b i- - Palladio maakt uw tuin compleet \,,t Voor Palladio is de tuin een plaats om rustig te genieten van flora en fauna. Met de exclusieve merken die Palladio voert, componeert u een perfecte harmonie tussen sfeer, stijl en comfort. De hoogwaardige kwaliteit van deze tuin meubelen is een waarborg voor duurzaamheid. Tuinmeubilair van Palladio staat voor ontspanning met klasse. Zonwering: een functioneel sieraad voor uw huis mi Mijn keuken, mijn thuis Installatie- en servicebedrijf Fabrian Zonwering Foto Verschoore Lion keukenstudio Hundersmarck Palladio tuin- serremeubelen Le Bazar Wonen Slums Schoenen i viiigi Caravancentrum De Roompot ft ait ïn a IÊE BAZAK I 24 BEVELANDER Woensdag 22 april 1998 O' tin i i WO Het zonnetje in huis kan heerlijk zijn, maar heeft ook zijn nadelen. Planten begeven het al snel en na enkele uurtjes kan de temperatuur binnen flink oplopen. Voor die warme, hete dagen met veel zon heeft Fabrian Zonwering te Kortgene dé oplossing. Zonneschermen, mar kiezen, sereens en rolluiken van Fabrian houden de zon buiten de deur. Professionele mensen komen de situatie bij u thuis bekijken en opmeten waarna de bestelling naar de werkplaats gaat. Fabrian Zon wering heeft een eigen werkplaats waar alles tot op de millimeter speciaal voor de klant wordt gemaakt. Aan alle uitvoerbare wensen van de klant wordt daar voldaan. Binnen drie weken hangt het ge wenste al aan de gevel. De service stopt niet na levering. Bij Fabrian Zonwering weten ze dat ze goede kwaliteit leveren en dus wordt er vijf jaar garantie gegeven. De prijzen van de prachtige zonnescher men en rolluiken zijn zeer zeker concurrerend te noemen. Een plaats waar je alle dagelijkse beslommeringen achter je kan laten en gewoon kan genieten van de omgeving, de natuur en het water. Waar de kinderen ongestoord buiten kunnen spelen en u op het terras een ge zond kleurtje op kan doen. Een huisje waar je heerlijk tot rust komt en echt het gevoel krijgt op vakantie te zijn. Wie daarvan droomt moet ze ker eens een bezoekje brengen aan het showterrein van caravancentrum De Roompot. Daar is te zien dat een buitenhuisje niet onbetaalbaar hoeft te zijn. Vanaf f 26.000 gulden bent u al de trotse eigenaar van een stacaravan. Deze mime caravans kunnen geplaatst worden op Camping De Roompot en Camping De Zandput. Mooie, schone campings waar al tijd een vakantiesfeertje hangt. Op Camping De Roompot zijn ook nog gebruikte stacaravans en chalets te koop van f. 15.000 gulden. De afme tingen variëren van 3.05 meter bij 8.5 meter tot 3.8 meter bij 10.5 meter. Een royaal buitenhuisje in een mooie omgeving is dichterbij dan u denkt. Comfort is troef en ECCO speelt daar mooi op in met deze luchtige sandalen gemaakt van soepel nubuck. Een ware weldaad voor uw voe ten. Maar niet alleen vrouwen krijgen de kans om luchtig door de zomer te stappen. Ook voor heren heeft ECCO comfortabele schoenen met verende slijtvaste zool. De schoenen zijn uitgevoerd in gladde en ge ruwde leersoorten. Bij Sturris vindt u niet alleen de collectie van ECCO, maar ook van andere kwaliteitsmerken waaronder Burley, Gabor, Durea, Picardi, Ver huist, J, Mephisto, Blackstone, Gallus en Van Bommel. Tevens vindt u bij Sturris verschillende model len die geschikt zijn voor losse steun. Zeker de moeite waard om eens binnen te lopen. Tot ziens in onze zaak. Goes, Klotótraat7, tel. (0113) 216159 Middelburg, Lange Delft 115, (0118) 634225 Temeuzen, Noordstraat 6, tel. (0115) 621575 Vlissingen, Walstraat 109, tel. (0118) 414081 Hulst, Steenstraat 14, (0114) 316162 Prinsendijk 5a Kortgene Tel. 0113-306009 Livingstoneweg 44, Tel. 0113-252143, Privé: 0113-572557 Sanitair en verwarming Kloosterweg4 Kapelle Tel. 0113-344179 Westwal 13 Goes Tel. 0113-215838 Pasteurstraat 2 Goes (Marconi bedrijventerrein, aan het Hollandiaplein) Tel. 0113-220204. Kerkplein 10 Yerseke Tel. 0113-571565 Voorstraat 35 SintAnnaland Tel. 0166-652250 Met de in de