F SICON BV snniJENS 4 vakbekwame Elektrotechniek huisschilder BOEKHOUDER m/v 12/24 volts MEAO’ers-BE en HEAO’ers-BE UITVAARTVERZORGER m/v AFBOUW JIDWEST Z HERHAALDE OPROEP!! R OC| I o» i deeltijd-1 opleidingen 'obse bv k 19 DE BEVELANDER Woensdag 5 juni 2002 Gevraagd: Zorgmedewerkers [M/V] Uitvaartonderneming voor fulltime dienstverband Ter versterking van ons bestaand team zijn wij Gastvrouwen/heren k «B O I Werk aan je talent EELAND Voor eventuele informatie naar bovenstaande functie, kunt u bellen tussen 09.00-12.00 uur, vragen naar Yvonne Goudzwaard, tel. 0111 -415 951. Interieurhuys Deurloo t.a.v. Dhr. P. Morks Havenplein 3, 4301 JD Zierikzee Bij voldoende deelname starten per september 2002 de volgende deeltijdopleidingen: Kreeft 9 - 4401 NZ - YERSEKE Telefoon 0113-5746 45 deze taken wordt de Voor deze fulltime functie zijn wij vanzelfsprekend op zoek naar iemand die vooral klantgericht is, technisch inzicht heeft en nauwkeurig kan werken. Misschien ben je iemand die al in dit vak zit of naar dit vak wilt overschake len. Denk je dat je niet genoeg weet over vloeren, zonwering etc., wij bie den de mogelijkheid om een opleiding/cursussen te volgen binnen en/of buiten het bedrijf. Voor dit dynamisch en sterk groeiend bedrijf, zijn wij op zoek naar een enthousiaste man/vrouw die ons team wil komen versterken. Wij vragen: Ervaring op het gebied m.b.t. inbouw van auto elektronica. Innovam certificaat inbouwspecialist autobeveiliging, strekt tot aanbeveling. Goede contactuele eigenschappen. Zelfstandig kunnen werken, inzicht en inventivi teit hebben. Graag perfect werk willen afleveren. Geen van 8 tot 5 instelling. Gespecialiseerd bedrijf op het gebied van mon tage op locatie van autonavigatie, multimedia, car hifi, alarmsystemen, telecommunicatie en derg. Wie bieden: 1/2 jaars contract met uitzicht op vast dienstver band. Zelfstandige job. Prettige werkomstandigheden en een goede salariëring. Interesse? Bel ons 0114-671820 Ben jij diegene die in deze functie een nieuwe uitdaging ziet, schrijf dan naar: Wij vragen: Wij bieden: met spoed op zoek naar een auto-elektromonteur (vanaf 25 jaar) i i DEURLOO Functie-informatie: het leggen van harde en zachte vloeren het aanbrengen van verschillende soorten hanggarnituren en het decoreren van gordijnen, draperieën etc. het plaatsen van binnen- en buitenzonwering het plaatsen van rolluiken Stichting Arduin Als gevolg van een steeds toenemend werkaanbod, zoeken wij voor de admini stratieve verwerking hiervan met spoed een Wij vragen: M.E.A.O. MBA of vergelijkbaar denk en werkniveau; kennis van Word en Excel; min. 5 jaar ervaring in vergelijkbare functie. Afbouw Zuidwest te Yerseke is een veelzij dig bedrijf dat tegelwerken, montage- en installatiewerkzaamheden verricht, onder andere voor een aantal regionale relaties. Het betreft bedrijven die actief zijn in de keuken- en sanitairbranche, alsmede de bouwmaterialenhandel. Tot uw taken behoren: Het administreren van het inkoop- en verkooptraject; het beheren van de projectadministratie; het aan leveren van gegevens voor de verslaglegging. Voor de uitvoering van nauw samengewerkf met collega's van centrale administratie in Middelburg. - (Sport)masseur - Voetverzorger - Schoonheidsspecialist Stichting Arduin Beschikt u over doorzettingsvermogen en wilt u graag actief meewerken in een dynamische en groeiende onderneming, stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v., aan Afbouw Zuidwest B.V., Postbus 68, 4400 AB Yerseke. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Peter de Looff, telefoon 0118-690002, email: pddelooff@murremoens.nl rsoneel 4 C Eerste monteur EMSI/EMBI/EMEP (niveau 3) Technicus Sterkstroominstallaties (TSI) (niveau-4) Spuiweg 109, Dordrecht Technicus elektrische bedrijfsinstallaties (TBI) (niveau-4) Automatiserings Energietechnicus (AEN) (niveau-4) Voor cliënten in woningen, met name op Walcheren, zijn wij op zoek naar: Voor onze afdeling productie vragen wij: Goede arbeidsvoorwaarden! zoekt in verband met de groei van onze onderneming een Ter ondersteuning van cliënten in woningen op Walcheren zijn wij op zoek naar: www.hjobse-uitvaart.nl de functie: Wie bent u en wat kunt u? ons aanbod: Goede arbeidsvoorwaarden! Eerdere sollicitatiekandidaten kunnen wederom op deze advertentie reageren. Telefonische inlichtingen 0118-462205 tussen 9.00 en 16.00 uur. (Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) I Pe Sterkstroominstallaties/Bedrijfsinstallaties/Elektrische Panelen. Tweejarige deeltijdopleiding voor eerste monteur. Lesavonden: Maandag-, dinsdag- en donderdagavond van 18.30-22.05 uur. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Gastvrouw/heer binnen een woning van Arduin betekent: Laat ons dat dan schriftelijk weten. U kunt uw brief met CV, vóór 15 juni a.s., stu ren naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of PO&O@Arduin.nl o.v.v. vacaturenummer 2002-15. Voor inlichtingen kunt u bel len met de personeelsfunctionarissen Petra van Leeuwen of Isabella Goeree op 0113-246500. Meer informatie over Arduin vindt u op www.arduin.nl. die binnen onze organisatie opgeleid willen worden voor functies in onder andere cost control, contractmanagement, project management en planning. De werkzaamheden vinden plaats op diverse locaties bij verschil lende opdrachtgevers, met name in de (petro)chemische indus trie, in binnen- en buitenland. Informatie en sollicitatie: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer C. R. de Regt, hoofd productie, telefoon, 0118-488006 of mevr. J. Conijn-Schouwstra, afdeling personeelszaken, tel. 0118-485857. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Sicon BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 37, 4380 AA Vlissingen. E-mail adres: sicon@zeelandnet.nl. K//7c op onze website! www.sicon.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Interieurhuys Deurloo is een onderdeel van VOF van Beveren Morks. Interieurhuys Deurloo heeft de ruimste collectie in decoratiestoffen en tapijt. U vindt er ook een complete slaapafdeling. De afdeling binnen- en buiten zonwering biedt een keur aan mogelijkheden. Dit alles wordt deskundig getoond en uitgelegd in de winkel of bij u thuis. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. Opleidingsopzet: De opleiding omvat de volgende modulen: transformatoren, wisselstroommotoren, installatietechniek, verrijkingsstof CAD-tekenen, practicum energietechniek, Nederlands, en maatschap- pelijke/culturele vorming. Toelatingseisen: Nive?u-2 diploma in de te volgen richting of overgangsbewijs van semester 3 naar 4 van Elektrotechniek (bol-4). Tweejarige deeltijdopleiding voor technicus elektrische bedrijfsinstallaties (TBI) Lesdag Eén dag in de week van 08.35 tot 16.15 uur. Opleidingsopzet: De opleiding omvat de volgende modulen: aandrijftechniek (vermogenselektronica), besturingstechniek, regeltechniek, en pneumatiek/ hydrauliek. Toelatingseisen: Niveau-3 diploma in dezelfde richting of overgangsbewijs van semester 4 naar 5 van Elektrotechniek: Energie (bol-4). Zorgmedewerker binnen een woning betekent: Zorgmedewerkers brengen het volgende mee: Uw handgeschreven sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan Uitvaartonderneming H. Jobse BV, t.a.v. mw. H. W. Donker-Jobse, Oude Rijksweg 54,4339 BD Nieuw- en St. Joosland. Een functieomschrijving kan u na aanvraag worden toegezonden. U krijgt een vast contract aangeboden waarbij het aantal contracturen bespreek baar is. Arbeidsvoorwaarden conform CAO-gehandicaptenzorg. Daarnaast bie den wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Laat ons dat dan schriftelijk weten. U kunt uw brief met CV, vóór 15 juni a.s., stu ren naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of PO&O@Arduin.nl o.v.v. vacaturenummer 2002-14. Voor inlichtingen kunt u bel len met de personeelsfunctionarissen Petra van Leeuwen of Isabella Goeree op 0113-246500. Meer informatie over Arduin vindt u op www.arduin.nl. Opleidingsopzet: De opleiding omvat de volgende modulen: voorschriften, ontwerpen van lichtinstallaties m.b.v. bustechnologie, en ontwerpen van krachtinstal- laties. Tweejarige deeltijdopleiding voor technicus sterk stroominstallaties (TSI) Lesavond Eén middag/avond van 14.35 tot 22.05 uur. Toelatingseisen: Niveau-3 diploma in dezelfde richting of overgangsbewijs van semester 4 naar 5 van Elektrotechniek: Energie (bol-4). het aannemen en uitvoeren van begrafenissen en crematies het verzorgen van de administratie hieromtrent contacten onderhouden met nabestaanden Lesavond Eén middag/avond van 14.35 tot 22.05 uur. Toelatingseisen: Mavo-diploma, Vbo-diploma, Niveau- 2 diploma in een elektroberoep, primair VEV-diploma of gelijkwaardig en werkzaam in een elektrobedrijf. Driejarige deeltijdopleiding voor Automatiserings Energietechnicus (AEN). Opleidingsopzet: De opleiding omvat de volgende deelkwalificaties: basisvaardigheden energietechniek besturings/regel- en aandrijftechniek 1, besturings-/ regel- en aandrijftechniek 2, besturings-/regel- en aan drijftechniek 3, projectmanagement/bedrijfskunde, en