OOI... DE LAAGSTE PRIJS! r I VST VERLOEDERT ONZE TAAL? U hebt iets met taal? Zaken Zijn Zaken Zakelijk Kort Puzzel Beveland Sport ft "A Open Goese tenniskampioenschappen Ijsclub opent ijsskeelerbaan en kantine o Vendekor ook buiten winkeltijden 5 m De Poort van Antwerpen wordt multifunctioneel Quick Shoes en Arbell voortaan O'Moda Nieuwe aardappelrassen Boekenbeurs in Grote Kerk Veere Recordopbrengst bazaar in Grijpskerke r^e heer L.C. de Winter is begonnen met een Uconcept van het nationaal werkend bedrijf VenDekor bv. Braderie in Gapinge Lekker snoepen van groenten en fruit op school Imkers en bijen bij Intratuin A an de Grote Markt 11-13 in Goes is dames- AAmodehuis Delscher onlangs opnieuw geo pend. De winkel was twaalf jaar lang gevestigd in de Langevorststraat in Goes, maar door ruimtegebrek gedwongen, besloten Marieke en Ad Deïst om uit te kijken naar een ander pand. Hun oog viel op het voormalige ABN-gebouw, dat niet alleen meer ruimte bood, maar ook meer uitstraling had. [owerse maten IJsclub Krabbendijke Ikan na veel inspan ningen de deuren van de nieuwe kantine en ijsskeelerbaan ope nen. AANBOD Ais u gebruikmaakt van de onderstaande bon, ontvangt u 13 afleveringen van Onze Taal voor maar 45,-. 1 DE BEVELANDER 7 Woensdag 30 augustus 2000 Verticale lamellen, leverbaar in stof, aluminium en PVC. 2 3 6 7 8 9 10 11 "■■"A 12 13 14 15 V (advertentie) naam: adres: postcode/plaats: Wg GOES (zuid): Beukenhof 14 (winkelcentrum De Bussel-bij Jon Bruijns) niet voor handelaren ABODE F G H I J K L M N O Verloedert onze taal of wordt het Nederlands juist rijker aan uitdruk kingsmogelijkheden? Dat is een van de vele taalonderwerpen die het Ge nootschap Onze Taal aan de orde stelt. Wat is het Genootschap Onze Taal? Een club voor taalpuzzelaars? Een vereniging van taalpuristen? Een verzameling dicteefreaks? Eigenlijk niets van dat alles, of misschien toch van alles een beetje. Want het Genootschap Onze Taal, opgericht in 1931, is een vereniging voor alle liefhebbers van de (Nederlandse) taal. Het genootschap heeft 46.000 le den, die via het tijdschrift ‘Onze Taal’ geïnformeerd worden over on derwerpen als goed of fout taakge bruik, leesbaar schrijven, nieuwe woorden en jongerentaai, de her komst van woorden en uitdruk-kin- gen, de positie van het Neder-lands, grammatica, spelling, taal-verwer- ving en taalvariatie. Kortom: over alles wat taal zo boeiend maakt. On ze Taal is geen vakblad voor taal kundigen, maar is bestemd voor ie dereen die meer wil weten over on ze taal. U bent lid-abonnee voor 38,- per jaar. De Taaladviesdienst is een afdeling van het genootschap die jaarlijks meer dan tienduizend vragen over taal beantwoordt. Telefoonnr.: 0900 - 345 45 85 1,- per minuut), e-mail: taaladvies@onzetaal.nl Onder http://www.onzetaal.nl/ vindt u op de website onder andere taal nieuws, vragen en antwoorden en talloze koppelingen naar andere plaatsen op internet die u informe ren over het Nederlands. Voordat de nieuwe winkel ge opend kon worden, moest er echter nog heel wat gebeuren. „Het pand is heel grondig ver bouwd. Het was natuurlijk een bank, dus om daar sfeer in te bren gen, hebben we heel wat werk Omschrijving verticaal: A bron - tuingereedschap - soort hond - voorschrift; B persoon lijk voornaamwoord - manier van gebit repareren - bordspel; C snaarinstrument - gevierd actrice; D steen - gravure - loot - paard; E honingbij - deel van Azië - troep; F wier - bloem; G Chi nese maat - muzieknoot - familielid - muzieknoot - bijwoord; H groot water - lomp; I voorzetsel - muzieknoot - koordans - voor zetsel - bijdehand meisje; J nakomeling - uiteinde van een spier; K afsluiter - elk - vader; L buidel - soort broodbeleg - hoge bal (tennis) - zeehond; M opgelegd werk - kledingstuk; N voor zetsel - vaartuig - overblijfsel; O grappenmaker - onderzoekinsti tuut (afk.) - deel van een fuik - huisdier. Stuur uw oplossing vóór woensdag 6 september naar de redactie van de Bevelander, Postbus 5, 4460 AA in Goes. Uit de goede inzendingen wordt een winnaar getrokken. Die krijgt twee vrijkaarten voor een film in Cine City in Vlissin- gen. De prijswinnaar wordt in de Bevelander van woensdag 13 september bekend gemaakt. moeten verzetten. Een van de redenen om te verhuizen was, dat we onze collectie in een groter pand veel beter zouden kunnen presenteren. Wat we verder heel belangrijk vinden is dat onze klanten de sfeer die we in het oude pand bad kleding als kleding voor een gelegenheid. „We volgen het modebeeld. Óp dit moment Twaalf zakenmensen kregen begin augustus de primeur en in tussen draait Hotel de Poort van Antwerpen op volle toeren in Rilland-Bath. Het hotel is gedeeltelijk gevestigd in het voormali ge klooster en bevindt zich in een rustieke omgeving. Voor de locatie is gekozen omdat de Zuid-Bevelandse plaats gezien kan worden als een brandpunt van de driehoek Goes, Antwerpen en Bergen op Zoom. De verwachting is dat het hotel zal uitgroeien naar een multifunctionele locatie met een functie voor de regio. Er ontstaat een gezegde wanneer u de letters uit de hokjes met de volgende nummers achter elkaar plaatst: 011.L9.K9.M12.M11 - B8.B9.M6.N6.O6.O1.J1.J5. Quick Shoes en Arbell gaan sinds vorige week verder onder een nieuwe naam, O'Moda Schoenen. Het betreft nieuwe schoenwinkels in Zeeland en de Zuid-Hollandse eilanden. O'Moda is gevestigd in Goes aan de Lange Vorststraat, in Mid delburg aan de Segeersstraat en in Vlissingen aan de Walstraat. C. Meijer bv in Kruiningen brengt drie nieuqwe aardappelras sen op de markt. Het zijn Melody, Valentina en Lady Jo. Melody is kortgeleden opgenomen in de Nationale Rassenlijst voor Landbouwgewassen. Deze aardappel heeft talrijke voordelen en kan onder meer milieuvriendelijk worden geteeld. Valentina is een roodschillige aardappel en is uitermate geschikt voor de consumentenmarkt, aldus Meijer. Lady Jo wordt geteeld voor de chipsindustrie. In de Grote Kerk in Veere wordt zaterdag 2 september de jaar lijkse grote boekenbeurs gehouden. Tijdens de beurs zijn zo'n vijfentwintig standhouders, zowel van binnen- als buiten Zee land, aanwezig met een veelheid aan boeken. Naast literaire boeken is er ook plaats ingeruimd voor andere genres, zoals historie, maritiem, kinderboeken, poëzie, romans en strips. Behalve naar boeken kijken en zoeken, kunnen bezoekers ook de toren van de Grote Kerk beklimmen, deze toren komt overi gens voor in het boek Titaantjes van Nescio. De beurs is geo pend van 10 tot 17 uur en is