RK-Parochies André Hazes-concert (tyfr ut de, 'KtnuhwtA Opsporing verzocht vieren fusie Gratis reis naar België voor Goese jongeren Dierenasiel te Goes viert Werelddierendag Koorzang in kerk te Kapelle zaterdag 5 oktober Leger des Heils Goes krijgt nieuw onderkomen Strandwandeling met de honden .WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK. Tekenwedstrijd voor jeugd van Dierenasiel te Goes Stichting Stmwcdi Met Atlantic Bridge naar Amerika of Litouwen Geslaagde Zonnebloem- Actie Kolveniershof Voorstelling in 't Beest Kledingbeurs (Z&antcmt" Punk in Kruiningen EOS start Avondcursus (Ver)ken je lijf Op woensdag 9 oktober start EOS met de cursus '(Ver)ken je lijf'. 1 UJ cc Q UJ Open Dagen op 5 en 6 oktober R jL Leger des Heils 6 7 DE BEVELANDER Woensdag 2 oktober 1996 streeA/iieiaos &tree/i/ueua>& ent *7ot ymdzicy ent de 'TC.aneK&ecene Borstkanker dent det ruwt wet det ^omdrz^mZzldaz^^evoet” "’’Wat pitten we eene wwt ^epttizp puin <taen". de 'Konen&en.ii in Tdontyene fie&tLen 'Q. "Wij. vein deieviwwt, een yewetztiy idee voon, in frette. 'Vana^ 6 ofrte&et onputteenen wij- wedetijde ‘Van 16.00 acet tet 19.00 ccwi dant met aw dete ppn. fra- vatenden (nj one, genieten vein een Cfevevtieend atad’-je entertainment onder det yenot vein een dafrje en een drandje. y (Svtin TÜiy/naiM ut «neatteenkeM, "Heksenketel" te 's-Gravenpolder Tijdens de Kinderboekenweek van 2-12 oktober 1996 is het een "heksenketel" in de biblio- theek van 's-Gravenpolder. De bibliotheek is in sprookjessfeer gehuld. Heksen- en sprookjesfi- guren van poppenmaakster Magda Snoey uit Goes zorgen voor een passende sfeer. Er zijn tentoonstellingen van de be- Op zaterdag 5 oktober organi- Hans Dorresteijn treedt op in Yerseke per trein naar Goes... jL. iU, Dagen". deze twee dagen "Open Huis" houden van 10.00 u tot 16.00 u. Het programma van Dierenasiel Tussenhaven op die dagen ziet er pen maandag stond ik weer voor studenten, straks sta ik in een sjieke club. Het mooie is dat het jonge publiek nummers mee zingt die ik gemaakt hebt toen ze nog in de luiers lagen. Als ik terugkijk zit mijn leven natuurlijk vol met hoogtepunten. Dat zijn mijn kinderen als eerste natuur lijk. En als we het over werk heb- kensburg te Vlissingen, waar hij het leven dat niets zeker is. Maar die avond een concert geeft. De wel mijn liefde voor muziek, avond begint om 20.45 uur met Altijd". een muzikale warming up door het orkest Rendez-Vous. In het voorprogramma treedt "Alitha" op. Het publiek dat naar de con certen van André Hazes gaat, is zeer gemengd. Zelf vertelt hij over zijn succes sen: "Er is geen verklaring voor zulke zaken, denk ik. Leg het De Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren, organiseert op 5 en 6 oktober a.s. de "Landelijke Open Asiel Dagen”. In heel Nederland zullen er ongeveer 80 asielen op zaterdag en/of op zon- 13-09:Rood/witte poes, witte bef en pootjes, niet groot (Middelburg). 11-09: Zwart/wit poesje, witte neus, bef en pootje, getat. (Goes). 