1 gemeente venementen COpenbare^^ Berichten Leed n i e u wsl kennisgevingen Belangrijke ontwikkelingen rondom de WCT CWijkelijkse Jeugd hengelwedstrijd in Goes s Voortgang bouw nieuw stadskantoor Standwerkersconcours op de Grote Markt Wegwijzer 2003/2004 verspreid Autovrije Dag 21 september 2003 Uit de gemeenteraad van 17 juli Vergaderdata 5- - jr e Bh Openingstijden Gemeente Afdeling Burgerzaken: Op vrijdagmiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten. Kappen van bomen Noord Kraaijertsedijk 2 16-7 Vergunningen Drank- en Horecawet Ter inzage 's-Gravenpolderseweg 70 14-7 Piet Heinstraat 2 15-7 Westhavendijk 148 15-7 Dam 0 16-7 Referendum Van Doornestraat 10 16-7 Fietsvierdaagse 24 en 25 juli Grote Markt Avondmarkt 26 juli 29 juli Internet www.goes.nl e-mail: stadskantoor@goes.nl 14-7 14-7 14-7 14-7 14-7 14-7 14-7 14-7 14-7 16-7 16-7 Couwervestraat 42 Dillenburglaan 36 Jacoba van Beierenstraat 3 Kleine Kade 19 Noordhoeklaan 9 Papeweg 46 Papeweg 46 Zwanenburg 3 Zwembadweg 3 Groenedaal I Hollandiaplein 0 Nieuwsgierig geworden? Kijk dan op www.theatergoes.nl. Vanaf 23 oktober 2003 opent Theater de Mythe officieel haar deuren. Het belooft een echt spektakel te worden, omdat de standwerkers dingen naar de wisselbeker, die de gemeente Goes inzet voor de beste standwerker van deze dag. Het standwerkersconcours is een voorselectie voor het Nederlands Kampioenschap Standwerken, dat dit jaar op 5 oktober 2003 wordt gehouden op de markt in Venlo. De standwerkers worden beoor deeld op welsprekendheid, overtui gingskracht en originaliteit door een 14-7 16-7 16-7 16- 7 17- 7 17-7 17-7 17-7 17- 7 18- 7 Simon Vestdijklaan 27 Mahlerlaan 21 Jacoba van Beierenstraat 3 Lange Achterweg 5 Oude Rijksweg 12 Oude Rijksweg 107 Vermetstraat 14 M.A.de Ruijterlaan 2 Westhavendijk 36 Elen baas straat 34A kritische en objectieve jury, samen gesteld uit prominente Zeeuwen. het bouwen van een garage het verbouwen van het clubgebouw het bouwen van een biologische pluimveestal het bouwen van een serre het plaatsen van kap op garage het uitbreiden van de woning het uitbreiden van de woning het aanbouwen van een berging het bouwen van een serre het bouwen van een schuur het bouwen van een stads kantoor KijkindeWijk Noordhoek Vrijstellingsprocedure voor tuinkamer Deestraat 22 te 's-Heer Arendskerke Welstandscommissie 4 augustus 2003 I september 2003 jaar. Categorie B: de jeugd van I I tot en met 15 jaar. Monumentencommissie 4 augustus 2003 I september 2003 Verder besloot de gemeenteraad om 32.000,-- beschikbaar te stel- 28 juli tlm I augustus Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat zij een kapvergunning heeft verleend voor de volgende gemeentelijke bomen: Noordeinde e.o. te Kloetinge: I I bomen o.a. Es, Berk, Eik en Esdoorn en ca. 450 m2 onderbeplanting o.a. Cornus, Roos en Hazelaar t.b.v. aanleg tennisbaan Alle stukken liggen tijdens kantooruren ter inzage bij de Publieksbalie, tenzij het anders is aangegeven in de bekendmaking. De stukken die te maken hebben met milieu liggen op de afdeling Milieu, Westsingel 58. Goes ter inzage tot het einde van de beroeps termijn. Op verzoek worden de stukken ook op donderdag van 17.00 tot 20.00 ter inzage gelegd bij de publieksbalie. Degenen die een verzoek willen indienen voor een referendum over een raadsbesluit hebben hiervoor - na de bekendmaking dat een referendum mogelijk is - drie weken de tijd. Nadere informatie over een referendum krijgt u bij de afdeling communicatie in het stadskan toor. Grote Kerk 19.30-20.30 uur Koos Vorrinkplein, Goese Polder 19.00-21.00 uur Grote Kerk 12.30-13.00 uur Traas,Abraham Cornelis Antonie