gemeente O6S Evenementen Leed ^Openbare^ kennisgevingen 7 april 2004 Vergadering gemeenteraad Vergadering Raadspresidium De Oosterscheldewerf Overheveling Vreemdelingenloket Bijna honderd nieuwe parkeerplaatsen in De Stadspoort Extra vergadering commissie Maatschappelijke Ontwikkeling over brede school Goese Polder Gemeentelijke diensten gesloten Wijzigingen ophalen huisvuil Steunpunt Vrijwilligerswerk Goes 2 29-03 29-03 29-03 29- 03 30- 03 /- Sm O Openingstijden Gemeente Afdeling Burgerzaken: Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. EVENEMENTEN IN GOES VAN 8 TIM 14 APRIL 2004 8 en 9 april 10 april vanaf 7 april 25-03 Grote Markt 3 29-03 Veerweg 38 01-04 Monumentencommissie 10 mei 01-04 Koningstraat 3 Zuidvlietstraat 73 01-04 Burgemeester en wethouders van Goes 12 april 13 april 13 april 14 april i Goes heeft er 95 openbare par keerplaatsen bij, op een paar minu ten lopen van de binnenstad. Vrij dag opende wethouder Linssen de parkeergarage onder De Stads poort, de eerste deels openbare parkeergarage van Goes. De toe gang is aan de M.A. de Ruyterlaan, - Vaststellen verslag Raads presidium van 15 maart 2004. - Vaststellen agenda voor de raads vergadering van 20 mei 2004. - (Plaatsvervangend) voorzitter schap commissie Grondgebied. - Secretariaat klankbordgroepen Internet: www.goes.nl e-mail: stadskantoor@goes.nl uit gemeenteraad. - Continuering externe begeleiding bij programmabegroting. - Openstaande ingekomen stukken gemeenteraad. - Schriftelijke rapportages n.a.v. toezeggingen in commissies. - Verzoeken van raadsleden om inzage dossiers. - Houden van publieke debatten. - Bezoek aan Straatsburg of Brussel in kader raadsexcursie. - Rondvraag. De vergadering is openbaar. ture’s kunt u bellen op werkdagen tussen 9.00 uur en 14.00 uur. Om zelf in onze vacaturebank een kijkjé te nemen kunt elke dinsdag tussen 9.30 tot 12.00 uur bij ons terecht of anders op afspraak. Zaagmolenstraat 3,4461 BK Goes.Telefoon 253171 253157, e-mail vrijwilligers@smwo.nl Indien u als organisatie een vrijwil liger zoekt dan kunt u bij het Steunpunt Vrijwilligerswerk Goes (gratis) een vacature plaatsen. In verband met de Paasdagen zijn alle gemeentelijke diensten geslo ten op: - 9 april goede vrijdag - 10 april paaszaterdag - I I april Ie paasdag - 12 april 2e paasdag ingesteld op het bezwaar is beslist. Als u vragen heeft of nadere informatie wilt over de kapvergunningen kunt u contact opnemen met de heerT. Kapoen of de heer G. Goe- degebuure, tel. 249770. Huisvuil Op vrijdag 9 april 2004, GOEDE VRIJDAG, wordt geen huisvuil (GFT in de groene bak) opgehaald in Goes -Zuid. De gewijzigde ophaaldag: is 01-04 01-04 01-04 02-04 Bob Marleylaan 5 Lange Kerkstraat 16 Albert Plesmanweg 21 Hazelaarstraat 18 Kastanjestraat 45 Dr.W.Dreeslaan I I Grote Markt I Schuttershof 10 Schuttershof 10 Bob Marleylaan 21 Muidenweg 85 van den Nieuwenhuizen,Atiya Malaika Verschelling, Lucie Elisabeth Cornelia Adriaanse, Daniël Koole, Erwin Gerardus Abrahamse, Cornelis en Bhawanie, Resma Nasrin Verburg.Adriaan Jacob en de Keizer, Jaennet Sara Maria van Rooijen,Willem Huibrecht Muller, Henriette Johanna Frederika Wisse, Jan het verwijderen van asbesthoudende dakbedekking het verbouwen van het pand het gedeeltelijk slopen van het kantoorpand het gedeeltelijk slopen van de woning/schuur het bouwen van een woning het herbouwen van een berging het bouwen van een woning het uitbreiden van de bovenwoning het slopen