOCS ■I gfuos stadsrechten nieuws 49 99 SHO Den Haag 78 t Openbare <o\ kennisgevingen W O 3 >"TJ 1 op=op Vanaf 3 januari één balie voor gemeentelijke diensten en producten Uit de commissies Bel 030 6007488 Fax 030 6007499 DUO bon fOpVÖP Nieuwsbrief over inrichting Grote Markt verspreid D o E SCHLECKER HOME SHOPPING www.SCHLECKER.com woensdag 29 december 2004 Witte ReusIOP=pp 1 4x 750 ml De hulporganisaties doen wat ze kunnen. Helpt u mee? Geef nu! www.giro555.nl of Color Reus 3,06 kg of 3 liter Het gemeentebestuur van Goes wenst u een prettige jaarwisseling en een goed en gezond 2005 ‘s-Gravenpolder, ‘s-Gravenstraat 47 Middelburg, Gortstraat 60-62 Oost-Souburg, Kanaalstraat 59 0113-563733 de slachtoffers in Darfur! 600 iaar joo I I I Edet Friendly Toiletpapier 24 rol A KINGMAX Geheugencards 4&8T r Profiteer van het voordeel! i Waar vindt u ons? I •3 0418-595333; 2 stuKS -D 5 E O 10 O ECONOMY PAG Dreft Alwas hygiëne 375 mi Pampers on Jumbo pakken 89 diverse Ajax Allesreiniger Wk tegFT - OP=OP Openingstijden Gemeente Afdeling Burgerzaken: Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. 21-12 Adenauerstede 4219 23-12 Manneeweg 3 nr: Verzoek om plaatsing van een DUO advertentie in: Plaats: Naam: vanaf 2,20 per maaltijd Tel.nr.: Straat: Fax.nr.: Postcode: Handtekening (rekeninghouder): Datum: ■X 1 7,32 5,21 6,95 9,76 12,20 8,69 10,42 14,64 12,16 17,08 13,90 19,52 Deze bon in een envelop opsturen naar: £S yViHeJ SO Card MMC Vrijstellingsprocedures Burgemeester en wethouders zijn van plan door een vrijstellingspro- cedure medewerking te verlenen aan de volgende bouwaanvragen. Daartoe liggen de aanvragen vanaf 30 december 2004 vier weken ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kan iedereen hierover schriftelijk zijn/haar zienswijzen kenbaar maken bij burge meester en wethouders. Brahmslaan II Goes Een bouwaanvraag is ingediend voor uitbreiding van de woning Brahmslaan I I te Goes met een hobbyruimte. Het bouwplan kan niet zonder meer vergund worden omdat er geen toepasbaar bestem mingsplan geldt voor Overzuid. Hoogewei 74 Goes Een bouwaanvraag is ingediend voor uitbreiding van de woonkamer van de woning Hoogewei 74 te Goes. Het bouwplan is niet in over eenstemming met geldend bestemmingsplan "Noordhoek-I", maar wel met de meest recente bebouwingsvoorschriften. Kloetingseweg 46 Goes Een bouwaanvraag is ingediend voor uitbreiding van de villa aan de afdeling bij de ingebruikname van het nieuwe Stadskantoor aan de M.A. de Ruyterlaan in oktober 2005 de klanten direct goed kan helpen. Internet www.goes.nl e-mail: stadskantoor@goes.nl Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. DUO's, postbus 1202, 3430 BE Nieuwegein of geef uw DUO's op via www.duos.nu Balies Via het klantbegeleidingssysteem komt u bij een van de acht tot tien balies terecht.Vanachter deze balies vinden de eerste handelingen plaats naar de levering van een product of wordt een ‘direct klaar’ product geleverd. Callcenter Naast de balies krijgt de gemeente vanaf half februari een Callcenter. Alle telefoontjes op het algemeen nummer komen via dit Callcenter binnen. De bedoeling is dat de medewerkers telefonisch inhoude lijk dienstverlenen. Telefoontjes worden dus zoveel mogelijk door het Callcenter afgewerkt. Mocht het om een vakinhoudelijke vraag gaan die de medewerkers niet kunnen beantwoorden, dan wordt u alsnog doorverbonden naar de betreffende afdeling. Openingstijden De afdeling Publiekszaken is op de volgende tijden geopend: Kloetingseweg 46 te Goes t.b.v. kantoorgebruik. Het bouwplan is niet in overeenstemming met geldend bestemmingsplan "Zuid", maar wel planologisch acceptabel. Tarieven (incl. BTW) SAMENWERKENDE HULP ORGANISATIES: ARTSEN ZONDER GRENZEN, KERKINACTIE, MENSEN IN NOOD/CORDAID, NEDERLANDSE RODE KRUIS, NOVIB, STICHTING VLUCHTELING, TEAR FUND, TERRE DES HOMMES, UNICEF NEDERLAND 22- 12 Mondriaanstraat 2 23- /2 