11-09: Cypers/wit poesje, witte neus, bef en pootjes, 4 mnd. ('s Gra venpolder). Gevonden dieren van 17 september tot 24 september 1996: 23-09: Zwarte labrador, reu, ong. 10-12 mnd. oud (Hansweert). voor de mooiste tekeningen zijn enkele super-katten-krabpalen beschikbaar en ook enkele zakken kattenvoer. Aanvang: 11 uur bij het asiel. Op zaterdag stallen we alle tweedehands dierenverzorgingsspullen bouw van de voormalige PMD aan de Zonnebloemstraat 53, Goes. Het onderwerp is ’De stand van zaken in de behande ling van borstkanker’. Door de lezing op een avond te houden, hoopt men ook werkende vrou wen welkom te kunnen heten. rele uitwisselingsactiviteiten tus sen de provincie Zeeland en Oost- en West-Vlaanderen uitge nodigd voor een internationale dans- en doedag. De Belgische- en Nederlandse overheid stimuleren deze activi teiten door het gratis beschik baar stellen van vervoer. Een groot aantal kinderen en tieners van de Goese ontspanningsver eniging Vodago hadden zich met een vriendje aangemeld voor deze dag. Bij aankomst in Zwevegem wer den alle jongeren ontvangen door de jeugdleden van 'Cante- clear' in de plaatselijke jongens school. Daarna namen alle jon geren, verdeeld over een tweetal seert Kynologenclub Zeeland de najaarswandeling op het strand van Westenschouwen. Een prima gelegenheid voor elke hondenliefhebber om een groot aantal honden op ontspannen manier bij elkaar te zien. De start is om 14.00 uur vanaf jeugd, vrouwen en senioren. Ook zijn er diverse gespreksgroepen. De kleding- en meubelwinkel van het Leger des Heils blijft geves tigd in de Leliestraat te Goes. Naast de verkoop van kleding en meubels aan mensen met een "smalle beurs" wordt materiële hulpverlening geboden op ver zoek van diverse maatschappe lijke instellingen. Ook doen men sen zelf rechtstreeks een beroep op het Leger. Zo'n 75 vrijwilligers zijn bij de dienstverlening van het korps betrokken. In de komende periode zal nog een aantal finan ciële acties worden gehouden om ook de inrichting te kunnen realiseren. voor senioren en vrouwen vin den plaats in "De Bonte Koe" op de Beestenmarkt 4 en alle overi ge activiteiten in het gebouw van de kleding- en meubelwinkel van het Leger des Heils in de Lelie straat. Het nieuwe gebouw zal bestaan uit 2 bouwlagen en van zelfsprekend ook goed toegan kelijk zijn voor gehandicapten. Naast een grote en kleine zaal zijn er een ontvangstruimte, twee gespreksruimten, een keuken, sanitair en kantoorruimte. De nood-/crisisopvang bevindt zich op de eerste etage en beschikt over een eigen ingang. Naast de zondagse diensten zijn er door- de-weekse activiteiten voor de Al vele jaren zijn er internationa le uitwisselingen tussen sport en ontspanningsgroepen, maar uitwisselingen met jongeren is iets nieuws dat past in de vraag naar meer mogelijkheden speci aal voor jongeren. De Goese ontspanningsvereniging Vodago is nog een van de verenigingen in het Zeeuwse, die kunnen wer ken met zeer gespecialiseerde vrijwilligers, vaak met een jaren lange onderwijservaring, die de kinderen en tieners uit Goes en omgeving wekelijks optimaal kunnen begeleiden. Jongeren die belangstelling hebben om nader kennis te maken met een gezellige manier van 'ontspan ning' en 'meer bewegen' of in de toekomst willen deelnemen aan een dans- en doedag kunnen contact opnemen met Mevr. L. Verwei, tel: 0113 - 216606 of Dhr. G. van Damme, tel: 0113 - 231755. IJ: Registratie van gevonden en vermiste dieren "V Bij de After Care groep Goes (borstoperatie-patiënten) zal dr. C.M. Dijkhuis (chirurg in het Oos- terschelde-ziekenhuis) spreken op een bijeenkomst die gehou den wordt op dinsdagavond 8 I oktober om 20 uur, in