van een loods het bouwen van een serre het verwijderen van asbesthoudende afvoerleidingen het wijzigen van de indeling begane grond het bouwen van een erker het bouwen van een uitkijkpunt en plaatsen damwand het uitbreiden van de woning het intern slopen van het kantoor pand het intern slopen van het kantoor pand het plaatsen van een overkapping Op donderdag 15 april vergadert de gemeenteraad van Goes in het stad huis aan de Grote Markt. De verga dering begint om 19.30 uur. De gemeenteraad bespreekt volgende week de volgende onderwerpen: - Vaststelling agenda De raad stelt aan het begin van de vergadering de agenda vast. Op voorstel van een lid van de raad of de voorzitter kan de raad bij de vaststelling van de agenda onder werpen aan de agenda toevoegen of van de agenda afvoeren. - Vragenuur voor leden gemeenteraad Aan het begin van de vergadering om 19.30 uur is er een vragenuur voor gemeenteraadsleden. - Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering kunnen aanwezige burgers gezamenlijk gedurende maximaal dertig minuten het woord voeren over geagendeerde onderwerpen. Degene die van het spreekrecht gebruik wil maken, dient dit tenminste 48 uur voor de aanvang van de vergadering te melden aan de griffier (tel. 249730) onder opgave van naam, adres en tele foonnummer en het onderwerp waarover hij het woord wil voeren. Elke spreker krijgt maximaal vijf minuten het woord. - Beschikbaarstellen van een krediet voor de inrichting van een skatevoorziening in Goes-Zuid. - Beschikbaarstellen van een krediet voor de eerste Geïnteresseerden kunnen de agen da en de vergaderstukken inzien bij de publieksbalie in het stadskan toor. Op de avond van de vergade ring liggen agenda's en stukken in de ruimte voor het publiek. De informatielijn van de IND is bereikbaar op werkdagen van 0.900 uur tot 17.00 uur.Vanuit het buiten land is de IND bereikbaar via +31 20 8893045. Zie ook www.ind.nl. De bouwplannen moeten uiterlijk 7 werkdagen voor de welstand- /monumentencommissievergadering worden ingediend bij het bureau Bouwen. De agenda voor de vergadering van de welstands/monumen- tencommissie is vanaf de woensdag voor de vergadering in te zien zijn bij de publieksbalie. De kantoren zijn geopend: maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur; dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur. Podium 't Beest 20.30 uur Podium 't Beest 21.00 uur Podium 't beest 20.30 uur Bibliotheek Goes 14.00 - 15.00 uur maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur; dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur en donderdag 17.00 - 20.00 uur. Filmvoorstelling: The Company Poppentheater Sim Bolus speelt de voorstelling, Ei ei, dit ben jij! (vanaf 5 jaar). Reserveren gewenst.Tel. 212031 Concert: Dutch Angry Metal Movement Sportpunt Zeeland 9.30 uur t Calamiteitentelefoon: (0113) 249 770 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 532 981 41 Afdeling Communicatie Tel.: (0113) 249 870 e-mail: communicatie@goes.nl Stadskantoor, Oostsingel 2 Postbus 21 18,4460 MC Goes Tel.: (01 13) 249 600 VRIJSTELLINGSPROCEDURE VOOR UITBREIDING WONING OOSTHAVENDIJK 47 TE WILHELMINADORP Er is een bouwaanvraag ingediend voor uitbreiding van de woning Oosthavendijk 47 te Wilhelminadorp. Het bouwplan is niet in over eenstemming met geldend bestemmingsplan Buitengebied, maar wel met een toekomstig bestemmingsplan voor Wilhelminadorp. Burge meester en wethouders zijn daarom