Westwal 6 het uitbreiden van de woning het wijzigen van de kozijnen in de voorgevel het vernieuwen van het kozijn in de achtergevel het uitbreiden van de woning het tijdelijk plaatsen van een informatiebord het uitbreiden van de keuken het bouwen van een dubbele garage het bouwen van een carport rond een lied dat speciaal voor het feestjaar is geschreven. De Grandpa Nick Sessieband zorgt ten slotte voor het muzikale vuurwerk. Na afloop kunt u onder het genot van een hapje en drankje de beste wen sen uitwisselen voor 2005 en nog napraten met uw stadsgenoten. De toegang is gratis. gepakt (de kant van de Opril en dé Lombardstraat), na de feestdagen volgt de zuidkant (de kant van het Stadhuis). In mei is het werk klaar. Nieuwsgierig hoe het hart van de stad er straks uitziet? Neem dan contact op met de Publieksbalie om de nieuwsbrief op te vragen, tele foon 249870, kom langs op het Stadskantoor of kijk op de website www.masterplanbinnenstadgoes.nl. Gemeentelijke diensten gesloten In verband met de jaarwisseling zijn alle gemeentelijke diensten geslo ten op vrijdag 31 december (oudejaarsdag). Op maandag 3 januari zijn de gemeentelijke diensten gesloten tot I 1.00 uur wegens een nieuw jaarsbijeenkomst voor de medewerkers van de gemeente. U bent van harte uitgenodigd op zaterdag I januari in Theater de Mythe.Vanaf 15.30 uur is de Mythe open en om 16.00 uur start een gevarieerd muziektheaterprogramma dat ongeveer één uur duurt. Dit nieuwjaarsconcert vervangt de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie van het gemeentebestuur. Kappen van bomen Het college van burgemeester en wethouders van Goes maakt bekend dat het een kapvergunning heeft verleend voor de volgende boom: Zomerweg 24 te Kloetinge: I prunus. Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunning op 29 december kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. De werking van de kapvergunning wordt opgeschort totdat de bezwa- rentermijn is verstreken of, als er bezwaar is ingesteld, op het bezwaar is beslist. Als u vragen heeft of nadere informatie wilt over de kapvergunningen kunt u contact opnemen met de heerT. Kapoen of de heer G. Goe- degebuure, telefoon 249770. Ter inzage Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij de publieksbalie, tenzij het anders is aangegeven in de bekendma king. De stukken die te maken hebben met milieu liggen bij de afde ling Milieu, Westsingel 58 ter inzage tot het einde van de beroepster mijn. Op verzoek worden de stukken ook op donderdag van 17.00 tot 20.00 ter inzage gelegd bij de publieksbalie. Burgemeester en wethouders van Goes maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur: dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur en donderdag 17.00 - 20.00 uur. Stadskantoor, Oostsingel 2 Postbus 2118,4460 MC Goes Tel.: (01 13) 249 600 Calamiteitentelefoon: (0113) 249 770 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 532 981 41 Afdeling Communicatie Tel: (0113) 249 870 e-mail: communicatie@goes.nl www.afslankenmetsucces.nl Lentebloem, Eucalyptus of Morgenroos 128MB t 17,$$ 797*4* 254 MB 34,$$ Best.-Hfi 777842 512 MB I Oast.-Hr. 777843 per Itr: 1.33 Slechte tijden voor met nieuw kruidendieet Twaalf-dagenregeling horeca 2005 Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij ter uitvoering van artikel 4.1.2 van de Algemene plaatselijke verordening in overleg met de Kon. Horeca Nederland, afdeling Goes hebben besloten de volgende collectieve festiviteiten in 2005 aan te wijzen: horecabeurs (2 dagen), 24 maart, 29 april, Dancetour I dag) en Bluesroute. Op deze zes dagen gelden de geluidsvoorschriften 11111.5, 11.7 en 118 van de Bijlage van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrich- tingen milieubeheer niet. De exploitant is overigens wel gehouden om overmatige hinder te voorkomen, zoals is vastgelegd in door bur gemeester en wethouders vastgestelde