het ge- leeftijdsgroepen, deel aan mu ziek, dans, spel en volkskunst- activiteiten in het centrum van Zwevegem. Tijdens de lunch pauze werd een gratis gemeen schappelijke maaltijd aangebo den in de school, 's Middags werd een bezoek gebracht aan het bejaardencentrum en werd een gezamenlijk programma opgevoerd voor de ouderen van het centrum. Daarna werd de muziek-, dans-, spel- en volks- kunstdag afgesloten. Begin van de avond keerden alle jongeren vermoeid maar zeer tevreden terug in Goes. Op 12 oktober zijn de Zeeuwse jongeren weer al uitgenodigd voor gratis deelname aan een dans- en doedag in het Belgi sche Izegem. Ook dan kunnen belangstellende kinderen en jon geren, die nog geen lid zijn van de Goese vereniging aan deze trip deelnemen. om 19.30 uur in De Bonte Koe aan de Beestenmarkt te Goes. Tijdens de avond wordt er eerst uitgelegd wat Atlantic Bridge is en wat ze doen. Vervolgens komen er twee korte presenta ties over de twee landen. Daarna vertellen twee meisjes hun erva ringen van de uitwisseling van afgelopen zomer. Els Robinson uit 's-Heer Hendrikskinderen is winnares geworden van de Zonnebloemactie die door de ondernemers van Het Kolveniershof Ochtendverkoop: Donderdag 10 te Goes werd georganiseerd. De actie had een succesvol verloop. Er waren 57 inzendingen en de winnares bleek met een bloem van 47 1 nanfimotor Hiamntor do nrnnt.Qtp tp 7Ïin Ho Ippftiirl clpr dAAlnAmArs sticker met daarop Uw j was zeer uiteenlopend: van 6 tot 76 jaar. Niet iedereen had overigens '--"-g was om een zo groot mogelijke bloem te kweken. Een echtpaar uit Vlissingen kwam bijvoorbeeld kwam bij voren op de hoogte gesteld. Info bij het dierenasiel van dinsdag t/m vrijdag tussen 9.00 u. en 10.30 u. Vanaf 8 oktober zal het Dierenasiel in Goes weer op de normale tij den open zijn, u kunt deze openingstijden in het telefoonboek vinden. We zijn nog op zoek naar mensen die één tot enkele ochtenden per weèk in het asiel onbetaald willen helpen met het verzorgen van de dieren. U kunt zich aanmelden of eerst nog wat informatie vragen op deze Open Dagen, u krijgt dan'een rondleiding van een van onze hui dige vrijwilligsters. Na 8 oktober is er weer de mogelijkheid voor scholen om in kleine groepjes in het dierenasiel rondgeleid te worden onder deskundige leiding. Men zou op school eerst een aantal lessen hieraan kunnen besteden, info of lespakketten over de asielen of dierenbescher- mingswerk in het algemeen kunt u bij dé Dierenbescherming in Den Haag verkrijgen, tel: 070 - 3423423. Als kinderen een spreekbeurt willen geven of een werkstuk over het asiel willen maken dan zouden ze aansluitend een rondleiding in het asiel kunnen geven aan hun klasgenoten. Hun onderwijzer of leraar moet dan eerst telefonisch contact met het asiel opnemen. Info voor spreekbeurten of werkstukken kunnen bij het asiel of bij de Dieren bescherming in Vlissingen of in Den Haag worden verkregen. De rondleidingen in het asiel zijn gratis, maar een vrijwillige bijdrage is welkom. De jaarlijkse collecte van de Dierenbescherming vindt plaats in de eerste week van oktober. We zijn nog op zoek naar mensen die bereid zijn om enkele straten te collecteren. U kunt zich bij het kan toor van de Dierenbescherming in Vlissingen opgeven, tel: 0118 - 416327". op zaterdag 5 en zondag 6 oktober a.s. de "Landelijke