.WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK. EuromTuin met twee solo's in Goes Straks eet heel SPORT AVONTUUR Jeugdpaasactie van Groene Hart Kapelle Ondernemersvereniging Het Groene Hart te Kapelle-Biezelinge houdt bij voldoende deelname zaterdag 29 maart a.s. haar jaar lijkse Jeugdpaasactie. BEVELAND, GOES 0113-215395 KARTING demodagen met courante teams info: 0113-221020 ZEELANDHALLEN - GOES ’s-Graven polder slagroom taart! De Nieuwe Theatermakers Jubilerende muzikanten bij fanfare in Kattendijke Feest bij 35-jarig autobedrijf Vermeulen te Heinkenszand PAAUWE Eigen import Thaise geglazuurde terraspotten 3 halen 2 betalen Wie wat te vieren heeft trakteert! Doe nu uw vrijdagavondvoordeel Voorronde karaoke bij Kiekieris 's-Heerenhoek Leerlingen Goese Lyceum spelen Het Vermoeden Vrijdag 28 maart in Podium 't Beest Modeshow ’s-Heerenhoek groot succes Net zwanger? q, Landelijke schoonheid in eerlijk, massief hout 2e paasdag open van 9.00-17.00 uur Met eierloopwedstrijd NIEUWE RIJKSWEG 2B WOnC° ie bif Paauwe in DE BEVELANDER Woensdag 26 maart 1997 7 i Speciale vrijdagavondaanbieding: De opening van onze nieuwe schoenenzaak is zo’n moment waarbij flink uitgepakt mag worden. Tussen 26 en 29 maart bij besteding van f 100,- of meer een GRATIS overheerlijk slagroomtaart. Voor de kinderen een heel leuke verrassing! Tot eind april bij aan koop van een paar schoenen van f50,- of meer een waardebon KADO van f10,- of een waardebon van f20,- bij aan koop van een paar schoenen van minimaal f 120,- Extra koopavondservice van Europatuin Goes zodat u op vrijdag en zaterdag direct aan de slag kunt nu op donderdag en vrijdag koopavond doorlopend open van 9.30 tot 21.00 uur Marconistraat 15, Goes Tel. 0113-220840 Quist Schoenen is een familiebedrijf met dorps- winkels in Tholen, St. Maartensdijk, Halsteren, Numansdorp en Bruinisse. 26 maart a.s. wordt daar ’s-Gravenpolder aan toege voegd. Het unieke concept van Quist Schoenen is een voudig maar doeltreffend: een brede collectie heren-, dames- en kinderschoenen van de betere en beste merken tegen goede prij zen en bijna altijd op voor raad. Want vanuit de ande re filialen wordt er altijd aangevuld zodat u zelden iets niet aantreft. In ’s-Gravenpolder kunt u onk rekenen op dezelfde Eierenspeurtocht Collecte Roemenië Liszt in de trouwzaal KIA Aanvang 20.30 uur, entree 15,- WONINGINRICHTING Scandinavisch grenen is op z'n mooist als je het in een milieuvriendelijke was zet Dan komt de tekening van de natuurlijke structuur goed tot zijn recht Elk meubel is een stuk met individuele kenmerken. Leven met zulke meubelen is puur wonen. Groen wonen, zo zou je het ook kunnen noemen, want planten en bloemen voelen zich eveneens thuis in een Cottage omgeving. spelregels: alleen op vrijdagavond van 18.00-21.00 uur bij verschillend geprijsde potten is altijd de goedkoopste gratis. vrouw die boven alles op zoek is naar rust. Ze maakt de balans op van haar leven. Haar gedachten schieten heen en weer tussen de hectiek van de stad en de rust van het klooster waar ze zich een week lang heeft teruggetrok ken. groen, stoere bodywarmers, vlot te bermuda’s en leuke t-shirts. Ook aan de accessoires was ruim aandacht besteedt. Hoed jes, rugzakjes en rozetten maak ten het beeld samen met stevige stappers compleet. Sportschoe nen voor de jongens en voor de meiden hoge sandalen of instap schoenen in allerlei