beleidsregels. Inspraak wijzigingsplan voor zomer-lburgerwoningen Burgemeester en wethouders maken ter uitvoering van de inspraak verordening het volgende bekend. In overleg met de eigenaren en bewoners van een aantal percelen in het landelijk gebied van Goes is het wenselijk gebleken de recreatieve bestemming van zomerwoning van hun huis te wijzigen in die van - permanent bewoonde - burger woning. Het gaat om de percelen Meerkoetweg 4, 6, 10 en 15 en Oostweg 4 te 's-Heer Arendskerke, Kooiweg 7 te Wilhelminadorp, Bouwensputseweg 4 te Oud-Sabbinge, Oude Zeedijk 2 en Kokuits- weg I en 3 te Kattendijke, alsmede Blauwe Wijk 4 te Wolphaartsdijk. Voorts is het wenselijk gebleken de voormalige agrarische dienstwo ningen Oude Veerdijk 8 te Wolphaartsdijk en Abbekindersezandweg 2a te Goes in overeenstemming met het huidig gebruik eveneens tot burgerwoning te bestemmen. Artikel I I van de Wet op de Ruimte lijke Ordening biedt in combinatie met artikel 4.3, lid I.6 en artikel I I van de voorschriften van het bestemmingsplan ’Landelijk Gebied' de mogelijkheid de omzetting van de bestemming uit te voeren. Voordat een besluit wordt genomen, is het mogelijk een inspraakre- actie over het voornemen tot planwijziging in te dienen bij burge meester en wethouders. In verband daarmee liggen de stukken van het voorontwerp-wijzigingsplan met ingang van donderdag 30 decem ber 2004 voor de duur van twee weken ter inzage bij de Publieksba lie. Op dinsdag I I januari 2005 kan tijdens een inspraakbijeenkomst om 16.00 uur in het Stadskantoor ook een mondelinge reactie op de stukken worden ingediend. Jubileumuitgave '600 jaar stads rechten Goes' verspreid Afgelopen donderdag en vrijdag is de Samenspel-special '600 jaar stadsrechten Goes' bij de woongids verspreid in de gemeente Goes (in het buitengebied is het blad op maandag en dinsdag verspreid bij de folders). Wilt u een exemplaar van de jubi leumuitgave ontvangen, dan kunt u contact opnemen met de Publieks balie, telefoon 249870 of langsko men in het Stadskantoor. Rubriek: Plaatsingsdatum: Aantal keer plaatsen: De kantoren zijn geopend: maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur en dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur. Vorige week is de Nieuwsbrief Masterplan Binnenstad verspreid onder de ondernemers van de Grote Markt.de winkeliers en ande re betrokkenen. De Grote Markt wordt een plein voor de voetgan ger, een echt verblijfsgebied met uniforme terrassen en een bomen rij. Na de herinrichting zijn er geen parkeerplaatsen voor auto’s meer op het plein. Fietsen kunnen er dan nog wel terecht. Combinatie De Faam en Bevelander (incl. BTW) per Itr: 2.37 Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling 21 december 2004 Ingesproken werd door het bestuur van rugbyclubTovaal over het college- besluit om de velden op sportpark t Schenge tussen rugby- en hockeyclub wat anders te verdelen. De commissie ondersteunde het collegebeleid en deelde de mening dat het geen achter uitgang voor de rugbyvereniging is. Gesproken werd over het meest wen selijke takenpakket van de GGD Zee land. Uitvoerig werd gediscussieerd over de uitgangspunten en voortgangsrappor tages van SMWO-Welzijn. De wet houder zei maatregelen na de winter toe om de problemen met plassen op de nieuwe skeelerbaan te verhelpen. De baan ligt gedurende de winterperi ode gereed om te dienen als schaats baan. Gesproken werd over de uitvoering van de beleidsregels voor de reïnte gratie ingevolge de nieuwe Wet Werk en Bijstand. Tenslotte gaf wethouder 't Hart een toelichting op de oplossing van het ruimteprobleem van de pc Ichthus school te Wolphaartsdijk door gebruik van een overtollige groeps- ruimte van de Calvijnschool te Wolp haartsdijk. Ingevolge de Verordening Huisvesting Onderwijs is er geen andere mogelijkheid voorhanden. Markt in mei klaar De Grote Markt is het eerste plein dat opnieuw ingericht