van plan medewerking te verle nen via toepassing van de vrijstellingsprocedure uit artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Daartoe ligt het verzoek vanaf 8 april 2004 vier weken ter inzage bij de publieksbalie in het stadskantoor. Gedurende deze termijn kan iedereen hierover schrif telijk zijn/haar zienswijzen kenbaar maken bij burgemeester en wet houders. KAPPEN VAN BOMEN Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat zij kapvergunningen heeft verleend voor de volgende bomen: - Westhavendijk 44 te Wilhelminadorp: I Els. I Berk en 3 Eiken - Oostsingel 84 te Goes: 5 stuks Taxus en I Conifeer - Van Hogendorplaan 33 te Goes: 2 Essen Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunningen op 6 april kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 21 18,4460 MC Goes. De werking van de kapvergunning wordt opge schort totdat de bezwarentermijn is verstreken of als er bezwaar is Gehuwd: 26-03-2004 01-04-2004 Overleden: 26-03-2004 26- 03-2004 27- 03-2004 WOENSDAG 07.00 uur. 14 april Ambachtscentrum Hollandse Hoeve GEHANDICAPTENPARKEERPLAATS Burgemeester en wethouders maken bekend een gehandicaptenpar keerplaats te hebben aangewezen aan de Bocht van Guinea in Goes. VOORBEREIDINGSBESLUIT HAVENGEBIED GOES De gemeenteraad van Goes heeft in zijn vergadering van 18 maart 2004 verklaard dat een herziening wordt voorbereid van het bestem mingsplan 'Havenindustrieterrein’. Het besluit omvat het gehele havengebied van Goes, inclusief het deel aan de westzijde van de Westhavendijk en een deel aan de zuidzijde van de Ringbrug. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking een dag na de kennisge ving daarvan. Het voorbereidingsbesluit met bijbehorende tekening ligt met ingang van donderdag 7 april 2004 voor ter inzage bij de publieksbalie in het stadskantoor Over het voorbereidingsbesluit kan op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de datum van deze openbare kennisgeving een bedenking worden ingebracht bij de gemeenteraad van Goes, Postbus 2118, 4460 MC GOES. Wandelmorgen voor senioren Overzicht Burgerlijke stand van 26-03-2004 t/m 01-04-2004 Voor inlichtingen hierover kunt u (tijdens kantooruren) bellen naar de afdeling Milieu, tel. 01 13-249718. •••••••••••••••••••••••••••••«•••«•••••••I»** ACCEPTATIE MELDING VERANDERING INRICHTING (art. 8.19 Wet milieubeheer) Op 26 maart 2004 ontvingen wij van - Schelde International B.V. Olympiastraat 2,4462 GG Goes een melding voor het veranderen van de fabriek van sporttoestellen: - ter verbetering van de (interne) logistiek de afdelingen montage en expeditie zijn verplaatst naar het (nieuwe) gedeelte dat in 2001 is vergund. Deze veranderingen leiden niet tot een andere inrichting of tot ande re of grotere nadelige gevolgen voor het milieu. De veranderingen voldoen aan de voorschriften verbonden aan de verleende milieuvergunning d.d. 18-01-2001. De vergunning hoeft naar ons oordeel dan ook niet te worden gewijzigd. Inzage De stukken liggen tijdens de bezwaar/beroepstermijn. Bezwaarlberoep Belanghebbenden kunnen bezwaar en beroep instellen tot 6 weken na de datum van publicatie. Gemotiveerd bezwaar moet worden gericht aan burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes onder vermel ding van “bezwaarschrift”. Schorsing en/of voorlopige voorziening kan tegelijkertijd worden aan gevraagd bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrecht van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. «•««•••«••«••««•••••♦••««••••••«••«••••«•«a*» inrichting van school de Tweern. - Aanpassen van de verkoop prijzen bouwgrond - Vaststellen van het Groen- structuurplan - Vaststellen van een reactie op de concept-gebiedsvisie Veerse Meer - Vaststellen van de beleids keuzes ingevolge de Wet werk en bijstand - Aanpassen van de Leges- verordening - Beschikbaarstellen van een krediet voor de viering van 600 jaar stadsrechten Goes - Vaststellen van het programma van eisen voor de keuze van een accountant - Benoemen van een (plv) voor zitter van de commissie Grond gebied en het voorzien in diverse vacatures in verband met het vertrek van raadslid S. de Putter - Afscheid van raadslid S. de Putter - Voorstel tot het toelaten van een nieuw raadslid - Installatie van de heer H.H. Bouma als lid van de gemeenteraad - Diverse begrotingswijzigingen Woensdag 14 april om 19.30 uur is er een extra vergadering van de raadscommissie Maatschappelijke Ontwikkeling. De commissieleden bespreken dan het collegestandpunt over de locatiekeuze van de brede school in de Goese Polder. De ver- Als je werkloos bent of dreigt te wor den, dan is de Oosterscheldewerf een heel goede plaats op weg naar nieuw werk. Kees bijvoorbeeld werd, toen het solliciteren niet lukte, helemaal gek van dat thuis zitten.Tegenwoordig gaat hij elke dag fluitend naar de werf en kijkt ondertussen ontspannen uit naar ander werk. Dwain had nog geen werkervaring. Op de werf oefende hij in hout- en metaalbewerking. Inmiddels denkt hij dat hij de binnen vaart in wil. Deze week vaart hij mee met een binnenschip om te ervaren hoe dat is. Raymond bereidt zich bij ons voor op een lascursus van het ROC. Als je net als Kees, Dwain en Alie op zoek bent naar werk en niet thuis stil wil gaan zitten. Neem dan eens contact op met de Oosterschel dewerf, tel. 253793 (maandag t/m donderdag). Je kunt ook e-mailen naar w.bliek@o- scheldewerf.demon.nl. De Oosterscheldewerf is een project van de gemeente Goes en ontvangt subsidie uit het Europees Sociaal Fonds. De Betje is van de Stichting Zeeuwse Schouw. TER INZAGE Alle stukken liggen tijdens kantooruren (zie openingstijden) ter inzage bij de publieksbalie, tenzij het anders is aangegeven in de bekendma king. De stukken die te maken hebben met milieu liggen op de afde ling Milieu, Westsingel 58, Goes ter inzage tot het einde van de beroepstermijn. Op verzoek worden de stukken ook op donderdag van 17.00 tot 20.00 ter inzage gelegd bij de publieksbalie. Op maandag 13 april a.s. vergadert het raadspresidium (fractievoorzit ters met de burgemeester) om 19.30 uur in het Stadhuis aan de Grote Markt. Op de agenda staat onder andere Hoofdstraat 26 Jenny Weijermanweg 15 het slopen van een koelcel Sint Adriaanstraat 17 De routes van maandag 12 april 2e PAASDAG, (REST in de grijze bak) van Wolphaartsdijk, Oud- Sabbinge en 's-Heer Hendriks- kinderen, worden gereden op dinsdag 13 april vanaf 07.00 uur. Milieustraat De Milieustraat is wel geopend op goede vrijdag en passzaterdag. Op I e en 2e paasdag gesloten. VERGADERDATA WELSTANDSIMONUMENTENCOMMISSIE GEMEENTE GOES Welstandscommissie 26 april 10 mei 24 mei - Voetbalvereniging Goes: Barman/vrouw - Sportclub Gehandicapten Goes: Begeleiden van gehandicapte zwemmers - Flex-klus: Behanger/schilder - Manhuistuin: Bestuursleden gezocht - Stichting Noodopvang de Bevelanden: Coördinator noodopvang Voor meer informatie of meer vaca- Spoed of