kleuren. Wenna Schoenmode uit Hein- kenszand voorzag de modellen van schoenen. Voor elke voet en bij elke Outfit was wat passends gevonden. Ook de tassen van palingleer hadden flink wat bekijks tijdens de show. De schoenen en tas sen werden gecombineerd met dames-en herenmode van Bas Ode aan verlate zielen is een voorstelling van Jacqueline Kap- tein met regisseuse Cora Broek huizen. Het is een theatrale E ski motoren Inline skating Beach volleybal Delta vliegsimulator Persluchtduiken de Jonge. Mooie lichte pantalons voor de heren met nubuck jasjes of een colbert. Sportieve jacks en vrolijke overhemden. Een lust voor het oog. De ruit liet zich ook meerdere malen zien. Niet alleen bij de heren, maar ook bij de dames. Samen met noppen en strepen gaf dit een gedurfd effect. De damescollectie bestond uit chique combinaties met rok, top, blouse of jasje in de kleuren zand, grij, geel, limegroen en marineblauw. Dit alles in combi natie met accessoires, schoenen en natuurlijk een prachtig kapsel van kapsalon Henny maakte de modeshow een zeer geslaagd uitje. Sportkleding en acc. Fiets Trial Fun Sumo worstelen Röhnrad Bungee running Bij de foto v.l.n.r.: Henk van Delft, Johan Geluk en Cees Schout 12000m2 showroom Het gaat deze keer om een eierloopwedstrijd voor kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 8 jaar. Inschrijven kan vanaf 10.15 uur voor het gemeentehuis aan het Kerkplein. Daarna kan iedere deelnemer, in zijn eigen leeftijdsgroep, per tweetal, proberen een ei op een lepel van de trappen van het gemeentehuis te loodsen. Uiteraard met enkele hindernissen en zonder te laten vallen, gaat het er om wie er het eerst aan de streep is. Het is een afvalsysteem, d.w.z. dat er uiteindelijk in elke catego rie twee winnaars over moeten blijven. In iedere leeftijdsgroep zijn er dus twee prijzen te winnen, die direct na de eierloop wor den uitgereikt. Natuurlijk is er voor iedere deelnemer een troost prijs. vrijdag 28 t/m maandag 31 maart ^INTER/HEUBEL HÈT TUINCENTRUM VOOR GROENLIEFHEBBERS Openingstijden: maandag 10.00-18.00 uur, dinsdag en woens dag van 9.30-18.00, donderdag en vrijdag van 9.30-21.00, zaterdag 9.00-17.00 was hij hooit te beroerd om de dirigent te vervangen als dat zo uit kwam. Sinds een aantal jaren speelt hij in de douane-harmo- nie, een landelijk orkest. Katten- dijke is hij echter ook trouw gebleven; toen hij in Terneuzen woonde kwam hij elke veertien dagen op de repetitie. Sinds vele jaren is hij penningmeester en momenteel ook waarnemend voorzitter. Daarnaast leert hij nieuwe aanwas saxofoon spe len. Zijn collega's hebben gemerkt dat ze niet te veel moe ten laten blijken van hun muzika le aanleg: voor ze het weten heb ben ze een instrument in hun Wim Vermeulen daarover:„We hebben er veel klanten uit Wal cheren bijgekregen, met name uit de omgeving Vlissingen, Sou burg en Middelburg. Ik denk dat we dat vooral hebben te danken aan de ouderwetse service die we zijn blijven bieden. Voor veel mensen is het aantrekkelijk dat we tot 's avonds half acht open zijn." De komst van het merk Kia heeft het autobedrijf eveneens nieuwe impulsen gegeven. „Een mooi merk waar we blij mee zijn. In korte tijd denk ik dat we al ruim 100 nieuwe auto's in de regio geleverd hebben. Daarnaast is voor ons de gebruikte markt belangrijk. Onze werkplaats en onze mensen zijn ingesteld op onderhoud en reparatie van alle