wordt als onderdeel van het Masterplan Binnenstad. Later volgen de Singel- straat, de Vlasmarkt en het Kolve- niershof/Bleekveld. Eerst wordt de noordkant van de Grote Markt aan- Nieuwjaarsreceptie en opening Goes 600 op nieuwjaarsdag Op nieuwjaarsdag geeft de gemeen te het startschot voor het jubileum jaar waarin we vieren dat Goes 600 jaar stadsrechten heeft. U bent van harte uitgenodigd om op zaterdag I januari hierbij aanwezig te zijn in Theater de Mythe.Vanaf I5.30 uur is de Mythe open en om 16.00 uur start een gevarieerd muziektheater programma dat ongeveer één uur duurt. Dit nieuwjaarsconcert ver vangt de jaarlijkse nieuwjaarsrecep tie van het gemeentebestuur. Muziekvereniging Euphonia opent het programma met enkele feeste lijke nummers. Burgemeester Van der Zaag staat vervolgens stil bij de aanleiding van het jubileum en bij wat we in de rest van het jaar kun nen verwachten. Hierna is er een optreden van Ballet Studio Free De Bevelander Combinatie De Faam en De Bevelander Verordeningen belastingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat de raad in de verga dering van I6 december 2004 onder agendapunt I4 besloten heeft tot vaststelling van: a. de Verordening onroerende-zaakbelastingen 2005; b. de Verordening forensenbelasting 2005; De besluiten zijn onder de volgnummers 361 en 362 opgenomen in het “Register van algemeen verbindende voorschriften”, dat ter inzage ligt en verkrijgbaar is bij de publieksbalie. lux» i u.r. sn»i i g Beleidsregels Terugvordering en Verhaal Wet Werk en Bijstand Het college van burgemeester en wethouders heeft in zijn vergade ring van 27 oktober 2004 besloten de Beleidsregels Terugvordering en Verhaal Wet Werk en Bijstand vast te stellen. In deze Beleidsregels, die per I november 2004 in werking zijn getreden, wordt ingegaan op de mogelijkheden van terugvordering en verhaal van bijstand ingevol ge de Wet Werk en Bijstand (WWB). In[ Hiermee heeft het college van burgemeester en wethouders kenbaar gemaakt dat het gebruik maakt van de bevoegdheid om bijstand terug te vorderen en te verhalen, die in de WWB is aangegeven. Daarnaast omvatten deze Beleidsregels vijf hoofdstukken: Terugvorde ring,Verhaal, Invordering van alimentatie, Invordering van verhaalsbij- dragen en Bijzondere Vorderingen (waaronder eigen woning, terug vordering geldleningen). Hoe ziet de afdeling Publiekszaken eruit? De afdeling Publiekszaken is onderverdeeld in een centrale info- balie/receptie, verschillende balies en een Callcenter. Centrale infobalie/receptie U komt als klant als eerste terecht aan de centrale infobalie/receptie. Aan deze balie vindt kortdurende dienstverlening plaats, zoals verwij zing, ontvangen van klanten met afspraken en meegeven van folders en informatiemateriaal etcetera. Als u verdergaande dienstverlening nodig heeft, ontvangt u van de medewerkers in deze balie een bon van het klantbegeleidingssysteem. Dit systeem zorgt ervoor dat u bij de juiste baliemedewerker terecht komt en zo snel mogelijk wordt geholpen. Commissie Grondgebied 20 december 2004 Vertegenwoordigers van de voetbal vereniging Wolphaartsdijk en de Frans Naerebout scoutinggroep pleitten voor handhaving en zo mogelijk ver ruiming van de subsidieregeling voor inzameling oud papier. Hetzelfde deden vertegenwoordigers van de bewoners van de Laagewei/de Boom gaarden en de Belangenvereniging Wil helminadorp en de Vereniging van Bewoners van het Goese Meer wat betreft de aan te leggen verbindings weg naar de nieuwe wijk Mannee. De commissie besloot de bespreking van de gescheiden inzameling van afval een maand op te schorten. Wel gaf de commissie te kennen in te stemmen met het collegestandpunt over de oud-papierinzameling. Instemming werd gegeven aan het collegebesluit om inbreiding aan de Raadhuisstraat te 's-Heer Arendskerke mogelijk te maken. De commissie gaf haar fiat aan de afronding van het Infraplan 1999- 