noodgevallen Voor alle gemeentelijke diensten geldt dat u bij spoed of noodge vallen kunt bellen met 06 - 53298141. Voor storingen in drukrioleringen kunt u ook con tact opnemen met dit nummer. Voor verstoppingen in uw riole ring kunt u contact opnemen met particuliere installateurs. Geboren: 26- 03-2004 27- 03-2004 29-03-2004 29-03-2004 staande milieuvergunning in te trekken: de vergunning van 27-09-1991, met registratuurnummer 26995, betrekking hebbende op de Keuringsdienst van Waren, gelegen Evert- senstraat 17,4461 XN Goes. Er worden ter plaatse geen activiteiten meer uitgevoerd. Ter inzage- en bezwarentermijn Het ontwerp-besluit met alle van belangzijnde stukken ligt van 6-4- 2004 tot en met 19-4-2004 ter inzage. Schriftelijke (gemotiveerde) bedenkingen kunnen tot 20-4-2004 bij het gemeentebestuur worden ingebracht; in de linkerbovenhoek van de enveloppe vermelden: "Bezwaarschrift". Informatie Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de afdeling milieu, telefoonnummer 0113-249718. WET MILIEUBEHEER openbare kennisgeving melding (art.8.40) Burgemeester en wethouders maken bekend dat, in verband met het van toepassing worden van het genoemde Besluit, de volgende mel dingen zijn ontvangen: - Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer: - Opelclub Zeeland Riemwagenweg I te Goes, voor het plaatsen en in gebruik nemen van een propaantank op het terrein van het clubgebouw. - KPN telecom Rayon Zuidwest Van der Spiegelstraat 2 te Goes, voor het veranderen van een bestaande inrichting. - Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer: - Lighting Partner Amundsenweg Ite Goes voor het oprichten en in werking hebben varr een inrichting voor opslag van verlichtingsarmaturen. - Besluit Detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer: - Jumbo Supermarkten B.V. Marconistraat 2, te Goes voor het oprichten en in werking hebben van een supermarkt. - Delicio Nederland B.V. Albert Joachimikade 45, te Goes voor het veranderen van een bestaande inrichting. - Grafisch Bedrijf Goes Industriestraat 11, te Goes voor het oprichten en in werking hebben van een drukkerij/uitgeverij. - Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer: - Verpleeghuis Ter Valcke Louise de Colignylaan 2 te Goes, voor het uitbreiden van de inrichting. - Besluit Horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieubeheer: - Kantine V.V. Wolphaartsdijk Sportweg 4 Wolphaartsdijk, voor het van toepassing worden van het Besluit op een reeds aanwezige inrichting. - Amon Magdalenastraat 6 te Goes, voor het oprichten en in werking hebben van een Shoarma/ snackbar/ restaurant. - Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer: - Leijdekker Timmerwerken Albert plesmanweg 94 te Goes, voor het oprichten en in werking hebben van een timmerwerkplaats. - Besluit Tankstations voor wegverkeer milieubeheer: - Coöperatieve Zuidelijke Aan en VerkoopverenigingVan Hertumweg 7 te Goes voor het veranderen van een tankstation gelegen Van Hertumweg 7 te Goes. 13 en 14 april 14 april gadering is openbaar en wordt gehouden in het stadhuis aan de Grote Markt. Het begin van de ver gadering is er gelegenheid om het woord te voeren over de locatie keuze van de brede school. Grote Kerk 13.30 - 14.30 uur Het is een gezellige drukte op de Oosterscheldewerf. Kees brengt steunpalen aan onder de Betje, Dwain is aan het snijbranden, Ron is druk bezig met de productie van de houten gereedschapskisten