en Bruijnes, Francis; Bleumink, Marinus Jacobus en van Hartesveldt, Manon. Dees, Daniel Jozias; Adriaanse.Adriaan Joos; Ramadhin, Alice Jagranie; Spanjaard, Paula Helena Gerarda. maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur; dinsdag en woensdag 13.30 - 16.00 uur en donderdag 17.00 - 20.00 uur. Tenslotte heeft de raad de Verorde ning cliëntenparticipatie integraal gehandicaptenbeleid vastgesteld. Beiaardconcert door Rosemarie Seuntiëns. luisterplaats: Manhuistuin Voetbal voori3+ Informatie, tel, 06-30590360 Stadskantoor, Oostsingel 2 Postbus 21 18,4460 MC Goes Tel.: (01 13) 249 600 Afdeling Communicatie Tel.: (0113) 249 870 e-mail: communicatie@goes.nl Gehuwd: 11-07-2003 17-07-2003 Overleden: 10-07-2003 10-07-2003 13- 07-2003 14- 07-2003 Overzicht Burgerlijke stand van 10-07-2003 t/m 17-07-2003 Zate rd aga vondconce rt door Kees van Eersel Burgemeester en wethouders van Goes - i in de Er is een bouwaanvraag ingediend voor een ponyschuilhut aan de Oude Rijksweg 73B te 's-Heer Hendrikskinderen, kadastraal bekend gemeente Goes, sectie L, nr. 605. Het bouwplan is mogelijk op grond van een vrijstellingsartikel in geldend bestemmingsplan "Landelijk Gebied" voor stalling van niet-beroepsmatig te houden vee nabij een bebouwde kom. Burgemeester en wethouders van Goes zijn van plan hiervan gebruik te maken. Daartoe ligt het bouwplan vanaf 24 juli 2003 vier weken ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen hierover schriftelijk zijn/haar zienswijzen kenbaar maken bij burge meester en wethouders van Goes, Oostsingel 2 te Goes. De kantoren zijn geopend: maandag t/m vrijdag 09.00 - 12.30 uur en dinsdag 13.30 - 16.00 uur. Caan, Jeroen Frans; Aalbers, Remco Jan Louis; Jansen, Juul Elisabeth; Dorst, Arie Cornelis; van den Boomgaard, Sven; Schepens, Laetitia. Er is een bouwaanvraag ingediend voor een tuinkamer aan de woning Deestraat 22 te 's-Heer Arendskerke, kadastraal bekend gemeente Goes, sectie H, nr. 2566. Het bouwplan is in strijd met geldend bestemmingsplan ’s-Heer Arendskerke, maar wel planologisch acceptabel. Burgemeester en wethouders van Goes zijn van plan medewerking te verlenen via een vrijstellingsprocedure (artikel 19, lid 3 WRO). Daartoe ligt het bouw plan vanaf 24 juli 2003 vier weken ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen hierover schriftelijk zijn/haar zienswijzen kenbaar maken bij burgemeester en wethouders van Goes. Oostsingel 2 te Goes. met dumpkarren en met vracht auto's. Na de grondafvoer begint de aanne mer met het aanbrengen van de fundatiepalen. Deze worden ge boord in plaats van geheid. Dit type paal wordt ter plekke gemaakt. Per dag zijn drie tot vier betonmixers in gebruik om de palen te kunnen maken. Bij een verloop volgens plan ning is dit in week 38 afgerond. Voor vragen kunt u contact opne men met de projectleider bouw zaken, de heer ing. L. Minderhoud tel. 249698. De vereniging Milieudefensie maakt zich, samen met verschillende ande re organisaties, dit jaar opnieuw sterk voor een autovrije dag in zoveel mogelijk gemeenten. Als datum voor de autovrije dag is lan delijk gekozen voor 21 september 2003. Milieudefensie wil daarnaast in de week van 16 t/m 22 september 2003, voorafgaande aan de autovrije dag, de “Week van de vooruitgapg” organiseren met activiteiten gericht op het bewuster omgaan met mobi liteit. Elke maand vindt u op deze pagina een toelichting op de besluit vorming in de gemeenteraad die doorgaans plaatsvindt op de derde donderdag van de maand. beeld komt, dan zal de gemeente opnieuw afwegen welk pakket van maatregelen eventueel wél aan vaardbaar is. Binnenkort zijn ook resultaten bekend