georganiseerd door Delta Boeken en de Stichting Delta Cultureel uit Veere. In Grijpskerke is zaterdag 19 augustus de jaarlijkse bazaar/rom- melmarkt gehouden. De bazaarcommissie is zeer tevreden over het verloop van het evenement, de dag heeft een recordomzet gemaakt. De bruto opbrengst bedraagt maar liefst 49.000,-. Na aftrek van de gemaakte kosten wordt er een fors deel van dit bedrag overgemaakt naar Nepalimed Holland voor het opzetten en verbeteren van buitenposten van het ziekenhuis Dhulikhel in Nepal. Met name kinderen, kraamvrouwen en leprapatiënten kunnen zo beter bereikt worden. Tweejaarlijks organiseert het ge nootschap een publiekscongres over onderwerpen als ‘taal en media’, ‘namen’, ‘jargon’ en ‘overtuigende taal’. Voor meer informatie over het Genootschap Onze Taal kunt u zich wenden tot het secretariaat van het genoot-schap, Raamweg 1 A, 2596 HL, Den Haag, tel.: 070 - 356 12 20, fax: 070 - 392 49 08, e-mail: onzetaal@onzetaal.nl Wie op zoek is naar venstërdecoraties, jaloezieën, rolgordijnen, verticale lamellen, rolhorren en plissés kan bij De Winter ook 's avonds en in het weekeinde terecht. De vensterdecoraties wor den aangeboden in een enorme diversiteit. Bij het maken van een keuze adviseert de heer De Winter geheel vrijblijvend. Het gaat er daarbij vooral om wat de klant wil. Bij twijfel adviseert de heer De Winter geheel vrijblijvend. Vensterdecoratie heeft zowel een functionele als een decoratieve functie. Voor ieder product is keuze uit meer dan 120 kleuren of zelfs meer. Elk pro duct heeft zijn eigen specifieke kenmerken. De oplossing van de puzzel uit de Bevelander van woensdag 16 augustus luidt: 'Eigen haard is goud waard'. Ria van de Pas uit Kloetinge won door het inzenden van de goede oplossing twee vrijkaarten voor bioscoop Cine Ci ty in Vlissingen. Omschrijving horizontaal: 1 bagagesjouwer - hormoon; 2 maanstand (afk.) - water in ons land - loofboom - muzieknoot - familielid; 3 hoofdstad van Peru - levensonderhoud; 4 onmeetbaar getal - sprookjesfiguur - aan wijzend voornaamwoord - overblijfsel; 5 voertuig - grasperk - bevel tot staan; 6 deel - geestelijke; 7 voormiddag (Eng.afk.) - stannum (afk.) - ijzerhoudende grond - eminentie (afk.) - zend gemachtigde (afk.); 8 hoofdkerk - gelofte; 9 lidwoord - hoender- product - sprookjesfiguur - oude maat - titel (afk.); 10 map voor papieren - atoomkern; 11 zoogdier - luidruchtig feest - afgeval len deel; 12 soort onderneming (afk.) - rund - bedrog (barg.) - grondtoon (muz.); 13 god van de oorlog (myth.) - Indiaas vrou wengewaad; 14 landbouwwerktuig - uitroep - zwemvogel - nachtspiegel - water in Noord-Brabant; 15 apparaat - soort mar mer. dit evenement: Meermarkt tax uit Wemeldinge reageerde en thousiast toen hij hoorde over de Goese kampioenschappen en bood spontaan aan dit eve nement te sponsoren". Men sen die willen deelnemen moeten woonachtig zijn in de gemeente Goes of lid zijn van een tennisvereniging in de ge meente Goes. (De Puye, 't Hal ve Maantje, De Bongerd, TVG, slapende vereniging. In de 's-Heer Arendskerke of W.P.D.). Er kan ingeschreven worden voor dubbel-, gemengd dub bel- of enkelspel in de catego rieën C1, C2, D1 en D2. Er wordt gespeeld in poules van 3, zodat iedereen verzekerd