en Raymond haalt een stel stalen bouten bij Alie in het magazijn. De Oosterscheldewerf bestaat nu anderhalf jaar en begint lekker op gang te komen. Er werken inmiddels 18 mensen en er zijn al een aantal mensen doorgestroomd naar een gewone baan. Want daar gaat het om bij de werf. Mensen helpen op weg naar een gewone baan. Het motto daarbij is: Werk vinden door gewoon aan het werk te blijven. De werf werkt daarbij aan interessante klus sen. Op dit moment is die interessante klus het restaureren van de Betje. De Betje is een Zeeuwse Schouw die in 1908 in Hontenisse is gebouwd.Vanaf 1980 lag het schip weg te rotten. Inmiddels zijn de eerste nieuwe span ten in de Betje aangebracht en over twee jaar moet de Betje gerestau reerd zijn. stadshaven Goes 10.00-16.00 Ur Podium 't Beest 20.30 uur Carillonbesgeling door stads beiaardier SjoerdTamminga De gemeente stuurt uw aanvraag door naar de Immigratie- en Natu ralisatiedienst (IND). De IND behandelt uw aanvraag en beslist over uw aanvraag. U wordt daaro ver door de IND geïnformeerd. Bij een positieve beslissing kunt u bij de gemeente het verblijfsdocument ophalen. De IND is telefonisch te bereiken voor alle vragen over toelating en verblijf, en voor vragen tijdens de behandeling van uw aanvraag. 0900- 1234561 (€0,10 p.m.). Opening watersportSeizoen met div. activiteiten Dans en Muziek: 2 Da Point Riciotti VERLEENDE BOUW- EN SLOOPVERGUNNINGEN IN DE PERIODE VAN 29-03 TIM 02-04 Binnen 6 weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening wor den ingediend bij de rechtbank.Voor informatie kunt u contact opne men met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen (01 13- 249709) 29- 03 30- 03 01-04 01-04 01-04 INGEKOMEN BOUW- EN SLO O PAAN VRAGEN Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de openingstijden kunt u, de aanvragen in komen zien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u een telefonische afspraak maken (01 13-249700). Kattendijksedijk 99 ONTWERP-BESLUIT WET MILIEUBEHEER Intrekken vergunning (art. 8.26 Wm) Burgemeester en wethouders hebben het voornemen om onder- Voorleesuurtje voor kinderen van 4 t/m 8 jaar Evenementen in Goes ook op internet: www.goespromotie.nl. Nieuwsgierig naar de voorstellingen in Theater de Mythe? Kijk op www.theaterverkoopzeeland.nl of www.theatergoes.nl Door de verschuiving van toela- tingstaken dienen vreemdelingen, die langer dan drie maanden in Nederland willen verblijven, voor taan hun aanvraag voor een ver blijfsdocument aan te vragen bij de gemeente. De gemeente Goes heeft vanaf dinsdag, 13 april 2004 een apart (im)migratieloket waar vreemdelin gen terecht kunnen. Het adres, waar u zich kunt melden is: Stadskantoor Goes, afdeling bur gerzaken, Oostsingel 2 te Goes. Voor het definitief indienen van uw aanvraag moet een afspraak gemaakt worden. Telefoon 0113- 249600. Men kan vragen naar de heer Van Balen, mevrouw Den Engelsman of mevrouw Kok. Filmvoorstelling: Interstella 5555 bereikbaar via de rotonde M.A. de Ruyterlaan Piet Heinstraat. De parkeergarage is geopend van maandag tot en met vrijdag van 7.00 uur 's ochtends tot 22.00 uur 's avonds en op zaterdag van 8.00 uur 's ochtends tot 22.00 uur 's avonds. Op maandag 12 april 2004, 2e PAASDAG, wordt geen huisvuil (REST, in de grijze bak) opgehaald in Kattendijke, Goese Meer, Wilhelminadorp en Goes-West De gewijzigde ophaaldag is WOENSDAG 14 april vanaf 07.00 uur. 4. Vj

Bevelander | 2004 | | pagina 13