merken. En dat willen we graag zo voortzetten", aldus de heer Vermeulen. Komende week is het dus feest bij het autobedrijf. Dat wordt aan de entree van de showroom opvallend gemarkeerd door een wit Opel Kadetje, een klassieker intussen. Nog net geen 35 jaar oud. Maar het komt toch wel ver in die richting", aldus Wim Ver meulen. Tweede paasdag zijn de relaties welkom tussen 10.00 uur en 17.00 uur. Hapjes en drankjes staan klaar. De jubileumshow begint op 1 april, daags erna dus, en duurt tot en met 5 april. Zaterdag 29 maart a.s. wordt bij Bar Kiekieris te 's-Heerenhoek een voorronde gehouden van het Nederlands Karaokekampioenschap. De organisatie van de avond is in handen van Prominent Entertain ment. Paul van Vliet van Prominent Entertainment vertelt:„Karaoke is in! Eenieder is inmiddels wel vertrouwd met het zingen en er zijn zelfs al ware artiesten uit voortgekomen. Mensen die dachten helemaal niet te kunnen zingen! Het leuke is dat je met karaoke op een onge dwongen manier jezelf en anderen vermaakt. Net als vorig jaar bestaat ook in 1997 de mogelijkheid om met het karaokezingen leu ke prijzen te winnen." Zaterdag 29 maart bestaat vanaf 21.00 uur de mogelijkheid je te kwalificeren voor de halve finale, waar reeds mooie prijzen te winnen zijn, zoals TV's en videorecorders. Echter in de gro te finale, waar de beste zangers en zangeressen van iedere halve finale naar toe gaan zijn de grote prijzen te winnen. Zo is de eerste prijs een rondreis door Azië, de tweede prijs een reis naar Amerika en de derde prijs brengt je in Gran Canaria. Tijdens de voorronde kunnen de kandidaten zich opgeven bij de pre sentator of geluidstechnicus van de show. De uitgebreide titellijsten zullen in Bar Kiekieris aanwezig aanwezig zijn. EEN KLEINE MOÈITE VOOR ZO'N GROOT GELUK Bel voor meer informatie of aanmelding gratis 06-022 80 70, of je informatrice: Mevr. P. Minnaar tel. 0118-61 15 47 Mevr. L. de Jong tel. 0113-22 08 90 lied tot achtergrond heeft en fan taseerde het toneelstuk dat 'over spel' als hoofdthema heeft. Sinds augustus 1996 werkte de toneel groep, bestaande uit leerlingen afkomstig uit de brugklas tot 6 VWO aan het stuk onder regie van August Verdonck, leraar Nederlands aan deze Goese school. Weliswaar is 'overspel' een alledaags onderwerp, maar dit thema wordt door leerlingen op een aparte manier op de plan ken gebracht. Het stuk wordt gespeeld door Henriette van Lin den Tol, Remie Openeer, Carijn 't Hart, Eva Brand, Liselotte Roose, R.P. Davidse, Febe van Malde- gem, Anne de Bruin en Thijs Max. Negen jonge acteurs, een jonge schrijfster, en een door de wol geverfde regisseur proberen het cliché van overspel een nieuw jasje aan te doen. Of het hun lukt, kunt u 27 maart zien om 20.00 uur in de aula van Het Goese Lyceum, die te bereiken is via de ingang aan de Vogelzangsweg. Toneelliefhebbers zijn van harte welkom. Bij autobedrijf Vermeulen aan de Noordlandseweg 29 te Hein- kenszand gaat komende week de vlag uit. Het bedrijf bestaat 35 jaar. Reden voor een feest. Rela ties worden maandag 31 maart (tweede paasdag) verwacht. Verder is er van 1 tot en met 5 april een jubileumshow, waarbij niet alleen de occassions cen traal staan, ook het in opmars zijnde Koreaanse merk Kia, waarvan het autobedrijf al enkele jaren dealer is. Voorjaar 1962 werd de basis gelegd voor het autobedrijf. Dat gebeurde door de broers Jan en Wim Vermeulen