is van minimaal 2 wedstrijden. Het inschrijfgeld bedraagt f 12,50 voor dubbelspel en f 15,- voor enkelspel. Er kan nog worden ingeschreven tot 5 September aanstaande. Inlich tingen zijn te verkrijgen onder telefoonnummer 0113-252684. (Kantine tennisvereniging De Puye) zijn vooral de pakken in de mode. Ook kleur is weer te rug, zoals rood en roze", weet Marieke Deïst. Voordat Ad en Marieke Deïst hun modewinkel in 1988 be gonnen, hadden ze allebei in verschillende modezaken ge werkt. Door dit werk, en door hun eigen winkel, hebben ze in de loop der jaren heel wat ervaring opgedaan. Wat ze beiden erg belangrijk vinden, is een goede service naar de klant toe. „We besteden heel veel aandacht aan iedere klant. Voor ons komt deze op de eerste plaats. Onze klan tenkring is erg breed, en de mensen komen uit de verre omtrek naar onze winkel. We willen dan ook dat de klanten zich hier thuis voelen. Ook zorgen we ervoor dat we altijd samen in de winkel staan, we willen er allebei zijn voor onze klanten", legt Marieke Deïst uit. Modehuis Delscher biedt een ruime keuze uit de betere kle dingmerken, waaronder Esca da, Jobis, Windsor en Am- biente. winter 95/96 is deze weer wak ker geschud door Rene en Marcel Weststrate. Het huidi ge bestuur heeft vanaf 1996 overlegd en onderhandeld met de gemeente Reimers- waal over de nu te openen lo catie Doordat de gemeente van een voormalig trainingsveld van de voetbalvereniging een par keerplaats wilde maken is er vanuit de politiek een balletje opgegooid om dit te combine ren met een ijs-/skeelerbaan. Na vele overlegrondes heeft de gemeenteraad meegewerkt Apollo E2; 10.00: Apollo D1 - Ril- landia D1; 10.00: Apollo - Wolp- haartsdijk E2; 10.00: Heinkens- zand F2 - Apollo F110.00: Apol lo F2 - Kloetinge 8Fm; 10.30: DFS B1 - Apollo B1; 11.15: Hansweertse Boys C1 - Apollo C1; 11.15: Noormannen D2 - Apollo D2; 12.45: Apollo 4 - SVD 2; 14.30: Kruiningen 1 - Apollo 1; 14.30: Apollo 2 - Yerseke 3; 14.30: Bruse Boys 4 - Apollo 3. Luctor '88 - In het weekend van 3 september gaat de nieuwe voetbalcompetitie weer al van start. Ons eerste elftal mag het in deze wedstrijd opnemen te gen IJzendijke. Eigenlijke heeft zich dit seizoen versterkt met de spits Adri van Hanegem. Na een jaartje Terneuzen keert de spits weer terug bij zijn oude ploeg. De wedstrijd van ons eerste elf tal begint zoals gebruikelijk om 14.30 uur en zal gespeeld wor den in Heinkenszand. Het twee de elftal mag in- en tegen het Brabantse Steenbergen voetbal len om 11.30 uur. Door de pro motie vorig jaar van het vetera nenelftal zullen zij dit jaar als ons derde elftal de wei in gaan. Hun eerste wedstrijd wordt gespeeld in Hansweert tegen het tweede elftal van deze vereniging. Luctor In Gapinge wordt zaterdag 2 september de jaarlijkse braderie gehouden. Zo'n vijfendertig kraampjes staan van 10 tot 17 uur opgesteld in en om de Schotsehoek in Gapinge. De ringrijders- vereniging Gapinge houdt tegelijk met de braderie haar jaarlijk se sjezenwedstrijd met een groot aantal versierde sjezen. Ver der zijn er attracties voor groot en klein zoals een schiettent, springkussens, vergezicht vanuit een kraan, kinderschmink en een loterij. Van 13 tot 17 uur kunnen waaghalzen hun kunsten vertonen op een rodeostier en van 13.30 tot 16 uur is er een op treden van een line-dancegroep. 