Blijvend een maatje minder Anker Desein heeft voor elke tuin de materialen II JA Sun fashion and protection bij Eijsermans Optiek Optometrie. Nedbase ICT, talent in multimedia en internetoplossingen Speciaalzaak Simon as+mar de jager is niet zomaar een interieurwinkel n I I 4 0 het internetapplicaties, een deel beiden met na er Desein bijvoorbeeld Desein is het pro- de vis' wordt actueel, bestrating modellen van Interlübke gaan met korting de vorig nieuw bouw het bloot- ozonzu- zijspoortje media. werkt, resultaat van len. Informatie over TMF Tel: 0118-633601 Adres: Lammerensteeg 9, Middelburg Speciaalzaak Simon Klokstraat 21 4461 JKGoes 0113-215563 hierbij. De Fysische (TMF), ICT is Anker Desein Marie Curieweg 9-13 Vlissingen 0118-690043 3 d J- I, k De eerste stap van de urstof. Verder krijgt de lange termijn TMF is een vrijblijvende cliënte van een voed- zodat ?r is in aan- figuuranalyse. Een ingsdeskundige een behouden blijft. Veel voor Bas+Mar de jager Kerkplein 57 4421 AB Kapelle 0113-343810 infp@basmar.nl www.basmar.nl Eijsermans Optiek Optometrie Lange Vorststraat 57 4461 JM Goes 0113-23 02 10 www.eijsermans-optiek.nl en Onderdeel van is een assortiment hout, bestratingsmate- Anker I rialen en gereed- iedere schappen. invullen. kante meter showroom. De mede werkers delen een passie voor design en geven de klant des kundig advies om van al dat moois een har monieus en ook leef- niet zomaar een inte rieurwinkel, maar een bedrijf met een exclu sieve visie. Creativiteit, vernieu wing, stijl en kwaliteit prachtige zomer? Bij Nedbase ICT Molenwater 79 4331 SE Middelburg T 0118 617873 F 0118 614738 www.nedbase.nl plete inrichting. medewerkers het huis maakt de worden met sier- bouwde verlichting, woonomgeving pas grind en hardhouten Anker Desein is écht af”, een totaalleveran- profcenter Anker Desein presenteert ook hoe “Goed gekozen sier- de bestrating rondom gecombineerd kan De zomer is in aan- figuuranalyse. Een ingsdeskundige tocht. Veel dames medewerkster meet de persoonlijk voedingsad- willen voor de lichaamsmaten en vies gericht op het ver- zomerkleding uit de berekent hoeveel een- liezen van gewicht en kast komt wel wat timeters cliënte moet het aanleren van een overgewicht kwijt of kwijtraken om het gezond voedings- enkele verlieze Figuurcorrectie- Ten Cate, Boobs Bloomers, Bon Giorno en Een goed badpak of de Triumph is de klant verzekerd juiste bh doet wonderen van zowel een goede kwali- voor je figuur. Maar: vind teit als de laatste trends. Ook maar eens de goede tussen met oudere mensen wordt het enorme aanbod. Bij rekening gehouden. Verder Speciaalzaak Simon in zijn de ‘moeilijkere’ maten Goes is dat geen probleem, ruim vertegenwoordigd. De medewerkers weten “Voor de lange meiden heb- precies hoe een kledings- ben we lengtematen en de tuk valt. cupmaten lopen tot E,” ver- telt Martijntje de Witte, “leder Speciaalzaak Simon bestaat figuur en elk merk is weer al 68 jaar. Het familiebedrijf anders, dus een goed advies wordt nu gerund door is belangrijk.” Simon ver- Johnny de Witte en zijn koopt ook positiebadpak- vrouw Martijntje en binnen- ken. Nieuw zijn de anti-chl- kort werkt ook dochter oor badpakken. Simone fulltime in de winkel. De zaak is gespecialiseerd in ondergoed, nachtgoed en badgoed voor het hele gezin. Met topmerken als Sloggy, ook de kleurvarianten wachten op uiw bezoek. Laat van RODENSTOCK’s u adviseren over de eigen- Niet