te Nisse. Een universeel autobedrijf, aldus de huidig directeur Wim Vermeulen. Dat universele karakter heeft het bedrijf in de afgelopen jaren behouden. Want in showroom en werkplaats treft men vele mer ken en het klantenbestand is anno 1997 in heel Midden-Zee- land te vinden. Naast het universele karakter heeft Vermeulen een groot aan tal jaren een zekere reputatie opgebouwd met het merk Lada. Helaas verleden tijd, maar we zijn bijzonder blij dat we er enke le jaren geleden Kia bij hebben gekregen", aldus de heer Ver meulen. Een groot aantal jaren heeft autobedrijf Vermeulen Nis se als vestigingsplaats behou den. In de aanvangsperiode wer den er niet alleen auto's verkocht en gerepareerd, ook hield men zich op bescheiden schaal nog bezig met landbouwmechanisa tie. De oudere broer Jan was zelfs hoefsmid. Hij is teruggetreden uit het bedrijf. Wim Vermeulen heeft er de laatste jaren versterking bij gekregen van schoonzoon Kees Joossen, dochter Anja Joossen- Vermeulen en de verwachting is dat ook zoon Jean-Paul het team straks komt versterken. Wim Vermeulen daarover:„Daar ben ik blij om. Want doordat we een familiebedrijf zijn, is de continuï teit verzekerd. Ik zou ook in 't andere geval de stap niet aange durfd hebben om het totale bedrijf te verhuizen van Nisse naar Heinkeszand". Die verhui zing vond vier jaar geleden plaats. In Nisse waren weinig uit breidingsmogelijkheden en de locatie van 1200 vierkante meter werd ingeruild voor een modern bedrijfscomplex op het industrie terrein Noordland te Heinkens- zand. Daar heeft autobedrijf Vermeu len de beschikking over 3.000 vierkante meter, waarvan 1200 m2 bebouwd met moderne showroom en werkplaats. Er werken zes mensen. Sindsdien is het achterland flink uitgebreid. Vrijdag 28 maart wordt in Podi um 't Beest de serie „De Nieuwe Theatermakers" voortgezet met twee solo's. Theatergroep „De Horzel" speelt „Ode aan de ver laten zielen" en Christine van Stralen speelt „Vrouw Alleen". Don Buym speelt speciaal voor Christine van Stralen deze pro ductie. Eerder werkten ze samen bij theatergroep Hollandia. Vrouw alleen is een energieke, directe voorstelling over een clown-solo, die balanceert op de scheidslijn tussen clownerie en theater. Jacqueline Kaptein houdt het publiek van begin tot eind in haar ban. Vooral de slotscène, waarin ze betoveren de dingen doet met een simpel, theezakje, terwijl Richard Strauss 'Morgen' op de achter grond klinkt, zal de toeschouwer nog lang bijblijven. Moeder en dochter die niet met elkaar kunnen kletsen. Willem die niet weet welke vrouw hij wil: zijn spannende minnares of zijn saaie vrouw. Dochter Marieke die erg naïef is; Lidy die ziet dat haar vriend Hans het voor een smeer lap opneemt. Femke die niets lie ver wil dan met haar vriend een toekomst opbouwen. Een echt paar dat niet meer met elkaar kan praten, door de sleur, door de tijd. Esmee die niet kan begrijpen dat haar vriendin Femke zich over geeft aan de willekeur van een getrouwde man. Jonathan, detec tive, die buiten zijn boekje moet gaan. Ze komen allemaal samen in Het Vermoeden, een eenakter die op donderdag 27 maart a.s. gespeeld wordt door de toneel groep van Het Goese Lyceum. Carijn 't Hart, de schrijfster van het stuk, zit in klas 5 VWO van de Stedelijke Scholengemeenschap Het Goes Lyceum. Zij baseerde het stuk op een lied van Annie M.G. Schmidt uit de musical "Heerlijk duurt het