Open Asiel neuci lai iu ruuuii cl uiiycvcci ou cioicicii up raiciuay cii/ui up Z.U1I- Dagen dag de deuren openen om dit te vieren. Ook het asiel in Goes zal 'n ^ee' Nederland zullen er ongeveer 80 asielen op zaterdag en/of op Op donderdag 3 en vrijdag 4 oktober is Alex d'Electrique met 'De Comanche' te zien in podium 't Beest. Speelden ze vorig seizoen één voorstelling, en dan ook nog voornamelijk in de grote zalen van de schouwburgen (natuurlijk uit Goes. Aan de prijzen zit ook verbonden de mogelijkheid om eens een morgen in het asiel mee te werken. De winnende tekeningen komen in de krant met foto van de tekenaars. Alle ingestuurde teke ningen worden op de beide 'Open Dagen’ in het asiel opgehangen ter bezichtiging. De prijsuitreiking vindt plaats op zaterdagmiddag 5 oktober om 15.00 u. in het asiel, de prijswinnaars worden van te dit seizoen keren ze terug waar ze horen en trakteren ze ons op twee nieuwe produkties. Beiden geschreven en geregisseerd door Ko van den Bosch. Aan vang 20.30 uur, entree 20,-, passen 17,50. weert. De parochianen uit Yerse- ke en Rilland zullen per bus wor den opgehaald. Ook voor de mensen van Maria-oord wordt voor vervoer gezorgd. Het R.K. Dameskoor uit Rilland en het R.K. Gemengd Zangkoor uit Hansweert zullen de zang verzorgen, begeleid op het orgel door organist Jan-Hans Mathle- ner. Aansluitend is er gelegenheid om het R.K. Kerkbestuur van de parochie Oost-Zuid-Beveland met dit jubileum te feliciteren in dorpshuis KAJ MUNK in de Kerklaan". Onlangs waren een groot aantal I kinderen en tieners uit Goes te gast in het Belgische Zwevegem. De V.V.K.B. volkskunstgroep 'Canteclaer' had de Zeeuwse jongeren in het kader van cultu- De wijkvereniging 'Goese Polder' organiseert op 9 en 10 oktober een winter-kinderkledingbeurs met daarbij de mogelijkheid om feestkleding te verkopen. De beurs wordt in wijkgebouw "De Spinne" gehouden. Inname artikelen: Woensdag 9 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. Avondverkoop: Woensdag 9 oktober van 21.00 tot 22.00 uur. Deze zomer heeft Atlantic Bridge Goes een groep van 22 tieners ontvangen: Amerikanen en Litouwers. Deze ontmoeting was zo gaaf dat AB-Goes volgend jaar een bezoek gaat brengen naar deze toch wel vreemde bui tenlanders met hun 'Chubby Bunny' en 'stamppot met vlees'. Atlantic Bridge Goes geeft vrij dag 4 oktober een presentatie- avond over reizen naar Amerika en Litouwen. De avond is bedoeld voor jongeren tussen de 14 en 18 jaar. De avond begint organiseren. Het thema van de tekenwedstrijd is: "Hoe ziet het asiel OP zaterdag 5 oktober kunnen kinderen tot 12 jaar met hun hond van de toekomst eruit?". Kinderen tot 12 jaar kunnen hieraan mee- een- vanL*'f Dierenasiel van te voren uitaestinnelde route lonen doen en de tekeningen moeten vóór 1 oktober naar het asiel gestuurd worden. We kennen prijzen toe in twee categorieën, nl. de categorie van de tekening van het meest originele asiel van de toe komst; dit mag ook een cartoon zijn of een komische afbeelding of een klein stripverhaal en de categorie van de mooiste tekening van een futuristisch dierenasiel. Voor beide categorieën hebben we als hoofdprijs de beschikking over een zit/ligzak voor de hond of (indien men geen hond heeft) een luxe kattenkrabpaal voor de kat. De twee tweede- en derde prijzen bestaan uit zakken voer