alleen is de nieuwe SunContrast zonnebrilglazen schappen en mocht het zon zomercollectie met de grootst en de HOYA Specials-UV aan netje op het moment van uw mogelijke zorgvuldigheid u tonen. bezoek hoog aan de hemel samengesteld, ook zijn er uit- Eijsermans Optiek heeft zich staan dan kunt u de zonnebril gebreide mogelijkheden om aangesloten bij de zonnigste van uw keuze direct even tes- uw brilcorrectie uit te voeren opticiëns van Nederland in het ten. Anders kan men u aan de in een van de beste mogelijk- kader van de landelijke zon- hand van een lenstester de heden die ZEISS u deze nebrillenmaandcampagne eigenschappen van de zonne- zomer kan bieden: SkyPol®. (bezoek dan ook eens de site bril aantonen.Natuurlijk kunt u Een combinatie van contrast- nlvision.nl). Daarom heeft bij Eijsermans Optiek ook De materiaalkeuze is zeer ruim: beton- en Anker Desein is één natuursteen, koppel- van de grootste stones en waalfor- bouwmaterialenhan- maten, leisteen, delaren in Zeeland kleurvaste materia- en actief in alle sec- len en zelfs graniet, toren van de bouw. Nu is een tuin met Het assortiment een strakke belijning omvat alle produc- erg actueel, maar ten voor de ruw- ook tuintegels met bouw tot en met de een groot formaat afwerking. Binnen zijn erg gewild, het bedrijf is sierbe strating een speci- Zeer exclusief en fiek onderdeel. stijlvol zijn bijvoor beeld de gevelste- Anker Desein nen die gecombi- beschikt zowel bui- neerd kunnen wor- ten als binnen over den met straatbak- een zeer uitgebreide stenen, presentatie bestra- tingsmaterialen. om centimeters gewenste gewicht en patroon, dat goed vol te n figuur te bereiken. Dan houden is en ook op en wordt ook vastgesteld Afslankinstituut hoe lang de behandel- Swiss Figure helpt ing gaat duren en wat Thermo de kosten zijn. De meth- Methode ode bestaat uit een die hierbij actief deel, waarbij wordt gebruikt is zo lichaams-oefeningen effectief, dat cliënte worden uitgevoerd in een schriftelijke een- verwarmde cabines en timetergarantie kri- een passief deel waarbij jgt. Daarbij komt, dat het hele lichaam, met de methode zo is ont- uitzondering van worpen dat het resul- hoofd, wordt taat blijvend is. gesteld aan verrijkende eigenschap en Eijsermans Optiek de krenten terecht voor aantrekkelijk polarisatie. Heeet resultaat is uit de spreekwoordelijke zon- geprijsde zonnebril-op-sterkte De zomermaanden komen een perfecte bescherming nebrillenpap gehaald. De combinaties samengesteld uit 'eraan. Wordt het weer een tegen de zon onder alle mooiste, maar vooral ook merkproducten van hoge zonovergoten mogelijke omstandigheden. In functioneelste zonnebrillen uit kwaliteit. Miranca en Hans Eijsermans het bijzonder in de auto maar diverse collecties zoals bij- Eijsermans zullen u graag de Optiek in Goes houden ze ook op het water. Naast de voorbeeld Jeep, Persol, Ray mogelijkheden uitgebreid ver- daar rekening mee. Wij bekende ZEISS producten Ban, Killer Loop, Kaleido, tellen. doen alles om u de betere kan men bij Eijsermans Optiek Kipling, Sting en Serengeti oogbescherming te bieden, ook de Met een vakkundig stelt chef terrassen, schuttin- aankoop- en ontwer- Jaap gen en pergola’s, padvies van Anker cier op het gebied Verherbrugge “bes- Om de tuin nét een Desein komt u al bouwmateria- trating kan allerlei beetje extra sfeer snel tot het gewens- effecten in de tuin te geven verkoopt te resultaat, teweegbrengen: Anker Desein ook daar- diepte, sfeer en een waterornamenten en breed strakke- of juist rus- tuinverlichting. Eén tuin- tieke aanblik.” van de nieuwste verlichtingmogelijkheden is kan bestrating met inge- tuinwens HBO Informatie Diverse reclamebureaus webdesign, multimedia Technologie hun bedrijf weten Nedbase dan ook en Nedbase ICT in Nedbase ICT In de afge- te vinden, als het gaat om biedt het bedrijf software- Middelburg is een lopen vier jaar is het team het ontwikkelen van de ontwikkeling, database bureau wat inmiddels uitgebreid en is een techniek achter de web- ontwerp en advies, vier jaar op de rails brede - en tevreden - site. Maar ook het eigen staat. Op de wissel klantenkring opgebouwd; creatieve deel van van reclame en inter- van (semi-) overheidsin- Nedbase stort zich graag net, begeven zij zich stellingen tot detailhan- op klantgerichte ontwer- op het spoor ‘inter- del, van zakelijke dienst- pen, en pakt wel eens net’. verlening tot industrie, een zijspoortje naar “De tijd van ‘een website andere media. Naast Oplossingsgerichte inge- als statische digitale bro- nieurs werken hier samen chure’ is voorbij, met creatieve duizendpo- Interactief, actueel en ten aan innovatieve inter- gekoppeld aan de netoplossingen; van een- bedrijfsprocessen in de voudig beheerbare web- backoffice, dat is waar site tot complexe interne- veel van onze klanten tapplicaties en database- naar toe willen”, vertellen koppelingen. In 2000 de enthousiaste onder startten Arjan Abrahamse nemers. De technische en Andre Dingemanse, kant is overheersend afgestudeerd aanwezig bij Nedbase. Meubels, bedden, ver- maanden mei en juni de lijn van de Duitse fabri- lichting, stoffen en tapij- nieuwe collectie gepre- kant. “Interlübke is een Bas+mar de jager is ten... op keukens en senteerd. “Bij een pas- optimistisch bedrijf dat sanitair na heeft sende besteding trakte- zijn nek uit durft te ste- bas+mar de jager alles ren wij op een diner voor ken en het lef heeft te in huis voor een com- twee bij de Stadsschuur verrassen en te vernieu- De in Goes,” zegt Henri de wen. Net als wij. richten Jager. Hij is enthousiast ”Het nieuwe greeploze kenmerken de opstel- zich °P het totale plaat- over de nieuwe aanwin- wandkastsysteem Cube lingen in de 2500 vier- je, bijvoorbeeld met sten. Zo is er een hele is nu al een klassieker. grote kleuradviezen. Henri: serie stoelen van ont- “Je kunt het geheel naar “Op verzoek gaan we werpers als Philippe eigen wens samenstel- ook met een klant mee Starck, Verner Panton, len. De belijning is heel om tegels of hout voor Charles Ray Eames simpel, maar zó mooi, de vloer uit te zoeken.” en Ron Arad, die zowel Hier is minder echt Bij nieuw- of verbouw is binnen als buiten meer.” het zeker aan te raden gebruikt kunnen wor- baar geheel te maken, rnet de bouwtekeningen den. Want: “De vormgeving langs te komen voor De huidige showroom- kan nog zo super zijn, een uitgebreid advies. een stoel moet natuur lijk wel lekker zitten,” Met de actie ‘Boter bij deur uit om plaats te stelt Henri de Jager. jg vjs' wordt in de maken voor een nieuwe Het bedrijf betrok De bouwmaterialen- jaar een handel heeft circa bedrijfsge- 7000 bestratingsar- op het tikelen in bedrij venter rein gramma. Souburg aan de A58. i ia» I !r Gt I Het team van Swiss Figure staat voor u klaar. i- 1 n i- k J- J- orw e e i- r- WW it it 3 I- r r i- it w* w WW w«r 1

Bevelander | 2004 | | pagina 27