's Avonds vanaf 21 uur wordt er in het verenigingsgebouw De Spil een feestavond gehouden met medewerking van de band This Play. Voor dit kruiswoordraadsel worden de omschrijvingen gegeven per horizontale of verticale regel, leder hokje in deze puzzel heeft daardoor zijn eigen nummer; bijvoorbeeld A1 is het raak punt van regel A verticaal en regel 1 horizontaal, en is dus het eerste hokje op de eerste regel. In het weekend van 15, 16 en 17 september wordt op de par ken van tennisvereniging De Puye te 's-Heer Hendrikskinde- ren en 't Halve Maantje te Goes voor de 18e keer de Open Goese tenniskampioen schappen gehouden. De orga nisatie is dit jaar in handen van de technische commissie van tennisvereniging De Puye. De wedstrijdleiding is in han den van Rob Wild, Miranda Schog en Piet van Breukelen. "Omdat de belangstelling enigszins terugliep is er dit jaar voor gekozen om het tour- nooi in een weekend te hou den in plaats van het te ver spreiden over een hele week" zegt Marjolein van Westen, voorzitter van de technische commissie van De Puye, "je moet altijd even afwachten hoe hierop gereageerd wordt maar de reacties zijn tot nu toe erg positief". "Ook hebben we op het laatste moment nog een sponsor gevonden voor 4 speelt om 12.30 uur thuis te gen Zeeland Sport 3. Programma K V TOGO - TOGO 1 start de veldcompetitie met een thuiswedstrijd tegen NIO 1. Of de verschillende teams in vergelijking met het voorjaar versterkt of verzwakt zijn zal in deze eerste ronde blij ken. TOGO 2 ontmoet,Tjoba 4 en zal de handen vol hebben aan deze ploeg. TOGO 4 speelt te gen Luctor 2, een onverwachte degradant uit de vorige competi tie. TOGO A1 krijgt bezoek van Albatros Al en heeft wellicht winstkansen. Dit geldt zeker voor TOGO A2 in de ontmoeting met Swift A4. Programma sport park Het Schenge: 9.30: TOGO- C - Swift C4; 10.00: TOGO A2 - Swift A4; 12.00: TOGO A1 - Al batros A1; 14.00: TOGO 2 - Tjo ba 4; 15.30: TOGO 1 - NIO 1. Uitwedstrijden: 9.30: Fortis B4 - TOGO B2; 9.45: Atlas E - TOGO E; 10.30: Swift D2 - TOGO D; 10.45: Fortis B2 - TOGO B1; 14.15: Luctor 2 - TOGO 4. Voor meer inlichtingen over korfbal vereniging TOGO kunt u bellen met Ineke Schipper, tel. 0113- 230473, nieuwe leden zijn van harte welkom. aan deze constructie en is het nu zover dat we deze kunnen openen. Dankzij een financiële bijdrage uit het coöperatie- fonds van de Rabobank heeft de IJsclub Krabbendijke een koek-en zoopie annex kanti- ne/vergaderlokaal bij de baan kunnen zetten. De Rabobank heeft tot deze financiële bij drage besloten omdat men van mening is dat de IJsclub Krabbendijke een grote bijdra ge levert aan de leefbaarheid en gemeenschapszin van het dorp Krabbendijke en de om liggende kernen. De bouw van de kantine is door de vele vrij willigers en het bestuur van de IJsclub in eigen beheer verwezenlijkt. Ter gelegenheid van de opening is er vanaf 15.30 uur open huis en 's avonds vanaf 20.00 uur Moon- lightskeeleren. Onze koek en zoopie is dan ook open. Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot Dhr. J. Witsel, te lefoon 0113-503284 Op school snoepen van groente en fruit is een goed begin van het nieuwe schooljaar. De mini-poster 'Lekker snoepen van groenten en fruit' van het Voorlichtingsbureau Groenten en Fruit geeft een flink aantal ideeën voor heerlijke groente- en fruittraktaties en tussendoortjes. Kinderen kunnen de traktaties met een beetje hulp zelf maken. De mini-poster is ontwikkeld in samenwerking met het Voedingscentrum. Fruit en ook groenten zijn heerlijke opkikkers op momenten dat kinderen een portie energie kunnen gebruiken. Om fit en gezond te blijven hebben ze vitamines, mineralen en tal van bouwstoffen nodig. Groen ten en fruit zitten hier boordevol mee. Het is dus van belang dat kinderen dagelijks hun portie groenten en fruit binnen krijgen. Door middel van verrassende groente- en fruitsnacks worden kinderen gestimuleerd vaker voor groenten en fruit te kiezen. De mini-poster "Lekker snoepen van Groenten en Fruit' kan worden aangevraagd bij het Voorlichtingsbureau Groenten en Fruit, Postbus 315, 2700 AH Zoetermeer, tel. 079-3470808. Intratuin houdt van 7 tot en met 9 september samen met de Vereniging tot Bevordering der Bijenteelt in Nederland (VBBN) een bijendemonstratie. De honingbij levert een belangrijke bij drage aan het tegengaan van een verdere verarming van het milieu. Door bestuiving wordt een betere zaad- en besvorming gestimuleerd die de instandhouding en verspreiding van be paalde planten waarborgt. Hierdoor krijgen dieren - met name vogels - die van zaden en bessen moeten leven, weer betere kansen in de strijd om het bestaan. Door het vele spuiten met onkruidverdelgers wordt de bij voedsel, namelijk drachtplanten, ontnomen. Deze drachtplanten leveren nectar en stuifmeel die de bij nodig heeft om te kunnen overleven. De imkers willen samen met Intratuin de consument demon streren hoe de beplanting rondom de woning verbeterd kan worden voor een bijenvriendelijke tuin. Specifieke drachtplën- ten die in het najaar aangeboden worden zijn bijvoorbeeld de herfstaster, herfstanamoon, heide en bruidssluier. Tevens wor den er diverse bijenproducten aangeboden zoals honing, maar ook minder bekende bijenproducten als honingwijn en mede. Kinderen kunnen zich vermaken met speciale bijenkleurplaten, een bijenvideo en het rollen van waskaarsen. gen de competitie met een thuiswedstrijd tegen Apollo '69. De ploeg uit 's-Gravenpolder lijkt versterkt met de terugkeer van spits Jean-Paul Harthoorn. Het zou wel eens een spannen de openingswedstrijd van dit seizoen kunnen worden op de Kruse mat. Programma: 9.00: Luctor F4 - Kruiningen F2; 9.00: Kloetinge E4 - KruiningenEI 10.00: Colynse Boys m - Kruin ingen; 10.00: Kruiningen D1 - Wemeldinge D2m; 10.00: Krui ningen E2 - SSV E2; 11.15: Kruiningen C1 - Arendskereke 01; 12.45: Kruiningen 5 - Krab bendijke 4; 14.30: Kruiningen - Apollo '69; 14.30: AZW 3 - Kruiningen 2; 14.30: Wemeldin ge 3 - Kruiningen 3; 1. Kruinin gen 4 - Duiveland 4; 2. SV Apol lo '69. Zaterdag aanstaande be gint de competitie weer en bij SV Apollo '69 wórdt daar met enige spanning naar uitgekeken. De selectie lijkt versterkt en er staat een nieuwe trainer aan het roer. Hopelijk kan in de eerste uitwedstrijd van deze competi tie (een zeer lastige tegen Krui ningen 1) meteen een goed re sultaat neergezet worden. Pro gramma voor zaterdag 2 