van lopende onderzoeken die een betere afwe ging van alle opties mogelijk maken (eind deze maand onder andere een verkeersstudie). Extra raadsvergadering Sloelijn Om een weloverwogen reactie te kunnen geven is een extra vergade ring van de gemeenteraad ingelast op donderdag 21 augustus (aanvang 19.30 uur in het stadhuis aan de Grote Markt). De bijeenkomst is openbaar en er is spreekrecht voor de burgers. Spreekrecht dient minstens 48 uur voor de aanvang van de vergadering aangevraagd te worden bij de griffier (telefoon 249730). Het gemeentebestuur van Goes heeft vanaf het eerste jaar, 1999, een positief standpunt ingenomen over het ondersteunen van het landelijk initiatief. Ook dit jaar zullen wij initi atieven om mee te doen aan de autovrije dag ondersteunen. Onze ondersteuning bestaat uit het zoveel mogelijk medewerking verlenen aan initiatieven van bewonersgroepen en wijk-, buurt-, of dorpsverenigin- gen om straten of straatgedeelten af De agenda voor de vergadering van de welstands/monumenten- commissie zal vanaf de woensdag voor de vergadering in te zien zijn bij de publieksbalie in het stadskantoor, Oostsingel 2 te Goes. www.theatergoes.nl nu online! Informatie over voorstellingen, kaartverkoop, zaalverhuur, een stukje mythologie, al deze infor matie is sinds kort te vinden op de website www.theatergoes.nl. Nu de opening van Theater de Mythe nadert, kunt u als voor proefje al een kijkje nemen op de nieuwe theatersite. het herbouwen van de garage het uitbreiden van de berging het uitbreiden van de woning het uitbreiden van garage/ berging het uitbreiden van de woning het herbouwen van de schuur het slopen van de garage het uitbreiden van de woning het bouwen van een trans- formatorstation het gedeeltelijk vernieuwen van het dak het doorbreken van een inpandige muur het verbouwen van de showroom tot leslokalen het plaatsen van een tijdelijke staalconstructie het uitbreiden van de school het tijdelijk plaatsen van een kubus het tijdelijk plaatsen van een loods s-Hr Hendr.kinderendk 103 het plaatsen van een reclamezuil Reigerstraat 11 het uitbreiden van de woning Bachlaan 96 het uitbreiden van de woning Bachlaan 98 het uitbreiden van de woning Verleende bouw- en sloopvergunningen en afgegeven positieve reacties tot bouwvoornemen in de periode van 14-07-2003 tlm 18-07-2003 Binnen 6 weken na de dag van verzending (zie vermelde datum) van de vergunning of positieve reactie kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders.Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de rechtbank.Voor informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen (0113-249709) De bouwplannen moeten uiterlijk 7 werkdagen voor de welstand/monu- mentencommissievergadering worden ingediend bij het bureau Bouwen. 16- 7 17- 7 17-7 17-7 De deeine-mers wordt verzocht een emmer- mee te nemen om de gevangen vissen even te kun-nen bewaren totdat deze door de con troleurs zijn gemeten, daarna wordt alle vis weer netjes teruggezet. Er wordt gevist op lengte iedere vis wordt gemeten. Vis beneden 10 cm telt niet mee.Vis van 10 cm en meer telt voor iedere cm één punt. Voe ren en vissen met gekleurde maden is verboden. De deelnemers moeten zelfstandig kunnen vissen hulp van ande-ren is alleen toege staan bij het onthaken van de vis of bij materiaal pech. 29 juli Grote Markt Standwerkersconcours i 9.00-15.30 uur Evenementen in Goes ook op internet: http://www.goespromotie.nl. Over leefbaarheid in wijken en dorpen Marktconcert door Franns-Wilfried von Promnitzau Geboren: 11-07-2003 11 -07-2003 11-07-2003 11- 07-2003 12- 07-2003 16-07-2003 Burgemeester en wethouders zijn van plan