voor hond of kat, beschikbaar gesteld door Dierenspeciaalzaak van de Vreede uit en dat gaat allemaal weg tegen elk aannemelijk bod. Op zondag 6 oktober 1996 zal worden herdacht, dat 25 jaar geleden de afzonderlijke parochies Hansweert, Yerseke en Rilland werden samenge voegd tot de Parochie Oost- Zuid-Beveland. Dit heuglijke feit wil het kerkbe stuur met de parochianen vieren in een plechtige gezongen H. Mis in de R.K. Parochiekerk in Hansweert aan de Kerklaan. Pastoor Kempers en Pastor Ver beek zullen in deze viering voor gaan. Aanvang 10.30 uur. Dat weekend is er dan alleen een H. Mis in de kerk van Hans- i Zaterdag 5 oktober a.s. zullen de I bands Disgorge en Anarchy uit Krabbendijke optreden in Café de Paarderuif te Kruiningen. Disgorge is een jonge 4-koppige Z I band die punkcovers ten gehore J brengt. Daarnaast is het de beurt aan Anarchy die naast wat eigen nummers ook covers uit de oude en nieuwe punkperiode zullen spelen van o.a. Sex Pistols, Offspring, Misfits, Lagwagon, Ramomes. De bands zullen omstreeks 21.30 uur gaan spelen. De toe gang is gratis. Bij de foto: Goesenaren, Ame rikanen en Litouwers houden zich bezig met het spel Chub by Bunny. Op zondag zal de nieuwe hondenschool "Let op!" uit Lewedorp enke le demonstraties bij het asiel in Goes geven. Hondenschool "Let op!!" is in de plaats gekomen van Hondenschool "De Valkenhove". Het programma van de demonstraties van deze hondenschool bij de Tus senhaven op zondag 6 oktober is als volgt: 11.30 u. demonstraties gehoorzaamheid pups en jonge honden 14.00 u. demonstraties gehoorzaamheid volwassen honden Van 11.00 u. tot 15.00 u geeft deze hondenschool u de mogelijkheid om met uw hond kennis te maken met "fly-ball" en/of behendigheid onder deskundige begeleiding van de trainers van "LET OP!". Na dinsdag 8 oktober is er weer de mogelijkheid voor scholen om in I kleine groepjes in het dierenasiel rondgeleid te worden onder des kundige leiding. Men zou bijv, eerst op school een aantal lessen hier aan kunnen besteden. Info voor spreekbeurten of werkstukken of lespakketten kan bij het asiel of bij de Dierenbescherming in Vlissingen worden aangevraagd tel: 0118 - 416327 of bij de Dierenbescherming in Den Haag, tel: 070 - 3423423. Rondleidingen in het asiel zijn gratis, maar een vrijwillige bijdrage is welkom. Vanaf 6 oktober gaat het asiel in Goes weer gewoon open op de oor spronkelijke tijden, die u in het telefoonboek kunt vinden. De Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren organiseert Fans van André Hazes op de Bevelanden kunnen zaterdag 5 oktober naar de Sporthal Bas- zal altijd blijven. Ik heb geleerd in Op het programma staat, naast werken van o.a. Schütz, Tele- I mann, Attwood e.a. ook een dub- 20-09: Rood/witte kater, witte neus, bef, buik, 1 wit pootje (Kloetinge). belkorige motet. Dit motet "Ich lasse dich nicht, du segnest mich denn", waarvoor beide koren aantreden, werd lange tijd aan Johann Christoph Bach toege schreven, maar volgens recente onderzoeken betreft het een vroeg werk van Johann Sebas tian Bach. Aanvang concert: 20.00 uur. Deuren 19.30 uur open. Toe- In de Ned. Herv. Kerk te Kapelle vindt zaterdag 5 oktober een a capella dubbelconcert plaats door het Emmeloords Vocaal De cursus bestaat uit 10 avon den die beginnen om 19.30 uur en eindigen om 22.30 uur. De