algemene vaardigheden. SICON BV is gevestigd in Vlissingen en behoort tot de Fabricomgroep. Ons bedrijf met 450 medewerkers in vaste dienst, is als mechanische (hoofd)aannemer gespecialiseerd in de prefabricage en montage van leidingwerk en equipment op nieuwbouw projecten en onderhoudsstops op (petro) chemische plants, vuilver brandingsinstalla ties en kracht centrales. Tevens ontwerpen en bouwen wij gro te bolvormige en cilindrische opslagtanks. Aanmelding en informatie ROC Zeeland, sectoren techniek en nautisch Oude Veerhavenweg 3 Postbus 22 4380 AA Vlissingen Tel. (0118) 558800 E-mail: mto@roczeeland.nl een ondernemende en resultaatgerichte instelling flexibiliteit en enthousiasme commerciële en leidinggevende capaciteiten sociaal vaardig goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in het Engels bij voorkeur woonachtig in de regio Zuidwest-Nederland Een afwisselende uitdagende baan met goede vooruitzichten. Prima arbeidsvoorwaarden. Inbouw Specialisten op locatie Telecommunicatie apparatuur Autobeveiliging en navigatie systemen 8 met interesse voor techniek INTERIEURHUYS Westsingel 74 - Goes Tel. (0113) 220800 - Fax (0113) 250978 E-mail: baaijens@zeelandnet.nl Ondersteuning f verlenen aan mensen met een ver- standelijke beperking. u werkt in een klein team en heeft een grote mate van zelfstandigheid u heeft voldoende mogelijkheden tot zelfontplooiing salaris is afhankelijk van uw leeftjjd, opleiding en ervaring, maar altijd wel volgens CAO uitvaartwezen Goed inzicht in het samen met de cliënten voeren van een huishouding. U heeft hiervoor geduld nodig, maar moet ook initiatieven durven nemen. U ziet er een uitdaging in om cliënten te ondersteunen in het zo zelfstandig mogelijk voeren van hun eigen huishouding, te ontdekken wat zij zelf kunnen en nieuwe (deel)taken uit te proberen. Gezien het werkgebied is het wenselijk dat u over een auto beschikt. Geïnteresseerd? Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden wie zoeken wij? u heeft minimaal een afgeronde MBO opleiding en het STIVU diploma uitvaartverzorger, of bereid zijn deze te willen volgen u bent in het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer u heeft goede communicatieve vaardigheden en u bent stressbestendig u heeft kennis van MS Word en Windows u bent bereid te werken volgens wisselende diensten en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit u bent woonachtig op Walcheren of bereid zich hier te vestigen Een relevante opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld: een afgeronde opleiding SPW, ziekenverzorgende, Z-, of B- verpleegkundige, bij voorkeur aangevuld met werk-ervaring. Naast uw deskundigheid heeft u doorzettingsvermogen, goede communicatieve vaardigheden en kunt u zelfstandig werken. Respect en inzet voor onze cliënten zijn vanzelfsprekend. U bent in bezit van een rijbewijs. Het ondersteunen van cliënten op de volgende gebieden: Verrichten van huishoudelijke taken, o.a. schoonmaken, koken, boodschappen doen, etc. Ondersteunen van de Zorgmedewerker bij eenvoudige verzorgende taken. Het creëren van een gezellige, huislijke sfeer. Bij de recreatieve activiteiten van de cliënten in en rond de woning. Deze ondersteuning wordt geboden in de vroege ochtend, de namiddag/vroege avond en in het weekend. Het stimuleren van de zelfredzaamheid van de cliënten, dus helpen daar waar nodig. U begeleidt en ondersteunt cliënten in hun zorgvragen op het gebied van wonen en vrijetijdsbesteding. Stichting Arduin werkt met zelfsturende teams. Samen met collega's zoekt u naar nieuwe mogelijkheden om aan de vragen van de cliënten tegemoet te kunnen komen. Zorgmedewerkers werken volgens roos ter met wisselende diensten, afgestemd op de wensen van de cliënten (o.a. weekend- en slaapdiensten). IVS/Albine Opleidingen leidt al vele jaren enthousiaste mensen op tot: -A Velen hebben de school al verlaten V met een erkend vakdiploma op zak BEL V ure 078-6'44934 l en komen terug om zich verder te ,onr specialiseren via onze vervolgop leidingen of applicatiecursussen. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Vaste contracten, wazrbij het aantal uren bespreekbaar is. Ook invalcontracten zijn mogelijk. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Doorgroei mogelijkheden in de functie aanwezig. CAO- Gehandicaptenzorg wordt gevolgd. Een dynamische werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief. Geïnteresseerd? Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden

Bevelander | 2002 | | pagina 19