aan de Schietsportvereniging “Artemis” in Goes een vergunning te verlenen ingevolge de Drank- en Horecawet voor de uitoefening van het horecabedrijf in het pand aan de Nieuweweg I la in 's-Heer Hendrikskinderen. Verder wil het college van burgemeester en wethouders aan Tennisvereniging "De Schaepskooi” in ’s-Heer Arendskerke een vergunning te verlenen ingevolge de Drank- en Horecawet voor de uitoefening van het horecabedrijf in het pand aan de Elenbaasstraat 34a in 's-Heer Arendskerke. Aan de vergunningen wordt het voorschrift verbonden, dat in de inrichtingen geen alcoholhoudende drank voor gebruik ter plaatse verstrekt mag worden tijdens bijeenkomsten van persoonlijke aard, zoals bruiloften en partijen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende vier weken na de datum van deze publicatie ter inzage op de afdeling bestuurszaken aan de Westsingel 58 in Goes. Belanghebbenden worden in de gelegenheid gesteld hun zienswijze binnen deze vier weken nar voren te brengen. Reacties kunnen worden ingediend bij de gemeente Goes, afdeling bestuurszaken. Postbus 2118,4460 MC GOES, of telefonisch op nummer 0113 249612. De standwerkers, afkomstig uit verschillende plaatsen in Nederland en een uit België, demonstreren een scala aan artikelen, variërend van koperpoets tot bakfolie, van tas tot vliegenmepper en van douchekop tot tapijtreiniger. Zij voegen door hun optreden een extra dimensie toe aan de weekmarkt van dinsdag 29 juli. len voor de aanleg van een voorlo pig parkeerterrein met 100 plaatsen op het terrein van de Stoomtrein Goes-Borsele. Het definitieve par keerterrein krijgt 250 plaatsen. Dit parkeerterrein is bestemd voor de bezoekers van de stoomtrein, de medewerkers van het nieuwe stads kantoor en bezoekers aan de binnenstad. Door de aanleg van het voorlopige parkeerterrein wordt de parkeerdruk in de Poel IV op korte termijn minder. Dit is nodig omdat er afgelopen zomer al veel klachten waren van omliggende bedrijven. Aan het begin van de raadsvergade ring overhandigde de CDA-fractie een Europese kindervlag aan de burgemeester. De fractie had de vlag aangeschaft naar aanleiding van een verzoek van de Europese vere niging voor de réchten van kinde ren, die de gemeente oproept om jaarlijks op 20 november de Euro pese kindervlag te laten wapperen. autonome groei van het goederen vervoer én de extra treinen die de WCT met zich mee zou brengen. Goes baseert haar inspraakreactie op deze gegevens, ook na de uit spraak van de Raad van State. Ze gaat er wel vanuit dat het niet doorgaan van de WCT een heel ander licht op deze zaak zal werpen, met nieuwe berekeningen en een minder vergaand pakket maat regelen. Inspraak Sloelijn gaat gewoon door De uitspraak van de Raad van State verandert niets aan het feit dat de gemeente Goes uiterlijk 25 augustus haar inspraakreactie op de Sloelijn moet geven. De inspraak gaat enerzijds over het verleggen van het traject van de Sloelijn (dit moet toch gebeuren ongeacht het wel of niet doorgaan van de WCT) en anderzijds over de voorgestelde aanpassingen en maatregelen in de omgeving van de Sloelijn. Deze maatregelen tegen overlast van de Sloelijn zijn gebaseerd op extra treinen die gaan rijden door de knelpunten Top-4 die door de inwoners van de Noordhoek zijn aangedragen Heeft u de nieuwsbrief niet ont vangen, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Communicatie, tel. 249870. Een exemplaar wordt dan zo snel mogelijk opgestuurd. Binnen zes weken na de dag van verzending van de kapvergunning 22 juli kunnen belanghebbenden een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 21 18,4460 MC Goes. De werking van