langst". Carijn dacht na over de situatie die het handen en zitten ze bij Oefening en Uitspanning! Eén van deze "slachtoffers" is jubilaris Henk van Delft. Afkomstig uit Loosdui- nen speelde hij lange tijd bij de douaneharmonie. Toen hij in Goes ging werken werd hij een collega van Johan Geluk. Sinds dien speelt hij euphonium bij O U. Beiden delen een kamer op het werk. Waar de gesprekken vooral over gaan is niet duidelijk. Wel wordt daar nog al eens klas sieke muziek gehoord. De landelijke rijvereniging en ponyclub 'De Paardebloem', organiseert op tweede paasdag 31 maart een eieren-speurtocht. Daaraan kunnen zowel leden als niet-leden meedoen. Gestart wordt vanaf 13.00 uur in groep jes van twee ruiters. Het vertrek punt is de mini-camping 'De Zwartebrug' aan de Monniken- dijk te Kattendijke. Ouders wor den verzocht met de jongeren mee te fietsen. De opgave moet uiterlijk vrijdag 28 maart binnen zijn. Voor nadere informatie, telefoon (0113) 62 18 29. Het Comité Baraolt zal deze zomer actief zijn met de renova tie van de eerste-lijns-gezond- heidszorg in de omgeving van Baraolt. De bouwkundige en medische voorzieningen van de huis- en tandartsenpraktijken is embarmelijk slecht, zodat er steun op materieel en medisch gebied moet worden gegeven. Om dit project financieel te ondersteunen wordt er in de week van 31 maart tot en met 5 april een huis-aan-huis collecte in de Gemeente Goes gehou den. Óp zaterdag 29 maart 1997 zal het vocaal ensemble 'Musica Cordis' o.l.v. Jan Hut een uitvoe ring verzorgen van het werk 'Via Crucis' van Franz Liszt, gecom bineerd met enkele motetten van dezelfde componist. Medewerking zal worden ver leend door Jos Vogel op piano en enkele vocale solisten. Deze uitvoering zal plaatsvinden in de Engelse Kerk te Middelburg, eveneens op 29 maart. De aan vang van dit tweede concert is 20.00 uur. De toegang bedraagt 10,-. l.s.m. CIOS, Zeeuwse Sportraad, NEBAS en Olympisch Steunpunt Zeeland bieden wij demonstraties, wedstrijden en tal van activiteiten om zelf deel te nemen zoals o.m.: Ligfietsen Tokkelbaan Fitness/Callanetics Reisorganisaties Abseilen Rolstoel en Rolstoelbasketbal Klauterparcours Volksdansen Surfsimulator Handboogschieten Zitvolley Wandklimmen Jeu de Boules Koersbal en bowls Kort geleden werden twee leden van de fanfare Oefening en Uit spanning te Kattendijke in het zonnetje gezet De heer Schout, voorzitter van de hafabra-afde- ling Zeeland, bracht de speldjes aan op de revers van Johan Geluk en Henk van Delft respec tievelijk 40 en 25 jaar actief. Johan Geluk is op Kattendijke geboren en kreeg de muziek met de paplepel ingegoten. Zijn vader speelde trombone bij Oefening en Uitspanning en Johan en zijn broer werden hier ook al vroeg bij ingeschakeldl. Johan speelde aanvankelijk sopraan-, later tenorsax. Ook Een vernieuwing van kop tot teen was het motto van de modeshow in ‘s-Heerenhoek. De door de Katholieke Vrouwenorganisatie kring Zuid-Beveland georgani seerde show van zaken uit de regio trok veel bekijks. De Visser Optiek uit Heinkenszand liet zien hoe leuk en vrolijk kinderbrillen kunnen zijn. Glasmonturen en monturen in felle kleuren waren gewoon grappig om te dragen. De kinder- mode werd gepresenteerd door Humpy Dumpy kindermode uit Ovezande. Zowel kleding uit eigen atelier als merkkleding werd professioneel geshowd door de modellen. Geel, blauw,

Bevelander | 1997 | | pagina 7