cursus wordt gegeven door Irene Roozenburg, lichaamsgerichte Psychotherapeut en vindt plaats in centrum Namaskara, Waarde- kensstraat 47, Kapelle-Biezelin- ge. Bio-energetic leert je weer wat 'voelen' is en hoe je dit in balans kunt brengen met je denken'. Voor meer informatie of folder kunt u bellen naar EOS, Achter- haven 2, 4461 ZX Goes, tel: 0113-211377. oktober van 9.00 tot 10.00 uur. waren 57 inzendingen en de winnares bleek met een bloem van 47 De kleding moet voorzien zijn centimeter diameter de grootste te zijn. De leeftijd der deelnemers van een sticker met daarop Uw j was zeer uiteenlopend: van 6 tot 76 jaar. Niet iedereen had overigens eigen nummer, maat en prijs, begrepen dat het de bedoeling was om een zo groot mogelijke bloem Informatie: (0113) 221445. te kweken. Een echtpaar uit Vlissingen kwam bijvoorbeeld kwam b<j- voorbeeld met een zonnebloem met een lengte van enkele meters per trein naar Goes... Voor de winnares was er een stereoset. Deze was beschikbaar gesteld door lts Elektra. De prijs werd overhandigd door bedrijfsleider Wim van der Heiden. Tevens trad Daewoo-dealer Steketee uit Yer seke op als sponsor. Het sponsorbedrag heeft een goede bestem ming gekregen, te weten Stichting De Zonnebloem. ben was mijn eerste concert in het Concertgebouw een geweldi ge uitdaging. Net als het eerste optreden in Carré en Ahoy'. Iedereen heeft het altijd over Lee Towers en Anita Meyer, maar ik was wel de eerste die het aandurfde. Drie keer Vol, vol, vol, een gekken huis. Ik zie mezelf nog zitten met mijn vader in Carré. Kijkend naar Toon Hermans. En jaren later stond ik er zelf. Ik denk nog wel vaak aan mijn vader als ik over het water kijk. Want hij heeft me onder meer vissen geleerd. En ik heb van huis uit ook de liefde voor muziek meegekregen. Dat kroonde boeken en van boeken rondom het thema "sprookjes, mythen, sagen, legenden en volksvertellingen". "Vertelliz", de dame die vertelt, uit Heinkens- zand, komt sprookjes vertellen aan een aantal groepen van basisscholen in 's-Gravenpolder. In oktober zal aangevangen wor den met de realisatie van een nieuw gebouw voor de plaatselij ke afdeling van het Leger des Heils. Het huidige gebouw is bouwkundig in slechte staat en j voldoet niet meer aan de gestel- de eisen. Het nieuwe gebouw krijgt een multifunctionele be stemming. De nieuwbouw vindt j plaats aan het Ravelijn de Groe- I ne Jager en zal een jaar duren. Het ontwerp is van architecten bureau Fierloos b.v. te Goes. Tij dens de sloop- en bouwperiode zullen de diensten op zondag en bijeenkomsten voor de jeugd plaatsvinden in de foyer van de Prins van Oranje. De activiteiten Na de vooraankondiging in het programmaboekje van vorig sei zoen is het de Werkgroep Kultu- rele Evenementen Reimerswaal dan toch gelukt om Hans Dorre steijn naar Yerseke te halen. De voorstelling is op vrijdag 6 okto ber om 20 uur in "De Zaete". Hans Dorresteijn speelt in "De Zaete" een try-out van zijn nieu we programma "DORRESTEIJN VIERT OUD EN NIEUW". Hans Dorresteijn: schrijver, cabaretier, zanger, maar vooral tekstdichter, is de laatste jaren voornamelijk I in het theater te bewonderen geweest. Vanwege het feit dat Hans Dor- resteijn al de nodige boekwerken heeft uitgegeven (zowel proza, als poëzie) zal Boekhandel "De Koperen Tuin" uit Goes in de Zaete aanwezig zijn met wat