de kapvergunning wordt opgeschort totdat de bezwarentermijn is verstreken, of als er bezwaar is ingesteld op het bezwaar is beslist. Als u vragen heeft over de kapvergunningen kunt u contact opnemen met de heerT. Kapoen of de heer G. Goedegebuure, telefoon 249770. De Provincie moet zich daarvoor eerst uitspreken over het wel of niet opnieuw 'opstarten' van procedures die de WCT opnieuw mogelijk zouden kunnen maken. Pas als daarover duidelijkheid bestaat kan Goes zich opnieuw beraden hoe zij de belangen van haar inwo ners (met name omwonenden van het spoor) zo goed mogelijk veilig kan stellen. Die ontwikkeling kan nog jaren duren, onder andere omdat allerlei nieuwe onderzoeken eerst moeten plaatsvinden. Feit blijft EVENEMENTEN IN GOES VAN 24 tlm 30 JULI 2003 24 juli schillende zalen komen hier aan bod. Bij Horeca vindt u informatie over de zaalverhuur, de catering en arrangementen. Voor de con tactgegevens, de openingstijden van de kassa, een routebeschrij ving, de parkeermogelijkheden en informatie over de organisatie kunt u terecht bij de button Con tact. Bij Sponsors links zijn alle sponsors opgenomen die een bijdrage leveren aan de totstand koming van het theater én zijn interessante links terug te vinden. Bij de laatste button Kijkje nemen kunt u nog tot september de bouw van de Mythe volgen. De website is in de stijl van het theater met leuke animatie-effec- ten. De poppetjes uit het logo praten, lachen en huilen en de stoelen zijn 3D vormgegeven. RK Maria Magdalenakerk I 1.00 uur In de bouwactiviteiten voor het nieuwe stadskantoor aan de M.A. de Ruyterlaan breekt een nieuwe fase aan. In week 31 tot en met 33 wordt de put ten behoeve van de parkeerkelder gegraven. In deze drie weken (de bouwvakantie) wordt de grond ontgraven en afgevoerd, waarbij de grote bulk in week 32 en 33 zal liggen. Gezien de af te voeren hoeveelheid is het ook noodzakelijk buiten de reguliere werktijden grond af te voeren (op werkdagen na 16:00 uur en op zaterdagen). Het afvoeren gebeurt met tractoren Calamiteitentelefoon: (0113) 249 770 In noodgevallen buiten kantooruren: 06 532 981 41 Evenals vorige jaren wordt er weer een vrije hengelwedstrijd voor de jeugd gehouden in de Goese Oost- vest, (Deze keer in samenwerking met SMWO Welzijn, Afdeling Breedtesport), en wel op vrijdag middag 25 juli 2002 van 13.30 - 15.30 uur. De deelname is gratis. Deze wedstrijd wordt georgani seerd door de Eerste Goese Hen gelsport Vereniging. Er wordt gevist in de Goese Oost- vest bij de Stenenbrug in de Voor stad. Deelnemers tot en met 15 jaar kun nen zich gratis inschrij-ven vanaf 12.30 uur aan het wedstrijdwater. Er wordt gevist in twee categorieën: Categorie A: de jeugd tot en met 10 te sluiten op 2l-9-2003.Voorwaarde is dat de groepen of verenigingen die het initiatief nemen tot het aanvra gen van een afsluiting of het organi seren van activiteiten op straat daar over overleg plegen met de bewoners van de straat. De gemeentegids van Goes, de Wegwijzer 2003/2004, is vorige week huis-aan-huis verspreid. De wegwijzer is een handig naslag werkje waarin veel vragen over Goes worden beantwoord en waarin u een opsomming vindt van de in de gemeente gevestigde instellingen en verenigingen. Heeft u de Wegwijzer niet ont vangen, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Communicatie, tel. 249870. Een exemplaar wordt dan zo snel mogelijk opgestuurd. Archief in gedoken Via www.theatergoes.nl kunt u zien welke voorstellingen dit sei zoen in het nieuwe theater draai en. Bij de button Algemene info kunt u terecht voor informatie over de kaartverkoop, reducties bonnen, speciale voorzieningen en de