sep tember: 9.00: Kloetinge E7 - Delscher is opnieuw geopend PampeÉ (advertentie) Tovaal speelt tegen Brus sels Barbarians - Aanstaande zondag 3 september sluit de Goese Rugbyclub Tovaal de se rie oefenwedstrijden af met een vriendschappelijke wedstrijd te gen Brussels Barbarians uit Brussel. Het duel wordt ge speeld op sportpark Het Schen ge in Goes en de Kick-off is om 14.00 uur. De wedstrijdbal voor het duel wordt geschonken door Café Restaurant de Oranje boom in 's-Heer Hendrikskinde- ren. Zondag 10 september start het team van trainer Alfred Ver donk de competitie in de twee de klasse zuid met een uitwed strijd tegen Wasps in Nijmegen. Voor informatie over de Goese Rugbyclub Tovaal kan men te recht bij Hans Markusse, tele foon 0113-215048 VV 's-Heer Arendskerke - Een spannende opening van de competitie voor WA: Arnemui- den uit. Een saillant detail is dat onze keeper vorig jaar nog on der de lat stond bij Arnemuiden. Onze mannen zijn er in ieder ge val klaar voor en zijn zeer gemo tiveerd, dus rekenen wij in ieder geval op een leuke wedstrijd met minimaal 1 punt naar huis! WA-2 is nieuw in zijn klasse (eerste) en ontvangt Goodluck-2 (Good luck boys!). 11.00: Yerse ke B1 - WA B1; 11.15: Kruinin gen C1 - WA C1; 14.30: Arne muiden 1 - WA 1; 12.45: WA 2 - Good Luck 2; 14.30: WA 3 - Heinkenszand 3; 14.30: Hein kenszand 4 - WA 4. Programma VV Hans weertse Boys - Een slechte seizoenstart moest de Boys af gelopen seizoen bekopen met degradatie uit de 4e klas. Dit seizoen moeten de jongens van trainer Gerrit Petersen het dus op een niveau lager gaan probe ren. De Boys zijn dit jaar ver sterkt doordat een aantal jon gens op het oude nest terug keerden. Omdat verder de se lectie intact bleef is het toch de doelstelling om dit seizoen om de bovenste plaatsen te gaan strijden. De Boys worden door veel ploegen in de 5e klas als fa voriet gezien en mede daardoor zal de weerstand van de tegen standers nog een stapje meer zijn dan normaal. Al met al zal het hopelijk een zwaar maar mooi seizoen worden voor de Boys. Aanstaande zondag be gint de Boys het seizoen met een thuiswedstrijd tegen Hul- sterloo. Senioren 3 September: 11.00: ODIO 6 - Hansweertse Boys 4; 12.30: Dreischor 2 - Hansweertse Boys 3; 14.30: Hansweertse Boys 1 - Hulster- loo 1; 14.30: Hansweerts'e Boys 2 - Luctor '88 3. Voetbalvereniging Kruinin gen - Zaterdag opent Kruinin den, weer ervaren in deze heeft een uitgebreide collectie nieuwe winkel", vertelt Marie- exclusieve damesmode. De ke Deïst. Modehuis Delscher winkel biedt zowel vrijetijds- De IJsclub Krabbendijke be staat al ongeveer vijftig jaar maar was de laatste jaren een Dan is het tijdschrift Onze Taal echt iets voor u. Onze Taal is een lev endig blad waarin allerlei taalaspecten aan bod komen. Onze Taal is in formatief, boeiend én leerzaam. Voor slechts 38,- per jaar bent u lid- abonnee (10 afleveringen). Geen geld voor een taalliefhebber! Voor in lichtingen of een proefnummer: 070 - 356 12 20. Ja, noteer mij als lid-abonnee voor 45,-. Voor die prijs ontvang ik Onze Taal van oktober 2000 tot 1 januari 2002 (13 afleveringen) Bon (zonder postzegel) sturen naar: Genootschap Onze Taal Antwoordnummer 18496 2501 WK Den Haag

Bevelander | 2000 | | pagina 7