werk van Hans. U kunt daar dan ook boeken kopen, welke u na de voorstelling kunt laten signe ren. Toegangskaarten kosten ƒ20,- I en met CJP/65 ƒ15,- en zijn verkrijgbaar bij het VVV kantoor in Yerseke en het gemeentehuis in Kruiningen (publieksbalie "Bachten Vaete"). Telefonisch kaarten bestellen kan via de nummers: 0113-551552 (Jac- ques Boonman) en 0113-395326 (Bureau Burgerzaken van het gemeentehuis). te DIERENASIEL TUSSENHAVEN ^VOOR NOORD EN ZUID BEVELAND WESTHAVENDIJK 140 4463 AE GOES OPENINGSTIJDEN: Dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 11.30 u. 13.00- 15.30 u. Zaterdag 10.00 -13.00 u. Zondag en maandag GESLOTEN TEL 0113-212473 Adi.4I4 Ju ylb Ensemble o.l.v. Wander Mulder en het kleinkoor van de Vlissing- se Oratoriumvereniging o.l.v. wat zijn huis kwijt is, meldt dat zo spoedig mogelijk. Liefst binnen 3 Henk J. Harinck. dagen. Verloren huisdieren van 17 september tot 24 september 1996: 16-09: Zwarte kater, heeft maar 1 oogje, getat. en gecastr. (Goes). het parkeerterrein Kampweg (A.N.W.B.-borden richten Wes tenschouwen, bij de Rotonde neemt u de Steenweg, na ong. 900 m. is rechtsaf de Kampweg. De terugweg gaat naar keuze over het strand of door het bos van "Boswachterij Westenschou wen", „.’’C Z.ZZ '.Z.ZZ I zondag de deuren openen om dit te vieren. Ook het asiel in Goes zal Peter Boelée van het asiel vertelt: "Het hele asiel is te bezichtigen, deze twee dagen "Open Huis" houden vajn 10.00 tot 16X)0 u. we zullen al onze tweede hands dierenartikelen uitstallen in een klein i 1 'r J snuffelmarktje en we kunnen voor de kinderen een tekenwedstrijd as volgt uit (globaal): ïi TnfzM'zJnn C Ixi Lzi 4 O av% een, vanuit het Dierenasiel, van te voren uitgestippelde route lopen. Onderweg moeten ze bij enkele controleposten laten zien wat hun hond kan doen aan kunstjes of gehoorzaamheidsoefeningetjes. De deelnemers kunnen vanaf 11.00 u. starten en we stoppen er om 14.00 u. mee. De tocht duurt ±1 uur. Om 15.00 u. zullen de winnaars bekend worden gemaakt. Voor kinderen die een kat thuis hebben, is er ook iets georganiseerd. Zij mogen met stoepkrijt de speelplaatsen van de honden opvrolijken, waren ze wel in 't Beest te zien), 22-09:Rood/wit poesje, ong. 5 mnd. oud, witte bef en pootjes (Mid delburg). 18-09: Cypers/wit poesje, 3 mnd. oud, witte bef, snoetje en pootjes gangsprijzen: ƒ7,50 en ƒ5,- (Goes). (CJP/Pas 65/t/m 12 jaar). In de 20- 09: Rood poesje, lichte vlek tussen oortjes, 3 mnd. oud (Hein- pauze consumpties beschikbaar, kenszand). 21- 09: Cypers poesje, bruine oogjes, 8 weken oud (Goes). Amivedi Post: Zuid Noord Beveland voor het registreren van vermiste en gevonden huisdieren! Dagelijks te bereiken. Ria Dekker. Tel. (0113) 342401 Mocht u een huisdier missen, of loopt er bij u in de buurt een huisdier Op zondag 6 okt. zal er weer een bijzondere dienst met gasten plaatsvinden. In verband met de nieuwbouw van het korpsge- -bouw van het Leger des Heils maar uit. tk weet het niet. Afgelo- wordt deze dienst gehouden in r .i de fOyer van je prjns van Oranje te Goes. Aanvang van de dienst om 17.00 uur een einde om ongeveer 18.15 uur. Koffie vanaf 16.30 uur. Medewerking in deze dienst ver lenen, de heer T. v. Teylingen uit Goes, solozang met gitaar bege leiding, en het Muziekkorps en het Zangkoor van korps Goes.

Bevelander | 1996 | | pagina 7