loop der jaren opgedane kennis is Palladio u graag van dienst. Kennis die Palladio vertaalt in informatie en advies. Vanuit deze filosofie helpen wij u bij het maken van een passende keuze. Kortom: bij Pal ladio vindt u verrassend veel nieuws voor tuin en serre. Hoe mooi badkamers kunnen zijn laat Sphinx goed zien. De sa- nitairserie Gilia laat attractieve meubelen zien die door het sa menspel van materiaal, vorm en kleur de moderne badcultuur uitdragen. Gilia laat zich op subtiele wijze moeiteloos toepassen in een klassiek, hedendaags of progressief interieur Sanitair van Gilia geeft uw badkamer een eigen signatuur die in harmonie is met de door u gewenste sfeer en beleving. Hundersmarck is geopend op dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. Op maandag is Hundersmarck gesloten. Uiteraard is het zeer belangrijk hoe een meubelstuk er uit ziet Maar minstens zo belangrijk is de functionaliteit van het meubel: ‘Kan ik genoeg in deze kast opbergen?' of ‘Zit die stoel of bank wel lekker?’Een mooi voorbeeld van goede vormgeving en riant comfort is de hier afgebeelde driezitter Savanne in de nieuwe meubelstof Risonanza. Omdat naast uiterlijk en comfort, prijs de derde belangrijke factor is, is het plezierig te weten dat de afgebeelde bank al leverbaar is vanaf f 2.135,- gulden. Sophiaweg 1 Kamperland Tel. 0113-374130 f w ICd J Digitaal fotograferen was tot nu toe nogal ingewikkeld. Tussen het nemen van de foto en het uiteindelijke resultaat moesten nog heel wat stappen worden genomen. Sony brengt daar nu verandering in. Dankzij de nieuwe Sony Digital Mavica is het maken en bekijken van digitale beelden eenvoudi ger dan ooit.. Want de Digital Mavica is de eerste en enige digitale camera die stan daard JPEG-beelden opslaat op een gewone 3.5" floppydisk. En digitale gegevens kunt u direct in uw PC stoppen. Eenvoudiger kan niet! De beelden zijn direct te gebruiken. Voor taan hebt u geen extra kabeltjes, speciale interfaces of diskdrives nodig om digitale beelden te kunnen bekijken en bewerken. U stopt uw floppy met Digital Mavica-opnames in uw PC en kunt di rect aan de slag. U kunt de beelden bijvoorbeeld verwerken in professionele presentaties, rapporten en nieuws brieven. Of gebruiken bij het aanleggen van databases of het opvrolijken van intemet-sites. En ook een persoon lijke uitnodiging ziet er veel leuker uit met een foto. Kortom, echt iedereen kan - privé' of zakelijk - met de Sony Digital Mavica uit de voeten. De Sony Digital Mavica is dus veel meer dan alleen een digitale fotocamera. Hij behoort ook meteen tot de stan daard randapparatuur van uw computer. De voorstelling van een droomkeuken is de laatste ja ren sterk aan verandering on derhevig. Vormgeving, mobili teit en aanpassingsmogelijkhe- den zijn net zo belangrijk ge worden als een mooi design en functioneel comfort. Lion keu kenstudio heeft daarom in haar uitgebreide collectie spoel- en kookbruggen van Leicht opgenomen. De spoel en kookbruggen zijn zelfstan dige functie-eenheden die zelfs in de kleinst mogelijke ruimte toegepast kunnen worden. De brug is van drie kanten toe gankelijk zodat extra werk vlakken gecreeërd worden waar meerdere personen gelijkertijd gebruik van kunnen maken. Naast vrije beenruimte bieden de bruggen van Leicht ook nog eens goed bruikbare bergruim te. Het design en het brede kleurenspectrum laten aansprekende combinaties toe met andere meubelen, maar ook met een complete aanbouwkeuken. Leicht zorgt met zijn keukenassortiment voor rijke ideeën, een veelvoud aan design, eerste klas vakmanschap en garantie voor kwaliteit. Wie naast exacte planning, perfecte opdrachtverwerking, punctuele levering en onberispelijke montage ook na de koop een eerste klas service verwacht, moet zeker de Leicht keukenspecialist als partner kiezen. ha Exclusieve 'ilM Uil m m nimfi HHi tUL "hl ril. w# 'lilt w/ *wh "lil m m m "mil11 lHh w k

Bevelander | 1998 | | pagina 24