huisregels. Voor de button Mythologie zijn we het archief ingedoken. De geschiedenis van de oude schouwburg ‘Prins van Oranje’, de historie van het bestaande gebouw waarin de Mythe zit, het ontwerp en de ver- k Het standwerkersconcours wordt georganiseerd door de afdeling Standwerkers van de Centrale Vereniging voor de Ambulante Handel, in samenwerking met de Reclamecommissie van de Goese weekmarkten en de Stichting Goes Promotie. De nieuwsbrief over 00 de KijkindeWijk Noordhoek is vorige week via TPG-post huis- aan-huis verspreid in de Noord hoek. In de nieuwsbrief wordt ingegaan op de afwikkeling van de Op dinsdag 29 juli wordt er op de Grote Markt, voor het eerst sinds vele jaren, weer een standwerkers concours gehouden. In totaal 12 standwerkers krijgen een plaats toegewezen in de strook naast de weekmarkt, om daar op hun karak teristieke manier hun artikel te demonstreren en aan te prijzen. Wethouder (Binnenstad/marktza- ken) C.R.M.M. Linssen geeft om 9.00 uur het startsein op de markt. Het concours duurt tot 15.30 uur. Ingekomen bouw- en sloopaanvragen Tegen ingekomen aanvragen kunt u nog geen bezwaar maken, dit kan pas als er een besluit is genomen op de aanvraag. Tijdens de openingstijden kunt u, de aanvragen in komen zien op de afdeling Bouwen en Wonen, bureau Bouwen. Hiervoor kunt u een telefonische afspraak maken (01 13-249700). dat Goes ook zonder WCT aan dacht zal schenken aan een pakket maatregelen dat overlast van het huidige treinverkeer moet terug dringen. Want ook zonder de extra treinen van de WCT zal het goede rentransport op de Zeeuwse lijn de komende jaren toenemen. Dit is ook het onderwerp van een overleg dat zal plaatsvinden tussen de Provincie, Prorail (de eigenaar van het spoor) en alle Zuid-Bevelandse gemeenten. Vorige week heeft de Raad van State het besluit vernietigd dat de aanleg van de Westerschelde Con tainer Terminal mogelijk maakt. Goes is blij met deze uitspraak, want de WCT heeft verstrekkende gevolgen voor haar inwoners. Zeker als het gaat om de gevolgen van verkeer en vervoer van- en naar de containerhaven in het Sloegebied. De gemeente is erg geschrokken van de voorgestelde maatregelen die de consequenties op verkeers gebied dragelijk zouden moeten maken. Bijvoorbeeld geluidsscher men van één tot drie meter hoogte langs de gehele spoorlijn binnen de Goese stadsgrenzen. De effecten hiervan op de leefbaarheid in de buurt van het spoor en op de (fysie ke en gevoelsmatige) eenheid van onze stad zijn ongekend groot. Goes heeft nooit onder stoelen of banken gestoken dat zij geluids schermen tot drie meter hoogte niet maatschappelijk aanvaardbaar vindt. Stel dat de WCT weer in Zomerconcert door de Zeeuwse Koorschool (toegang gratis) Vrijstellingsprocedure voor ponyschuilhut Oude Rijksweg 73B te 's-Heer Hendrikskinderen U kunt als groep of vereniging een vergunning aanvragen bij Burge meester en wethouders van Goes, t.a.v. de afdeling bestuurszaken, Postbus 21 18,4460 MC Goes. In de brief moet staan, welke straten u wilt afsluiten, of u activiteiten wilt organiseren, welke activiteiten dat zijn en op welke manier overleg met de bewoners heeft plaatsgevonden. Informatie is verkrijgbaar bij de afdeling bestuurszaken 0113 249612. Informatie over de autovrije dag en de activiteiten van de vereniging Milieudefensie kunt u krijgen via telefoonnummer 020-6262620 en via website www.weekvandevooruitgang.nl In verband met het stand werkersconcours zijn er op dinsdag 29 juli 2003 geen inlootplaatsen voor standwerkers beschikbaar. 24 en 25 juli Sportpunt Zeeland (start) 18.00-24.00 uur Grote Kerk 20.00 uur

Bevelander | 2003 | | pagina 17