2003 en de onderhoudsoplanning van wegen voor de komende jaren. Uitgebreid werd gesproken over het onderzoeksrapport over de spoor- wegproblematiek in de gemeente. De commissie steunt het collegebeleid om in overleg met de provincie drie mogelijkheden te onderzoeken (ondertunneling, verdieping en omleg ging). Positief was de commissie over de voorstellen van het college voor de herinrichting van de Bechstede, de herinrichting van De Spinne, de sloop van de voormalige laboratorium- school aan de Rommerswalestraat, de aankoop van de ROC-gebouwen aan de J.R Coenstraat 3-5 en de aanleg van Vanaf 3 januari zijn de meeste gemeentelijke diensten en produc ten bij één balie in het Stadskantoor te vinden. U hoeft niet meer apart naar het Landbouwcentrum voor het aanvragen van een parkeer- of milieuvergunning. De klanten van Sociale Zaken houden de aparte balie in het Stadskantoor voor vra gen op het gebied van werk en inko men. Voor aanvragen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandi capten, de Gemeentelijke Krediet bank en schuldhulpverlening en voor vragen over invordering belastingen, belastingaanslagen en deWOZ-waarde kunnen de klanten nog steeds in het Landbouwcen trum terecht bij het bureau Bijzon dere Voorzieningen of het bureau Belastingen. Voor de realisering van één balie voor alle producten en diensten wordt de afdeling Publiekszaken opgericht. Deze afdeling gaat vanaf januari tot oktober 2005 oefenen met vraaggericht werken, zodat de Voorwaarden: Tarieven zijn inclusief BTW. De minimale afname is 3 regels. Voor enkele rubrieken wordt contante betaling verlangd. Extra kosten: Brieven onder nummer 8,51; Bewijsnummer per exemplaar 3,87. Onze leveringsvoorwaarden zijn op aanvraag verkrijgbaar. Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot I2.3O uur Dinsdag en woensdag van 13.30 tot 16.00 uur Donderdag van 17.00 tot 20.00 uur De mogelijkheid van het verruimen van de openingstijden in het nieuwe Stadskantoor wordt op dit moment nog onderzocht. Onderzoek dienstverlening In december voert de gemeente een onderzoek naar de dienstverle ning uit om te kijken wat de klanten op dit moment van onze dienstver lening vinden en om na te gaan hoe de klanten de dienstverlening graag zien. Dit onderzoek dient als basis voor een tweede onderzoek vol gend jaar. Dan kijkt de gemeente of de dienstverlening met de invoering van de afdeling Publiekszaken verbe terd is. Ontvangt u een enquête over de dienstverlening, dan verzoe ken wij u vriendelijk om hier aan mee te werken zodat de gemeente in de toekomst nog beter op uw wensen kan inspelen. Discussienota's Bestemmingsplan Oud-Sabbinge en Bestemmingsplan Bebouwde kom Wilhelminadorp Burgemeester en wethouders maken, op grond van de Inspraakveror dening Goes, bekend dat vanaf 29 december gedurende vier weken ter inzage liggen bij de publieksbalie de discussienota's voor - het Bestemingsplan Oud-Sabbinge; - het Bestemmingsplan Bebouwde kom Wilhelminadorp. De aanleiding is de wens om geldende bestemmingsplannen die ouder.zijn dan tien jaar te actualiseren. De discussienota's zijn beleidsnotities op basis waarvan een voorontwerp-bestemmingsplan zal worden opgesteld. De doelstelling is het vormen van een actueel beheerskader door het vastleggen van de bestaande situatie. Bij deze actualisatie wordt tevens een aantal nieuwe ontwikkelingen mogelijk gemaakt. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder een schrif telijke inspraakreactie inbrengen bij het college van burgemeester en wethouders. Als u uw reactie mondeling kenbaar wilt maken, kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw M.Veraart, telefoon 249854. Melding verandering inrichting (art. 8.19 Wet milieubeheer) Op 17 december 2004 ontvingen wij van Mts. Blok-Koets, Noord Kraaijertsedijk 2 te 's-Heer Arendskerke een melding voor het veran- deren/uitbreiden van het bedrijf zijnde een legpluimveestal, vleeskui- kenstal en akkerbouwbedrijf. De verandering houdt in dat een extra opslagsilo met een inhoud van 12 ton wordt geplaatst voor het bij voeren van biologische tarwe voor de legkippen. De veranderingen zijn niet in overeenstemming met de voor het bedrijf verleende milieuvergunningen d.d. 01 -1 I -199115-01 -1993 en 19-08-1999. Ech ter, in de stukken behorende bij de melding is naar ons oordeel vol doende aangetoond dat de veranderingen geen dan wel uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor het milieu en dat de milieuvergunning niet gewijzigd hoeft te worden. Bezwaar/beroep De stukken liggen tijdens de bezwaar-/beroepstermijn ter inzage bij afdeling Milieu en bij de Publieksbalie. Belanghebbenden kunnen bezwaar en beroep instellen tot zes weken na de datum van publica tie. Gemotiveerd bezwaar moet worden gericht aan burgemeester en wethouders onder vermelding van “bezwaarschrift". Schorsing en/of voorlopige voorziening kan tegelijkertijd worden aangevraagd bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrecht van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Vergaderdata welstands-lmonumentencommissie Welstandscommissie Monumentencommissie 10 januari 24 januari 24 januari De bouwplannen moeten uiterlijk 7 werkdagen voor de welstand- /monumentencommissievergadering worden ingediend bij het bureau Bouwen. een rotonde op de Ringbaan- Oost/Noordhoeklaan/Louise de Colignylaan. Tenslotte besprak de commissie de stedenbouwkundige hoofdopzet voor de nieuwe wijk Aria in Overzuid. I verleent hierbij een eenmalige machtiging aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV om het verschuldigde bedrag af te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. Postbanknr.: Il__l Banknr: Toelichting: Voor elke letter, cijfer, leesteken en spatie één hokje gebruiken. Aan het eind van de regel correct afbreken. (naar Eerste winkelstraten klaar De eerste winkelstraten zijn inmiddels heringericht. Begin januari zijn de Oude Vismarkt en de Gast huisstraat aan de beurt. Tegelijker tijd met de herinrichting van de Grote Markt worden de Sint Adri- aanstraat en de Korte Kerkstraat opnieuw bestraat. Verder is het de exploitant van een horecainrichting toegestaan om maximaal acht incidentele festiviteiten in de inrichting per kalender- nnd jaar te houden, waarbij de genoemde geluidsvoorschriften niet gelden en overmatige hinder moet worden voorkomen. De exploitant die een incidentele festiviteit wil houden moet ten minste twee weken voor aanvang burgemeester en wethouders daarvan in kennis stellen met een daarvoor beschikbaar te stellen meldingsformulier. Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de ope ningstijden kunt u de aanvragen komen inzien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u een telefonische afspraak maken, telefoon 249700. 20-12 Oudelandseweg 6 20-12 Sint Adriaanstraat 15 24-12 jonkerstraat 20 Verleende bouw- en sloopvergunningen in de periode van 20-12- t/m 24-12-2004 Binnen zes weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening wor den ingediend bij de rechtbank.Voor informatie kunt u contact opne men met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen, telefoon 249709. 21- 12 Oude Rijksweg 85 22- 12 Brugstraat 24 22-12 IGJ v. d. Boschstraat 53 het bouwen van een woning met garage het uitbreiden van de woning SCHLECKER Alleen bij SCHLECKER HOME SHOPPING Minimale bestelwaarde: 15.- GRATIS THUISBEZORGD per kg 1.79 Itr: 1.83 J Eucalyptus QjVO- of Limoen -wTTO a maten 128 MB 22,99 Best,-Nr. 797844 256 MB i 99,99 -Hr. 79784$ 512 MB i 1W Be#».'Nr. 797*44 12* MB 17,99 Bost.-Nr, 797*47 234 MB 34,9$ BWt-Nr. 797*48 512 MB t (A.99 Be»t.-Hr. 797*4$ Bestel nu per telefoon: 0900-7777444 20 ct min. Advertentie geldig vanaf 29.12.2004 t/m 11.01.2005 zolang de voorraad strekt. Prijswijzigingen voorbehouden. o m k O

Bevelander | 2004 | | pagina 9